>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Indian Wells - 08.03-19.03.2017

Status
Zamknięty.
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Radwańska - Peng(+3,5g) 2 1.94 Sbobet ✅
Radwańska mimo zwycięstwa w 2 setach w 1 rundzie, nie pozostawiła po sobie dobrego wrażenia. Z Peng nigdy łatwo jej się nie grało. Bilans spotkań 3-2 dla Agnieszki, jednak żadnego spotkania Polka nie wygrała w 2 setach.
Peng po licznych kontuzjach powoli wraca do wysokiej formy. Jest już w TOP 50, a na pewno ma apetyt na coś więcej. W przeszłości była nawet 14. rakietą świata. W tym sezonie zaliczyła już finał w Taipei. W Indian Wells musiała przebijać się przez kwalifikację, ale nie sprawiły jej one większych problemów. W turnieju głównym wyeliminowała już 2 solidne rywalki: Konjuh i Tsurenko.
Myślę, że powinno to być zacięte spotkanie. Moim pierwszym typem był set dla Peng, jednak kursy już tak pospadały, że lepiej opłaca się HC +3,5g.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
RE: Uku1982
P.Parmentier - A.Kerber
Jakies 3-4 lata temu Francuzka w ITFach przynosila mi profity a jeszcze wieksze jak zaczela grac w powazniejszych turniejach. Pozniej okres jej gry nazwal bym tragedia, az do teraz gdzie znowu pokazuje swoja mocna strone. Jej rywalki w tym turze mialy nie wiele do powiedzenia, przyjemnie sie to ogladalo. Teraz trafia na Kerber, ktora rowniez jest w formie i mysle ze nie bedzie tracic czasu w pogoni za Serena
~moj typ Kerber 2:0 @ 1.33
Kolego sorki, ale przeczytałem pierwszą analize z Kerber i się z Toba nie zgodzę - jakby Niemka była w formie to kurs lawirowałby w granicach 1,21 na dwusetówke Angelika jest bez formy nie bedzie jej łatwo w każdym meczu, reszty nie czytam - pozdrawiam
 
jezier 79

jezier

Użytkownik
K. Mladenovic - S. Halep 1 (+3.5 gema) @ 1.83 bet365
W moim odczuciu kursy na Rumunkę trochę przesadzone. Tylko kilka rozegranych pojedynków w tym roku (3/2), a nie licząc ostatniego meczu z Vekic to na kort wyszła ostatni raz 1.02. Chorwatka nieźle atakowała słabiutki drugi serwis Rumunki w pierwszym secie, w drugim z już troche gorszym skutkiem. I właśnie ten drugi serwis Halep będzie bardzo istotny do pokrycia takiego handi. Mladenovic zdecydowanie potrafi grać mocniej na returnie niż Vekic, więc powinna pokusić się o kilka przełamań co najmniej w jednym z setów, a tyle myślę wystarczy(dodając oczywiście fakt, że Krysia sama może się połamać kilka razy ;) ) Poruszanie się po korcie Halep zostawia narazie dużo do życzenia co u Krysi od ostatniego ich pojedynku można dać na plus. A grały ze sobą 3 krotnie i tylko raz Rumunka wygrała, w dodatku 2:1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Mladenovic-Halep 2 @1.52
Jak mi daja 1,5 w Indian Wells na Halep to ja jednak biore. Rozumiem, ze Simona w tym roku przegrala w Australian Open na dzien dobry, w Sankt Petersburgu wygrala mecz, a kolejny oddala walkowerem, ale czy to bylo jakas tajemnica, ze Rumunak ma klopoty zdrowotne znowu z poczatkiem tego sezonu. Nie. Halep w tamtym roku miala miec operacje przegrody nosowej, z ktoryej ostatnecznie zrezygnowala i w tym roku znowu problemy. Ale z drugiej strony. Halep od 3 lat w tych turniejach Indian Wells-Miami gra swietnie. Ten w Indiana Wells nawet wygrywala. Rok temu dolozyla cwiercfinal, a 3 lata wstecz polfinal. I wierzcie mi, ze cwiercfinal takiego turnieju jest wart nawet wiecej niz wygrana turniejowa w turniej urangi WTA 250. Dla Halep jest to po prostu jeden z najwazniejszych okresow w sezonie. Mladenovic tez gra niezle i dobre wyniki notuje, ale tak duze turnieje to jednak inna gra troche, a Halep jest zaowdniczka z tej absolutnei najwyzszej polki. Niby jest ryzyko, ze Halep nie bedzie przygotowana jak nalezy, ale dlatego bukmacherzy daja wlasnie kursy w granicy 1.5 na zwyciestwo Rumunki, a nie 1.3, wiec dokladam jedno inne zdarzenie i gram na Halep.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Peng 2:0 @4.33 (szkoda, że tak późno, bo było 5) PROSTA SPRAWA✅✅

Nie mam najmniejszych wątpliwości, że Aga dzisiaj odpadnie, ba śmiem twierdzić, że stanie się to szybciej niż się spodziewamy i to w dwóch setach ???? ten sezon będzie piękny jeśli chodzi o zarobek na naszej rodaczce ???? taki jak był 2015, otóż Aga nigdy siły na miała, a teraz sprawia wrażenie jakby miała jej o połowę mniej, heh. Owszem wygrywa z zawodniczkami grajacymi podobnie, bo wygrywa tu doświadczenie, ale jeśli przeciwnik dołoży trochę siły nie ma co zbierać, dzisiaj tak właśnie będzie, choć mam nadzieję, że się mylę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
11martinez 129

11martinez

Użytkownik
Radwanska A. - Peng S. Typ: Peng S.✅

@ 2.65 Unibet


Przyznam, że jestem zmuszony dzisiaj zagrać przeciwko naszej rodaczce, którą miałem okazję oglądać w ostatnim spotkaniu z sklasyfikowaną na 105 pozycji w rankingu Hiszpanką Sorribes Tormo. Pomimo wygranej bez straty seta uważam, że obecnie nasza 6 rakieta w rankingu jest zdecydowanie bez formy. Gdyby nie słaba postawa Hiszpanki, która popełniała sporo niewymuszonych błędów ten mecz mógłby skończyć się inaczej. Dzisiaj niewiele po północy Agnieszka zagra ze zdecydowanie lepszą rywalką - Chinką Peng, która w wieku 31 lat gra naprawdę świetny tenis, ostatnie pięć spotkań wygrała, jednokrotnie tracąc seta z dobrze dysponowaną, triumfatorką turnieju w meksykańskim Acapulco Ukrainkę Tsurenko. Ostatni mecz Chinka łatwo ograła Chorwatkę Konjuh tracąc zaledwie 6 gemów. Angnieszka bardzo szybko odpadła z Australian Open, tak samo szybko odpadła w Doha ograna przez Woźniacką, później przyszła jedno zwycięstwo w Dubaju z Mertens, aby w następnej rundzie pożegnać się z turniejem w pojedynku z utalentowaną młodą Bellis. Myślę, że Agnieszka po spotkaniu z Chinką będzie zmuszona szukać formy w znacznie chłodniejszych miejscach na ziemi. Warto zrezygnować dzisiaj z ,,patriotyzmu&quot;, dla zapełnienia trochę portfela. Kurs atrakcyjny, mimo że spadł. Ja łapałem wcześniej po 2.9
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
U 35

uku1982

Użytkownik
Kolego sorki, ale przeczytałem pierwszą analize z Kerber i się z Toba nie zgodzę - jakby Niemka była w formie to kurs lawirowałby w granicach 1,21 na dwusetówke Angelika jest bez formy nie bedzie jej łatwo w każdym meczu, reszty nie czytam - pozdrawiam
Miales racje ze latwo jej nie bedzie:spokodfhgfh: Piszac o formie myslalem raczej o poziomie z ktorego nie schodzi grajac z zawodniczkami z polki nizej, przykladowo mecz z Petkovic. Nie docenilem Francuzki, chociaz ogladalem jej wczesniejsze mecze. Pewno przez osobista awersje do ktorej mnie kiedys doprowadzila swoja gra. Nalezal jej sie ten sukces, ta gra w zupelnosci sobie zasluzyla, Angie ledwo to wyszarpala.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
L. Davis - K. Mladenovic ⛔ niestety pogrom, Davis przestraszona
Typ: over 21.5 gema
Kurs:1.83
BET365
Zapowiada nam się arcyciekawy pojedynek. Obie dziewczyny są w mocnym gazie ostatnio i wygrywają z każdym po kolei. Obie grają mocny tenis i zdobywają wiele winnerów. Choć buki uważają Francuzkę za faworytkę, to ja osobiście skłaniałbym się ku Davis. Dziewczyna gra u siebie i widać że publiczność ją bardzo napędza. Nie odważę się grać jej zwycięstwa, więc stawiam na over. Cięzko mi sobie wyobrazić dominację którejkolwiek z nich.
D. Cibulkova - A. Pavlyuchenkova ✅
Typ: 2
Kurs:2.0
BET365
Choć na ostatnie 5 spotkań to Słowaczka była górą, aż 4 razy, to uważam że dzisiaj Pavlyuchenkova ma dobry moment żeby się odegrać. Cibulkova zagrała 2 maratony w 1 i 2 rundzie i nawet taki walczak i cyborg jak ona musi odczuwać w nogach zmęczenie. Nie lubię grać przeciwko Cibulkovej bo dziewczyna ma takie serce do walki że potrafi nawet z najgorszej sytuacji się wygrzebać, ale myślę że, bomby które będzie jej dzisiaj dostarczać świeża Rosjanka, na dłuższą metę ją wykończą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
D. Cibulkova - A. Pavlyuchenkova Typ: 2 Kurs:2.0 Bet365 Choć na ostatnie 5 spotkań to Słowaczka była górą, aż 4 razy, to uważam że dzisiaj Pavlyuchenkova ma dobry moment żeby się odegrać. Cibulkova zagrała 2 maratony w 1 i 2 rundzie i nawet taki walczak i cyborg jak ona musi odczuwać w nogach zmęczenie. Nie lubię grać przeciwko Cibulkovej bo dziewczyna ma takie serce do walki że potrafi nawet z najgorszej sytuacji się wygrzebać, ale myślę że, bomby które będzie jej dzisiaj dostarczać świeża Rosjanka, na dłuższą metę ją wykończą.
Oglądał ktoś dotychczasowe spotkania w IW wspomnianych dziewczyn? Proszę o komentarze. Wydaję mi się, że jeden dzień odpoczynku wystarczy Cibulkovej, żeby się w pełni zregenerować. Poza tym Rosjanka nie jest w dobrej kondycji fizycznej co widać gołym okiem.
 
U 35

uku1982

Użytkownik
Oglądał ktoś dotychczasowe spotkania w IW wspomnianych dziewczyn? Proszę o komentarze. Wydaję mi się, że jeden dzień odpoczynku wystarczy Cibulkovej, żeby się w pełni zregenerować. Poza tym Rosjanka nie jest w dobrej kondycji fizycznej co widać gołym okiem.
Ogladalem ostatni mecz Cibulkovej z Kr.Pliskova. Domi wychodzila z siebie ratujac sie z niemalych opresji. Pliskova doslownie bombardowala ja serwisem (18 asow), nie wiem czy sie nie podmienila z Karolina:grin: Jakby tak grala czesciej to na pewno mijaly by sie z siostra w rankingu. Pavlyuchenkovej nie widzialem, ale wiem ze na pewno nie postawil bym niczego przeciwko Cibulkovej
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Ogladalem ostatni mecz Cibulkovej z Kr.Pliskova. Domi wychodzila z siebie ratujac sie z niemalych opresji. Pliskova doslownie bombardowala ja serwisem (18 asow), nie wiem czy sie nie podmienila z Karolina Jakby tak grala czesciej to na pewno mijaly by sie z siostra w rankingu. Pavlyuchenkovej nie widzialem, ale wiem ze na pewno nie postawil bym niczego przeciwko Cibulkovej
Mnie od razu przyciągnął kurs na Cibulkovą i już pograłem. Kurs trochę zaczął spadać ale spodziewałem się mocniejszego obniżenia kursu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Cześć. mam, nadzieję, że w dobrym dziale zamieszczam post, ale chciałbym zapytać co sądzicie o postawieniu dziś na 1) Kuznetsova 2) Wozniacki 3) Pliskova Kar. i 4) D. Cibulkova - A. Pavlyuchenkova 3-sety ?
Wozniacki w miare w dobrej formie, nawierzchnia niby hard ale bardzo wolna, wiec tez pod nia. Z drugiej strony Keys hard hitterka grajaca u siebie, a z hard hitterami Wozniacki nie ma jakiejs najlepszej gry. W duzej mierze bedzie to zalezalo od dyspozycji dnia Keys - jak jej bedzie wchodzic to Wozniacki bedzie miala ciezko, ja nie ruszam.
Kuznetsova ma juz swoje lata - jak na ten wiek i tak gra wspaniale, ale wiek + diabelne upaly moga jej sie dawac we znaki, dla mnie tez no bet, zwlaszcza ze kondycyjnie to ona nigdy swietnie nie stala.
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Cibulkova - Pavluchenkova ::: 1 ⛔
BetOnline @1,88
Jeżeli nie ma specjalnych okoliczności typu stan zdrowia Dominiki to faworytką powinna być zdecydowaną. W zeszłym sezonie weszła na nowy poziom co dało jej 4 tytuły i i bilans 55/21. Spodziewałbym się w tym roku od niej powalczenia o tytuł wielkiego szlema. Pavluchenkova dobrze się pokazała ze Strycovą ale Czeszka ostatnio nie bryluje. Wolę patrzeć na ostatnie kilka miesięcy niż na ostatni pojedynek. Anastasia wraca do formy ale widać po niej, że jeszcze musi nad sobą popracować. Ma technikę i dobre uderzenie ale to wszystko nie wystarczy, żeby wystawiać na te dziewczyny równe kursy.
 
M 101

marcinr

Użytkownik
Co do Cibulkovej, to nie można porównywać jej obecnej dyspozycji z tym co grała pod koniec roku. Ona była wtedy niesamowicie szczęśliwa, wychodziła za mąż, chwaliła się kamerom pierścionkiem i takie tam. I jak każdej szczęśliwej kobiecie świat leżał u stóp, była strasznie silna. Dominika grała wtedy moim zdaniem ponad swoje możliwości. Dziś weselny kurz opadł i Słowaczka gra &quot;normalnie&quot; czyli po prostu dobrze. Więc 1.8 przy Pawluczenkowej to mniej więcej rozsądny kurs. Co do wyglądu Rosjanki, ona od dłuższego czasu wygląda jakby miała z 25 kg nadwagi a pomimo to całkiem znośnie porusza się po korcie i a lutnąć ma czym więc Cibulkovą po korcie pogoni na pewno. Dla mnie 50/50...
Za to ja gram na Svitolinę, Ukrainka w rewelacyjne dyspozycji. Gavrilową ostatnio zagoniła na śmierć (a ta akurat biegać umie) i odebrała ochotę do tenisa. Hiszpanka ogólnie słabo porusza się po korcie, a ma w nogach ciężki mecz. Gabi od sukcesu szlemowego stoi w miejscu, albo i się cofnęła. Przy tak dysponowanej Ukraince musiałaby trafiać z ogromną precyzją a z tym ostatnio tak różowo nie jest. Svitolina gra tenis życia i chyba dalej się rozwija. Przy tej formie obydwu zawodniczek jest wg mnie dzisiaj dużą faworytką.
Svitolina 1.62 Marathon
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Peng - Williams
Svitolina - Muguruza
Typ: double Williams and Svitolina
Kurs: ako 2.72
Unibet
A ja zagram dziś taki zakładzik. Peng co prawda jest w przyzwoitej formie i wygrała z Agnieszką ale tym zwycięstwem nie ma co się zachwycać bo jak gra nasza rodaczka obecnie to każdy wie. Natomiast Venus to jest zawsze porządna firma a w tym turnieju na pewno chcę zajść daleko bo gra u siebie. Będzie chciała wziąć rewanż za przegraną z Peng w Chinach.
Co do Svitoliny to kolega wyżej już się wypowiedział i popieram w 100%
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Garcie - Kuznetsova
Godzina 19:10
Typ:1
Kurs:2,50
Unibet
Garcia jest w dobrej formie pokonała Rodina i Konte.Kuznetsova ograła Vinci i Larsson. Troche dłuzej przebywala na korcie Garcia ale to nic nie znaczy.Garcia ma dobre zagranie z forhandu i backhandu a takze gra przy siatce(od gry w debla) i serwis tez przyzwoity ma.Kuznetsova grala krocej trzeba uwazac na jej backhand serwisem tez nie jest zly.Uwazam ze zadecyduja niuanse pogode i głowa.Jesli Carolina zagra na swoim najwyzszym poziomie to wygra bo jest lepsza moze nizej w rankingu ale ranking nie zawsze odzwierciedla.Ma juz doswiadczenie na arenie miedzynarodowej.
Pozdrawiam ????
P.S Peng dzieki za wygrana z Aga ????
 
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Svitolina-Muguruza B. 1 @1.57
Svitolina jest w gazie, wygrala najwazniejszy turniej przed amerykanskimi turniejami, czyli w Dubaju. Ogolnie gra jak z nut, notuje serie ilus tam juz zwyciestw z rzedu, wygrywa turnieje. Sadze, ze Ukrainka pojdzie za ciosem, poniewaz mial przerwe po Dubaju. Muguruza jeszcze w tym roku nie odpalila, ale sadze ze w przypadku Hiszpanki wieksze sznase na to sa w Miami w przyszlym tygodniu, bo tamte korty zna duzo lepiej z czasow swojej mlodosc. Tutaj licze wiec na Svitoline.
 
S 68

skoti96

Użytkownik
✅✅Wozniacki - Keys 1.63 Unibet

Caroline gra tutaj bardzo fajnie. Już Linette mimo całkiej dobrej gry nie miała żadnych szans z Dunką. Kolejny mecz bardzo gładkie zwycięstwo z naprawdę niezłą Czeszką, Siniakovą. Widać, że Wozniacki złapała formę i gra naprawdę solidnie.
Keys po sporej przerwie.. naprawdę fatalny 2. set z Duque Marino w 2. rundzie gdy przegrała 4 gemy z rzędu. Ostatnio wygrana z Osaką, ale Naomi to klasa niżej niż Wozniacki i nadal Madison nie jest na tyle regularna by wygrać z fantastycznie grającą Dunką.

Polecam również +2.5 gema na Peng z Williams. Można łapać po 1.8-1.9. Chinka jest w naprawdę fajnej formie i seta powinna ugrać, co raczej przy tym handicapie starczy. Jak dla mnie jest minimalną faworytką tego starcia, co uważam za spore value w tym kursie.
 
tyrion-l 64

tyrion-l

Użytkownik
Peng - Williams
Svitolina - Muguruza
Typ: double Williams and Svitolina
Kurs: ako 2.72
Unibet
A ja zagram dziś taki zakładzik. Peng co prawda jest w przyzwoitej formie i wygrała z Agnieszką ale tym zwycięstwem nie ma co się zachwycać bo jak gra nasza rodaczka obecnie to każdy wie. Natomiast Venus to jest zawsze porządna firma a w tym turnieju na pewno chcę zajść daleko bo gra u siebie. Będzie chciała wziąć rewanż za przegraną z Peng w Chinach.
Co do Svitoliny to kolega wyżej już się wypowiedział i popieram w 100%
Radwańska pod formą? Zgoda, ale oglądałeś wczorajszy mecz Williams? Po analizie wnioskuje, że nie. W każdym razie to nie Amerykanka wygrała to spotkanie po ładnych zawodach, a Safarova przegrała na własne życzenie - Williams miała taki słaby drugi serwis, że praktycznie Czeszka, gdyby nie rozregulowany celownik wygrałaby spokojnie ten mecz. Tak się składa, że oglądałem oba spotkania (Williams-Safarova i Radwanska-Peng) i uważam, że Amerykanka będzie łatwo łamana nie przez przyzwoicie grającą Chinke, jak napisałeś, a świetnie dysponowaną Peng. Gram Peng po kursie 2,18 w Unibet i polecam ten bet.
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Keys - Wozniacka
Godzina kolo 4:30 mysle ze bardziej kolo 5
Typ:1
Kurs:2,48
Unibet
Druga analizy pierwsza nie udala sie ale Garcia nie byla chyba dzisiaj w najlepszej dyspozycji no zdarza sie Panie Robercie nie wyszlo xD . Nie no na powaznie dzisiaj wczesnym rankiem zmierza sie Madison Keys i Carolina Wozniacka.Lubie tenis Karoliny ale uwazam ze nie gra jakies super meczy.Serwis czesto na poczatku srednio dziala i Karolina jest przelamywana tak jak z Siniakowa.Dobrze operuje forhendem i backhand zwlaszcza on potrafi zrobic przewage.We wczorajszym wygrala 61 i 50% pilek odpowiednio po pierwszym i drugim serwisie nie duzo sie wydaje.Jesli dzisiaj bedzie podobnie moze byc nieciekawie.Madison Keys wraca do formy z zeszlego gdzie byla trudna rywalka dla zawodniczek na kazdej nawierzchni.Ma bardzo dobry serwis potrafi w odpowiednim momencie nim postraszyc asik albo dobrze wyrzucic.Ma rowniez mocne uderzenie z backhandu jak i forehand podobnie jak Karolina.W ostatnim meczu ustrzelila prawie 10 asow i 4 df.Dosc wysoki procent wygranych 1 jak i 2 serwisow.Jeszcze jednym atutem jest granie na glownym korcie i w dodatku przy swojej publice.Mysle ze to tez bedzie mialo wplyw.Karolina zazwyczaj byla oklaskiwana w tych meczach co grala ale teraz bedzie inaczej i bedzie musiala sobie poradzic z ta kwestia.Czy wiek ma jakies znaczenie.Uwazam ze nie obie sa nadal mlode i juz doswiadczone.Jesli Keys nie zagotuje sie to mysle ze jest w stanie pokonac Karoline.I pora na rewanz za US Open ale w tamtym meczu wzbogacilem sie na Karolinie bo wygrala ????
Pozdrawiam i milych nocnych wrazen ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom