>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Doha 27.10-1.11.

Status
Zamknięty.
maciekdmd 6

maciekdmd

Użytkownik
White Group

1. Dinara Safina (0-0 : 0-0)

2. Caroline Wozniacki (0-0 : 0-0)

3. Victoria Azarenka (0-0 : 0-0)

4. Jelena Jankovic (0-0 : 0-0)


Maroon Group

1. Serena Williams (0-0 : 0-0)

2. Svetlana Kuznetsova (0-0 : 0-0)

3. Elena Dementieva (0-0 : 0-0)

4. Venus Williams (0-0 : 0-0)

Turniej Masters w formie przypomnienia 8 zawodniczek podzielone na 2 grupy 2 pierwsze wchodzą do półfinału.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Dinara Safina - Jelena Jankovic 2 2.18 PS 3/10

Wielu z tych, którzy widzieli dzisiejsze spotkanie Serbki z Azarenką może podejść do tego typu sceptycznie. Jelena miała problemy z uderzeniami, ciężko szło jej przestawienie się z europejskich kortów halowych na typowy hard outdoor. Ja jednak w tym spotkaniu w przeciwieństwie do bukmacherów nie widzę faworytki. Safina grała ostatnio 3 tygodnie temu i wszyscy jej fani oraz ona sama zapewne chcieliby o tych występach jak najszybciej zapomnieć. Porażki z rywalkami znacznie niżej notowanymi, gra niegodna liderki rankingu WTA. Jelena pod koniec spotkania z Azarenką coś już pokazywała i tutaj równie dobrze może wejść typ na pierwszy set dla Serbki, ja jednak stawiam na wygraną w całym spotkaniu.


Serena Williams - Venus Williams 2 2.71 PS 2/10

Pojedynki obu sióstr rządzą się własnymi prawami. Mimo dobrej postawy Sereny, warto jutro zagrać na Venus, która do pewnego momentu spotkania z Dementievą spisywała się znakomicie. Potem, niestety coś się zacięło i Amerykanka nie dała rady wyserwować meczu, co skończyło się loteryjnym tie - breakiem i niemal załamaniem nerwowym w 3 secie. 2.71 to bardzo wysoki kurs na Venus, na hardzie mamy 6-5 dla Sereny ( 7-5, ale jedna wygrana to słynny krecz z Indian Wells ) . Zaznaczam, że tak dużej różnicy kursowej między siostrami nie było chyba nigdy.
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
Serena Williams - Venus Williams 2 2.71 PS 2/10

Pojedynki obu sióstr rządzą się własnymi prawami. Mimo dobrej postawy Sereny, warto jutro zagrać na Venus, która do pewnego momentu spotkania z Dementievą spisywała się znakomicie. Potem, niestety coś się zacięło i Amerykanka nie dała rady wyserwować meczu, co skończyło się loteryjnym tie - breakiem i niemal załamaniem nerwowym w 3 secie. 2.71 to bardzo wysoki kurs na Venus, na hardzie mamy 6-5 dla Sereny ( 7-5, ale jedna wygrana to słynny krecz z Indian Wells ) . Zaznaczam, że tak dużej różnicy kursowej między siostrami nie było chyba nigdy.
zwlaszcza jezeli siostry chca wyjsc z grupy w komplecie to Venus nie moze tego meczu przegrac ;)
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Kto miał przyjemnośc ogladania spotkan obu siostr powinien dojsc do 1 wniosku. Sa na 2 roznych biegunach formy. Jak dla mnie Serena prezentuje sie o niebo lepiej od siostry. Skuteczniejszy serwis, mocniejsze zagrania z glebi kortu i o dziwo Serena lepiej chodzila pod siatke do skrotow. Co do Venus psychicznie słabo do tego dużo zepsutego 1 serwisu. Martwi tylko kontuzja stopy, wczoraj Serena brała medicala i było widać ze stopa porządnie owinięta. Patrząc na sama formie nie spodziewam się innego wyniku jak zwycięstwo w 2 setach Sereny.
Williams S. - Williams V 1 @ 1,50✅
Williams S. - 1,5 s @ 2,25⛔
 
F 0

filweb

Forum VIP
Jkula życzę Ci powodzenia z Twoimi typami, ale trochę jeszcze postawiasz na tenis to zrozumiesz, jak zmienna jest forma zawodników, a zwłaszcza zawodniczek na przestrzeni nawet jednego dnia.

W zeszłym tygodniu kumpel po obejrzeniu meczu Safina polecał mi na niego postawić, bo ponoć grał znakomicie. Ja jednak większe value widziałem w zagraniu Korolewa przeciwko bratu Dinary i jak mecz się skończył wszyscy wiemy. Wymiatający Marat nie ugrał nic.

To tylko taki delikatny przykład mający pomóc Ci zrozumieć, że forma, oczywiście, jest bardzo ważna, ale w zakładach najważniejszy jest kurs, a 1,50 na Serene z siostrą to zdecydowanie za mało.

Pozdrawiam

Aha, przepraszam, umknął mi komentarz Byka. Jest w tym trochę racji, ale musisz brać pod uwagę, że w zeszłym roku V Serenie nie odpusciła, a też spotkały się w meczu grupowym w Doha. Z drugiej strony, jeśli Serena będzie czuła się coraz gorzej ze stopą, to decyzja poddania spotkania z potrzebującą wygranej siostrą przyjdzie jej znacznie łatwiej niż miałoby to miejsce z każdą inną rywalką. Jeśli jednak Serena będzie czuła się dobrze, to wątpię, aby oddała punkty Venus i postawiła wszystko na ostatni mecz z Demi, z którą zawsze, a zwłaszcza ostatnio grało jej się dosyć ciężko (6-6).
 
K 76

krajos

Użytkownik
Dinara Safina - Jelena Jankovic 2 2.18 PS 3/10

Wielu z tych, którzy widzieli dzisiejsze spotkanie Serbki z Azarenką może podejść do tego typu sceptycznie. Jelena miała problemy z uderzeniami, ciężko szło jej przestawienie się z europejskich kortów halowych na typowy hard outdoor. Ja jednak w tym spotkaniu w przeciwieństwie do bukmacherów nie widzę faworytki. Safina grała ostatnio 3 tygodnie temu i wszyscy jej fani oraz ona sama zapewne chcieliby o tych występach jak najszybciej zapomnieć. Porażki z rywalkami znacznie niżej notowanymi, gra niegodna liderki rankingu WTA. Jelena pod koniec spotkania z Azarenką coś już pokazywała i tutaj równie dobrze może wejść typ na pierwszy set dla Serbki, ja jednak stawiam na wygraną w całym spotkaniu.


Serena Williams - Venus Williams 2 2.71 PS 2/10

Pojedynki obu sióstr rządzą się własnymi prawami. Mimo dobrej postawy Sereny, warto jutro zagrać na Venus, która do pewnego momentu spotkania z Dementievą spisywała się znakomicie. Potem, niestety coś się zacięło i Amerykanka nie dała rady wyserwować meczu, co skończyło się loteryjnym tie - breakiem i niemal załamaniem nerwowym w 3 secie. 2.71 to bardzo wysoki kurs na Venus, na hardzie mamy 6-5 dla Sereny ( 7-5, ale jedna wygrana to słynny krecz z Indian Wells ) . Zaznaczam, że tak dużej różnicy kursowej między siostrami nie było chyba nigdy.

Zgodzę się z Tobą w pełni - podobnie myslę ????
Do tego zastanawiam się nad wygraną Wozniacki z Azarenką. Jak wczoraj słyszałem krzyki, jęki Azarenki na korcie to odechciewało mi się z każdą minutą oglądania jej meczu. Wozniacki ostatnimi czasy nie radziła sobie źle tylko ta &quot;afera&quot;, ciekawe na ile prawdziwa była ta kontuzja ;) W przypadku dobrego przygotowania powinna pokonać Białorusinkę.

Szkoda tylko, że nie mam funduszy w internecie bo fajniejsze kursy. Np w bwin Jankovic 2,03,Venus 2,73 i Wozniacki 2,65 co daje łącznie 14,48 :-D Natomiast w &quot;normalnych&quot; zakładach typu efortuna kursy wyglądają 1,75, 2,17, 2,35 co daje 8,92 :-? Straszna różnica :cry:

Co myślicie o Wozniacki?
 
F 0

filweb

Forum VIP
No gdyby nie historia z kontuzją Caro to kursy byłby dużo bardziej wyrównane, zapewne Dunka zostałaby obdarzona przez bukmacherów mianem faworytki. Ja osobiście odpuściłbym ten typ, skoro Wozniacki tydzień temu musiała poddać wygrany mecz, to dziś z pewnością nie jest w optymalnej formie, oczywiście pozostaje pytanie jak daleko od niej jest. Ja się wcale nie zdziwię, jeśli Caro pojechała do Doha tylko po to, żeby zaliczyć występ na SE Championships i już od drugiego spotkania zagra Zvonareva.

Jeśli chodzi o bukacherów internetowych, to też nie powinieneś liczyć wszystkiego po najwyższych dostępnych kursach, bo ciężko jest mieć kasę u każdego liczącego się buka. Dzieje się tak dlatego, że każdy z nich posiada zasadę, która nie pozwoli Ci wypłacić kasy przed obróceniem jej ( nawet bez brania bonusa ). Dla mnie taka reguła jest niedorzeczna, bo przez to buki tracą masę klientów, którzy swobodnie dryfowaliby między ofertami korzystając z Monebookers. Jeśli chodzi o tenis, to polecam dwóch buków - Pinnacle Sports i Betfair. Ten pierwszy jest wygodniejszy, jeśli stawianie traktujesz w pełni poważnie, ponieważ odpowiednie manipulowanie stanem swojego konta i stawkowanie możliwe jest tylko i wyłącznie na koncie złotówkowym. A takiego Betfair nie ma i nie zanosi się, żeby miało mieć, chociaż tam kursy są jeszcze korzystniejsze niż na PS.
 
K 76

krajos

Użytkownik
Coś ubyło kilka odpowiedzi z tego tematu nie wiem czemu.
Napisze mi Ktoś czy Venus miała jakąkolwiek szansę na wygranie w 3 secie bo musiałem wyjść z domu przy stanie 1-2.
Znowu jedna wtopa ????
 
F 0

filweb

Forum VIP
Skoro Venus miała piłkę meczową, ty chyba musiała mieć szanse na zamknięcie spotkania na swoją korzyść. Tak czy siak mecz był w miarę wyrównany i szkoda, że Venus nie będzie już dalej mogła walczyć w Doha o obronę tytułu. Może zamiast niej w spotkaniu ze Kuznetsovą zobaczymy naszą Agnieszkę.
 
maciekdmd 6

maciekdmd

Użytkownik
Skoro Venus miała piłkę meczową, ty chyba musiała mieć szanse na zamknięcie spotkania na swoją korzyść. Tak czy siak mecz był w miarę wyrównany i szkoda, że Venus nie będzie już dalej mogła walczyć w Doha o obronę tytułu. Może zamiast niej w spotkaniu ze Kuznetsovą zobaczymy naszą Agnieszkę.
Hahaha że niby jak?

DZisiaj Zvoraneva niszczy Caroline ???? ????
 
K 76

krajos

Użytkownik
Przeczytałem rano, że właśnie miała piłkę meczową :-? I pieniądze przeszły pod nosem ????
Niech już Venus gra do końca bo dzisiaj Kuznetsova jest pewniakiem z nią ;)
Dzisiaj moim zdaniem powinny wygrać &quot;faworytki&quot; czyli z mniejszymi kursami, a więc mimo wszystko ostatnio męcząca się Wozniacki (Zvonareva bez formy), Serena z Dementieva (wtedy da teoretyczną szansę na awans Venus), no i Kuznetsova (tutaj sprawa możliwości awansu Venus zakończy się :jezora ????
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Czy nasza Agnieszka Radwanska jak wygra z Azerenka to awansuje dalej? Ma ktos jakies informacje na ten temat czy to bedzie raczej mecz o pietruszke ? Przypomne, ze Zvorenowa wycofala sie z turnieju ze wzgledu na kontuzje i zastapi ja nasza rodaczka. Dziwna faza bo najpierw Safina wycofala sie, teraz Zvorenewa. Ciekawe co pokaze Aga.
 
naitsabess 0

naitsabess

Użytkownik
&quot;...Menadżer Radwańskiej nawet się zagalopował, twierdząc, że ma ona szansę awansu do półfinału. - Warunek jest taki, że trzeba w dwóch setach pokonać Azarenkę, a Wozniacki wygrywa z Janković. Wtedy Agnieszka wyjdzie z grupy - wyjaśniał Archutowski. Jednak w spisie zasad turniejowych WTA na 162 stronie znaleźliśmy informację, że o kolejności awansu decyduje a) liczba zwycięstw, b) liczba rozegranych meczów. To eliminuje szanse Radwańskiej... na 99 proc. Przecież może jeszcze ktoś się wycofać, np. Wozniacki, która w czwartek też długo leżała na korcie - nogi odmówiły posłuszeństwa, czy Azarenka...&quot;

http://www.sport.pl/tenis/1,96961,7202523,Masters__Radwanska_wkracza_do_akcji_.html
 
januask 48

januask

Użytkownik
Czy nasza Agnieszka Radwanska jak wygra z Azerenka to awansuje dalej? Ma ktos jakies informacje na ten temat czy to bedzie raczej mecz o pietruszke ? Przypomne, ze Zvorenowa wycofala sie z turnieju ze wzgledu na kontuzje i zastapi ja nasza rodaczka. Dziwna faza bo najpierw Safina wycofala sie, teraz Zvorenewa. Ciekawe co pokaze Aga.
Przepisy są w takiej sytuacji zawiłe, ale ogólnie wynika z nich że Radwańska ma iluzoryczne szanse na awans. Jedynym bodźcem będzie kasa...za wygrane spotkanie dostanie czek na 100 tyś $$...Tyle tylko że już za samo wyjście na kort dostaje także 100 tyś. Czy Aga(będąca tam na można powiedzieć na &quot;urlopie&quot;) jest w stanie mimo wszystko powalczyć z nieźle dysponowaną Azarenką, czy tylko wyjdzie po startowe? Mógłbym tu przytoczyć kilka oczywistych faktów na niekorzyść Polki, ale nie trzeba być geniuszem by zdać sobie z tego sprawę... Moim zdaniem Aga przegra.
Propozycja:
Azarenka - Radwanska 1 6:4, 5:7, 1:4 krecz ZWROT

Tutaj sprawa jasna...Janković potrzebuje wygranej do awansu, Wozniacki już awansowała. Jak wiadomo po wczorajszych &quot;mękach&quot; Wozniacka nie powinna stawiać większego oporu ;)
Propozycja:
JANKOVIC - Wozniacki 1 2-0 (6:2, 6:2) ✅✅✅
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Przepisy są w takiej sytuacji zawiłe, ale ogólnie wynika z nich że Radwańska ma iluzoryczne szanse na awans. Jedynym bodźcem będzie kasa...za wygrane spotkanie dostanie czek na 100 tyś $$...Tyle tylko że już za samo wyjście na kort dostaje także 100 tyś. Czy Aga(będąca tam na można powiedzieć na &quot;urlopie&quot;) jest w stanie mimo wszystko powalczyć z nieźle dysponowaną Azarenką, czy tylko wyjdzie po startowe? Mógłbym tu przytoczyć kilka oczywistych faktów na niekorzyść Polki, ale nie trzeba być geniuszem by zdać sobie z tego sprawę... Moim zdaniem Aga przegra.

Propozycja:
Azarenka - Radwanska 1


Tutaj sprawa jasna...Janković potrzebuje wygranej do awansu, Wozniacki już awansowała. Jak wiadomo po wczorajszych &quot;mękach&quot; Wozniacka nie powinna stawiać większego oporu ;)

Propozycja:
Jankovic - Wozniacki 1
Zapominasz tylko jakie gratyfikacje otrzymuje osoba niepokonana w turnieju. Ja stawiam na Woźniacki, jak będzie przegrywać to puści krecza, a gram w betsafe.
 
R 0

randall_utd

Użytkownik
tiaknes nie wiem czy wazniejsze jest byc niepokonanym czy zachowac sily na mecze dajace awans do finalu, mysle ze wozniacki odpusci ten mecz tym bardziej ze wczoraj z lzami w oczach schodzila z kortu. Watpie zeby w neicale 24 h zdolala sie zregenrowac.
 
adam88-34119 0

adam88-34119

Użytkownik
Głupie gadanie Serena też była pewna awansu ale i tak wygrała(być może dla siostry).Osobiście uważam że w meczu Wocniacki będzie rezultat 2-0 (dla kogo zdecydujcie sami ja obstawiam zwycięstwo Karolinki) no i chyba,że nie będzie jej szło to poprostu krecz i tyle.Więc tym,którzy obstawiają na Karoline radzę obstawiać tam gdzie za krecz jest zwrot.Powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom