>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Cincinnati

Status
Zamknięty.
K 0

kubus8333

Użytkownik
Panowie nie wiem czy wam to umknęło czy to jakieś brednie ale słowa Marion Bartoli :
&#39;&#39; - Nigdy nie jest łatwo, oczywiście nigdy nie ma odpowiedniego momentu, by to powiedzieć, ale to był faktycznie ostatni mecz w mojej karierze. Przepraszam. Czas, by nazwać to karierą i ogłosić jej zakończenie. Czuję, że nadszedł dla mnie czas, by odejść. Sprawiłam, że mój sen stał się rzeczywistością i na zawsze to ze mną pozostanie, ale teraz moje ciało po prostu sobie z tym wszystkim nie radzi - powiedziała&#39;&#39; ?????
Powiedziała to na konferencji po wczorajszym przegranym meczu z Simone Halep
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Radwanska A. - Vesnina E.

No, ale z powodu takiej tragedii może być trochę rozkojarzona ? Nie znam jej charakteru, ale to jednak kobieta, zresztą taka sprawa każdego mogła by wybić z rytmu. Ja zagram więc na powyżej 19,5 gema (kurs 1,85), powyżej 2,5 seta (kurs 2,75) no i na Vesninę (kurs 4,50) (Betsafe) Oczywiście wszystko symbolicznie bo stoją za tym wyłącznie pozasportowe argumenty.
 
T 95

typychecmana

Użytkownik
Vinci - Jankovic
2.10 Bet365
Serbka lubi ten turniej. Wygrane nad Stephens, Makarovą i Lisicki wyglądają bardziej przekonująco nad meczem pokoju z Errani oraz nad Petkovic co się sama wykończyła i Mattek Sands co więcej razy wali w aut i siatkę niż w kort. Vinci to solidna zawodniczka, ale Jankovic jest lepsza. H2H 4:2, lubi ten turniej. Finał wielkiego szlema Vinci o takich sukcesach może sobie tylko pomarzyć. Warto dodać, że odpadły już z debla ( Vinci i Errani) więc nic nie wskazuje na to że miałaby się tu Vinci zadomowić
Makarova E. / Vesnina E. - Hsieh S-W. / Peng S.
2.25 Bet365
Znowu wygórowany kurs na Hsieh i Peng. Rosjanki ostatnio pod formą. Przegrane w Toronto i kompromitacja na Wimbledonie. Gdzie warto dodać wygrały je dzisiejsze rywalki. Warto dodać, że rok temu Makarova i Vesnina mierzyły się w deblu z Peng, która grała w parze z Sabine Lisicki i przegrały wówczas Rosjanki 1:2. Hsieh i Peng jak się zepną mogą wygrać z każdym. W Melbuerne pechowo odpadły z Errani i Vinci. 2.25 to po raz kolejny prezent od bukmachera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
madeinpln1992 3

madeinpln1992

Użytkownik
Nie ogladalem pierwszy raz oczywiscie, ale jak sie przegra wieksza sumke pieniedzy to w emocjach mozn cos napisac. Kurs byl 1.57 i gadanie &#39;mowilem zeby nie stawiac na Kvitova&#39; jest bezsensowne, gdyz Wozniacki wygrala mecz, ale wygrac go nie powinna i twoja &#39;analiza&#39; byla slaba. Kvitova ja cisnela w 1. secie a potem juz szkoda slow. Nie tylko w 3 secie przegrala 5 gemow z rzedu, ale rowniez w drugim od stanu bodajze 2:2 poleciala do 2:6.
Nie wygrała prawie,nie ma takiego czegos u kobiet sam sie wiele razy przekonałem o tym ,można mieć 5 piłek meczowych,5:1 i nie wygrac hehe wszytko sie odwraca momentlnie czasami nawet jeden głupio przegrany punkt moze zaważyć na kocowym wyniku.To jest temat rzeka i książki można pisać.Co do Kvitovej ona potrafi &quot;trafiać&quot; seta może półtora ale przychodzi u niej moment że sie rozlużnia gdzies koncentracja ucieka i zaczyna wyrzucać co 2 piłke w out lub siatke a jesli pierwszy serwis u niej nie siedzi to nie ma za bardzo na czym oprzec swojej gry i zaczynaja sie nerwy,podobnie sytuacja wyglada takich tenisistek jak GoErges,Safarova,Lisicki,Petrova:grin:
 
dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
Agnieszka Radwanska oddala mecz z Na Li walkoverem w dzisiejszej rundzie. Tak gwoli informacji. I to sa wlasnie te mega spekulacje spekulacje na potrzeby analiz, gdzie Polka miala przegrac najpierw z Lepchenko, a pozniej z Vesnina z powodu smierci bliskiej osoby.
P.S. Teraz zaczynamy rewelacje &quot;o barkach&quot;. Juz sie boje co bedzie pozniej.
Vinci-Jankovic 2 @2.1
Wszystko na temat relacji Jankovic i turnieju w Cincinnati jest na pierwszej stronie przy meczu Jankovic z Lisicki. Niestety trzeba sie wysilic i przejsc do 1-szej strony, bo po raz kolejny relacji Jankovic-Cincinnati opisywac nie bede. Imperatorka zagrala 3 mecze 3 setowe (Lisicki, Makarova, Stephens) i wygrala wszystkie. Value jest przy tym kursie, chcociaz akurat meczu Vinci z Errani nie widzialem. Probowac zatem Jankovic po raz kolejny mozna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
J, Jankovic - R, Vinci / over 20.5 (1.65)
Też jestem tutaj tego zdania, że Vinci, dzisiaj polegnie, ale to jest WTA, i wczoraj tak samo Kvitova po pięknym wygranym pierwszym secie, później już była straszna mizeria. Wydaję mi sie, że over gemowy jest jak najbardziej prawdopodobny, Vinci, po wczorajszej porażce w deblu, będzie chciała jak najszybciej zatrzeć ślady, porażki, w meczu, gdzie miały już 5:1 w super TB, w deblu i zdołały przegrać.. Szczerze, nic mnie już w tenisie kobiecym nie zdziwi. Jankovic, też potrafi psuć wygrane piłki, smeczować prosto na siatkę, Vinci, też swoje odprawi, w tym meczu. Nie widzę tu faworytki, ale wolałbym Serbkę w kolejnej rundzie. Dlatego idę w stronę overów gemowych.
/ Unibet !
 
R 0

roger40

Użytkownik
Caroline Wozniacki - Victoria Azarenka -2 1.25
Przed nami pojedynek Dunki polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki z Białorusinką Victorią Azarenką.Azarenka gra zdecydowanie mocniejszy tenis, Wozniacki jest defensywną zawodniczką a przebijanie z Azarenką nie powinno sprawić problemów Victorii. Nie widzę innego rezultatu jak zwycięstwo 2 rakiety świata.
 
midq 677

midq

Użytkownik
Serena vs. Halep
Serena wiadomo u siebie gra ale jak to Serena czasami potrafi lekceważyć rywalki i mieć problemy z teoretycznie słabszymi (patrz 2:1 z Eugenią). Simona jest w dobrej formie, pokonała w poprzedniej rundzie Stosur, myślę, że może powalczyć z Sereną.
Halep +6,5 @ 2,0 unibet
#edit
a może jednak nie ????
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Groenefeld A-L. / Peschke K. 1.65✅ 6-2 6-3

Zagram na lekkie faworytki tego spotkania. W moich oczach to ciut lepszy debel od Goerges J. / Zahlavova-Strycova B.

Moje wybranki to uznana deblowa marka. Skupiły się na grze podwójnej i dobrze na tym wychodzą. Oglądałem sporo razy ten debelek i zawsze dziewczyny poważnie podchodziły do tematu.

Julka i Barbara singlowo wyglądają mizernie. Jedna i druga są w kryzysie...ale w duecie sprawiają dobrze zgrany duet. Osiągane wyniki robią wrażenie...

Dla mnie jednak moje wybranki ciut lepsze...w debelkach.

-------------------------------
@ oh, Marion, bez Ciebie WTA będzie takie ubogie, dzięki za wszystkie fajne chwile z Twoim udziałem, będzie mi brakowało tych podskoków, zacisniętych pięści, kreczy i walki do końca...
@ Aga według mnie po śmierci swojego dziadka przejdzie metamorfozę i zrobi fajny wynik na US 2013,
@ Merenque żyjesz???
@ dzięki dla wszystkich za miłe słowa za &quot;3 lata na forum&quot;

Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 95

typychecmana

Użytkownik
Groenefeld A-L. / Peschke K. - Julia Goerges/Barbora Zahlavova Strycova
Julia Goerges/Barbora Zahlavova Strycova wygra 2:0 3.40 Bet365
A ja zagram na przekór. Peschke i Groenefeld od kilku dni są w gorszej dyspozycji niż zawsze. Masa prostych błędów. W finale w Toronto od 2 seta gra zaczęła się sypać. Gra z głębi kortu na łapu capu. Coś się zepsuło. Co prawda 2 rundy w Cincinnati przeszły gładko, to w 3 magia szczęścia. Przegrywały już 9:6 coż wygrały i chwała im za to, ale dzisiaj dostaną zimny prysznic. Goerges i Strycova wreszcie pokazują na co je stać. Finał Hsieh/Peng vs Goerges/Strycova jak najbardziej możliwy. Gorąco polecam ten typ
 
T 95

typychecmana

Użytkownik
debla Georges/Strycova tez nie powinno juz byc Errani pokpiła sprawe w super TB było 9:7 dla włoszek które nie wiem jakim cudem przegrały 4 punkty po kolei...mozna powiedizec po czyms takim rece opadaja nic wiecej
Nie od dziś wiadomo, że WTA to ścierwo dlatego trzeba grać na przekór :]

Groenefeld A-L. / Peschke K.-Hsieh S-W. / Peng S.
2.00 Bet365

Cały turniej gram na Hsieh/Peng i jeszcze się nie zawiodłem. Wczoraj z Rosjankami powinny wygrać 2:0, ale poprzez DF dały się łamać a same popełniały UE przy BP. Na szczęście w 3 secie powróciła normalna dyspozycja i Makarova z Vesniną nie wiedziały co się dzieję. Groenefeld i Peschke są o klasę gorsze. Kurs 2.00 to kpina i prezent zwłaszcza że Hsieh i Peng są mistrzyniami Wimbledonu
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
J, Jankovic - V, Azarenka / +1,5 seta Jankovic (2.15) ✅ 1 set i od razu księgarnia.
Za drobne, czemu nie.. Wika, wczoraj, zagrała bardzo słaby mecz, z Karoliną. I choć jej serwis, nie pracował jak powinien, widać jednak, że coś w niej pękło. Brakuje jej pewności w grze, choć pierwszy set był obiecujący, ale w drugim, już gorszy. Przegrała swój serwis na sucho. A to bardzo rzadko się zdarza, rakiecie numer dwa. Jankovic, może nie jest jakoś specjalnie wybitną zawodniczką, ale po meczu z Vinci, śmiało stwierdzam, że choć techniką nie napawa, to w tym WTA, już nic mnie nie zdziwi, i wygranie seta, z Wiką, może być na wyciągnięcie ręki. Znacznie poprawiła swoje podanie, zdarzają się DF, ale ile wczoraj Wika, miała, to można śmiało powiedzieć że nie wiadomo, kto przejdzie do finału. Choć wolałbym to Wikę, ale grać ja po takim niskim kursie, w WTA, (mimo że wczoraj kupon wygrałem) to mam nauczkę, bo za dużo stresów.. :razz: Dlatego zagrałem sobie za bardzo małą stawkę na wygranie seta chociażby jednego przez Serbke, a jak będzie zobaczymy rano. Pomijając fakt, że Wika jeśli wygra, to w finale spotka zapewne Serenkę, a tam już tak łatwo nie będzie.. myślę, że mimo wszystko nie odpuści, ale Serbka też swoje odda.
/ Unibet !
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Janković - Azarenka 1 @ 5,60
Marathonbet

Mecz powinien się rozpocząć niebawem, dlatego też napiszę szybko tak, a nie inaczej. Janković nieźle gra w tym turnieju, pokonała Lisicki, Makarovą, Stephens i Vinci, te pierwsze 3 tenisistki przypominają stylem gry właśnie Azarenkę, Serbka poradziła sobie z nimi sobie po 3 setowych meczach, w każdym było mnóstwo walki, a dobrze wiemy, że to Jelena potrafi. Rywalka pokroju Wiki myślę, że jej odpowiada, zwłaszcza, że Białorusinka nie gra swojego najlepszego tenisa. Serbce udało się już raz pokonać Azarenkę zrobiła to 4 lata temu właśnie w Cincinnati, liczę, że historia się powtórzy i po ciekawym meczu zobaczymy win Serbki.
 
T 95

typychecmana

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA
Spotkanie: Groenefeld A-L. / Peschke K - Hsieh S-W. / Peng S.
Typ: Hsieh S-W. / Peng S. wygra 2:0
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Groenefeld A-L. / Peschke K ostatnio grają w kratkę. Mimo, że doszły od finału to już dawno nie powinno być ich w tym turnieju. Hsieh i Peng to inny poziom. A gdy są wypoczęte to nikt nie jest w stanie je powstrzymać. Mistrzynie Wimbledonu mają zdecydowanie lepszy serwis niż dzisiejsze rywalki, przy siatce grają skuteczniej a gra z głębi kortu mądrzejsza. Groenefeld A-L. / Peschke K popełniają sporo głupich błędów. Łatwa wygra 2:0 wchodzi jak najbardziej w grę.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Serena Williams - Victoria Azarenka - over 19,5 gemów (1,72)
Bet365
Szczerze powiedziawszy spodziewałem się linii 21 gemów na to spotkanie. Ale skoro jest tak no to próbujemy. Victoria jak gra każdy wie. Serena jak gra również każdy wie. Oczywiście każdy kto interesuje się kobiecym tenisem. Dzisiaj możemy być pewni że obie nie popuszczą. Białorusinka ograła tylko dwa razy w życiu Serene Williams i dwukrotnie było to na hardzie. Pamiętam ostatnie jej zwycięstwo nad Sereną tego roku Doha. Victoria wówczas ryzykowała drugim podaniem i traktowała je jak pierwsze. Według mnie Amerykanka jest słabsza niż w ubiegłym roku. Ciężko się dziwić. W tym wieku grać na tak wysokim poziomie to wielka sztuka a przecież nie można trzymać wielkiej formy przez cały czas. Azarenka również opuściła loty. Miała spore przygody z kontuzjami i &quot;kontuzjami&quot;. Te drugie często lubi pokazywać na korcie. Białorusinka lubi sobie poudawać tak jakby chociaż w meczu ze Sloane Stephens podczas tegorocznego Melbourne. Jest cwana i na pewno coś z trenerem na dziś przygotują. Uważam że będzie ciekawa walka, i wcale nie bez szans jest Victoria. Williams nie powala już rywalek ze stratą 3 gemów w meczu. z Na Li miała zacięty pojedynek. Spore problemy z podaniem. Słaba skuteczność drugiego. Zaledwie 30%. Do tego 6 błędów podwójnych. Być może Williams zje jakiś magiczny batonik i i zmotywuje się na Białorusinkę i pokona ją. Jednak nie wierze jakoś aby była to demolka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom