>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Indian Wells (07.10.2021 - 17.10.2021)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
unnamed.png

Miejsce: Indian Wells, USA
Data rozgrywania: 07.10.2021 - 17.10.2021
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: WTA 1000
Pula nagród: $8,761,725
Oficjalna strona turnieju: https://bnpparibasopen.com/
Lista Startowa: http://www.livetennis.it/post/35619...la-situazione-aggiornata-md-e-qualificazioni/
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/609/indian-wells/2021/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/609/indian-wells/2021/order-of-play
Zwycięzca singla 2020: -
Zwycięzcy debla 2020:
-


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Na dziś polecam taką tasiemkę na quale do Indian Wells kobiet:
Boulter
Marino
Hontana
Kucova
Paolini.
Pozdrawiam.
Na Marino I Honta M e bym uwazal.Marino to ma nierowno pod sufitem I nie raz juz dawala ciala bedelac zdecydowana faworytka.
Japonka ostatnio zagrala swietnie ale czesto jak zawodnik z nizszej polki zagra dobry turniej to pozniej odpada.Poza tym te kursy na nia tak leca w dol, ze masakra.
 
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Serio? Po to są działy tematyczne żeby chociażby w kilku słowach opisać dlaczego tak a nie inaczej, do suchych typów zawsze możesz założyć sobie temat w odpowiednim dziale i tam je podawać.

Katarzyna Kawa @1,60 (1xbet) ✅ (6:3/6:1)

Ja natomiast z kwalifikacji polecam nasza rodaczkę. Kasia trafiła dobrze i pierwsza rundę powinna przejść bez problemu, gorzej będzie później bowiem najprawdopodobniej czekać będzie Flipkens. Paula Ormaechea dużo gra ale na ziemi, twarda nawierzchnia nigdy nie była jej sprzymierzeńcem, w tym roku rozegrał zaledwie jeden mecz na hardzie i przegrała we "fjuczersie" ze szwajcarka Waltert. Paula najlepsze lata ma za sobą, najwyżej w rankingu była na 59. miejscu, dzisiaj dopiero na 223.
Kasia wygryla w Ostrawie z wyżej rozstawioną Doi, wcześniej potrafiła wygrać z Magdą Fręch, Ankitą Rainą a także toczyć fajne mecze z faworytkami Buzarnescu czy Parizzas Diaz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +78
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Vickery-Kerkhove 1 @1.86 <lepiej ale wciaz za malo>

Wole wziac tu na tapete mecz, gdzie kursy sa wyrownane. Na pierwszy rzut oka to na taka Vickery niewiele wskazuje, ale po prostu wezme tu pod wzglad "czynniki historyczne", jak ja to nazywam. Ogolnie to Sachia Vickery to jest taka tenisistka, ktora w Indiam Wells czesto dostawala szanse w przeszlosci zaorwno dzieki dzikiej karcie lub udanym kwalifikacjom. Najlepszy wynik w karierze to osiagnela chyba wlasnie tutaj, gdy dotarla jako kwalifikantka do 3 rundy, pokonujac runde wczesniej Muguruze.

Ostatnio Vickery w ramach przygotowan wystartowala w dwoch amerykanskich turniejach ITF. W tym drugim w Berkley zagrala dwa mecze, ale tam widac lepsza gre patrzac w wyniki, bo pokonala rozstawiona tam z "dwojka" Xinyu Wang, a porazka przyszla w 3 setach z Arconada, ktora wygrala caly turniej, wiec cos tu chyba drgnelo.

Nie wiem na ile to wystarczy i czy to sluszny tok rozumowania, ale na pewno Vickery pokazuje zaangazowanie, gdy startuje w Indian Wells, wiec dam jej szanse, mimo braku wymiernych wynikow od dluzszego czasu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Katarzyna Kawa @1,62 (1xbet) ⛔ (6:2/2:6/3:6)

Ten kurs spada z pułapu 1,90 i spadać będzie. Ja przespałem najlepszy moment a mimo tego nadal uważam, że po takim kursie warto.
Belgijka zagrała katastrofalny mecz z No Name'em ze Stanów Zjednoczonych, obroniła dwie piłki meczowe w drugiej partii. Rabman popełniła 11 DF a i tak powinna ten mecz wygrać. To jak katastrofalne błędy juniorskie popełniała Flipkens nie da się opisać słowami. Ona jest zupełnie bez formy, dlatego też te kursy nie mogą dziwić. Kasia pewnie ograła Paulę dając sobie wyszarpać jedynie cztery gemy. Myślę, że nasza zawodniczka zamelduję się w głównej drabince IW.

Po około 1,70 na ten moment można pobierać jeszcze z podatkiem u lokalnych bukmacherów.
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Anisimova-Scott

Wg mnie bardzo isc w strone 17latki.Obie sie spotkaly na US I po trzech setach dopiero wygrala faworytka.Anisimova dobre mecze przeplata bardzo slabymi, robiac duzo niewymuszonych bledow.Scott na hardzie w tym roku 8/8.Bilans nie robi zbytniego wrazenia ale ogranie Davis czy Dolehide juz cos tam znaczy.Biorac pod uwage ich ostatnie spotkanie a takze to, ze mlode zawodniczki lubia sie odpalic na wiekszych imprezach widze szanse w tym typie.Dodajac do tego gre w kratke bardziej doswiadczonej rywalki oraz czeste bledy ide w kierunku underdoga.

Scott+5,5 1,83
Scott pierwszy set 4
Scott 5
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Rogers po 2.70-2.80 tam gdzie krecz biorą za porażkę to warto pograć. Bencic tydzień temu rozwaliła kolano w Chicago, a dzisiaj wpada sobie do Wells na kolejny mecz, niby nie ma poważniejszych problemów z więzadłami ale uraz wyglądał dość groźnie, wątpię żeby była w 100% gotowa fizycznie po takim krótkim czasie.
 
F 498

Forza_Juve

Użytkownik
Czy ktoś wie może coś więcej o grze zawodniczki Mayar-Sheriff? W sensie widzę, że ostatnio wygrała w Karlsruhe i ogólnie idzie do góry. Haidad-Maia, to nic specjalnego. Kurs na Egipcjankę jakieś @2,13. Tak więc moje pytanie czy to mimo wszystko takie 50:50, czy może naprawdę warto w to iść?

Tak, trzeba brać poprawkę, że to jest WTA, wiadomo.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
No i Raducanu po wygraniu US Open oklep od Sasnovich
Jedyne wytłumaczenie, jakie przychodzi mi do głowy, to że nie wytrzymała popularności u siebie w UK. Ciekawe czy szybko się otrząśnie i wróci do dobrego grania czy to będzie dłuższa niedyspozycja. Na jakiś czas raczej nobet, jeśli chodzi o nią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 813

robssson

Użytkownik
Ja pograłem na Sasnovich i się nie zawiodłem. Zawiodłem się na kimś innym.
Co do Raducanu kto śledził jej instagrama/twittera wiedział, że w po wygranej w UK poświęcała dużo czasu na wywiady, spotkania, sesje więc koniec końców nie była gotowa tutaj fizycznie i psychicznie tak sądze.
 
R 813

robssson

Użytkownik
Ja gralem Kvitova, Sasnowicz,Putintseva, Pegule, Fernandez (wszystko DW 2:0) oraz Tomjlanovic 2:1 I Kalinskaje 2:1 :)
Widzę frustracja się ładna wylewa z Twoich postów:) Każdy Twój post to albo narzekanie na poszczególnych graczy, albo bezsensowne komentarze takie jak ten. Może warto przemyśleć swoje niedojrzałe zachowanie kolego?

Żeby nie zaśmiecać:
Rogers vs Begu - Begu @2.30 Fortuna
Rumunka zaprezentowała się bardzo dobrze już w Cleveland gdzie doszła do finału bez straty seta a w którym musiała uznać wyższość (po bardzo dobrej grze) Kontaveit. Zmęczenie dało o sobie znać i dwa dni później odpadła w 1 rundzie US Open z Petković. Teraz po miesięcznej przerwie bardzo dobrze rozpoczęła turniej w Indian Wells gdzie pokonaa Ferro oraz dobrze grającą ostano Teichmann.
Po drugiej stronie specyficzna zawodniczka jaką jest Rogers. Jak jej idzie to idzie, ale jak przestaje iść to po prostu przegrywa jak leci. Co prawda Rogers również wydaje się być w wysokiej formie, ale dla mnie górą będzie Rumunka.
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Bezsensowne to pisanie po meczu kogo sie zagralo jak wynik jest znany.Przynajmniej zachecilem Ciebie to napisania czegos produktywnego.Jak widac do kazdego mozna dotrzec, wystarczy znalezc sposob, nawet ten najbardziej prymitywny czyli walnac glupi post :)
 
R 813

robssson

Użytkownik
Bezsensowne to pisanie po meczu kogo sie zagralo jak wynik jest znany.Przynajmniej zachecilem Ciebie to napisania czegos produktywnego.Jak widac do kazdego mozna dotrzec, wystarczy znalezc sposob, nawet ten najbardziej prymitywny czyli walnac glupi post :)
Nie chcę tutaj bezsensownie zaśmiecać tego tematu, ale o czym Ty kolego teraz piszesz? Rozumiem jakbym się przechwalał, że trafiłem kurs @4 prawie, ale napisałem jasno, że porażkę Raducanu "przewidziałem", ale niestety inne według mnie pewniejsze typy nie weszły. Dodatkowo wspomniałem o ważnym aspekcie, że czasami warto analizować takie sprawy jak instagram/twitter/facebook zawodników, ponieważ można dużo z tego wyciągnąć. Każda wskazówka jest cenna. Już nie spamujmy. Pozdro i powodzenia.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Guarachi/Krawczyk @2.24

taki typ chodzi mi po głowie, w sumie to bardziej przeciw Kudemertovej i Rybakinie

- i Kudemertova i Rybakina juz odpadły w singlu. Wybitnie tutaj źle graly, Rybakina w derbach przegrała w dwóch setach z Putintseva a Kudemertova dostała prawie rower od Igi

- są wygonione na ostatni kort, ciężko będzie znaleźć motywację w ciągu paru godzin od zakonczenia meczu z Iga

- za tydzień Kremlin Cup. Dziewczyny ze wschodu z pewnością będą chcialy się tam pozytywnie zaprezentować

- juz w pierwszej rundzie meczyly się tracąc seta
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Kalinskaya-Golubic 2 @1.62

Cos tu sie chyba juz wyklaryfikowalo po dwoch rundach, wiec typuje tu w strone Golubic. Szwajcarka naprawde dobra zawodniczka, chociaz dlugo tego nie pokazywala od jakiegos czasu, ale w tym sezonei bardzo dobry Wimbledon w jej wykonaniu.
Najbardziej to mnie zacheca zaskakujace zwyciestwo nad Vondrousova i to zwyciestwo patrzac na wynik troche mnei zaskoczylo, bo spodziewalem sie dobrego wystepu Czeszki, ale od razu widac ze to byl mecz walki. Dobra gre Golubic potwierdzila pozniej kolejnym zwyciestwem nad Sakkari, wiec tutaj juz nei moze byc przypadku i sadze ze slusznie buki daja jej wieksze szanse dzis.

Kalinskaya wiadomo, ze dobrze sie czuje w USA, gdzie mieszka. Bardzo dobrze u niej wypadaja te turnieje pokroju Miami czy teraz Indian Wells, tez w grze widac poprawe. Niemniej jednak dla obydwu zawodniczek to bedzie okazja na dobry wynik, a wydaje mi sie, ze Golubic ze swoim swietnym backhandem jest bardziej doswiadcozna zawodniczka i po pokonaniu dwoch duzych nazwisk, gdzie naprawde trzeba bylo pokazac kawal tenisa i wygrac po duzych bojach, odniesie tez zwyciestwo w tym spotkaniu.
 
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Już się zaczyna Damski Tenis, Wygraj z Sakkari, wygraj z Vondro, przegraj potem z 5 razy gorszą zawodniczką od tych z którymi wygrałaś. Bravo Golubic.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
TT (1).png
Śledzisz zmagania Świątek i tenisowego TOPU?
🏆
Masz pod ręką smartfon lub komputer?
📱


Obstawiaj i zgarnij bonus. Wystarczy, że dwa typy wejdą - odbierzesz 40 zł!


1. Dołącz do promocji i obstawiaj mecze tenisa.

2. Stawiaj kupony wielokrotne spełniające warunki promocji

3. Poprawnie wytypujesz dwa zakłady i zgarniasz 40 zł bonusu!

Promocja trwa do 17.10.2021 r. do godz. 23:59

Pełny regulamin znajduje się na https://www.betclic.pl/promocja/misjatenis-ch8098
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Ja bym się tak nie napalał na Badosę. Owszem po wynikach wygląda na to że zmiecie Kerberową z kortu, ale tak samo miało być z Basilem, Dimą i Fritzem a wszyscy trzech pokonali bitych faworytów. Ameryka coś ma w sobie, że wielu faworytów tam odpada. Chyba się nakręcają na te neony, dolary i czerwone dywany bardziej niż gdziekolwiek indziej na świecie. Sam nie wiem. Tenis jest bezwzględny. Sprawdzasz sobie na soccerstand lub livesports historię spotkań i faworytka lub faworyt jest ewidentnie jedna/jeden, po czym przegrywa 0:2 i tyle ją/jego widzieli. Dosyć biadolenia. Według mnie słabsza Kerber poczaruje zachłyśniętą chwilową "sławą" w wielkiej Ameryce Badosę i swoim wolnym stylem gry odprawi ją do domu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom