>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

WTA Tour - Carlsbad & Bastad, 16-22.07.2012

Status
Zamknięty.
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Bartoli - Cibulkova Typ 2 kurs : jeszcze nie wystawił bet365
Nie sugeruje się nigdy kursami , poprostu czysta kalkulacja. Dalej będę grał przeciw Bartoli , niestety wygrała z chinką ale nie ma czym szczycić bo gdyby Chan wytrzymała kondycyjnie to by francuske zmiotła z kortu , wystarczy zobaczyć co sie działo w 1 secie 6-1 dla Chan. Nie często sie zdarza żeby dobrze grająca zawodniczka ugrywała tylko jednego gema w 1 secie. A Cibulkova może jakoś szczególnie nie porywa ale gra swoim tempem i to powinno wystarczyć na grubą Bartoli
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Szybki powrót, głowa do gory i walka...

Johansson 2.70⛔

Mecz do bólu wyrównany. Panie prezentują identyczne umiejętności. Grają dobry i solidny tenis. Pola ma swoje zalety jak i wady, to samo Jonansson...jakby je zważyć odwaznikami to wyjdzie na po równo. Nawet podobne mają warunki somatyczne. Pójdziemy sladem że finały gra się na doga. Wczoraj Johansson solidnie się zaprezentowała, a Barthel sprzedała z fochem swój mecz Poli. Finał do bólu bez faworytki, liczyę że w końcu dog siądzie i to jaki.


Dominika 1.75✅

Dominiczka powinna wygrać kondycyjnie ten mecz. Taktyka jest prosta: gonić po kątach baletnice, ta powinna w miarę czasu dostawać zadyszki...U Marion kontuzja wisi w powietrzu...gra gra gra, a wiemy jak to się kończy...
Stawiam na spryt, dobrą formę oraz zelazne płuca małej Dominiki, Marion powinna ciężko dychać...



A.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, finał WTA w Carlsbad
Spotkanie: M. Bartoli - D. Cibulkova
Typ: 2
Kurs: 1,80
Buk: Betclic
Finał turnieju WTA w Carlsbad. Naprzeciw siebie staną Francuzka Marion Bartoli oraz Słowaczka Dominika Cibulkova. Delikatną faworytką bukmacherów jest Cibulkova i w tym przypadku akurat się z nimi zgadzam; co więcej - w moim odczuciu kursy na nią są nawet z lekka zawyżone. Bartoli zupełnie mnie nie przekonuje, nie tylko na tym turnieju, ale w ogóle od dłuższego czasu. To już nie jest ta sama zawodniczka co jeszcze w zeszłym sezonie. Teraz gdy się patrzy na jej grę to czasami aż zęby bolą. Dodatkowo widząc jej obecną sylwetkę nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Francuzka ma lekką nadwagę. W takich okolicznościach finał w Carlsbad należy uznać za jej spory sukces tym bardziej, że droga do tego miejsca była w przypadku Marion bardzo wyboista. Bartoli stoczyła na tym turnieju trzy 3-setowe pojedynki pokonując kolejno: King, McChale oraz rewelację zawodów - Y.J Chan. Gołym okiem widać, że reprezentantka Francji ma problemy z ustabilizowaniem formy, często zdarzają jej się spore przestoje w grze, a przełamanie jej serwisu nie stanowi dla rywalek zbyt wielkiego wyzwania. Na tle średnich bądź co bądź przeciwniczek braki te można było jeszcze nadgonić, ale w starciu z dobrze dysponowaną Słowaczką nie będzie już miejsca na takie wahania formy. Cibulkova spisuje się bowiem na tej imprezie wręcz znakomicie. Trzy pojedynki bez straty seta, rywalki dużo bardziej wymagające niż w przypadku Francuzki. W drodze do finału Dominika uporała się kolejno z Erakovic, Ulką Radwańską oraz Petrovą, którą wręcz zniszczyła w drugim secie wygrywając 6:1. Słowaczka imponuje dynamiczną, ryzykowną niekiedy grą, nie boi się podejmowania trudnych decyzji i choć często popełnia dużą ilość niewymuszonych błędów to w ogólnym rozrachunku potrafi rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść. Jedynym mankamentem w grze Cibulkovej jest jej chimeryczność. Potrafi zdobyć kilka gemów z rzędu by za chwilę oddać je z powrotem. Przełamanie rywalki przychodzi jej niekiedy równie łatwo co strata własnego podania. Z tego względu nie lubię zbytnio typować spotkań z jej udziałem, ale w tym przypadku zrobię wyjątek. Słowaczka samą ambicją i wolą walki (które są u niej ogromne) powinna wygrać to spotkanie. Patrząc na grę Bartoli odnosi się wrażenie jakby przebywała na korcie za karę. Przy takim nastawieniu nie widzę podstaw do tego by mogła przeciwstawić się rządnej zwycięstw Cibulkovej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Johansson-Hercog
suma setow; over 2,5 2,35 bet365
4:6 ✅
przed tym meczem liczyłem na zwyciestwo Hercog, bo zaczela znowu grac dobrze,a to jej ulubiony turniej,ale na szczescie poczekałem i teraz kurs na wygranie jednego seta bedzie wiekszy niz na pcozatku za cale zwyciestwo. Poki co francuzka prowadzi 5:0 i nie zapowiada sie by trwal dluzej ten set, a czesto tak bywa,ze niespodziewane łatwe zwyciestwo w 1 secie....powoduje problemy z koncetrancja i na to licze,
I o to własnie zakonczyl sie set 6:0, jak bardzo jest to niebezpieczny wynik mam nadzieje przekona Mnie o tym Polona w nastepnym secie

własnie sie zakonczyl set 2, było tak jak mowilem,brak koncentracji i flustracja i porazka gwarantowana, wydaje mi sie ze wieksze szanse ma Polona by ten mecz wygrac. Ale to juz loteria.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom