>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Indian Wells, 06-17.03.2013

Status
Zamknięty.
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
S. Halep - L. Davis
@ 3 B365 ✅ 6-2 6-0
scotratez, trochę przesadzasz pisząc o fatalanej formie Rumunki. Halep wygrała to co powinna i przegrała mecze z wyraźnie mocniejszymi rywalkami (Agnieszka, Stephens, Vinci, Ivanovic). Pokonała Rus, solidną Arruabarrenę-Vecino, Govortsovą i Daniilidou. Wcale nie wygląda to tak źle. Niepokojące są jej ciągłe problemy ze zdrowiem i zapewne dlatego kurs jest taki wysoki. Davis jest bardzo przeciętną tenisistką. Ogrywa na amerykańskich ITF-ach inne przeciętne Amerykanki i na razie tak toczy się jej kariera. Na pewno wyrożnia ją jej backhand i regularność, ale w tych elementach Halep nie jest słabsza. Właściwie obie grają podobnie. Zakładam, że Halep jest zdrowa. W takim wypadku ma duże szanse na wygraną. Jeśli nadal ma problemy z plecami, nie będzie miała szans z wybieganą i solidną Amerykanką i wtedy spodziewam się poddania meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
uważam ze nawierzchnia w WTA poza trawa i szybko hala nie ma znaczenia
tu niby jest hard ale wolny jak flaki z olejem powinno to dawac handicap zawodniczka co potrafia trzymac piłke w korcie i robia mało własnych błedów
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
K. Date-Krumm - G. Voskoboeva - 2 (1,68)⛔
Bet365

Nie przepadam za księżniczką Galiną i jej manierą na korcie a nawet nie jestem sympatykiem jej ostatniego poziomu gry, ale w tym pojedynku powinna być górą. Kazaszka ostatnio miała niemiłosierne problemy z utrzymaniem własnego podania. Przełamania to rzecz naturalna w tenisie tej zawodniczki. Jej rywalka wielkiego poziomu w tej chwili nie prezentuje i jest w jej zasięgu. 42-letnia Japonka sporą niespodziankę sprawiła w Melborune eliminując gładko N. Petrova, ostatecznie doszła do 3 rudny co na pewno jest dobrym wynikiem. Japonka gra nierówno ostatnio o dostaje niezłego łupnia od swoich rywalek. Z pewnością bliżej jest jej zakończenie kariery. Drugie podanie K. Date-Krumm po prostu nie istenieje. Gallina może nie powala formą ale w Sydney na hardzie zagrała niezłe zawody i jej seriws wygląda lepiej niż rywalki może niekoniecznie podanie numer dwa, ale asami powinna paroma poczęstować rywalkę na pewno. Z A. Kerber w Sydney była skazana na porażkę. Ostatnio uległa po trzech setach z H. Watson na hali. Jednak nie będę odkrywczy jeśli powiem że Galina więcej od kilku lat gra na hardach to na nich osiąga ostatnio jako takie rezultaty. W ciągu ostatnich dwóch lat rozegrała na hali dosłownie dwa spotkania. Oczywiście nie usprawiedliwiam porażki z H. Watson wyłącznie nawierzchnią, jednak sądzę że na hardzie w Indian Wells pokaże się ze zdecydowanie z lepszej strony G. Voskoboeva.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
S. Halep - D. Cibulkova - 1 (2,50)⛔
Bet365

Na początek jeszcze raz gratuluje Oldhand za ostatni typ z S. Halep. Reasumując wynik Simony z Lauren Davis muszę stwierdzić że dziewczyna się ogarnęła, a przede wszystkim ze swoją kontuzją. Pytanie tylko na ile był to dobry mecz Simony a na ile prezent od Amerykanki. Niestety video ze spotkania nie było a na podstawie statystyk pomeczowych jasno trzeba powiedzieć że to Amerykanka zagrała tragiczne spotkanie. Skuteczność zdobytych punktów po pierwszym podaniu osiągnęła wynik 39% natomiast drugiego podania 38%. Jednym słowem - makabra. Jeżeli spojrzymy na Simone wcale nie zagrała rewelacji. Pierwsze podanie 65% drugie 50%, parę asów i 3 błędy podwójne. Zagrała przeciętnie. Dyspozycja Amerykanki w tym meczu jednak nie wymagała gry przeciwniczki na wysokim poziomie aby ją ograć. Przejdźmy dalej. Dominika Cibulkova jest w kryzysie z którego nadal się nie może wydostać po słynnym rowerku 6:0, 6:0 z Agnieszką Radwańską. Miałem okazję oglądać jej spotkanie z N. Petrova i nie wyglądało to zbyt dobrze. Dominika ma totalnie przestawiony celownik. Piłki jak nie za długie to za krótkie. Jeden wielki worek błędów. Dodam że popełniła aż 11 błędów podwójnych w tamtym meczu. Nie jestem pewien czy jej gra się wiele zmieni w spotkaniu z S. Halep ale po tak wysokim kursie na Rumunkę jestem w stanie zawierzyć jej wygranie kolejnego meczu, ponieważ typowanie Dominiki Cibulkovej która jest w czołówce najbardziej nieobliczalnych zawodniczek w moim odczuciu jest bez sensu.

by scotratez​
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Irina-Camelia Begu - Heather Watson
Typ: 1
Kurs: 2,92
Wynik: ✅ 6/2 6/4
Begu w zeszłym roku w fajnym stylu wygrała turniej w Taszkencie, ogrywając m.in. Ulę Radwańską czy Vekic. W tym roku na razie słabo, bo trzy porażki - Pironkova, A. Radwańska, Panova i jedno zwycięstwo - Rus. Nie są to byle jakie rywalki, więc jak na początek sezonu są to wyniki całkowicie zrozumiałe w jej przypadku. Na pewno trenowała, a ona jest przyzwoitą tenisistką, jako tako równą, z niezłym serwisem. Dzisiaj życiowego spotkania nie będzie potrzebowała, żeby awansować do drugiej rundy, gdyż Brytyjka obecnie gra fatalnie i pokonanie jej to w tej chwili żaden wyczyn. Watson jest w totalnym dołku i nie może odzyskać formy. Śledziłem w zakładach na żywo jej spotkanie z Voegele podczas turnieju w Memphis (zresztą ledwo tam wygrała poprzednie spotkania - z Voskoboevą i Hlavackovą). Nie było wtedy streamu, ale Watson przegrała gładko, urywając 3 gemy, miała trud z doprowadzeniem do równowagi, a wygranie gema graniczyło z cudem, z tego co było widać. Jak dla mnie typ dnia i value dnia jednocześnie.
Oprócz tego polecam:
Laura Robson - Sofia Arvidsson 2 @ 2,32 ✅ - kolejna reprezentantka wyspy do odprawienia z kwitkiem
Monica Puig - Alize Cornet 1 @ 1,67 ⛔ - Francuzka nie ma co szukać na hardzie, chociaż kurs kiepski
Mirjana Lucic-Baroni - Pauline Parmentier 1 @ 1,55 ✅ - niezła forma i dobre podanie Lucic wystarczą
Można śledzić na live i coś typować na te zawodniczki, bo więcej niż 2 mecze na jednym kuponie to zazwyczaj głupota, zwłaszcza w tenisie kobiecym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
M. Niculescu - E. Svitolina - 1 (1,36)✅
Pinnacle Sports

Widziałem gre Moniki i wygląda to bardzo dobrze. Rumunka nie śpieszy się rozgrywa mądrze piłki, zmienia tempo gry, jest regularna i ostatni turniej pokazał jej powrót do dobrej dyspozycji. Co do Jej dzisiejszej rywalki, to osiągnęła dobre rezultaty w Fed Cupie który należy traktować z przymrużeniem oka, grała ostatnio sporo na cegle ze średnimi wynikami jednak wszystko to było z którymś tam garniturem. Wyjątkiem spotkania na cegle z Cornet i L. Dominquez Lino które zresztą oba przegrała. Ostatnio na hardzie grała w Melborune z A. Kerber która nie zachwyciła wtedy w ogóle, a mimo tego przegrała w dwóch setach bez większego szału Elina. Ukrainka ma dopiero 18 lat i tutaj doświadczenie i dyspozycja Rumunki powinna wziąć górę i nie sądzę aby jakaś niespodzianka tu się pojawiała. Rumunka jest zbyt ambitna oby turniej w Florianpolis zaszczepił w niej pewność siebie na dłużej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA
Spotkanie:puig - Cornet
Typ: 2
kurs: 2.45
Buk: Pinnacle
Mecz I rundy turnieju Indian Wells na kortach twardych w USA. Szczerze mowiąc inymi na ten mecz faworyzowanie Puig to moim zdaniem duży błąd. Jest to zawodniczka znajdująca się na 102 miejscu w rankingu natomiast Cornet na 33. Poza tym Cornet po kilku nieudanych sezonach zdaje się wracać do niezłej formy ostatnio półfinał w Acapulco wcześniej niezłe pojedyncze mecze wygrane między innymi z Arvidson oraz Erakovic. Natomiast bukmacherzy chyba sugerują sie pokonaniem Petkovic wczoraj. Jednak Petkovic to cięń zawodniczki ciągle problemy zdrowotne długie przerwy brak formy. Puig nie żadnych atutów raczej ani serwis ani return pojedynki z trochę mocniejszymi rywalkami konczą się porażką. Dla mnie dzisiaj wygra Francuzka przynajmniej o klasę lepsza od Puig
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
L. Tsurenko - Y. Shvedova
@ 1.645 Pinnacle ✅ 6-1 3-6 6-1
Jestem fanem Shvedovej i jej stylu gry, ale Kazaszka ostatnio jest w bardzo słabej dyspozycji. Upływający czas i kontuzje zrobiły swoje. Slava słabo porusza się po korcie. Myślę, że Tsurenko jutro ją zabiega. Kazaszce pomaga podanie, ale trudno uwierzyć, żeby tym elementem wygrała mecz. Tsurenko jest świetna w defensywie, bardzo dobrze biega, będzie jutro grała to co lubi najbardziej. Jej ostatnie mecze pokazują, że jest w dobrej dyspozycji. Shvedova w Indian Wells tylko raz grała w 2R i wątpię, żeby poprawiła ten rekord. Spodziewam się spadków, więc typ podaję już dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
M. Niculescu - K. Flipkens - 1 (1,51)⛔
Pinnacle Sports

Podobnie jak kolega wyżej podam typ wcześniej ze względu że kursy rano będą o wiele niższe. Po efektownym zwycięstwie Rumunki 6:0, 6:0 nad młodziutką Svitoliną nic nie pozostaje jak iść za ciosem. Już nie chodzi o wynik ale o to że zwycięstwo w ostatnim turnieju przez Rumunkę wyraźnie ją podbudowało i prawdopodobnie poziom gry utrzyma się co najmniej do końca tego turnieju a mianowicie do pierwszej porażki. K. Flipkens ostatnio również prezentuje się dobrze a na hardzie odniosła najlepsze rezultaty zwłaszcza w Australii. Spotkały się niedawno obie zawodniczki w Hobart i po trzech setach okazała się lepsza K. Flipkens. Było to jednak przed nadejściem wysokiem formy Rumunki i oczekuje tym razem rewanżu zwłaszcza że K. Flipkens spotkała się w Florianpolis z Puchkova z którą przegrała a z którą wygrała M. Niculescu w finale. Oczywiście zawodniczka zawodniczce nierówna, inna faza turnieju itp. jednak w przypadku tego meczu jestem skłonny zaufać Rumunce raz jeszcze.

by scotratez​
 
wow 331

wow

Użytkownik
M.Kirilenko vs. Ch.McHale [1.57]✅✅

Kurs może i marny ale wg. mnie nie ma innej opcji jak wygrana Rosjanki. Generalnie opcja z handi 2.5 też wydaje mi się dobrym rozwiązaniem.
Bukmacherzy chyba za bardzo sugerują sie ostatnim spotkaniem Marii, gdzie to poddała w drugim secie spotkanie z Bychkovą...Osobiście uważam,że na ten turniej Rosjanka wybrała sie bardziej po wpisowe a nie walczyć w Doha(oczywiście to moje zdanie). Co za nia przemawia, przede wszystkim wyniki w tym roku, pomijając ostatnią wtopę na rozkładzie ma dobrze prezentujące sie Date, Vesnine i wracającą do normalej dyspozycji Lisicki...generalnie bilans jaki notuję w 2013 na hardzie to 9/3... Broni też ćwierćfinał z roku ubiegłego, dlatego napewno bedzie jej zależeć by obronić punkty...
Do Amerykanki jakoś nigdy nie miałem przekonania a właśnie to,że walczyć będzie przed własną publicznością może być jednym z aspektów, który może ale nie musi za nia przemawiać...
Nawierzchnia specyficzna ale myślę,ze zobaczymy Kirilenko w kolejnej rundzie..
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Lesia Tsurenko - Yaroslava Shvedova
Typ: 1
Kurs: 1,68 (BetFair)
Wynik: ✅ 6/1 3/6 6/1
Całkiem lubię grę Shvedovej, śledzę jej tenis od dawna i pamiętam jak potrafiła napsuć krwi takim tenisistkom jak Sharapova czy Serena, ale ostatnio jest ewidentnie bez formy. Od początku roku przegrywała dwa razy z Vesniną i po razie z Beck, Kumkhum, Amanmuradovą i Czink, a wygrywała tylko z Arruabarrena-Vecino, Dominguez-Lino (na hardzie) i Shroff, także nie wygląda to korzystnie, szybko odpadała z każdego turnieju. Mecz z Tsurenko na pewno do łatwych należeć nie powinien. Ta gładziutko przeszła kwale, pokonując Zhou, Bratchikovą i Moritę - łącznie straciła 13 gemów w tych trzech meczach, więc niedużo. Wcześniej w Memphis uległa Flipkens po trzech ciężkich setach, a jeszcze wcześniej była w półfinale w Brisbane i trzeciej rundzie Australian Open. Ukrainka jest natchniona, ma solidną formę i to po prostu powinno wystarczyć na słabo dysponowaną Kazaszkę, znaki na niebie na to wskazują.
Podaję kilka typów wartych grania wg mnie na jutro, bo później mogę nie mieć czasu:
Monica Niculescu - Kirsten Flipkens
Typ: 1 ⛔
Kurs: 1,47
Urszula Radwańska - Sloane Stephens
Typ: 1 ✅
Kurs: 3,15
Sofia Arvidsson - Julia Goerges
Typ: 1 ⛔
Kurs: 2,85
Mirjana Lucic-Baroni - Yanina Wickmayer
Typ: 1 ⛔
Kurs: 3,12
Magdalena Rybarikova - Lucie Safarova
Typ: 1 ✅
Kurs: 2,20
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Sorana Cirstea - A. Medina Garrigues

Cirstea
1,83 William Hill

W początkowej fazie rozgrywek w Indian Wells zmierzą się ze sobą młoda Rumunka Cirstea z doświadczoną Hiszpanką Garrigues. Tegoroczne mecze obu Pań można powiedzieć, że są w kratkę, jednak mimo wszystko na korzyść Sorany - 8:6, w których przegrywała min. z Errani, Woźniacką, Kirilienko czy Li, a więc z czołówką rakiet WTA. Ostatnia wygrana młodej Rumunki była z rewelacją tegorocznego Australian Open - Sloane Stephens. Bilans Hiszpanki natomiast to 4:6, a ostatnie wygrane którymi może się poszczycić były z Pironkovą oraz Shuai Zheng. Daje dziś zwycięstwo Cirstey - młoda, ambitna i waleczna Rumunka powinna sobie spokojnie poradzić z 8 lat starszą Garrigues.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Indian Wells
Data rozpoczęcia: 08.03.2013 21:00
Spotkanie: Kirilenko M. - McHale C.
Typ : 2:0
Kurs: @ 2.50
Bukmacher: William Hill
Analiza: Dzisiaj wieczorem dojdzie do pojedynku Rosjanki Marii Kirilenko z Amerykanką McHale. Spotkanie, które mogło by się wydawać ma tylko jedną faworytkę, jednak bukmacherzy na tą faworytkę dają aż około 1.50 na zwycięstwo w całym meczu. Po takim kursie bez wątpienia stawiam na utalentowaną Kirilenko, która nie powinna mieć żadnych problemów w tym starciu, mimo, że McHale gra przed własną publicznością. Obydwie wystąpiły w turnieju w Doha, gdzie Amerykanka pokonała Dushevinę, Safarovą i przegrała 0:6, 0:6 z Azarenką. Rosjanka zakończyła ten turniej po kilkunastu minutach, ponieważ skreczowała przy stanie 0:3 w pierwszym secie dla jej rywalki. Możemy się domyślać po co Rosjanka przyjechała na tak prestiżowy turniej, żeby tylko go &quot;zaliczyć&quot;...ale tutaj już nie ma żartów, ani żadnej kontuzji Marii. Turniej także prestiżowy, nie ma mowy o jakiejkolwiek uldze dla Amerykanki, która po turnieju w Dausze zaliczyła turniej w Dubaju, gdzie w pierwszej rundzie pokonała w trzech setach Chang i przegrała także w 3 setach z Japonką Nara. W Indian Wells w pierwszej rundzie pokonała Pironkovą 6:3, 6:4, lecz dzisiaj zagra z Marią Kirilenko, która powinna spokojnie wygrać i awansować do kolejnej rundy turnieju.
 
m1cha1008 1,5K

m1cha1008

Użytkownik
Petra Kvitova - Olga Govortsova

Typ: 2:0
Kurs: 1,22 Bet365​

Co tu dużo mówić, klasa zawodniczek jest nieporównywalna i nie sądzę aby Białorusinka ugrała więcej niż cztery gemy. Kvitova ostatnio powoli wraca do swojej najwyższej dyspozycji i jak tylko ma okazję to rozjeżdża rywalki, przegrała tylko po zaciętym meczu z Serena Williams, w Dubaju ograła do zera takie rywalki jak Hantuchova, Ivanovic, Radwańska czy Wozniacki, tylko będąca w wybornej dyspozycji Sara Errani zdołała ugrać seta. Jej rywalki nie znam ale wiem, że nie zalicza się ona do grona zawodniczek, które mogą urwać seta Czeszce. Według mnie Kwitowa jest jedną z faworytek do końcowego sukcesu i będę grał na nią w kolejnych meczach.

Sara Errani - Lourdes Domínguez Lino
Typ: Sara Errani​
Kurs: 1,10 Bet365​

Tak jak wyżej napisałem Włoszka znajduje się w wyśmienitej formie, wygrała turniej w Acapulco kortach ziemnych oraz dotarła do finału w Dubaju a w Katarze przegrała z Azarenką. Jej rywalka to 32 letnia Hiszpanka, która nic wielkiego w karierze nie osiągnęła, najlepiej czuje się na ziemnych i nawet tam wyniki nie są dobre na innych nawierzchniach są bardzo słabe. Sara jest rozpędzona i zatrzyma się dopiero na którejś z wysokich i siłowo grających rywalek, dopóki będzie trafiała takie przeciwniczki można spokojnie inwestować w jej występy.

Ako: 1,35​
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Maria Kirilenko - Christina McHale - 1 (1,56)✅
Pinnacle Sports

Rzeczywiście Rosjanka nie powinna zrobić sensacji i zwyczajnie w świecie należałoby widzieć ją w kolejnej rundzie. Christina gra u siebie i jak to powiedział jeden z kolegów, i to jej chyba największy argument, no bo przecież nie pokonanie Tvetany Pironkovej. Miałem podać typ na zwycięstwo Amerykanki z Bułgarką ale wypadło mi to dosłownie z głowy. Pokonanie Pironkovej na trawie jest wyzwaniem ale nie na hardzie. Bułgarka jest od dłuższego czasu cieniem samej siebie. Christina jest niewygodną rywalką, dlatego w sety bawić się nie będę chociaż 2:0 nie jest wcale takie głupie. Rosjanka oddała swój ostatni mecz przegrany z Bychkova i prędzej kaktus na głowie mi wyrośnie niż miała ona wtedy jakąś kontuzje. Rosjanka nie przyłożyła się do turnieju, rywalka okazała się mocna i stwierdziła możliwe: pier.. idę na zakupy. W końcu było za co szaleć. Wcześniej wygrała turniej na hardzie w Pattya City. Rosjanka jest cwana. Rok temu zaszła w Pattya City do finału i w tym roku skoncentrowała siły aby dojść ponownie. Udało się i nawet polepszyła rezultat ponieważ turniej wygrała. Rok temu w finale przegrała z Hantuchova. Rok temu w Doha odpadła w drugiej rundzie więc tragedii w punktach nie było aby zrezygnować po pierwszej rundzie. Szejkowie w końcu postarali się finansowo aby czołówka tenisa WTA przyjechała do Doha. Maria broni punktów z ubiegłego roku w Indian Wells, całkiem sporo ponieważ za ćwierćfinał więc nie taryfy uglowej dla Kryśki nie będzie. Forma u Rosjanki jeżeli nie odpłynęła w Doha to powinna być wysoka. Na hardach w tym roku Maria bardzo dobrze się prezentuję. Wspomniane zwycięstwo w Pattya City i 4 runda w Melbourne. Kryśka bronić też ma co bo punkty za 4 rundę. Na jej pech trafiła na dzień dobry na Marie. Uważam że Rosjanka będzie gryźć banany w przerwie żeby tylko wygrać ten mecz.

by scotratez​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Samantha Stosur - Madison Keys - 1 (1,52)✅
Pinnacle Sports

Australijka nie będzie przez cały sezon cieniować i z pewnością pojawią dobre wyniki przynajmniej przez jakiś okres. Zaufam Australijce i wytypuje jej zwycięstwo pomimo że nie będzie o nie łatwo. Ostatnie turnieje w Doha i Dubaju pokazały że już coś zaczyna się dobrego dziać. Samantha przegrała właściwie w obu przypadkach z dobrze dysponowanymi rywalkami. Roberta Vinci i Maria Sharapova doszły do półfinału. I to z nimi Australijka sobie nie poradziła. Madison Keys to oczywiście poważna firma. Zwłaszcza jeżeli chodzi o jej serwis. Młoda Amerykanka sypie petardami z podania, jednak czy taka straszna jest ostatnio? W pierwszej rundzie męczyła się w trzech setach z M. Oudin która od jakiegoś czasu jest w kryzysie. Skuteczność zdobytych punktów z pierwszego podania u Amerykanki wyniosła 65%. Bez rewelacji jak na nią. Średnio zyskuje ponad 80%. Cyfry rzecz jasna mogą się zmienić dzisiaj w nocy, jednak pamiętam Melbourne gdzie Keys na poziomie ok 80% z pierwszego podania łomociła rywalki, aż do spotkania z A. Kerber tam dostała srogie lanie od Niemki która sama nie grała nic wielkiego, zresztą uległa potem w spotkaniu z A. Makarovą w dwóch setach. Amerykanka aby pokonać czołówkę musi prezentować coś więcej niż tylko serwis i siłę. W poprzednim spotkaniu pojawiły się już sygnały że nie jest tak wcale kolorowo, a S. Stosur cały sezon św. Mikołajem nie będzie. Liczę na niezły mecz Australijki.

by scotratez​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wow 331

wow

Użytkownik
Vesnina Elena vs Date Kimiko(+4g) [1.94]
Marathon
Dzisiejszego wieczoru dochodzi do spotkania zawodniczek, które lubię i cenie. Zwłaszcza na duże pochwały zasługuję już 42 letnia Japonka, która jak dla mnie jest fenomenem tenisowych kortów. Pomimo, że zajmuję obecnie 75 miejsce w rankingu to jak dla mnie jest to obecnie zawodniczka czołowej 30stki. Dlaczego proponuję właśnie tak... ano właśnie dlatego, że w mojej ocenie będzie to spotkanie 50/50. Date regularna, lubiąca grać pod linię no i przede wszystkim, żelazna kondycja... Ostatnie spotkanie jak widziałem w jej wykonaniu to mecz przeciwko Petrovej w Australian open, gdzie to faworyzowana Rosjanka została zmieciona z kortu. Później nie dała jeszcze szans Peer a następnie nastąpiło małe załamanie formy Japonki... Z Galiną, patrząc na statystyki, wyglądało to już całkiem nieźle, po trzysetowym pojedynku wygrała Date.
Co do Eleny, nie twierdzę, że ona to spotkanie przegra ale to w jakim stylu zaprezentowała się w ostatnim meczu, który notabene rozgrywała już 3 tygodnie temu, nie napawa jakimś hurra optymizmem...
Obie damy w tym sezonie solidne wyniki na hardzie, obie również w ubiegłym roku doszły do drugiej rundy IW ... spotkanie łeb w łeb jak dla mnie dlatego handi na Date a i over mnie nie zdziwi ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
U. Radwańska - S. Stephens - 2 (1,44)⛔
Pinnacle Sports

Spore nadzieje związane z Ulą Radwańską która pokonała A. Rus całkiem efektownym wynikiem, ponieważ 6:3, 6:3, do tego słabo spisująca się w ostatnich turniejach rewelacja Melborune S. Stephans, którą trochę jakby onieśmielił sukces. Dostrzegane w tym spotkaniu jest value na Polkę jednak czy słusznie? Amerykanka gra u siebie i nie będzie przegrywać non stop, to pierwszy mecz więc porażka nie będzie dobrze wyglądać. Czy S. Stephans rzeczywiście jest taka słaba ostatnio? Nie sądzę. Ostatnie dwie porażki skończyły się po 3 setach i prawda jest taka że Zakopoleva zagrała wtedy dobre spotkanie, nawet Sharapova później miała z nią problemy. Później grała z S. Cirstea która również rozegrała niezły turniej. Pamiętam jak Rumunka grała w następnej rundzie z Wozniacka i tak naprawdę cudem nie wygrała pierwszego seta. Właściwie na własne życzenie go przegrała. Podkreślić jednak muszę jej dobrą gre - przynajmniej w pierwszym secie. W spotkaniu z Amerykanką nie brylowała, popełniła aż 12 błędów podwójnych.. W każdym razie Amerykankę czeka teraz według mnie troszkę łatwiejsza konfrontacja, co nie oznacza że Sloane wygra łatwo. Polka pokonała A. Rus ale proszę spojrzeć co ona gra. Holenderka jest rozbita do tego w meczu z Polką popełniła 8 błędów podwójnych a jej skuteczność z drugiego podania sięgnęła 25%. Nic dziwnego że Polka ograła Holenderkę ponieważ Ula ma niezły return. Zresztą wyniki same mówią za siebie w tamtym meczu. Polka miała 63% skuteczność returnu. A teraz ciekawostka. Skuteczność drugiego podania Uli wyniosła 28%. Jak tu mówić o dobrej dyspozycji Polki. Dla porównania Amerykanka nie zeszła w obu przegranych meczach poniżej 41% skuteczności drugiego podania. Pierwsze wygląda lepiej niż Polki. S. Stephens nawet jak ostatnio przegrywa to ma lepszą skuteczność zdobytych punktów z pierwszego podania w porównaniu do wyniku Polki gdy wygrała z A. Rus. Oczywiście cyfry nie grają, wszystko się może zmienić, co nie zmienia faktu że umiejętności Amerykanki oceniam wyżej i według mnie powinna rundę z Polką przejść, chociażby dla Amerykanów. Zwłaszcza że na S. Williams nie mogą tutaj liczyć.

by scotratez​
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Klara Zakopalova - Dominika Cibulkova
Typ: 1
Kurs: 2,50 (BetFair)
Wynik: ✅ 6/4 7/5
Z Czeszką jest różnie, ale jak się naprawdę zepnie, to potrafi być groźną tenisistką. Z dobrych występów wspomniałbym o styczniowym Shen Zhen, gdzie była w finale, przegrywając w trzech setach z Na Li, a wcześniej ogarniając 2-0 takie zawodniczki jak Hlavackova, Svitolina, Bartoli i Niculescu. Potem spoko była trzecia runda w Doha, gdzie trafiła na Sharapovą (ugrała 6 gemów). Ona ogólnie ma broń, zobaczymy tylko, czy ją wykorzysta. Jeśli mowa o Cibulkovej, to ja na nią stawiać nie lubię, gdyż okrutnie często zawodzi. To tenisistka, która raczy winnerami, ale też bolesnymi błędami, więc jej tenis nie idzie w parze z solidnością, czymś miłym dla widza i w ogóle. Chyba, że ma życiową formę, ale takiej w tej chwili nie ma. W tym roku w Sydney była w finale (0-6 0-6 z Agnieszką
[*] PAMIĘTAMY), a poza tym zazwyczaj odpadała w pierwszych rundach, raz w drugiej. Odpadała z Stephens, Savinykh, Bertens, Petrovą (i tylko tej ostatniej, teoretycznie najmocniejszej, urwała seta). Dla mnie super bet i oczywiście liczę na powodzenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Kirilenko-Burdette 1 @1.3
Kurs oczywiscie do jakiejs kombinacji. Kirilenko bardzo ladny mecz zagrala z McHale, wiec powinna i pokonac mniej doswiadczona Amerykanke. Kirilenko w studio po swoim meczu powiedziala, ze przed meczem byla duza niepewnosc, poniewaz po wystepie w Doha nie moga grac w tenisa przez dwa tydodnie ze wzgledu na doskwierajacy lokiec. MaKiri jednak rozkecala sie z seta na seta, a wlasciwie z gema na gem i pokonala bardzo dobrze dysponowanana McHale. MaKiri z pewnoscia nie jest ostatnio okazem zdrowia, bo oprocz w/w lokcia, komentor urzadzil sobie jeszcze pogawedke z urocza Rosjanka na temat opatrzonego kolana, hokeisty Aleksandra Owieczkina oraz ze spraw tenisowych - rezygnacji Kirilenko z wystepow deblowych w ostatnim czasie, co oczywiscie wiaze sie z ograniczeniem przeciezen. Burdette widac ma smykalke do tenisa, bardzo ladnie zaprezentowala sie w kwalifikacjach. W turnieju glowny miala troche latwiej moim zdaniem, bo naprawde wylosowala dobrze, a za rywalki miala leciwa juz Julie Craybas oraz bardzo slaba prezentujaca sie od dluzszego czasu Tamire Paszek. Przekladajac to na poziom meczu Kirilenko-McHale to widze wygrana Rosjanki. A i punktow do obrony za ubiegloroczny wystep MaKiri ma calkiem sporo.
P.S. Po co robic nonstop krucjate przeciwko Urszuli Radwanskiej ? Polka od okolo poltoramiesiaca gra dobrze, wiec jaki jest cel przekonywania na sile kogokolwiek, ze jest inaczej ? Dziekuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom