>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Fes & Stuttgart, 26.04-02.05.2010

Status
Zamknięty.
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Grand Prix de SAR La Princesse Lalla Meryem
Miejsce : Fes, Maroko
Ranga turnieju : International
Data : 26.04-1.05 2010 r.
Nawierzchnia : clay
Pula nagród : 220.000 $
Rozmiar drabinki : 32S / 16D
Oficjalna strona : www.arryadia.com
2009
Finał singla : Anabel Medina Garrigues - Ekaterina Makarova 6:0, 6:1
Finał debla : A.Kleybanova/E.Makarova - S.Cirstea/M.Kirilenko 6:3, 2:6, 10:8

Porsche Tennis Grand Prix
Miejsce : Stuttgart, Niemcy
Ranga turnieju : Premier &quot;700&quot;
Nawierzchnia : indoor clay
Pula nagród : 700.000 $
Rozmiar drabinki : 32 S / 16 D
Strona www : www.porsche-tennis.de
2009 :
Finał singla : Svetlana Kuznietsova - Dinara Safina 6:4, 6:3
Finał debla : B.Mattek/N.Petrova - G.Dulko/F.Pennetta 5:7, 6:3, 10:7

Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń!
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Mayr-Savchuk
DW: 2-0
2.25
Expekt
Analiza:
Dziś w spotkaniu I rundy turnieju w marokanskim fes patricia mayr zagra z ukrainka olga savchuk . Nie tak dawno , bo w marcu obie spotkaly sie na podobnym turnieju w meksyku , na takiej samej nawierzchni . Pewnie triumfowala wtedy austryjaczka wygrywajac w dwoch setach . Obie spotkaly sie jak do tej pory dwukrotnie , dwa razy gora byla Mayr , dwa razy zwyciezajac w dwoch partiach . Mayr to zawodniczka lubiaca i potrafiaca grac na kortach ceglanych . Na clayu osiaga wlasnie swoje najwieksze sukcesy . Ukrainka gra bardzo rzadko w turniejach rangi wta . W tym roku wystapila w zaledwie w 3 takich i we wszystkich trzech odpadla w pierwszych rundach . Nie inaczej powinno byc rowniez dzisiaj gdyz Austryjaczka potrafi grac z ukrainka , co odowodnila chocby miesiac temu w monterrey .
 
M 14

mrbork

Użytkownik
Azarenka podobno jakiś poważny uraz, którego jeszcze nie wyleczyła. Pennetta tego typu sprzyjające warunki porafi wykorzystywać.

Jak to zobaczyłem to też sie przeraziłem.
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
Azeranka na pewno ma problem ze zdrowiem i tu upatrywałbym wygranej Panetty, która jest w świetnej formie co pokazała w FED Cupie, co do problemów zdrowotnych Azeranki, to warto spojrzeć na 2 ost mecze:
MARBELLA:
ĆF: Azarenka, Victoria vs. Martinez Sanchez, Maria Jose Azeranka prowadzi 4:0 i krecz
CHARLESTON :
R32 Azarenka, Victoria vs. Mchale, Christina Prowadzi 6:2 w 2 secie 2:2 i krecz ...
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
Dziwi mnie też kurs na Peer @ 1,55. Hercog poza jednorazowym wyskokiem w Acapulco nic szczególnego nie prezentuje, Peer może też bez rewelacji, ale gdzieś tam łapie sie do QF, SF, w Indianie pokonała Pennette nawet. Jedynym plusem dla Hercog może być to, że grała już w tym sezonie na calyu a Peer nie, ale aż taki duży kurs na panią z Izralea to dla mnie spore value.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Szavay-Petkovic
typ: 2-0
3.20
Bet At Home
Analiza:
Dziś w spotkaniu I rundy turnieju w stuttgarcie spotkaja sie reprezentantka gospodarzy andreaa petkovic oraz wegierka agnes szavay . Zupelnie nie moge zrozumiec tak wyrownanych kursow wystawionych przez bukmacherow na to spotkanie . Za niemka przemawia chyba tylko to ze gra przed wlasna publicznoscia . Niemka nie grala ostatnio zbyt imponujaco . Z trzech ostatnich turnieji , az w dwoch odpadala w pierwszej rundzie . Ponadto PEtkovic czuje sie chyba lepiej na kortach szybszych , preferuje dosyc ofensywne podjescie do gry . Szavay natomiast lubi grac na clayu . Wegierka potrafi grac bardzo regularnie i dlugo utrzymywac pilke w korcie . Szavay potrafi rowniez zaatakowac . Nie mam watpliwosci , ze biorac pod uwage mozliwosci obydwu zawodniczek to Szavay jest ta lepszą . Biorac pod uwage tez fakt slabszej dyspozycji niemki stawiam zdecydowanie na jej przeciwniczke .
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Shahar Peer - Dinara Safina
Typ: 1
Kurs: 1,93
Wynik: ✅ 2-0 (6-3, 6-2)
Izraelka to zawsze groźna rywalka dla każdego. Niejednokrotnie sprawiała problemy lub pokonywała wysoko rozstawione zawodniczki. W tym roku chociażby takie postaci jak Wozniacki czy Pennetta. Dobrze prezentuje się również tutaj. W pierwszych rundach pokonała łatwo Hercog (mimo straty seta, dała się tylko raz złamać w całym spotkaniu) i A. Radwańską (z nieco większymi problemami, ale dość zdecydowanie). Dinara wróciła po przerwie i nie wygląda to ciekawie. Patrząc na statystyki z jej wczorajszego - pierwszego po come backu meczu - gra nadal cienko niczym pod koniec poprzedniego sezonu. Słaby serwis z niskim procentem piłek wygranych, brak asów, dużo DF. Z taką grą nie wróżę jej tendencji wzrostowej w tym sezonie. Dopiero w trzecim secie grała jakiś tam tenis i wyszła z pojedynku zwycięsko. Bilans Head2Head wynosi 3-3. Odważnie stwierdzę, że to powinny być dwa sety dla Peer.
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
nie zapominaj,ze Safina byla tu przed rokiem w finale... broni punktow.... pokonala Szave a w trzecim secie grala miazdzacy tenis... sklanialbym sie bardziej ku typowi na safine.wrocila po kontuzji fakt,ale wczoraj bylo widac,ze gra swoj tenis i dzisiaj juz powinno byc lepiej niz wczoraj zatem...... A Peer &quot;lubi&quot; przegrywac gladko w dwoch setach....dlaczego? nie wiem,ale czesto jej sie to zdarza....
safarova dzisiaj poplynie. tak czuje, lapuszczenkowa gra bardzo dobry tenis...chyba nowa gwiazdeczka wyrasta.... albo gra turniej zycia. wczoraj wozniacki zagrala slabo, widac bylo ze kostka jeszcze nie w pelni sprawna,a safarovej wszystko wchodzilo w kort,lacznie z serwisem, dzisiaj bedzie inaczej... przynajmniej jeden element bedzie zawodzil...
bwin
safarova-lapuszczenkova 2 2.41
peer - safina 2 1.90
6/10
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dokladnie tak i niesamowite returny Safiny jak za dawnej formy, widac, ze LB nie ogladal meczu a same statystyki nie oddaja tego co bylo na korcie. Dinara zaprezentowala sie calkiem dobrze a jak na pierwszy mecz po takiej przerwie to nawet znakomicie. Nie typuje meczu z Peer dla mnie WTA Tour to nie tenis ale zwracam uwage, ze Dina nie jest w takiej dyspozycji jak to kolega LB sugeruje.
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Widać było brak ogrania w sezonie na mączce u Safiny..ale od AO nie grała przez kontuzję. W 1 secie się &quot;wgrywała&quot; w kort, potężne auty 1 serwis w siatkę. Warto podkreślić, że z każdą piłką grała coraz pewniej, precyzyjniej. Siłowo bardzo dobrze, returnując mocno spychała przeciwniczkę do obrony, nie dając szans na ofensywne zagrania. Martwi mnie tylko trochę słabe poruszanie się po korcie. Troszkę za mozolnie za wolno o ułamek sekundy za późno start do skrótów.
Peer biegała niesamowicie, do każdej piłki i tylko w tym elemencie widziałbym jej przewagę. Izraelka dobrze serwuje na początku spotkań, później szybko się meczy i gra lekko asekuracyjnie ułatwiając zadanie przeciwniczce.
Myślę, że 2 sety mogą nie wystarczyć na wyłonienie zwyciężczyni tego spotkania.
Edit: Spotkanie nie po mysli zwyciestwo Peer 2:0..potwierdzilo sie to, że Safina slabo biegała do piłek i to w dużej przesadziło o porażce, do tego doszedł słaby serwis i dobra dyspozycja Izraelki.
 
M 14

mrbork

Użytkownik
Cornet - Benesova 2 2.00

Alize od dłuzszego czasu bez formy. W tym turnieju nadzwyczaj dobrze sobie radzi. Czeszkę z kolei miałem okazje oglądać już nie jednokrotnie. Dziewczyna ma całkiem solidny return, co przy bardzo słabym, wręcz beznadziejnym serwisie Cornet na pewno dużo pomoże. Iveta nigdy się nie poddaje, gra konsekwętnie, o czym może świadczyć wczorajszy pojedynek z Hiszpanką Pous Tio. W tym turnieju rywalki nie były aż tak wymagające w przeciwieństwie do Cornet (tutaj minimalne trudniejsza droga).

Podsumowując uważam, że waleczna Czeszka ostro tutaj zawojuje, jest konsekwętna i jak uda jej się zagrać kilka dobrych piłek, to później już pokazuje tenis na naprawde wysokim poziomie.

Safarova - Lapushchenkova2 2.35

Safarova to żadna rewelacja. Moim zdaniem cudem się tutaj znalazła. Już w pierwszym meczu ze Sfar powinna wracać do ojczyzny, lecz odziwo problemy fizyczne Tunezyjki zmusiły ją do pozostania w Stuttgarcie. Druga runda ? nie możemy tutaj mówić o jakieś rewelacyjnej grze Lucie. Poprostu nadal odczuwająca skutki kontuzji Dunka z polskimi korzeniami nie była w stanie zagrać na swoim poziomie. Gdyby była w pełnej dyspozycji na pewno skończyłoby się to 2:0. Rosjanka natomiast ostatnio odniosła sukces w ojczyźnie, gdzie wygrała turniej challengerowy. Bardzo dobrze zrobiła że wybrała się do Niemiec. Pokonała klasowe zawodniczki Azarenkę
i dobrze grającą ostatnio Govorstava.

Podsumowując myśle, że buki w żałosny sposób starają się wybronić tej peffki dnia jaką z pewnością jest tym na Lapushchenkovą. Rosjanka prezentuje lepszy tenis i tutaj z pewnością odniesie sukces.

Pozdrawiam
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Li vs Stosur 1,60
Krótko bo mało czasu. Australijka od dawna w super formie co dało awans do top10, nie przegrywa z takimi zawodniczkami jak Li, chodz Chinka potrafi uprzyszkyć życie najlepszym.... Wczoraj Samanta przegrała pierwszego seta, nie widziałem meczu nie wiem co sie stało ale pozniej na korcie już dzieliła w dwóch setach oddała zaledwie 3 gemy. Li wygrała ze słabą Svetą która sama praktycznie oddawała mecze. Liczę na to, że Stosur będzie zabijała wiekoszść akcji swoim mordeczym FH mamy tutaj szybkie korty jak na mączkę, wiec jej ofensywna gra jak najbardziej tutaj pasuje, oby nie zaczeła meczu jak wczoraj czyli samobuja w postaci przegranego seta, Li może wykorzystać taki prezent, Samanta zagra na swoim poziomie to jestem spokojny o wynik meczu.
Co do Safiny, w trzecim secie na pewno wróciła stara dobra, agresywna,skuteczna Dinara, no ale Savay juz nie miała ochoty na grę, jej dzisiejszy mecz to duża niewiadoma. Rosjanka będzie sie jeszcze męczyła se swoim tenisem, dobre fragmenty gry bedzie przeplatała ze słabymi, ale wczoraj pokazał kawał dobrego tenisa i charakteru, liczę na jej kolejne glorie.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
zwracam uwage, ze Dina nie jest w takiej dyspozycji jak to kolega LB sugeruje.
Domyślam się, że LB to ja? Aha.
Formę w dużej mierze opierałem na statystykach, ale dzisiaj rano oglądałem powtórkę spotkania Safiny i nie żałowałem postawienia - wręcz przeciwnie. Robi masę błędów, serwis słaby + wszechobecne u niej od dłuższego czasu problemy psychiczne.
Za to Peer oglądałem i wiedziałem, że jak zagra przynajmniej po części tak jak z Agnieszką, to z taką, kompletnie bez formy Safiną może pójść w dwóch setach i co? Miałem racje.
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
A co wyślicie o typie na dzisiaj Henin - Peer (+1,5) - 2 kurs 2,5.
Widziałem i mecz Peer i Henin i wydaje mi się, że Peer stać na urwanie seta. Henin jakby miała problem z kondycją, po dłuższych akcjach łapie mocną zadyszkę po czym trac sporo punktów, no i jak to bywa w WTA gra bardzo falowo.
 
M 14

mrbork

Użytkownik
Stosur - Lapushchenkova (-5,5/+5,5) 1 1.80

Wczorajszy mecz w wykonaniu Rosjanki był bardzo chaotyczny. Dziwi mnie jakim cudem wygrała z Wozniacki, skoro wczoraj praktycznie wcale nie biegała do piłek, które ciężko było wyciągnąć. Strasznie zrezygnowana po 2 secie. Natomiast w pierwszym potrafiła się zmobilizować i wygrała w tie breaku uwaga 7:1. Jeśli chodzi o jej pierwsze podanie to praktycznie nie istnieje, bardzo dużo podwójnych błędów.
Jeśli nie poprawi swojego podania w meczu z Stosur to skończy krucho. Plusy Anny to chyba głównie dobre returny i co ważne nie wyrzucanie piłek w trakcie wymiany po autach.
Stosur natomiast jak doskonale wszyscy wiemy, jest doskonałą zawodniczką zarówno w singlu jak i w deblu. Całkiem przyzwoite, umiejętne serwowanie bardzo korzystnie wpływa na przebieg całej wymiany. Znakomity i silny FH, zabiegana Rosjanka bardzo szybko zostanie zniechęcona do dalszej gry. Myślę, że mecz skończy się bardzo szybko i Samanta wprost rozniesie niedoświadczoną Lapushchenkova.

Myślę, że godnym typem jest również opcja DW 2:0, lecz niestety mój bukmacher nie oferuje tego typu kombinacji.

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom