>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Cluj, Monastir, Nanchang (16.10.2023 - 22.10.2023)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
L1NjnlSW_400x400.jpg

Miejsce: Cluj, Rumunia
Data rozgrywania: 16.10.2023 - 22.10.2023
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: WTA 250
Pula nagród: $259,303
Oficjalna strona turnieju: https://transylvaniaopen.ro/
Lista Startowa: https://live-tennis.eu/en/wta-schedule
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/2050/cluj-napoca/2023/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/2050/cluj-napoca/2023/order-of-play
Zwycięzca singla 2022:
A. Blinkova
Zwycięzcy debla 2022:
K. Flipkens / L. Siegemund


NmkZwGGp_400x400.jpg

Miejsce:
Monastir, Tunezja
Data rozgrywania: 16.10.2023 - 22.10.2023
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: WTA 250
Pula nagród: $259,303
Oficjalna strona turnieju: https://jasminopen.com/
Lista Startowa: https://live-tennis.eu/en/wta-schedule
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/2072/monastir/2023/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/2072/monastir/2023/order-of-play
Zwycięzca singla 2022:
E. Mertens
Zwycięzcy debla 2022:
K. Mladenovic / K. Siniakova


pobrane.jpg

Miejsce:
Nanchang, Chiny
Data rozgrywania: 16.10.2023 - 22.10.2023
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: WTA 250
Pula nagród: $259,303
Oficjalna strona turnieju: https://www.facebook.com/jiangxiopen/
Lista Startowa: https://live-tennis.eu/en/wta-schedule
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/1077/nanchang/2023/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/1077/nanchang/2023/order-of-play
Zwycięzca singla 2022:
Zwycięzcy debla 2022:




Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Xinyu - Tormo
Typ: Tormo - Liczba asów: Powyżej 0.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: STS

Z perspektywy ostatnich spotkań nie uważam serwisu Tormo za słaby, a przeciwniczka szykuje się tutaj wyjątkowo łatwa do ogrania, co może nie wpływać na więcej prób serwisowych, ale będzie mogła więcej zaryzykować. Nawet 3 asy nie byłyby tutaj dla mnie zaskoczeniem, spodziewałem się osobiście po tym kursie linii 1.5
 
dx2 230,1K

dx2

Użytkownik
Tig-Matoula 1 @1.6

Musialby to Patricia Tig ogarnac. Jej kariera sie zalamala, nie potrafi sie za bardzo dzwignac po problemach zdrowotnych, ale to zawodniczka ktora pokazywala czasem bardzo dobry poziom. Najbardzie zaslynela kiedys bardzo dobrym runem w na turnieju w Madrycie czy 3 runda French Open. Rumunce udalo sie wygrac mecz na US Open. Z taka praktycznie anonimowa rywalka powinna sie odbic. Rywalka oczywiscie po kwalifikacjach, ale obsada tam byla niezbyt mocna. Wszystko tu wydaja sie ukladac organizatorzy pod Tig, mecz w sesji wieczornej, mysle ze da rade.
 
Ostatnia edycja:
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
zvonareva.jpg

Nanchang, China
WTA 250
16.10.2023,8:00

Vera Zvonareva - Arianne Hartono
Vera Zvonareva - 2,5 gems
(1,56)
STS

Vera Zvonareva niczym Serena Williams nie bardzo może pogodzić się z zakończeniem kariery aczkolwiek trzeba oddać Rosjance fakt, że nadal w wieku 39 lat potrafi ogrywać dobre tenisistki. Proponuje zwycięstwo Very z lekkim handicapem, ponieważ jej wyniki w ostatnim turnieju w Zhengzhou gdzie dotarła do drugiej rundy są obiecujące. Okej nie zaszła daleko ale odprawiła całkiem ciekawe rakiety. Kudermetova, Babos czy Osroio Serrano to nie są randomowe rywalki, zwłaszcza moje uznanie budzi wyrzucenie rakiety numer 9 w pierwszej rundzie. Vera to zdecydowanie inny kaliber umiejętności. Oczywiście na niekorzyść Very jest jej wiek jednak doświadczenie zdecydowanie stoi po jej stronie. Ranking zupełnie zakłamuje zdolności Very która dobrze czuje się na nawierzchniach twardych, chociaż trzeba przyznać, że to na mączce osiagała najwięcej zwycięstw w karierze. Rywalka Rosjanki Arianne nie radzi sobie z dobrymi tenisistkami. Ogrywa dziewczyny ale zdecydowanie z innej półki. W ostatnim meczu z Yue Yuan dostała srogie lanie. W mojej ocenie Vera wypunktuje młodą Holenderkę podczas wymian. Vera lubi z za końcowej linii rozrzucać rywalki po brzegach kortu. Na plus Rosjanki stoi także jej niezły return. Wydaje mi się, że powinna poradzić sobie z tenisistką z Holandii na tym etapie turnieju, która często sypie błędami podwójnymi, przy skutecznym returnie Rosjanka powinna osiągnąć przewagę na korcie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +556
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Akugue - Masarova
Typ: Akugue
Kurs: 3.45
Bukmacher: LVBet
Szansa wg. Bukmachera: 29%
Szansa wg. analizy: 34%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.09482352941

Wciąż mam w pamięci fantastyczny występ Akugue na turnieju w Hamburgu i mam nadzieje, że nie był to jednorazowy pokaz lepszej dyspozycji, bo 19-latka grała wtedy niesamowity tenis i widać, że jej potencjał jest ogromny. Ostatnio nie ma czym się pochwalić, bo odpadała we wczesnych rundach, ale jej przeciwniczka też nie może uznać ostatnich tygodni za udanych. Masarowa odpadła w pierwszej rundzie zarówno w Ningbo jak i Pekinie, tutaj jest dużo wyżej rozstawiona, ale niekoniecznie ma szczęście, bo Akugue, mimo, że klasyfikowana jeszcze niedawno w okolicach 300 miejsca (duży skok po Hamburgu) to będzie ciężką przeciwniczką.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Diana Shnaider v Lin Zhu
Lin Zhu kurs 1.74
Lin Zhou i poniżej 19.5 gema kurs 5.00
williamhill
Lin Zhou na tureniejach w Chinach rozczarowuje , w obu poprzednich startach ledwie pierwsza runda w Bejzing Tsurenko a w
Zhengzhou Siegemund ale tutaj było trochę pechowo , żle weszła w mecz z Niemką ale była bliska powroyi do meczu od seta w plecy i przełamania , miała nawet 4 brejkpointy powrotne ale SIegemund uratował dzień konia na Serwisie .
W kolejnej rundzie Siegemund grała właśnie ze Shnaider i DIna skreczowała przu stanie 3:0 dla niemki w drugim secie.
Zgadzam się z panią Navratilovą Shnaider to duży talent ale na razie w większości są to duże fragmęty meczów , owszem Diana pokonała ostatnio nawet profesor Kvitovą ale już w latach.Ja mam wciąż w panięci ten fantastyczny mecz Zhou z Azarenką na AO.
Liczę że chinka dzisiaj zacznie skoncentrowana , trzecia pierwsza runda z rzedu i to w Chinach była by sporym rozczarowaniem,
W agresywniejszej wersji pogram też szybkie 2:0.
 
Ostatnia edycja:
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
podoroska.jpg

Monastir, Tunisia
WTA 250
16.10.2023, 17:05

Nadia Podoroska - Anna Karolina Schmiedlova
Nadia Podoroska -1,5 gems handicap

(1,85)
STS

Obie dziewczyny raczej nie grzeszą formą w tym okresie sezonu, jednak w tym przypadku większe przetarcie i lepsze wyniki na chwilę obecną ma Nadia Podoroska. Anna gra od dłuższego czasu głównie na cegle na której zresztą czuje się najlepiej. Pierwszy mecz i jedyny w Azji jaki rozegrała okazał się sromotną porażką Evą Lys, która trzeba przyznać całkiem ciekawie zaprezentowała się jak na swój ranking w poprzednim turnieju w Pekinie. Ale wracając do meczu, bukmacherzy całkiem słusznie widzą w tym meczu 50/50 i szczerze powiedziawszy wcale im się nie dziwie. Obie dziewczyny preferują raczej cegłe, w tym przypadku sugeruje się lepszym ograniem na hardzie w ostatnim czasie przez Nadie oraz fakt, że Anna w Azji rozegrała tylko jeden przegrany mecz ze znacznie niżej rozstawioną rywalką. Podoroska tymczasem w Pekinie doszła do półfinału gdzie uległa po 3 setach z Ons Jabeur. W mojej ocenie Nadia na chwilę obecną posiada lepszą jakość na kortach twardych od swojej rywalki. Polecam lekki handicap ponieważ, nie sądzę aby mecz był tutaj na styku gemowym. Powinna być znaczna przestrzeń gemowa w wyniku. Shmiedlova ma tendencje do przegrywania wysoko pojedynczych swoich setów jeżeli gra się nie klei, jest to spowodowane głównie problemami serwisowymi. Słowaczka to nie jest demon własnego podania. Cóź Podoroska nim też nie jest. Myślę że sporo przełamań będzie w tym meczu. Myślę że over 1,5 w pierwszym secie powinniśmy zobaczyć.
 
Ostatnia edycja:
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
cirsteaaa.jpg


Cluj, Romania
WTA 250
17.10.2023, 19:00

Sorana Cirstea - Eva Lys
Sorana Cirstea -1,5 gems handicap
(1,51)
STS

Lekko przeszarżowałem z linią handicapu w poprzednim meczu. Spodziewałem się walki ale nie na takim styku. Mam nadzieje, że tym razem mecz nie zakończy się takim dramatem, ponieważ na ekran wybrałem spotkanie doświadczonej Rumunki, która całkiem fajnie zaprezentowała się niedawno na kortach twardych twardych podczas wielkiego szlemu w Nowym Jorku gdzie doszła do ćwierćfinału. Sorana grać potrafi, i potrafi postawić się najlepszym zawodniczkom. W przypadku tej dziewczyny mam wrażenie, że dużo zależy od jej motywacji. Turniej odbywa się w Rumuni więc spodziewam się także dużej motywacji, ponieważ doświadczenie i umiejętności stoją po stronie Rumunki. Młoda Niemka zwykle zalicza drugie rundy turniejów, nie potrafi jeszcze wejść na poziom gry czołówki, jej ranking zresztą potwierdza tą tezę. Chociaż trzeba pochwalić ją za pokonanie Schmiedlovej w turnieju w Seoulu to jednak Słowaczka to jedynie postrach na papierze tak jak reprezentacja Polski w piłce nożnej. Spodziewam się, że Sorana wygra pierwszy mecz w Rumunii, nie typuje setów bo różnie to bywa w pierwszych meczach ale uważam, że koniec końców Sorana wygra ten mecz dla kibiców i dla siebie tym bardziej że już dwa ostatnie mecze ma na porażce, jednak z zawodniczkami wyższego kalibru niż Eva Lys.
 
Ostatnia edycja:
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
shnaider.jpg

Nanchang, China
WTA 250
18.10.2023, 9:00

Vera Zvonareva - Diana Shnaider
Diana Shnaider - 1,5 gems handicap
(1,90)
STS

ZWROT

Tym razem idę przeciwko starej tenisowej wydze jaką niewątpliwie jest Vera Zvonareva. Uważam, że rywalka ją dosłownie zaciosa swoimi uderzeniami. Diana to taka Rosyjska Serena Williams. Dziewczyna ma naprawdę sporo krzepy, potrafi prowadzić długie całkiem wymiany. Posiada dobre pierwsze podanie ale jeszcze groźniejszy return. Nie jestem przekonany, czy Vera nadąży za uderzeniami Diany. W mojej ocenie Vera tutaj polegnie. Zvonareva co prawda zmiotła z kortu swoją pierwszą rywalkę i return miała na bardzo wysokim poziomie także, jednak rywalka Rosjanki zupełnie nie panowała nad drugim podaniem. Arianne zanotowała 6 błędów podwójnych i zaledwie 19% skuteczności drugiego podania. Vera już sobie tak nie pogra z młodszą koleżanką. Shaider to prawdziwy Rosyjski czołg. Obawiam się, że Zvonareva będzie potrzebować inhalatora, ponieważ Diana na pewno pogania po korcie Vere. Tak jak mówiłem, nie jestem przekonany czy 39letnia Rosjanka nadąży za grą Diany, która niedawno w turnieju w Ningbo także w Chinach doszła do finału, wyrzucając po drodzę Kvitovą czy Fruhvirtovą. Szykuje się ciekawe widowisko jednak wyżej stawiam tutaj akcje Diany.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
versa 397,5K

versa

Typer
Sasnowicz - Sawinych
Sawinych wygra mecz lub wygra pierwszy set 6:0/ 6:1
Fortuna @4.60

Obie panie przebrnęły przez 1/16 w turnieju rozgrywanym w Chinach, zdecydowanie mocniejszą przeciwniczkę wylosowała Sawinych - Magdę Linette i podołała temu wyzwaniu wygrywając w trzy serowym starciu teraz przychodzi im się zmierzyć ze sobą w kolejnej rundzie i zdecydowaną faworytką na papierze wydaje się być Sasnowicz, co pokazują kursy bukmacherskie - kurs 1.20 na czyste zwycięstwo!
Ja jednak lubię grać tutaj nieprzewidywalnie, tak jak nieprzewidywalne lubią być rezultaty końcowe w żeńskim tenisie i zdecydowałem postawić w tym meczu na wygraną Sawinych, która w rankingu plasuje się dopiero na 146 pozycji, a jej przeciwniczka 90.
Sawinych to tenisistka, która bardzo lubi grać na nawierzchni twardej i tylko w tym roku rozegrała takich meczy aż... 75, z czego wygrała 50 z nich.
Fakt faktem, zdecydowana większość jej wygranych pojedynków nie była z takimi przeciwniczkami jak Sasnowicz ale sądzę, że większa chęć wygranej i zagrania na 110% swoich umiejętności będzie właśnie po jej stronie.
Co do Sasnowicz, rozegrała meczy o wiele mniej (31) z czego bilans wynosi 15 wygranych do 16 przegranych, nie można porównywać klasy przeciwniczek, ponieważ były one o wiele lepsze. Liczę tutaj na underdoga :)
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ulrikke Eikeri v Laura Siegemund
Ulrike Eikeri kurs 13.00 Superbet
Typ z gatunku zdziwię się bardzo gdyby to weszło !!!!!!ale kto bogatemu w kaloszach zabroni włożyc pozycję 13 w kilka kuponów za drobne.
Wiele o Eikeri nie napiszę nie widziałem jej gry od tak dawna że nawet zapomniałem o jej istnieniu.Przeciętniara lepsza wersja Brengelle
ciut gorsza versaj Freiedsam coś tendy.
Wygrała jeden mecz kwalifikacyjny tutaj przegrała drugi , w turnieju gra jalo LL i przeszła pierwszą rundę po wygraniu jednego seta z Juvan i kreczu słowenki.Dawno bo 2018 potrafiła grać tajbreka z Rybakiną , wygrać z Trevisan na cleyu
wszystko to dawno , ma 30 lat w osatnim roku najlepsze wyniki to pokonanie Ruse i Watson na amerykańskim cleyu.

Natomiast warto się skupić na SIegemund bo to co Niemka wyprawia w tym sezonie od Wimbledonu to wprawia w osłupienie.
Nie zagrała jednego słabego meczu od kilku miesięcy.Na US open przeszła kwalifikacje i w drugiej rundzie miała lepszy wynik z triumfatorką Gauff niż Sabalenka w finale.Do tego finał US open w deblu ze Zvonarevą , finał w Warszawie ze Świątek , znakomite występy w Chinach , Lin Zhu , Shnaider , półfinał w Zhengzhou i tutaj pierwszy set z Paolini przegrany 6:0........
hm może to już pierwszy sygnał nadchodzącego lekkiego kryzysu???? hm ostatni mecz pokazuje że nic podobnego gładko rozprawiłą się z Xinyu Wang faworytką gospodarzy w dwóch setach.
Ale ja nie pamiętam takiej długiej dobrej passy Siegemun gra dużo i zankomicie a w dodatku na dwa fronty , bo tutaj znowu gra ze Zvonarevą w deblu , są rozstawione z nr2 i grają 3 godziny po tym spotkaniu mecz deblowy.
Oczywiście altualna forma i ranking Eikeri to nie ta liga co ostatnie wyczyny Siegemund.
Ale z drugiej strony to WTA i jakiś słabszy mecz Niemki powinien się czaić gdzieś za rogiem.
Do tego ma już te 35 lat na karku.....i w ostatnich sezonach łapała kontuzje.
Oczywiście życzę jej jak najlepeij.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
mirrrrra.jpg

Monastir, Tunisia
WTA 250
19.10.2023, 11:30

Mirra Andreeva - Clara Burel
Mirra Andreeva

(1,84)
STS

Jakiś niefart ostatnio mnie dopada. Garcia przegrywa wygrany mecz, Zvonareva postanawia skreczować po przegranym secie a Mirra Andreeva puszcza focha na cały świat w czasie meczu przeciwko Fernandez. Mam szczerze naprawdę nadzieje, że tym razem po prostu żadne kataklizmy nie spowodują niepowodzenia w tym zdarzeniu. Oczywiście, jeżeli Mirra przegra po fantastycznym meczu Francuzki to okej chylę czapę. Jednak w moim przekonaniu jeżeli Rosjanka nie obrazi się na cały świat gdy zostanie przełamana powinna poradzić sobie z Francuzką. Mirra od jakiegoś czasu szybuje w rankingu WTA, chociaż należy zwrócić, że po ostatnich turbulencjach zaawansowała w najnowszym rozdaniu WTA tylko o jedno oczko do góry. To i tak lepiej niż jej niżej sklasyfikowana rywalka, która zanotowała spadek o jedno miejsce. Obie dziewczyny są młode, obie dziewczyny lubią grać na hardzie, jednak to Mirra rozdaje karty w tym roku. Clara Burel kręci się wokół 64 % gdy jej młodsza rywalka posiada skuteczność ponad 76% na nawierzchniach twardych. Mirra w tym roku doszła do finału w juniorskim Australian Open a ostatnio na kortach w Azji doszła do 3 rundy gdzie po trzech setach odpadła przeciwko Elenie Rybakinie. W Honkongu przegrała po 3 setach z Fernandez która ostatecznie wygrała turniej. Tak więc mamy tutaj do czynienia z bardzo solidną rakietą. W mojej ocenie Mirra jest na fali i ten mecz z pewnością powinna wygrać. Jest po prostu dużo więcej w niej jakości. Mirra jeżeli tylko nie będzie obrażona na pana który sprzedaje hot-dogi na stadionie czy nie zdenerwuje ją ptak który będzie srał na latarnie trzy ulice dalej to powinna rozprawić się z Francuzką swoją regularnością odbić, dobrym serwisem i sprawnym poruszaniem się po korcie. Chociaż jeżeli mam być szczery bieganie do siatki nie jest mocną stroną Rosjanki. Jeżeli chodzi o samą Burel to trzeba pochwalić ją za świetny mecz w pierwszej rundzie przeciwko Cristinie Bucsa. Wykręciła fajny wynik z pierwszego podania i drugiego. Returny także na dobrym poziomie powyżej 50% jednak chciałbym zauważyć pewną rzecz. Te wyniki, zwłaszcza returnu to zasługa głównie rywalki która miała olbrzymie problemy serwisowe. Drugie podanie właściwie nie istniało, podobnie retrun. W mojej ocenie Clara trafiła po prostu na rywalkę bez formy, która notuje serie porażek. Teraz będzie zupełnie inna bajka. Szykuje się ciekawy mecz, jednak stawiam tutaj dwa żąłędzie i cztery kasztany, że to Mirra będzie lepsza w tej rywalizacji.
 
Ostatnia edycja:
U 2,1K

uiopek

Użytkownik
Pokaż załącznik 34266

Monastir, Tunisia
WTA 250
19.10.2023, 11:30

Mirra Andreeva - Clara Burel
Mirra Andreeva

(1,84)
STS

Jakiś niefart ostatnio mnie dopada. Garcia przegrywa wygrany mecz, Zvonareva postanawia skreczować po przegranym secie a Mirra Andreeva puszcza focha na cały świat w czasie meczu przeciwko Fernandez. Mam szczerze naprawdę nadzieje, że tym razem po prostu żadne kataklizmy nie spowodują niepowodzenia w tym zdarzeniu. Oczywiście, jeżeli Mirra przegra po fantastycznym meczu Francuzki to okej chylę czapę. Jednak w moim przekonaniu jeżeli Rosjanka nie obrazi się na cały świat gdy zostanie przełamana powinna poradzić sobie z Francuzką. Mirra od jakiegoś czasu szybuje w rankingu WTA, chociaż należy zwrócić, że po ostatnich turbulencjach zaawansowała w najnowszym rozdaniu WTA tylko o jedno oczko do góry. To i tak lepiej niż jej niżej sklasyfikowana rywalka, która zanotowała spadek o jedno miejsce. Obie dziewczyny są młode, obie dziewczyny lubią grać na hardzie, jednak to Mirra rozdaje karty w tym roku. Clara Burel kręci się wokół 64 % gdy jej młodsza rywalka posiada skuteczność ponad 76% na nawierzchniach twardych. Mirra w tym roku doszła do finału w juniorskim Australian Open a ostatnio na kortach w Azji doszła do 3 rundy gdzie po trzech setach odpadła przeciwko Elenie Rybakinie. W Honkongu przegrała po 3 setach z Fernandez która ostatecznie wygrała turniej. Tak więc mamy tutaj do czynienia z bardzo solidną rakietą. W mojej ocenie Mirra jest na fali i ten mecz z pewnością powinna wygrać. Jest po prostu dużo więcej w niej jakości. Mirra jeżeli tylko nie będzie obrażona na pana który sprzedaje hot-dogi na stadionie czy nie zdenerwuje ją ptak który będzie srał na latarnie trzy ulice dalej to powinna rozprawić się z Francuzką swoją regularnością odbić, dobrym serwisem i sprawnym poruszaniem się po korcie. Chociaż jeżeli mam być szczery bieganie do siatki nie jest mocną stroną Rosjanki. Jeżeli chodzi o samą Burel to trzeba pochwalić ją za świetny mecz w pierwszej rundzie przeciwko Cristinie Bucsa. Wykręciła fajny wynik z pierwszego podania i drugiego. Returny także na dobrym poziomie powyżej 50% jednak chciałbym zauważyć pewną rzecz. Te wyniki, zwłaszcza returnu to zasługa głównie rywalki która miała olbrzymie problemy serwisowe. Drugie podanie właściwie nie istniało, podobnie retrun. W mojej ocenie Clara trafiła po prostu na rywalkę bez formy, która notuje serie porażek. Teraz będzie zupełnie inna bajka. Szykuje się ciekawy mecz, jednak stawiam tutaj dwa żąłędzie i cztery kasztany, że to Mirra będzie lepsza w tej rywalizacji.
Z Burel gra nie Mirra Andreeva, tylko Erika Andreeva
 
dx2 230,1K

dx2

Użytkownik
Bondar-Ruse 2 @1.65

Rumunc bedzie zalezec na dobrym wystepie. Rnaking obecnie niezbyt wysoki, wiec moze od razu go podbudowac. Ten sezon trocszke bezbarwny wykonaniu Ruse. Niby wygrywala mecze w turniejach jak Madryt czy Rzym, ostatnio udanie przebrnela przez kwalfikacje US Open, ale nic ponadto, a przeciez w ubieglym roku miala bardzo dobry rok i wyrgala swoj debiutancki turniej.
Wczoraj bardzo zdeterminwoana Ruse w meczu z Parks, nota bene z ktora gra w Transylwanii ronwiez debla.

Ruse w deciderze przegrywal juz dwoma przalaniami 0-3, Parks miala na swoim serwisie pilki na 4-0, a jednak Rumunka wrocila do meczu i wygrala. Ruse oczywiscie ywjecla kilka mocnych pilek w wymianach. Podanei Rumunki jest jako takie, ale w wymianei zdecydowanie umie przyspieszyc dobra pilka.

Bondar jest regularna, jednak najlepiej idzie jej poli na granai na cegle. Dla Ruse wygranie dwoch meczow w drabicne to juz dobry zastrzyk punktowy i po porstu widze u niej chec do grania, bo ta wczorajsza wygrana byla dosc emocjonalna, a wlasciwie jej zachowanie po meczu Rumunka na pewno umie zagrac, mysle ze eraz troche lepszy czas dla neij nastanei i zblizy sie do tego dobrego okresu, ktory pokazywala w ubieglym sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +541
dx2 230,1K

dx2

Użytkownik
Lys (-3,5 gema)-E.Makarova 1 @1.45

Niemka ukrainskiego pochodzenia to naprawde material na bardzo dobra tenisistke. Swietnie uderza pileczke w wymianach i znakomicie sie porusza. Wczoraj bardzo dobry mecz Lys z Cristian. Rumunka grala bardzo dobrze, byla blisko wygranej, ale nie zamknela meczu. Poziom tenisa jednak w 2 secie jak i przez duza czesc 3 seta milo bylo ogladac. Stawiam na Lys, poniewaz to dla niej sznasa na pierwszy tak dobyr wynik w turnieju rangi WTA Tour. Jednie troche martwi,ze na poczatku 3 seta musiala wziac medical timeout i reszte seta grala z opatrunkiem na lydce. Niemniej jednak nie mialo to jakiegos duzego wplywu na jakosc jej poruszania sie, ktora utrzymala.

A ze dodatkowo jest tu watek ukrainsko-rosyjski i czytajac wikipedie, dowiadujemy sie ze : " She still has family in Ukraine, and after the 2022 Russian invasion of Ukraine she complained of some Russian players' "disrespectful" behaviour", to spodziewac sie mozna spodziewac sie zaangazowania na wysokim poziomie Lys.
 
Otrzymane punkty reputacji: +530
versa 397,5K

versa

Typer
Siniakova - Fernandez
Siniakova (-1.5 gema)
Fortuna @2.92

Oglądałem ostatni bezpośredni mecz między tymi paniami sprzed paru dni i sądzę, że gdyby nie problemy zdrowotne Siniakovej to poradziłaby sobie gładko z młodą Fernandez, skoro tak szybko wróciła do gry to znaczy, że musi jej już być lepiej i w tym meczu typuje zdecydowanie w jej stronę, mimo że Fernandez ma serie 8 wygranych meczy pod rząd.
W tym meczu było widać przewagę doświadczenia oraz Siniakova popełniała mniej błędów mimo urazów, które jej doskwierały, walczyła do końca i prawie jej się to udało, zabrakło niewiele, sądzę, że weźmie ten rewanż.
Na dodatek będzie trochę bardziej wypoczęta, ponieważ jej przeciwniczka oddała mecz walkowerem w poprzedniej rundzie, a Fernandez musiała jednak kulnac te 19 gemowy pojedynek z Sasnowicz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1792
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ruse, Elena-Gabriela - Massarova Rebeca
1set Ruse - mecz Massarova kurs 7.8 forbetAj Massarova miała 3 piłki na 5:5 w drugim secie i winera 100% w aut masakra:)

Chyba jest jakiś mini sezon na łamaki , coś jak z prawdziwkami czy z jagodami , piękne okazy można znaleźć .Najładniejszy ten SHeltona po kursie ponad 12 secie w pley i dwóch przełamaniach w drugim (co za okaz) Ale i Jerre wczoraj z Machacrm a i Massarova przećwiczyła łamaka w meczu z Bogdan akurat ubezpieczałem po kursie 7.
To ja próbuję , kursy dość wyrównane i a iRusse przed własną publiką i w formie .Może Massarova łamaka dubletem??:)
Po tym kursie i w tym mini sezonie bo kto bogatemu w kaloszach ....
 
Ostatnia edycja:
I 24,8K

iti

Użytkownik
Siegemund L./Zvonareva V. - Hozumi E./Ninomiya M. [1] @1.45 (w większości buków jest taki kurs na ten moment)
łatwiutko 6-4 6-2

Polecam do dubla ten meczyk. Będę bardzo zdziwiony jeżeli Japonki wygrają ten mecz, bo mają zwyczajnie mniej argumentów od doświadczonych rywalek, a w "sprytnej" grze nie widzę ich przewagi nad europejskim duetem. Stawka tego meczu jest duża, bo jeżeli Vera i Laura wygrają ten mecz to zagrają w WTA Finals wyprzedzając parę Townsend/Fernandez o niecałe 100 punktów. Na ten moment tracą cztery i już nie będą mieć okazji do poprawy tego rezultatu poza jutrzejszym meczem. Kursik do dubla idealny, bo na singla za niski, a do wygranej bez straty seta nie mam zaufania w deblach.
Gorąco polecam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1146
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ciekawostka w meczu BOUZKOVEJ z SINIAKOVĄ
dwa tajbreki w drugim i trzecim secie .Nie oglądałem meczu bo oglądałem inny ale Siniakova wróciła z dalekiej podrózy widziałem na Livie KURS 41
Niezły wyczyn a na dwa Tajbreki w Betfair było 34.
I znowu się potwierdza że Czeszki najlepsze:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +564
versa 397,5K

versa

Typer
Ciekawostka w meczu BOUZKOVEJ z SINIAKOVĄ
dwa tajbreki w drugim i trzecim secie .Nie oglądałem meczu bo oglądałem inny ale Siniakova wróciła z dalekiej podrózy widziałem na Livie KURS 41
Niezły wyczyn a na dwa Tajbreki w Betfair było 34.
I znowu się potwierdza że Czeszki najlepsze:)
Zagrałem na live przy stanie 2:0 dla Bouzkovej w decydującym tie-breaku takie coś:
IMG_20231022_195437.jpg

Jak się okazało - poszło gładko :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom