>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Bukareszt, Gstaad - 11.07-17.07.2016

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Miejsce: Bukareszt, Rumunia
Data rozgrywania: 11.07.2016-17.07.2016
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: International
Pula nagród: $226,750
Oficjalna strona turnieju: http://www.brdbucharestopen.ro/en/
Lista startowa: http://www.brdbucharestopen.ro/en/players
Drabinka: http://www.brdbucharestopen.ro/en/schedule-and-results?cat=18
Plan gier: http://www.brdbucharestopen.ro/en/schedule-and-results?cat=17
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/romania/wta-bucharest/
Zwyciężczyni singla 2015: Anna Karolina Schmiedlova
Zwyciężczyni deblowe 2015: Oksana Kalashnikova i Demi Schuurs

Miejsce: Gstaad, Szwajcaria
Data rozgrywania: 11.07.2016-17.07.2016
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: International
Pula nagród: $226,750
Oficjalna strona turnieju: http://www.ladieschampionshipgstaad.ch/
Lista startowa: http://www.ladieschampionshipgstaad.ch/spieler.html
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/switzerland/wta-gstaad/
 
macio106 148,4K

macio106

Znawca - MMA
Elitsa Kostova - Katarzyna Piter✅ 2-0 6:4,6:2
Typ: 1 @1.70 Pinnacle.

Ostatnia runda kwalifikacji. Nie ma się co oszukiwać że Polka ma miękki serwis i słabą psychikę. Grając w ataku ma strasznie &quot;gorącą głowę&quot;. Natomiast Elitsa Kostova zrobiła ogromny postęp. Wygrała turniej w Budapeszcie. Gra dobrze z głębi kortu, jest silniejsza. Pokazywała dobrą grę z lepszymi rywalkami niż nasza Piter. Jak dla mnie Polka dzisiaj to przegra, Bułgarka jest w wyśmienitej formie.

Jako pierwszy typ, podał AngelProfit z blogabet. Przetłumaczyłem na język Polski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
quaresma77 93

quaresma77

Użytkownik
W ogóle co to za typ. Sugerowałeś się tylko i wyłącznie rankingiem i ilością wygranych ostatnio meczy. Wiem powiecie po co się wymadrzam jak meczu juz trwa ale jedna rzecz mnie zdziwiła czy Ty &quot;znawco&quot; widziałeś ile Kostova zagrała ostatnio meczy? Wczoraj 2 w 1 dniu do tego ogólnie 5 setów, odpoczynku jakby wcale nie miała w przeciwieństwie do Polki która miała prawie cały dzień wolnego. Nie interesuje mnie czy to plagiat czy nie ale ranking tego typera jest przesadzony. Pozdrawiam i radzę uważać.
Wielu znawców udziela się nie tylko w swoich działach, a macio jest znawcą w działach sportów walki, więc proszę mieć to na uwadze./Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dx2 236,5K

dx2

Użytkownik
Krunic-Errani 2 @1.5 sport-gbet
Teraz seria takich nieduzych turniejow WTA na cegle, weic granie za wieksze stawki w pocztakowych fazach na pewno odpada, ale sprobuje zagrac na Wloszke. Taki kurs w granicy 1.5 w spor....bet na zawodniczke, ktora grala w finale szlema podczas French Open, a w tym roku wygrala swoj najbardziej prestizowy turniej w Dubaju to duzo. Dla Errani po tym tytule zapowiadal sie naprawde bardzo dobry sezon, ale pozniej przyzla kontuzja i pamietam jak podczas Pcuaru Federacji wycofano Errani przed meczem i nie grala juz az do Roland Garros. Slabe byly te wystepy pozniej, ale ze teraz wracamy na sezon ceglany to licze, ze Sara bedzie chceic w koncu cos ugrac i zarobic na korcie, bo posucha troche juz. Niby mozna powiedziec, ze broni punktow za ubiegloroczny final Wloszka, ale w tych malych turniejach WTA 250 ten argument akurat nie zawsze jest miarodajny i raczej niewielki dla zawodniczki, ktora nie tak dawno byla w dziesiatce najlepszych tenisistek swiata. Kiedys jednak Sara te male ceglane turnieje potrafila wygrwyac praktycznie turniej za turniejem, a ze jak wspomnialem po kontuzji wystepy byly slabe to uwazam, ze teraz Errani bedzie sie starac wrocic do jak najlepszego grania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Errani 1.40 STS✅ Jest zdrowie, świeżość i duża ochota na granie !

Włoszka broni punktów za ubiegłoroczny finał. Mączka to teren Sary. Myślę, że jest głodna tenisa i powalczy o zwycięstwo. Przeciwniczka to solidny średniak. Łatwo nie będzie, ale mam nadzieję, że Włoszka postawi regularną ścianę.

Franka 1.70 STS✅Franka szacunek!

Kostova ma sporo tenisa w nogach. Przydała by się kontrola antydopingowa. W Budapeszcie dużo tenisa plus kwale do Bukaresztu. 10 - tego grała dwa spotkania...uf nie za dużo. Franka na świeżości pokaże pazurki. Kurs bardzo wysoki!

@ W Gstadt wali deszczem aż miło...Larson od poniedziałku zaczyna w swojej ojczyźnie turniej. Notabene wygrała w Bastad swojpierwszy tytuł WTA.

Dzisiaj na pewno gry nie ruszą, jutro kto wie? Matek to solidny walczak. Larsonn robi za gwiazdę u siebie
...

@ Cepelova chyba znowu w gazie...Julka jest do spakowania w sam raz...kurs 2.50 na Cepelovą, łał?
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
matiee 407

matiee

Użytkownik
Sevastova - Ruse
TYP: dokładny wynik 2:0 @1.85 sporting ✅


Sevastova zagra dzisiaj z Ruse. Młoda Rumunka Ruse (18 latka) dostała się z dziką kartą. Zagrała w tym roku bardzo mało spotkań, gdyż zmaga się z kontuzjami. Ostatni mecz rozegrała 14 czerwca i w tym właśnie meczu doznała kolejnej kontuzji (mecz zakończył się kreczem). Nie widzę innej możliwości jak gładkie 2:0 dla bardziej doświadczonej tenisistki z Łotwy a kurs na to zdarzenie 1.85. Myślę, że to i tak dobry kurs bo wiadomo niby Ruse u siebie będzie grała, ale moim zdaniem nie będzie to miało znaczenia i widzę tutaj gładki wynik.

Do tego typu dorzucam Bacsinszky @1.16✅. Dla podbicia kursu. Wydaje mi się, że nie ma opcji by to oddała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
J 146

jazdazbukami

Użytkownik
Eguchi - Siegemund,
Typ 1,
Kurs 5.50 UNIBET ⛔ nie ma co się pchać w te turnieje.
Dwa mecze mnie zaciekawiły i gram ten z wyższym kursem, grająca mocno Lara, reprezentantka Niemiec i grająca typowo azjatycko, biegająca i walcząca reprezentantka Japoni. Gram na Eguchi bo kurs jest ciekawy, jestem pewien że nie będzie odpuszczać z wyżej sklasyfikowaną rywalką, która może popełniać dużo błędów jeśli rywalka będzie przebijać jej mocne uderzenia na drugą stronę. To w zasadzie tyle analizy, nie ma co więcej pisać, po prostu lubię grać na walczące zawodniczki vs te grające siłowo.
Drugi typ Buyukakcay C. z V.King, turczynka zdecydowanie w formie, a amerykanka jest naprawdę cienką zawodniczką, a wczorajsze ostatnie 0:6 z naszą Paulą Kanią pokazuje jak dramatyczny jest obecnie poziom tenisa u Polek.
Kurs 1.55 w Uni, mocno spadło od wczoraj, ktoś chce to zagra, ale generalnie nie powinno się grać takich typów u Pań na tym poziomie rozgrywek.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Schnyder - Siniakova
Typ: dokładny wynik 2:0 dla Siniakova @1.61 ònibet
Tak jak wczoraj, tak i dzisiaj wyszukalem fajny typ gdzie doświadczona i grająca lepiej o kilka klas zawodniczka, będzie grała z dzika karta miejscowa młoda tenisistka i to ogólnie rzecz biorąc mało grająca ostatnio przez kontuzje etc. Wydaje mi się, że gładkie 2:0 tutaj będzie. Dodatkowe info: ostatni raz Szwajcarka wygrała na ziemi w 2010 roku!!! ????
Do tego dokładam po bardzo dobrym kursie spotkanie z Bukareszt tj. King - Buyukakcay (typ:Buyukakcay @1.54). Wszystko w sumie o tym spotkaniu zostało tutaj napisane wcześniej. Ja właśnie idę w stronę zawodniczki rodem z Turcji.
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
Schnyder - Siniakova
będzie grała z dzika karta miejscowa młoda tenisistka i to ogólnie rzecz biorąc mało grająca ostatnio przez kontuzje etc. Wydaje mi się, że gładkie 2:0 tutaj będzie. Dodatkowe info: ostatni raz Szwajcarka wygrała na ziemi w 2010 roku!!! ????
Schnyder Patty rocznik 1978 :cool: w tym roku na clayu bilans 20-10. typ może i wejdzie ale treść wogóle się nie zgadza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dx2 236,5K

dx2

Użytkownik
Schiavone-Errani 2 @1.4 expekt
Dalej w Errani. W sumie wszystko, co wydaje sie najwazniejsze, zostalo juz powiedziane przy typie na Errani z Krunic. Wloszka zdaje sie wracac do bardzo dobrej formy po slabszych wynikach. Bardzo duzo punktow w tym okresie zdobyla Errani w tamtym sezonie, poniewaz byl final w Baukareszcie, polfinal w Bad Gastein z tych mniejszych turniejow i przede wszystkim polfinal w Toronto. Troche kalendarz zmieniono przez olimpiade, ale jak juz wspominalem Sara to zawsze pracus ogromny i ona potrafila kiedys nawet te male turniej ceglene wygrywac jeden z drugim. W pierwszym meczu z Krunic Errani bardzo pewnie od pocztaku zagrala skoncentrowana, takze powinno byc dobrze. Na przeciwko stanie rodaczka, czyli rowniez znakomita zawodniczka, ktora grala dwuktorynie zagral w finalach Frecnh Open, raz wygrywajac. Francesca Schiavone jednak juz odcina ogolnie kupony. Mimo ze Schiavone nawet wygrala w tym roku turniej dosc niespodziewanie (oczywsicie tej najmniejszej kategorii) to jednak w tych wiekszych turniejach jest po prostu bardzo slabo. Bukareszt duzym turniej nie jest, ale caly czas podtrzymuje zdanie, ze juz czas na Errani, zeby zaczac grac bardzo dobrze. Im dluzej ten mecz bedzie trwac tym lepiej dla Errani i chyba to nie jest tajemnica, takze licze ze mlodsza tenisistka bedzie kontynuowac swoja przygode z tym turniejem. Kombinacja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Zgadzam się z wypowiedzią wyżej.

Chciałbym jeszcze tylko dodać od siebie, że widziałem pojedynek Schiavone w poprzedniej rundzie i muszę przyznać, że nic chyba nie zostało już z zawodniczki jaką pamiętam. Nie wiem jakim cudem wygrała ten pojedynek, ale to bardziej rywalka go przegrała. Serwis Schiavone na bardzo niskim poziomie, wiele błędów w stylu baloniki daleko w aut, mnie w ogóle nie przekonała. Jeżeli Errani zagra swój tenis, to Franczeska nie ma najmniejszych szans.

Eranni @ 1.41 Ónibet
Errani 2-0 @ 2.10 Ónibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Errani 1.40 STS zwrot
Mam szacunek dla Franki za jej miłość do tenisa. Za zarobione pieniądze może robić w zyciu co dusza zapragnie, ale jak na razie woli stać na korcie z rakietą...Niestety lata lecą i ciężko wygrać z młodością. Sara to ambitny i regularny walczak. W miarę upływu spotkania to Sara powinna rozdawać karty. Franka tanio skóry nie sprzeda, ale to Sara postawi kropkę nad &quot;i&quot;

@ spotkanie o 19-stej. Będzie na pewno fajna atmosfera i sporo profesjonalnego tenisa. Kto lubi długie wymiany, grę kombinacyjną, ciekawe rozwiązania takt.-tech., drop-szoty, slajsy, tenisowe cwaniactwo...to polecam to spotkanie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Jeśli dziś nie zagrają tej 1. rundy w Gstaad to czy turniej zostanie odwołany? Bo to jest żenada..
Jutro zostaną dokończone spotkania, odbędą się zapewne 2 rundy, reszta w sobotę. Na resztę tygodnia zapowiada jest już piękna pogoda.
 
S 431

strike

Użytkownik
Anett Kontaveit vs Rebeka Masarova
2 (+5.5 gema) 1,9 @ B365 ✅
2 @ 5,50 B365
✅✅✅

Młodziutka Szwajcarka wygrała w tym roku RG juniorek, wczoraj wygrała z Jankovic 2-1. Całkiem solidnie wyglądała w tym meczu, mądrze grała jak na swoje doświadczenie i wiek.
Kontaveit to przeciętna zawodniczka. Handi gemowe jak najbardziej do ogarnięcia, oraz za mniejszą stawkę liczę na kolejną niespodziankę i gram na czysty win młodziutkiej Rebeki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
S 431

strike

Użytkownik
Annika Beck vs Rebeka Masarova
2 (+5.5gema) 2 @ 1,72 Betano✅
2 @ 3,75 b365✅

Wynik:7-6 6-2 brawo Rebeka ????

Dzisiaj ponownie gram w kierunku Rebeki. Wczoraj dobry mecz w wykonaniu Szwajcarki z A. Kontaveit, przedwczoraj odprawiła J. Jankovic. Młodziutka Szwajcarka nabiera pewności siebie. Beck jest zdecydowanie bardziej wymagającą przeciwniczką, gładko wygrała z Siniakova. Uważam, że jeśli Masarova powalczy jest w stanie pokryć handi gemowe. Beck grała wczoraj dwa mecze, mam nadzieję, że zmęczenie wpłynie na jej grę ale przede wszystkim liczę na kolejny dobry występ Rebeki. Duże wsparcie ze strony publiczności też powinno w niewielkim stopniu pomóc Szwajcarce.
Kursy już niestety pospadały, można było łapać 5 na czysty win, oraz 1.9 na handi gemowe.
Zapowiada się dobry mecz ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 431

strike

Użytkownik
Viktorija Golubic vs Rebeka Masarova
2 @ 2.6 Betano ⛔⛔

niestety nie tym razem, mnóstwo UE u Masarovej
Mecz za chwilę więc na szybko
Po raz trzeci zaufam Rebece, jest bardzo zmotywowana, gra świetnie, mądrze, idealny mecz z A. Beck. Spodziewam się zaciętego meczu, jedna myślę, że rozpędzona młodziutka Masarova wygra to spotkanie.
Powodzenia! ????
 
S 431

strike

Użytkownik
Timea Bacsinszky vs Kiki Bertens 2 @ 2.5 B365 ✅
E: 5:7 6:7 Pierwszego seta z 5-2 wyciągnęła. Brawo Kiki ????

Mecz za chwilę więc znowu na szybko.
Półfinal turnieju w Gstaad.
Obie panie w formie. Kiki odpaliła jakiś czas temu, wygrany turniej w Nürnbergu, porażka na RG dopiero w półfinale z S. Williams. Ostatni mecz tych zawodniczek wygrany przez Kiki w ćwierćfinale RG, liczę na ponowne zwycięstwo Kiki.
Martwi mnie trochę zmęczenie, ponieważ Kiki wczoraj grała dwa mecze i dzisiaj też rozgrywa drugi.
Kurs i aktualna forma Kiki zachęcają do gry w jej stronę i tak też robię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom