>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

WTA Tour - Doha, 26-31.10.2010 (Season-Ending Championships)

Status
Zamknięty.
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
Azarenka V. - Jankovic J.
DW 2:0 1,55

Viktoria w świetnej formie pod koniec sezonu, imponuje mi jej gra. Jelena chora, złapał ją wirus ale nie mogła sobie odpuścić startu w masters, wiadomo duża kasa, punkty za sam start... No ale wiadomo, ze nic nie ugra tutaj nawet seta. Nie ma sensu sie tutaj rozpisywac, jak dla mnie typ 9/10 ????
Jak dla mnie to no bet. Vika zmęczona po dziś będzie, szans na awans nie ma. Jelena narzeka na zdrowie od dłuższego czasu w sumie ale gra. 2-0 @1,55 to za mało trochę, choć faktem jest że Azarenka duuużo lepsza obecnie.




Zwonariewa - Clijsters
Jak obstawiacie ten mecz ?
Zwyciężczyni tego meczu zagra w następnej rundzie z Wozniacka a dwa dni temu Kim wypowiadała sie w eurosporcie ze najbardziej obawia sie wlasnie Karoliny wiec moze specjalnie odpusci ten mecz aby w półfinale trafic na Stosur , co o tym myslicie ?

No ja też tak rozkminiam, lepiej pograć Verkę lekko jutro. Kim 2nd serve bardzo słaby, dużo ryzykuje. Gra dobrze , ale z Wozniacki moim zdaniem by nie wygrała. Z Sam Stosur prędzej, lubi z nią grać. Z tego co kojarzę to chyba nigdy nie przegrała z Australijką. Więc Zvonareva @2,3.


Schiavone - Dementieva mecz o pietruchę, no i o hajs ;p. Wiadomo, Włoszka ambitna, waleczna także powalczy. Elena dziś sporo sił straciła ale wytrzymała i wygrała. No ale niestety szans na awans nie ma już, nawet w przypadku rowerku 6/0 6/0 gemowo będzie gorsza od Karoliny. Jak już coś grać to chyba jedynie Francesce @1,75.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Kim Clijsters - Vera Zvonareva
No bet

Obydwie tenisistki mają już zapewniony awans do półfinałów, zatem to powinien być powiedzmy treningowy mecz. Gdyby to było spotkanie o większą stawką (np. jakiś finał), to grałbym Clijsters w ciemno. Jadnak w zaistniałej sytuacji bardzo trudno coś tutaj wytypować. Wątpię, żeby te zawodniczki chciały sobie ustalić rywalkę z drugiej grupy (na pewno Clijsters nie będzie tak kombinowała, o tym jestem przekonany). Zawodniczką lepszą z dwójki Kim-Vera jest oczywiście Belgijka, jednak wielce prawdopodobne, że po skończonym późno meczu z Azarenką, Clijsters będzie sobie chciała treningowo zagrać z Rosjanką. Zvonareva też raczej będzie oszczędzała siły przed półfinałami. Dla mnie ciężko cokolwiek wytypować w tym meczu, dlatego określam go jako no bet.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Kim nie jest tutaj w dobrej formie, no ale powina tutaj wygrać nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Musi poprawić serwis po około 10 podwójnych błedów serwisowych nie przystoi takiej zawodniczce. Sam tego też nie gram, obie mają awans nie wiadomo jak potraktują te dzisiejsze mecze- przecież już jutro półfinały i tak trzeba zagrać na 110%....
co do mojego betu.... nie bede komentował twojego posta. Wynik zwerifikuje...
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
wg mnie to co ustawiła dziś Kim nie przystoi takiej zawodniczce. Nikt się na to nabrać nie dał, jednak mimo odwalenia teatrzyku Kim w kilku momentach pokazała, że w optymalnej formie rozwaliła by przeciwniczke do zera albo do jednego. Teatrzyk jest dowodem, że bedzie spinać się na Samanthe. Łatwo mieć nie będzie, bo Sami to jest Sami... jak trafi na dzień, w której Stosur pokaże mało kobiecości to wynik jest otwarty. Jeśli jednak nie, to 2 sety bez TBreaków pewne
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jelena Dementiewa zakończyła karierę. 29-letnia Rosjanka ogłosiła swoją decyzję tuż po przegranym 4:6, 2:6 meczu z Franceską Schiavone podczas mistrzostw WTA w Dausze. (fot. Reuters)
Jestem zaskoczony, decyzja na pokaz czy rzeczywiście ma dość? Mama się zapłacze :p
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Kim Clijsters - Samantha Stosur
Typ: Kim Clijsters; @1,333
PinnacleSports

We wczorajszym meczu ze Zvonarievą po przegranym pierwszym secie widać było, że Belgijka nie ma ochoty tracić sił przed półfinałem i w drugim secie troszkę odpuściła. Zatem Kim wychodzi z grupy z bilansem 2-1 (wygrane z Jankovic i Azarenką oraz porażka ze Zvonarievą). Na przeciw niej stanie Stosur (również bilans 2-1; wygrane ze Schiavone i Wozniacki oraz porażka z Dementievą). Myślę, że w tym meczu zadecyduje przede wszystkim doświadczenie w graniu ważnych spotkań. Tak naprawdę Stosur w swojej singlowej karierze rozegrała takich meczów niewiele, najważniejszym był oczywiście przegrany finał tegorocznego wielkoszlemowego French Open. Clijsters ma natomiast rozegranych takich spotkań bez liku, że wymienię tylko najważniejsze: przegrany finał French Open 2001 z Jennifer Capriati 6:1 4:6 10:12 (Belgijka była jeszcze wtedy gówniarą i w decydujących momentach psycha zawiodła; zresztą ten mecz, jak to się często zdarza w finałowych potyczkach, nie stał na najwyższym poziomie, stosunek winnerów do UE obu pań był dużo na minusie); wygrany turniej WTA Championships 2002; trzy porażki w finałach turniejów GS z Henin (to chyba najboleśniejsze mecze dla Kim w karierze, dwa pierwsze finały - w Paryżu i Nowym Jorku w 2003 roku to gładkie przegrane; najbardziej wyrównany był trzeci belgijski finał - w Australii w 2004 roku: pierwszy set dla Henin, drugi dla Clijsters; w trzecim Justine prowadziła już 4:0, wydawała się, że koniec jest blisko, ale nastąpiła świetna pogoń Kim, odrobiła praktycznie wszystko - zrobiło się 4:3 dla Henin i serwis Clijsters; no i w tym gemie serwisowym doszło do sytuacji, która utkwiła mi bardzo w pamięci - Clijsters grała dobrze tego gema, była na fali wznoszącej i bodajże przy stanie 30:15 dla Kim jakiś kibic przed jej serwisem zakrzyczał coś z trybun pod jej adresem, coś przyjemnego, publika się uśmiała, Clijsters też, bo jest osobą bardzo pogodną, ale niestety ta sytuacja tak naprawdę ją zdekoncentrowała i rozproszyła; przegrała to podanie, Henin wygrała potem swoje i skończyło się na 6:3 w trzecim dla Justine; Clijsters wspominając kiedyś te finały z Henin powiedziała, że przyczyną porażek była przygotowanie mentalne; Henin była nastawiona na sukces, a Clijsters zachowywała się trochę jak rozbrykana nastolatka, sama powiedziała, że w tym okresie chyba na jej grę źle wpłynął jej związek uczuciowy z tenisistą Lleytonem Hewittem; ostatecznie rozstali się niedługo przed planowanym ślubem); w międzyczasie była kolejna wygrana w Mistrzostwach WTA w 2003 roku no i wreszcie trzy wielkoszlemowe skalpy w Nowym Jorku (2005 - wygrana w finale z Pierce oraz dwa tytuły podczas &quot;drugiej kariery&quot; - 2009 i 2010). Widać zatem ilu ważnych momentów doświadczyła Belgijka w czasie swoich tenisowych występów. Stosur pewnie się do tego poziomu nigdy nie zbliży. Australijka także pokazywała wielokrotnie, że potrafi grać bardzo dobre mecze, ale to były spotkania we wstępnych rundach, a jak przychodzi co do czego to psychika troszkę siada. Dodam jeszcze, że H2H zdecydowanie dla Belgijki. Podsumowując, zawodniczką o klasę lepszą jest Kim i dzięki doświadczenie oraz ograniu na najwyższym poziomie wygra ten mecz
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Wozniacki C. - Zvonareva V. 2.00
Zdecydowanie po takim kursie dzisiaj trzeba zaryzykowac na Rosjanke. Gra tutaj naprawdę dobrze(nie biorę pod uwagę wczorajszego &quot;meczu&quot; Karolina zostanie numerem jeden aż do AO spełniła swój cel, tutaj już gra grubo poniżej oczekiwać mecz ze Stosur to pokazał. No ale jak to u pań, trudno coś przewidzieć zwłaszcza na tym poziomie. Lecz po takim kursie grzech nie zaryzykować.
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Kim Clijsters v Samantha Stosur 2 3.50

Obie zawodniczki spotkaly sie w tym roku juz dwa razy . W ćwiercfinale Miami gdzie Kim wygrała 2-0 6:3 7:5 oraz w ćwierćfinale US Open gdzie rowniez góra była Kim i wygrała po zacietym pojedynku 2-1 6:4 5:7 6:3 . Powiem na wstepnie tak : Stosur jest moja faworytka w Doha a ze potrafi grac i jest w dobrej formie ustawiadomilo mnie spotkanie z Karolina wygrane 2-0 6-4 6-3 . Druga sprawą jest takze wczorajsze spotkanie Kim ktore &quot;oddała&quot; aby wlasnie trafic na &quot;jej zdaniem&quot; slabsza rywalke czyli Stosur . Zdaniem wielu &quot;ekspertow tenisa&quot; faworyt jest jeden dlatego buki wystawily tak zróżnicowane kursy na to spotkanie . Jedno jest pewne .. Jeśli Stosur bedzie dzis w dobrej dyspozycji to zobaczymy bardzo ciekawe widowisko . Ja bym ocenial szanse 60/40 dla Clijsters ale mam nadzieje ze wczorajszy teatrzyk jaki odstawila Kim i uśmieszki jakie odawalała dzisiaj dadza jej do myślenia i bedzie schodzic z korku w innym nastroju niz wczoraj .

Jeśli chodzi o drugie spotkanie

Caroline Wozniacki v Vera Zvonareva 1 1.75

Bilans tych zawodniczek z tego roku wynosi 2-2 . Vera wygrala dwa razy w polfinalach natomiast Karolina w finalach . Do trzech razy sztuka ;p jesli chodzi o polfinaly ale to tak pol zartem . Wozniacki jest w mega formie . Cztery finaly jakie ostatnio wygrala mowia wszystko . Doszla do top 1 wielka pracą . W Doha zniszczyla juz dwie swoje rywalki wygrywajac sety do jednego oddanego gema . Jedynym argumentem przemawiajacym dzis za Vera moze byc tylko przemeczenie Karoliny tymi ciaglymi turniejami .
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Jak Carolina Wozniacki może być formie, jak przegrała ze Stosur, a potem oddała 1 seta z Włoszką Schiavone ? Nie chce się czepiać, ale wydaje mi się, że już Carolina jest zmęczona tymi turniejami. Owszem jest nr 1 i szacunek za to, ponieważ dążyła do tego ciężką praca. W tej chwili wydaje mi się bardziej w formie Zvonareva która od dłuższego czasu gra solidny tenis. Szczerze myślałem, że to Rosjanka będzie faworytką tego spotkania, jednak tak nie jest i moim skromnym zdanie warto zaryzykować i zagrać na Verę.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ja równiez uważam, że Carolina jest daleko od wysokiej formy. W meczu ze Stosur była BEZRADNA a przecież Australijka nie grała wcale wielkiego tenisa. Brakuje winnerów, jakby nie miała siły uderzać w ten sposób lub nie chciała ryzykować. Dla mnie to jest typowy no bet, szanse po 50% , Viera dużo potrafi ale jakoś jej nie umiem zaufać. Finały oba w Szlemach słabiutkie, być może psychicznie tego nie wyrzymuje. Fizycznie jest przygotowana bardzo dobrze. Wozniacka chyba za szybko nabrała masy i za dużo obecnie działa po za kortem. Ciągle sesje, wywiady, mnóstwo tego. Teoretycznie powinno być ok, odpuściła Moskwe ale mnie się jej gra w Doha nie podoba. Jeśli rywalka przyciśnie i gra swoją gre to niewiele Dunka może zdziałać. Jakbym miała bez kasy powiedzieć kto wygra to daje 1% więcej szans Rosjance. Ciekawie tez wygląda debel Dulko/Pennetta 1,50 z King/Shvedova ale debel i wta? To już nie zaliczam do sportu...
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Kim Clijsters - Caroline Wozniacki
Typ: Kim Clijsters; @1,64
Bwin

Trzeba przyznać, że Clijsters nie zagrała dzisiaj jakiegoś super meczu. Stosur po prostu trochę nie wytrzymała psychicznie. W drugim półfinale mieliśmy podobną sytuację. Też jednej z zawodniczek (Vierze) chyba lekko psychika zawiodła. Caroline jakoś doszła do tego finału, ale to tylko świadczy o poziomie WTA w tej chwili. Brak regularnego grania przez prawdziwe gwiazdy (takie jak Clijsters, Henin czy Serena Williams) powoduje, że taka Wozniacki wygrywa dużo. Na szczęście jest tak, że w najważniejszych turniejach (turnieje GS oraz właśnie mistrzostwa WTA) jakaś prawdziwa gwiazd się zawsze pojawi, no i blask takich tenisistek jak Wozniacki znika; chodzi mi o końcowy triumf w turnieju). Wyjątkiem był tegoroczny French Open, gdzie wygrała przeciętna Schiavone, ale wyjątek potwierdza regułę. Wracając do jutrzejszego finału, o zwycięstwie Clijsters zadecyduje to samo o czym pisałem w przypadku meczu Belgijki ze Stosur - doświadczenie i ogranie w ważnych meczach. Caroline miała w swojej karierze tak naprawdę tylko jeden mecz o dużym ciężarze gatunkowym - finał US Open 2009 przegrany właśnie z Kim. O takich meczach Clijsters pisałem przy okazji analizy spotkania ze Stosur. Było ich dużo więcej. Podsumowując, myślę, że warto jutro zagrać na Belgijkę. Kim wygra ten turniej.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Jakby Stosur nie speniała w 1 secie to może inaczej byś pisał. No ale speniała i tylko dlatego wielkiej kontrowersji w tym tekście nie ma. Akurat umiejętnościami Clijsters reszty stawki nie przewyższa. Owszem potrafi grać atrakcyjnie pod publikę, ale nie od dziś jest nieregularna, wywala proste piłki, podpala się (albo odwrotnie na za dużym luzie wychodzi). Niczym nie róźni się od innych czołowych tenisistek, nawet jeśli jest w stanie być nr 1 to nie na długo. Długofalowej dominacji nie jest w stanie osiągnąć żadna z obecnych tenisistek. Kiedyś mnie nie interesuje. Oceniam tu i teraz (ewentualnie niewielkie odchylenie czasowe)
 
midel 189

midel

Użytkownik
Jakby Stosur nie speniała w 1 secie to może inaczej byś pisał. No ale speniała i tylko dlatego wielkiej kontrowersji w tym tekście nie ma. Akurat umiejętnościami Clijsters reszty stawki nie przewyższa. Owszem potrafi grać atrakcyjnie pod publikę, ale nie od dziś jest nieregularna, wywala proste piłki, podpala się (albo odwrotnie na za dużym luzie wychodzi). Niczym nie róźni się od innych czołowych tenisistek, nawet jeśli jest w stanie być nr 1 to nie na długo. Długofalowej dominacji nie jest w stanie osiągnąć żadna z obecnych tenisistek. Kiedyś mnie nie interesuje. Oceniam tu i teraz (ewentualnie niewielkie odchylenie czasowe)
Gdyby Zvonarieva &quot;nie speniała&quot; to Dunki nie byłoby w finale. Kim gorzej niż na początku pierwszego seta już nie zagra na tym turnieju. Skoro oceniasz &quot; tu i teraz&quot; to rób to bez gdybania. Dunka nic nie prezentuje sobą i Clijsters grajaca na równym poziomie rozniesie ją.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Gdyby Zvonarieva &quot;nie speniała&quot; to Dunki nie byłoby w finale. Kim gorzej niż na początku pierwszego seta już nie zagra na tym turnieju. Skoro oceniasz &quot; tu i teraz&quot; to rób to bez gdybania. Dunka nic nie prezentuje sobą i Clijsters grajaca na równym poziomie rozniesie ją.
tego nie neguje. Tzn wg mnie roznieść może jej nie rozniesie, ale wygrana w 2 setach wg mnie najbardziej prawdopodobna. Nie napisałem tego w kontekście rywalizacji z Dunką (która prezentuje się conajwyżej dobrze) a w ogólnym kontekście odnoszącym się do Belgijki
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Zwracam honor, dzisiaj Carolina pokazała jak daleko jest od reszty zawodniczek. Liczyłem na wyrównany mecz i wygraną Zvonarevy. Chyba jednak psychika odegrała kluczową rolę. Według mnie Wozniacki nie jest w optymalnej formie, ale w tym momencie, po tym meczu nie wiem co mam myśleć o finale. Widać, że Clijsters gra tylko w turniejach o wielką kasę. Obawiała się również Caroliny w półfinale dlatego oddała mecz ( według mnie) z Verą. Widać po dzisiejszym meczu, że słusznie zrobiła. W razie porażki i tak więcej zarobi gdyby spotkały się w półfinale. Mam nadzieję, że wygra lepsza choć na początku liczyłem na zwycięstwo Belgijki, ale w tym momencie nie jestem do końca przekonany co do tego typu...
 
midel 189

midel

Użytkownik
tego nie neguje. Tzn wg mnie roznieść może jej nie rozniesie, ale wygrana w 2 setach wg mnie najbardziej prawdopodobna. Nie napisałem tego w kontekście rywalizacji z Dunką (która prezentuje się conajwyżej dobrze) a w ogólnym kontekście odnoszącym się do Belgijki
No spoko, Kim jak dla mnie dzisiaj pokazała po raz kolejny jak wielką jest zawodniczką. Totalnie nie szło jej na początku, ale jak już wskoczyla na high level to nie było co zbierać. Podobnie jak w sierpniu w jakimś turnieju w USA, gdzie z Szarapową nic nie grała, obroniła MP, przyszedł deszcz i po przerwie wyszła inna Kim. Wozniacki dzisiaj pokazala, ze nie jest równą zawodniczką i gdyby trafiła na regularną i nie podpalającą się zawodniczkę nie wyszłaby z tego meczu ze zwycięstwem, ale Wiera przy *5-4 40-15 uznała, że więcej gemów dzisiaj nie musi ugrać ... Na jutro mam dwa scenariusze: 1) Kim od początku gra swój najlepszy tenis i kończy się sprawa wynikiem typu 6-2 6-1 2) Kim ma słaby początek i dopiero rozkręca się w meczu - wtedy Dunka może być blisko ugrania seta, ale raczej nie powinna tego dokonać.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dzis to była zupełnie inna Caro. Kończyła piłki mocnymi zagraniami, tego mi brakowało wcześniej. Sporą pomoc otrzymała od Rosjanki ale przecież Kimi też nie gra wielkiego tenisa. Jeśli Wozniacka zagra w finale tak jak w 1/2 z Verą to może wygrać. Clijsters ma problemy po drugim serwisie a takie coś akurat Dunka umie wykorzystywać. Mam wrażenie, że Belgijce nie pasuje styl gry Caro. Dłuższe wymiany może wygrywać Caro, raczej mecz nie do gry, ewentualnie po pierwszym secie jeśli wygra Kim to może będzie warto po dobrym kursie spróbować Dunke.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ktoś tu dobrze napisał, że Woźniacka równie dobrze mogłaby przegrać 1 seta i nie wiadomo jakby dalej się potoczył mecz. W 1 gemie Woźniacka prawie przełamana, w II Zvonareva przełamana. Później było 5:4 dla Zvonarevej i piłki setowe. Co prawda niewykorzystane, ale mało brakowało. O II secie nie ma co pisać, bo ewidentnie Zvonareva poddała mecz po tym jak było dla niej 5:4, 40:15.
Clijster również psuje sporo piłek itp., ale myślę że właśnie w takich kluczowych meczach jakim jest finał pokaże klasę.
W tobecie 1,80 na Clijster. Gram to !
1:2 ✅
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Wielkie gratulacje dla Belgijki. Wygrała po raz trzeci w karierze Mistrzostwa WTA. Chociaż to spotkanie powinno było trwać o godzinę krócej, bo przy 4:1 w drugim secie nastąpił nieoczekiwany zwrot sytuacji. I tutaj też należą się brawa Dunce za to, że potrafiła się ogarnąć, bo większość zawodniczek przy takim stanie już by w głowach pakowała walizki. Dunka wygrała drugiego seta i na początku trzeciego nawet prowadziła, jednak w tym momencie zdecydowało to o czym napisałem przed meczem - doświadczenie Belgijki (Kim przypomniała sobie, że zawsze w takich trudnych momentach robiła tą samą rzecz: podkręcała tempo i przejmowała inicjatywę; dokładnie to działo się w środkowych gemach trzeciego seta; już komentatorzy Eurosportu zaczęli coś mówić o siedmiu latach różnicy wieku; okazało się jednak, że to ta 27-latka wytrzymała lepiej to spotkanie; bardzo wymownym momentem była ta wymiana, kiedy Dunka już wiedziała, że nie dojdzie do następnej piłki i poprosiła o challenge, był to tzw. &quot;życzeniowy challenge&quot; czyli z góry było wiadomo, że Wozniacki nie będzie miała racji). Ja widziałem wiele meczów Kim, w których miała serie paskudnych gemów, ale z większości tych spotkań Clijsters wychodziła zwycięsko. Dzisiaj też tak było.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Finał Singiel:

Kim Clijsters - Carolime Wozniacki 6:3 5:7 6:3



Finał Debel:

Dulko/Pennetta - Peschke/Srebotnik 7:5 6:4



Koniec kariery Jeleny Dementievej.



Nowe Logo WTA Tour:

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom