>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Indian Wells (07.10.2021 - 17.10.2021)

Status
Zamknięty.
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Ja bym się tak nie napalał na Badosę. Owszem po wynikach wygląda na to że zmiecie Kerberową z kortu, ale tak samo miało być z Basilem, Dimą i Fritzem a wszyscy trzech pokonali bitych faworytów. Ameryka coś ma w sobie, że wielu faworytów tam odpada. Chyba się nakręcają na te neony, dolary i czerwone dywany bardziej niż gdziekolwiek indziej na świecie. Sam nie wiem. Tenis jest bezwzględny. Sprawdzasz sobie na soccerstand lub livesports historię spotkań i faworytka lub faworyt jest ewidentnie jedna/jeden, po czym przegrywa 0:2 i tyle ją/jego widzieli. Dosyć biadolenia. Według mnie słabsza Kerber poczaruje zachłyśniętą chwilową "sławą" w wielkiej Ameryce Badosę i swoim wolnym stylem gry odprawi ją do domu.
Rzecz jasna w bukmacherce dobra intuicja jest potrzebna, natomiast muszą iść za nią poparte argumentami stwierdzenia. Racja, sporo w tym turnieju niespodzianek, underdodzy pokazują pazur, fajne kursy wchodzą, ale nie lubię podejścia, że skoro niemal co dzień faworyci zawodzą to dziś też tak będzie - bo tak. Badosa w tym turnieju pokazuje naprawdę dobry tenis. W mojej opinii ma też więcej to zaoferowania jeśli chodzi o wszechstronność na korcie od Kerber i o ile głowa nie siądzie, tak jak choćby Medwediewowi wczoraj to jest zasłużoną faworytką.

P.Badosa- A.Kerber typ: 1 kurs: 1,65
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Rzecz jasna w bukmacherce dobra intuicja jest potrzebna, natomiast muszą iść za nią poparte argumentami stwierdzenia. Racja, sporo w tym turnieju niespodzianek, underdodzy pokazują pazur, fajne kursy wchodzą, ale nie lubię podejścia, że skoro niemal co dzień faworyci zawodzą to dziś też tak będzie - bo tak. Badosa w tym turnieju pokazuje naprawdę dobry tenis. W mojej opinii ma też więcej to zaoferowania jeśli chodzi o wszechstronność na korcie od Kerber i o ile głowa nie siądzie, tak jak choćby Medwediewowi wczoraj to jest zasłużoną faworytką.
Faworyci mają problemy z głową, bo chłoną tę Amerykę i mają ze sławą jako faworyci kłopoty. Moje gadanie nie było czcze. Badosa może być kolejną ofiarą bycia faworyzowanym w USA.
 
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Badosa-Azarenka 1 2.12 Fortuna 2-1

Kobiecy tennis jest duuzym totolotkiem,ale jak dla mnie jest tuu duzy value.Badose widzialem jak Grala z Kerber i takie pilki grala ze magia.Z Jebeur myslelem ze pojdzie Jej gorzej ale o dziwo dala sobie rade z technicznie lepiej prezentujaca sie Tunezyjka.Droga Hiszpanki byla bardziej wymagajaca niz Azarenki i mysle ze kursy powinny byc nieco wyrowane no ale nie ma co narzekac.Jesli Badosa utrzyma forme a Azarenka bedzie zbyt wolna szykuje sie zwyciestwo Hiszpanki.Jak dla mnie 6/10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +30
xamon 133,6K

xamon

Użytkownik
Co to był za finał to się w głowie nie mieści. Dramaturgia + kawał tenisowej jakości. Przez cały mecz mega ofensywny tenis to się oglada. Pierwszorzędny spektakl 👏
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom