>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Copenhagen, San Diego 02.08-09.08

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Anna Czakvetadze - Polona Hercog
Typ: Polona Hercorg; @2,90
Bwin

2,90 na Hercog. Nie wierzę. No chyba, że ma jakąś kontuzję. Nie rozumiem skąd te zachwyt panią Czakvetadze. Bo co, że wygrała po raz pierwszy od nie wiadomo kiedy turniej WTA? A tak poza tym to w tym roku nie zagrała dosłownie nic ciekawego. Za to Hercog stabilnie cały czas - ostatnio m.im. ćwierćfinał w Budapeszcie i półfinał w Portorożu. Jak dla mnie zawodniczką nieco lepszą na tą chwilę jest Hercog i kurs 2,90 biorę w ciemno.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Anna Czakvetadze - Polona Hercog
Typ: Polona Hercorg; @2,90
Bwin

2,90 na Hercog. Nie wierzę. No chyba, że ma jakąś kontuzję. Nie rozumiem skąd te zachwyt panią Czakvetadze. Bo co, że wygrała po raz pierwszy od nie wiadomo kiedy turniej WTA? A tak poza tym to w tym roku nie zagrała dosłownie nic ciekawego. Za to Hercog stabilnie cały czas - ostatnio m.im. ćwierćfinał w Budapeszcie i półfinał w Portorożu. Jak dla mnie zawodniczką nieco lepszą na tą chwilę jest Hercog i kurs 2,90 biorę w ciemno.
To chyba nie oglądałeś ostatnich spotkań Czakvetadze, bo w tym samym Portoroż ona wygrała, a w półfinale ograła Hercog (problemy tylko w pierwszym secie miała, w dwóch kolejnych co chwilę łamała). Jest w świetnej formie i ja nadal będę na nią stawiał. ????
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Spotkanie: Radwanska Agnieszka - Peer Shahar 6:2, 6:0 ✅✅✅ izzzi :cool:
Typ:1
Kurs: 1,70
Bukmacher: Interwetten
Analiza:​

Spotkanie 3 rundy turnieju z z cyklu WTA w San Diego. Nasza rodaczka Agnieszka Radwańska aktualnie turniejowa &quot;4&quot; zajmuję aktualnie 10 pozycję w rankingu WTA podejmuję reprezentantkę Izraela Peer Shahar, rozstawiona z numerem 7 w turnieju aktualnie sklasyfikowana na 17 pozycji rankingu WTA. Isia ostatnio złapała wiatr w żagle i w końcu zaczęła grać jakbyśmy tego od niej wymagali. Tydzień temu doszła do pół-finału turnieju w Stanford przegrywając po walce z Sharapovą 1-6 6-2 6-2. Peer w tym samy turnieju odpadła już w drugiej rundzie przegrywając z Kirilenko 6-4 6-3, która w kolejnej rundzie nie sprostała naszej Agnieszce przegrywając gładko 7-5 6-0. W turnieju w San Diego Polka pierwsze dwie rundy przeszła spacerkiem pokonując w dwóch setach Scheepers oraz Safinę. Obie panie mogą się pochwalić bardzo dobrym bilansem spotkań na hardzie, choć Isia tutaj wygląda nieco lepiej. Jak wiadomo na kortach twardych bardzo dużą rolę odgrywa serwis a Isia trzyma go na poziomie 70 % także nie jest łatwo ją przełamać, co u kobiet jest zjawiskiem dość niespotykanym. Widać, iż Radwańska odzyskała formę, po za tym uwielbia grać na twardych kortach. Dla odważnych proponuje 2:0 na Polkę.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Caroline Wozniacki-Anna Czakvetadze
Typ: Caroline Wozniacki; @1,380
PinnacleSports

Zdecydowanie na Dunkę. Jak dla mnie różnica klas między obiema zawodniczkami. Czakvetadze co prawda ostatnio złapała niezłą formę, ale ja do tej zawodniczki nie mam kompletnie zaufania (może przez to, że zawaliła mi kiedyś niezłe kupony). Anna była kilka lat temu w światowej czołówce, jednak w pewnym momencie coś się zacięło. Myślę, że jeśli miałby to być jeden konkretny mecz, to byłby to paradoksalnie jej największy sukces czyli półfinał US Open 2007. Wielkim sukcesem było dojście do półfinału, jednak sam mecz i niewykorzystana szansa na finał to była tragedia. Czaki wygrała pierwszego seta bardzo gładko z Kuzniecową, w drugim prowadziła 1:0 (chyba z przełamaniem) i potem nastąpił totalny zastój. Od tego momentu ugrała jednego gema w meczu. Nastąpiła cała masa niewymuszonych błędów. Pamiętam ten mecz bardzo dobrze, bo oczywiście Czaki zawaliła mi wtedy kupon. Myślę, że ten mecz wpłynął bardzo negatywnie na jej dalszy przebieg kariery i mocny spadek w rankingu. Może trochę przesadzam, może chcę za bardzo wejść w psychikę Czakvetadze, ale pamiętam to spotkanie bardzo dobrze i ten koszmar który zagrała Anna w drugim i trzecim secie. Dobra, wróćmy do teraźniejszości. Po kilku słabych sezonach, ostatnio Czaki coś zaczęła grać - wygrany turniej w Portorożu i tutaj niezła gra. Ale powiedzmy sobie szczerze - w tych turniejach lipcowych u kobiet (Portoroż, Palermo, Bad Gastein, Budapeszt itd.) nie gra światowa czołówka. Jedyny wyjątek to chyba Pennetta, jednak ona u siebie w Palermo to gra chyba zawsze. Najczęściej jest to szansa dla tych troszkę słabszych (druga pięćdziesiątka WTA, co najwyżej piąta, czwarta, no może koniec trzeciej dziesiątki rankingu). I trzeba powiedzieć, że od pierwszej rundy w Portorożu aż do ćwierćfinału tutaj w Kopenhadze, Czakvetadze nie pokonała nikogo wielkiego. Poważną przeciwniczkę dostaje dopiero teraz. Caroline Wozniacki potrafi wygrywać z takimi słabszymi rankingowo rywalkami. Myślę, że wczorajszym meczem z Georges Caroline pokazała, że zależy jej na tym tytule (choć wielu w to powiątpiewało i sądziło, że ona odpuści ten turniej). Teraz jak już jest w półfinale, to na pewno zagra na 100% możliwości. Oczywiście do zwycięstwa w turnieju jeszcze trochę zostanie (prawdopodobny finał z Na Li, która także jest zawodniczką klasy światowej - rzadko zdarza się, aby dwie tak dobre tenisistki grały w takim nisko notowanym turnieju). Podsumowując, myślę, że Wozniacki zagra swój dobry tenis i wygra to spotkanie.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Caroline Wozniacki-Klara Zakopalova
Typ: Caroline Wozniacki; @1,247
PinnacleSports

Finał turnieju WTA w Kopenhadze. Jedna z najlepszych tenisistek na świecie - Dunka Caroline Wozniacki - kontra Klara Zakopalova, Czeszka z początku szóstej dziesiątki rankingu. Zdecydowaną faworytką jest tutaj Caroline, która ćwierćfinałem z Goerges oraz półfinałem z Czakvetadze pokazała jak zależy jej na domowym tytule (choć byli tacy co w to powiątpiewali). Teraz pozostaje tylko dopełnić formalności - wygrać z Zakopalovą, która na tą chwilę jest zawodniczką nieco gorszą od jej poprzednich przeciwniczek. Klara po Wimbledonie nie pokazała niczego wielkiego - porażki w pierwszych rundach w Bad Gastein i Stambule. Dopiero tutaj jakby wzrost formy - zwycięstwa z De Los Rios, Malek czy nawet Cirsteą może nie robią wrażenia, ale już dzisiejsza wygrana batalia z Na Li to już jest dobry wynik. Czy to wszystko wystarczy na grającą u siebie Wozniacki? Wątpię. Dunka jest zawodniczką o klasę lepszą od Zakopalowej i wygra ten mecz.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa
Typ: Agnieszka Radwańska; @1,763
PinnacleSports

Finał turnieju WTA w San Diego. Agnieszka złapała ostatnio bardzo dobrą formę. W poprzednim tygodniu była w 1/2 finału w Stanford (porażka z Marią Szarapową). W tym tygodniu gra jeszcze lepiej - pewne zwycięstwa z Chanelle Scheepers, Dinarą Safiną, Shahar Peer oraz Danielą Hantuchową pozwalają myśleć Polce o zdobyciu tutaj tytułu. Widziałem wczoraj i dziś na Eurosporcie w godzinach poranno-południowych retransmisje meczy nocnych z Izraelką i Słowaczką i wyglądało to naprawdę bardzo dobrze. Jeśli chodzi o Swietłanę to ostatnio bardzo spadła w rankingu - po prostu w tym roku w kilku turniejach odpadała stosunkowa szybko. Tutaj jakby lekka zwyżka formy, ale dla mnie tylko lekka. W pierwszej rundzie wygrana z Wickmayer (Belgijka to dla mnie jedna z najbardziej przereklamowanych zawodniczek WTA), w drugiej rundzie męczarnie z przeciętną Errani, w 1/4 finału młodziutka Vandeweghe w pewnym momencie stanęła (czego można było się spodziewać) i punkt po punkcie leciał w stronę Rosjanki. No i półfinał z Pennettą - widziałem wczoraj fragmentami na Eurosporcie. Pojedynek niezły, ale trzeba powiedzieć, że Włoszka nie zagrała dobrze. Podsumowując, Isia jest w bardzo dobrej formie, Kuzi w niezłej, ale bez przesady. Myślę, że Radwańska kontynuuje swoją dobrą passę i wygra to spotkanie.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Kuzniecowa - Radwańska @ 2.20 ✅ 6/4 6/7 6/3
Panowie, panowie takiego doga to aż przyjemność bierze inwestować w niego. Nie wiem czy uwierzycie czy nie, ale tak pomyślałem sobie w pierwsze dni turnieju że Kuznieca bierze ten turniej sobie jako wygranego jak narazie jest już w finale, a za przeciwnika kto to taki?, Isia Radwańska. Rozumiem że to jakaś zwyżka formy naszej Polki chociaż przeciwniczki idealne pod nie, bo nie było Schiavone. Tutaj już cudów nie powinno być jeśli Kuzniecowa jest przygotowana tutaj kondycyjnie jak w Pekinie to nie powinno tutaj być nic do zbierania z naszej Polki jeśli chodzi o zwycięstwo w tak dużym turnieju jak Cinci. Ten mecz jest pokroju Janković z Wozniacką gdzie Janković była tak zdeterminowana jakby jej wtedy powiedzieli przed meczem przegrywasz kończysz karierę sądzę że i taka mobilizacja będzie u Rosjanki która mentalnie jest lepsza niż nasza Polka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom