>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - French Open 2024 (26.05.2024 - 09.06.2024)

Status
Zamknięty.
Pablito91 673,9K

Pablito91

Użytkownik
Sabalenka -4.5 gema @1.75 fortuna nie było egzekucji tylko kontuzja sabalenki

Jutro spodziewam się egzekucji. Andreeva to jeszcze dziecko. Siła fizyczna jest tutaj wyraźna. Mirra może wygrywać sobie mecze, ale jak trafia na taką Sabalenke to nie ma nic do powiedzenia. Sabalenka z Andreevą spotkały sie dwukrotnie w Madrycie na kortach ziemnych. Rok temu gdzie wygrała 6:1 6:3 i miesiąc temu 6:1 6:4. Teraz to co robi Sabalenka z rywalkami swiadczy o tym, że jest w najwyższej formie. Sabalenka stanowi tutaj poważne zagrożenie dla Igi. Myślę, że Aryna będzie chciała jak najszybciej zakończyć spotkanie, gdyż prawdopodobnie w półfinale będzie już czekała na nią Rybakina. To jeszcze nie jest czas dla Mirry na zagrożenie w jakikolwiek sposób tak rozpędzonej Sabalence.
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 233,6K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
M. Andreeva - A. Sabalenka

Najwięcej asów: Andreeva @2.75 Betclic
Andreeva powyżej 3.5 asów @3.50 Betclic


Jak dla mnie 50/50 , a bukmacherzy widzą to zupełnie inaczej. Młoda ruska poprawiła serwis na przestrzeni całego sezonu i widać to w Paryżu. Wcześniej nie notowała praktycznie asów w meczu, teraz jest zupełnie inaczej. Jak na mączkę w Paryżu i to w pierwszym tygodniu, kiedy mieliśmy sporą wilgotność powietrza i duże opady, to dobre statystyki: 4,2,2,5 asów w swoich spotkaniach i w każdym notowała największą ilość. Jeśli chodzi o Sabalenke to o dziwo w Paryżu nie miała jakiejś pokaźnej liczby asów, bo notowała odpowiednio: 1,2,0 7 asów w całym meczu. W 3 pojedynkach notowała gorszą statystykę, i rywalki nie były z najwyższej półki jeśli chodzi o moc podania. Panie grały nie tak dawno w Madrycie, tam gładko wygrała Sabalenka, i podobnie może być tutaj, ale co najważniejsze Ruska miała większą liczbę asów. Widać, że Sabalenka popracowała ostatnio nad celnością podania, stąd liczba asów nie jest już tak duża. Jak mówiłem 50/50 z racji, że to już ćwiartka, i dla młodej to nowe wyzwanie, ale liczę, że Sabalenka pozwoli Andreevej wykazać się przy serwisie. Po takim kursie warto zaryzykować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2775
B 73,4K

benzik94

Użytkownik
M. Andreeva - A. Sabalenka

Najwięcej asów: Andreeva @2.75 Betclic
Andreeva powyżej 3.5 asów @3.50 Betclic


Jak dla mnie 50/50 , a bukmacherzy widzą to zupełnie inaczej. Młoda ruska poprawiła serwis na przestrzeni całego sezonu i widać to w Paryżu. Wcześniej nie notowała praktycznie asów w meczu, teraz jest zupełnie inaczej. Jak na mączkę w Paryżu i to w pierwszym tygodniu, kiedy mieliśmy sporą wilgotność powietrza i duże opady, to dobre statystyki: 4,2,2,5 asów w swoich spotkaniach i w każdym notowała największą ilość. Jeśli chodzi o Sabalenke to o dziwo w Paryżu nie miała jakiejś pokaźnej liczby asów, bo notowała odpowiednio: 1,2,0 7 asów w całym meczu. W 3 pojedynkach notowała gorszą statystykę, i rywalki nie były z najwyższej półki jeśli chodzi o moc podania. Panie grały nie tak dawno w Madrycie, tam gładko wygrała Sabalenka, i podobnie może być tutaj, ale co najważniejsze Ruska miała większą liczbę asów. Widać, że Sabalenka popracowała ostatnio nad celnością podania, stąd liczba asów nie jest już tak duża. Jak mówiłem 50/50 z racji, że to już ćwiartka, i dla młodej to nowe wyzwanie, ale liczę, że Sabalenka pozwoli Andreevej wykazać się przy serwisie. Po takim kursie warto zaryzykować.
Bardzo ciekawy bet, na superbecie na więcej asów serwisowych Andriejewej jest nawet 3.25 :)

Ja od siebie dokładam

Sabalenka -3.5 @1.42
Rybakina -3.5 @1.53
Rybakina i Paolini powyżej 5,5 asów @1.57


w tym ostatnim becie nie bardzo wierzę w jakikolwiek as Paolini ale kursy pomiędzy samym overem asów Rybakiny, a overem w całym meczu na tyle mało różniące się że zdecydowałem się na tą opcję - kto wie, z Garcią w Madrycie 3 potrafila wrzucić. Co do reszty to nie ma co gadać, wszystko wskazuje na rewelacyjny półfinał Rybakina - Sabalenka, lekki handicap do podbicia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +426
kubabrenner 107,5K

kubabrenner

Użytkownik
Świątek - Gauff
Typ: Świątek wygra 2-0, a w meczu będzie powyżej 15.5 gemów
Kurs: 1.80 (fortuna)


Gram już teraz bo jutro przy masówce pewnie kurs poleci w dół. Bukmacher przestrzelił tu trochę kurs, na 2:0 mamy 1.40 a na over 15.5 gemów 1.12, co powinno w sumie dawać 1.56, także po 1.8 gram z pocałowaniem w rękę bo mamy wyraźne value. W typie bardziej się chyba boje o te 16 gemów niż o 2-0 dla Igi. Polka prezentuje potężny poziom i wątpię, że ktoś może ją na tym turnieju zatrzymać. Po tym co odwinęła z Osaką po prostu w to nie wierzę, najtrudniejszy mecz tegorocznego RG już za nią, ten półfinał i finał to powinny być spacery przy tym co zrobiła w 2 rundzie. Poza tamtym meczem wszystko pewnie wygrała 2-0. W 4 meczach, gdzie wygrywała 2-0, straciła łącznie 11 gemów... Nie wspominam nawet o rowerku, którym Potapova sobie opuściła korty RG, czy o 2 wymęczonych gemach przez Czeszkę. Świątek jest w potężnym gazie i od początku wejdzie na najwyższy poziom, tu nie będzie żadnego badania rywalki bo doskonale ją zna. Grały 11 razy, z czego 10 razy górą była Polka, Gauff raz tylko wygrała przed swoją publicznością na kortach twardych. Wszystkie pozostałe mecze (10), które wygrała Iga, skończyły się 2-0, deklasacja. Rok temu na RG grały także ze sobą w 1/4, Amerykanka nie powąchała nawet tb, 6-4 6-2. Wierzę jednak, że Gauff te 4 gemy wymęczy. Iga momentami popełnia błędy, traci koncentrację, rywalka 2 półki wyżej niż dotychczasowe rywalki, nie wierzę tu w jakieś 6-0 6-0, ale nie zdziwi mnie wynik wokół tych 16/17 gemów, także gram najniższą możliwą linię. Gauff jest w dobrej formie, tylko 1 set stracony z Jabeur, cała reszta 2-0. Iga wie, że z turnieju wypadły Sabalenka i Rybakina, czyli jej dwie największe zmory i potencjalne zagrożenia, zatem droga po tytuł wymarzona, Coco choć stanie jutro na głowie, to nie da rady Polce i przegra moim zdaniem 2-0, ale wierzę, że chociaż te 4/5 gemów urwie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2709
dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
A ja z kolei przestrzegam przed hurraoptymizmem w tym meczu Swiatek-Gauff. Bilans niby 10-1 na korzysc polskiej tenisistki, ale w tym byl niejedne wyrwnany mecz. Coco Gauff od trzebch lat jest jedna z najjasniejszych postaci French Open, ale mzoe przyjsc wyrownany mecz.
Niby dwukrotnie w przeszlosci na French Open wygrywala Swiatek dosc pewnie, alebyly tez dw mecze mecze w Rzymie w ich pojedynkach, ze Gauff walczyla bardzo rowno. Ich pierwszy mecz w Rzymie to bylo 7-6 6-3 dla Swiatek, ale do tie-break'a to blizej wygrania tego seta byla Gauff i tegoroczny mecz z Rzymu 6-4 6-3 tez byl na bardzo wysokiem poziomie i to nie jest tak, ze Gauff nie mogla do tego meczu wrocic.

Szlem to wyzszy poziom i Swiatek jest bez watpieniai faworytka, ale wcale sie nie zdziwie jak Gauff sie postawi w tym meczu. Ludzie widza tylko 4 mecz na cegle i wszystkie na korzysc Swiatek, ale polowa z tych meczow nie oddaje jakosci ani przebiegu. Wczoraj tez idelany przyklad, gdzie Sabalenka dwukrotnietnie latwo ograla mlodsza siostre Andreeva, a wczoraj wygrala ta druga.
Ten mecz z Gauff bedzie moim zdaniem trudniejszy dla Igi niz potencjalny final i jak Gauff zalapie sie na mecz, to wcale nie musi to byc mecz jednostronny.

Reasumujac, nie widze sensu robienia za takiej fawoyrtki z polskiej tenisistki w tym meczu, a chcac grac jakies handicapy, to przy tych tak duzej dysproporcji kursow, to musialyby byc juz wrecz naprawde wysokie handicapy, a ten mecz w praktyce moze byc trudny.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Iga Swiatek v Coco Gauff 0:3 w asch
Ja nigdy nikogo nie przestrzegam zwłasza przed hura optymizmem , nawet bendę trzymał kciuki za wszystkie 2:0 po 1.35 ale dwie duże faworytki wczoraj poleciały.
Coco w rubryczce wiek pierwsza cyfra przeskoczyła na 2-kę.Przypomnę żę to 20-letnia aktualna mistrzyni US open i wicemistrzyni AO w drodze po trzeci wielkoszlemowy finał z rzedu.Saba pogubiła pc wczoraj dziś już zaglądając w LIve ranking WTA zagra pierwsza rakieta Świata z drugą i zdaje się że bez względu na dzisiejszy wynik i wynik ewentualnego finału na WImblednonie rozstawuone zostana z numerami 1 i 2 .
Mecz z Noskovą na AO , z Rybakiną w Sztutgarcie ,finał w Madrycie z Sabalenką , druga Runda z Osaką tutaj ubiegłoroczny finał z Muchovą wszystkie te meczle pokazują jedno.Aby pokonać Świątek lub choćby powalczyć trzeba dnia konia na serwisie!!!! ( i jeszcze kilku rzeczy )ale bez tego ani rusz .

Kto więcej asów Gauff handi - 1.5 asa - 2.10 Livescorebet
Gauff over 3.5 asa kurs 3.10 forbet
dwa asy z rzedu w jednym gemie kurs 12.00 forbet Coco dwa asy w pierwszym gemie drugiego seta ale nie z rzędu
over 1.5 tajbreka kurs 41.00 Betfair

Zobaczymy co nam zaserują ale Coco chyba jeszcze nie pokazała na serwisie wszystkiego na co ją stać , chyba nie była zmuszona ,
łamak na Ons w poprzedniej rundzie wygląda groźnie.
 
Ostatnia edycja:
kubabrenner 107,5K

kubabrenner

Użytkownik
Pełna zgoda Panowie, ja wiem że Coco też jest silna i gra obecnie swój najlepszy tenis w życiu, ale uważam że Iga jest za bardzo rozpędzona i zbyt dobrze wie jak grac z Gauff, żeby ta mogła ją zatrzymać. Taka Osaka była dla Igi czymś nowym, miała możliwość zaskoczenia, a styl gry Amerykanki Iga zna doskonale. Ten mecz z Osaką myślę że potrójnie jeszcze napędził Polkę i był swego rodzaju ostrzeżeniem. Osobiście nie ruszałbym 2-0 dla Igi po 1.35, ale jak w połączeniu z 16 gemami mam 1.80 to jest to dla mnie najlepszy typ na ten mecz. Wiem, że jakieś 2-1 nie będzie tu niespodzianką, wiele osób spodziewa się takiego wyniku, ale ja idę w 2-0 biorąc pod uwagę wszystkie przytoczone wyżej argumenty :)
 
Baqu 956,1K

Baqu

Forum VIP
"To był dla mnie trudny dzień pod względem fizycznym. Bardzo źle się czułam. Od kilku dni walczę z jakąś chorobą żołądkową, więc ten pojedynek był dla mnie wyzwaniem. Robiłam, co mogłam, i próbowałam sobie z tym w jakiś sposób poradzić. Zawsze daję z siebie wszystko i walczę do końca. Wierzyłam, że uda mi się to przezwyciężyć" — zaznaczyła Sabalenka, dodając, że nie rozważała poddania meczu.

Przypomnijmy, że wciąż obecna wiceliderka rankingu przez niemal cały mecz nie była sobą i walczyła z osłabieniem. W trakcie trwania rywalizacji dwukrotnie skorzystała z przerw i konsultacji medycznych. Przyjęła również leki. Według nieoficjalnych informacji 26-latka już od kilka dni korzystała z pomocy medyków i zażywała środki przeciwbólowe.


Z mojej strony szacunek dla niej ze się nie poddała i walczyła do końca.
 
R 736,4K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Paris
Godzina: 15:30
Spotkanie: Dolehide, Krawczyk - Gauff, Siniakova
Typ: handicap sety: Gauff, Siniakova -1,5
Kurs: 1,67
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Półfinałowy mecz kobiecego debla. Ograna ze sobą para Dolehide- Krawczyk zagra z parą, którą tworzy doświadczona deblistka Siniakova i praktycznie już druga rakieta świata Coco Gauff. Siniakova grała zazwyczaj w parze z Krejcikovą a ostatnio ze Storm Hunter ale duet z Coco ma wielkie szanse na sukcesy. Debel Gauff- Siniakova przez cztery rundy French Open przeszedł bez straty seta i Coco po wczorajszej przegranej z Igą może sobie poprawić humor dzisiejszym dobrym występem i awansem do finału. Nie sądzę aby cokolwiek odpuściła lub zagrała dziś na jakimś słabszym poziomie bowiem wczoraj praktycznie nie zdążyła się zmęczyć. Siniakovej do deblowego Wielkiego Szlema brakuje tylko wygranej French Open. Mój typ to kontynuacja wygranych po 2:0 i dalej całego turnieju.
 
Ostatnia edycja:
adik1992 435,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Nadszedł dzień finału turnieju kobiecego. O ile obecność Igi nie jest żadną niespodzianka, a raczej staje się tradycją, bo jest to trzeci finał z rzędu, a czwarty w ciągu ostatnich pięciu lat. Poprzednie trzy były wygrane przez Polkę i dziś niewielu wyobraża sobie inne rozstrzygnięcie. Porażki Rybakiny czy Sabalenki na etapie 1/4 zwiększyły szanse Świątek na kolejny triumf w Paryżu. Natomiast obecność Paolini już jest pewnego rodzaju niespodzianką, bo nie nazwałbym tego sensacją. Od początku sezonu Jasmine prezentuje się dobrze, zaliczyła znaczny awans w rankingu i już jest na 7 miejscu, a przy wygranej będzie piąta. W rankingu race jest na 5 pozycji tylko za Świątek, Sabalenką, Rybakiną i Gauff. Dziś jednak mimo całej sympatii do Włoszki, która ma polskie korzenie nie daje jej większych szans na ugranie choćby seta. Nie posiada ona w swoim arsenale kluczowego zagrania, które może pozwolić jej nawiązać kontakt z Igą. Polka po meczu z Osaką gdzie była już jedną nogą poza turniejem dostała nowe życie i dobrze je wykorzystuje. Kolejne mecze bez większej historii. Iga z doświadczeniem w tak ważnych meczach. Jak jest to ważne pokazują poprzednie finały WS gdzie na przeciw doświadczonej zawodniczki staje debiutantka. Ostatnio w AO w meczu z Sabalenką w finale debiutowała Zheng i nie nawiązała zupełnie walki. Z wcześniejszych lat to Collins uległa bez większej walki Barty w AO. Jedyny wyjątek to zeszłoroczny RG gdzie Muchova postawiła się Idze i urwała jej jak dotąd jedyny set w wielkoszlemowym finale. Spodziewam się niezbyt długiego spotkania, pod pełną kontrolą Igi. Nikt nie zabierze finału Paoli, zrobiła znakomity wynik, którego pewnie się nie spodziewała. Jednak trzeba też zauważyć że mecze z Rybakiną czy Andreevą, w dużej mierze przegywałay rywalki. Rybakina popełniła 48 UE, nie był to ewidentnie dzień Kazaszki. Mirra natomiast w dwóch niedługich setach zanotowała aż 29 UE. Wiadomo, że Włoszka musiała też wykorzystać słabsze postawy rywalek jednak ciężko sie spodziewać, żeby Iga dziś też psuła na potegę. Serwisem też nie powinna zrobić krzywdy Polce. Mocna siła Paolini to poruszanie się i defensywa, jadnak to będzie za mało. Iga uważana jest za najlepiej pracująca na nogach zawodniczką. Jeżeli nie przytrafi się Świątek słabszy moment, by Paolini mogła uwierzyć że może coś zdziałać to sądzę, że spotkanie nie potrwa długo.

Typy na finał:
Świątek u12,5 gema @1,42
u7,5 przełamań @1,8
Paolini u1,5 przełamań @2,2
superbet

Czas meczu u85,5 minut @1,85
u90,5 minut @1,72
1 set u8,5 @1,82 1xbet
Paolini u24,5 UE @1,73
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2242
no PRO8L3M 10,9K

no PRO8L3M

Użytkownik
I.Świątek - J. Paolini

Doświadczenie grania finałów jest po stronie Polki. Będzie potrafiła według mnie lepiej wejść w mecz i zarządzać rangą wydarzenia w którym uczestniczy. Paolini gra dobrze w defensywie, nieźle się porusza po korcie, ale na Świątek to za mało. Intensywność gry będzie wysoka od samego początku i według mnie Iga zrobi wszystko by od samego początku mentalnie złamać rywalkę i spotęgować stres w trakcie meczu. Ten pierwszy set będzie ważny z punktu widzenia Polki i wydaje mi się, że nie pozwoli w nim na wiele rywalce.

Wobec tego proponuję: I set Paolini under 3,5 gema @ 1,51 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1376
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Iga Swiatek v Jasmine Paolini
kto więcej asów serwisowych ? remis kurs 3.85 forbet
total aces Paolini under 0.5 asa kurs 2.60 livescorebet

Wydaje mi się że w krótkim dwósetowym meczu remis 0:0 w asach to całkiem prawdopodobny.scenariusz
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2338
Chlopaknaopak 150,2K

Chlopaknaopak

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Debel Roland Garros
Godzina: 11:30
Spotkanie: Errani S/Paolini J- Gauff C/Siniakova K
Typ: Errani S /Paolini J
Kurs: 2.80
Bukmacher:
Fortuna
Post w dziale:

Ciężki mecz do wytypowania bo para Gauff /Siniakova jest dobra. Dziś raczej nazwiska grać nie będą a raczej sprawdzi się forma dnia i chęci na wygraną a ta powinna być po stronie włoskiej. Wczoraj Paolini przegrała finał z Igą 2:0 i były momenty, w których włoszka grała dobrze. Z tego co wyczytałem Włoszki dostały cenne wskazówki od Świątek i Sinnera jak zagrać w finale żeby wygrać. Paolini powinna pociągnąć grę w tym duecie. Wydaje mi się, że Włoszki miały trudniejsze rywalki do tej pory co wskazuję na ich lepsze zgranie. Sam osobiście też im kibicuje i bardzo bym chciał żeby Włoszki wygrały.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom