>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Budapeszt & Bastad 3.07-11.07.2010

Status
Zamknięty.
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
GDF SUEZ Grand Prix

Collector Swedish Open Women

 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Anna Lena Groenefeld - Jill Craybas @ 1.57 lub 2:0 @ 2.5 ⛔ ????
Emerytka Jill przyjechała do Bastad złapać trochę opalenizny i pobiegać po wolnej szwedzkiej mączce, jednak jakimś cudem zdołała pokonać równie starą Rosanę de Los Rios i w drugiej rundzie trafiła na zdolną Niemkę Groenefeld. Wszyscy w miarę orientujący się w tenisie wiedzą, jak słabo gra Amerykanka na clayu (a jeżeli nie wiedzą to wystarczy rzut oka w statystyki), a jak równy poziom na tej nawierzchni prezentuje Anna Lena. Jeżeli nie stanie się coś niespodziewanego to będą dwa krótkie sety i zwycięstwo mojej faworytki.
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Popieram typ na Groenefeld, a na &quot;podbitkę&quot; proponuję:
Rezai - Voracova 2:0 @ 1,36 ✅
Widziałem mecz Czeszki z Larsson. Obie panie siebie warte, typowe &quot;przebijaczki&quot;, masa UE, niewiele kończących piłek. Rezai musiałaby się bardzo postarać aby stracić seta z kimś takim jak Voracova, gdyż wyszkoleniem technicznym bije ją na głowę.
 
H 177

h3sus

Użytkownik
Jak najbardziej popieram typ na Annę. Jill Craybas ma po prostu masakryczny bilans meczów na kortach ziemnych w ciągu poprzednich 2 lat: 4 zwycięstwa i aż 16 porażek. Nie wiem czy kiedykolwiek zaszła dalej niż 2 runda na takich kortach. Jak dla mnie pewne 2:0 dla Anny.
Co do Rezai to nie wiem dlaczego ale mam dziwne przeczucie że może być różnie. Może dlatego że wcześniej kilka razy mnie zwiodła i teraz do końca nie potrafię jej zaufać. Ale zgadzam się z Rychem że jeżeli Rezai będzie grała chociaż w miarę to powinno być 2:0
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
spotkanie: Chakwetadze-Dulgeru
typ: Chakwetqadze wygra 1 seta i przegra mecz
kurs 6,50
bet365
ANALIZA:
Tuz po zakonczeniu spotkania Schnyder- Kleybanowa na kort centralny w Budapeszcie wybiegna nastepujace zawodniczki- sklasyfikowana obecnie na 30 miejscu w swiatowym rankingu rumunka Alexandra Dulgeru oraz reprezentantka Rosji Anna Chakwetadze okupujaca 102 lokate na liscie. Pierwsza runda dla rumunki to gladka przeprawa z Sandra Zahlavova 6-2 6-3 natomiast Rosjanka rownie latwy boj z Korytseva 6-2 6-0. Dulgeru blysnela w maju podczas turnieju w Wa-wie gdzie wygrala go pokonujac w finale Zheng 2-0. Anna to bardzo nierowna zawodniczka , nie znam drugiej tak himerycznej zawodniczki w kobiecym tenisie. Potrafi wygrac jednego seta 6-0 by kolejnego przegrac w podobnym stosunku. Dzis stawiam na zwyciestwo rumunki aczkolwiek uwazam iz 1 set na korzysc Chakwetadze
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Pennetta-Craybas
Typ: Craybas +7,5 gema
Kurs: 1,66
Buk: Bet365
Analiza: Dla babci Craybas to być może ostatnia szansa w karierze na wartościowy wynik. Po wczorajszym zwycięstwie nad Gronefeld jest na pewno bardzo zmobilizowana na kolejny mecz. Wczoraj dostała baty w pierwszym secie, ale potem potrafiła się podnieść i ostatecznie wygrała. Pennetta jak na razie niszczy kolejne rywalki. Liczę, że Craybas się postawi i ugra kilka gemów.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Szavay-Dulgheru
Typ: 2
Kurs: 1,775
Buk: PinnacleSports
Analiza: Półfinał turnieju w Budapeszcie. Reprezentantka gospodarzy Agnes Szavay kontra Rumunka Aleksandra Dulgheru. Rumunka gra w tym roku bardzo dobrze, m.in. wygrany turniej w Warszawie. W Budapeszcie w meczu 1/4 finału pokazała olbrzymią siłę mentalną, gdyż przegrywała w trzecim secie z Sevastovą już 2:5, a pomimo tego potrafiła wygrać. Szavay w tym roku gra bardzo przeciętnie. W Budapeszcie miała raczej łatwe rywalki - Kostanic Tosic, Meusburger i Cornet. Teraz na przeciwko niej stanie bardzo dobra Dulgheru i myślę, że to spotkanie skończy się zwycięstwem Rumunki.
 
aoki 0

aoki

Użytkownik
Spotkanie: Gisela Dulko - Aravane Rezai
Typ: 1
Kurs: 3.28
Bukmacher: Pinnacle Sports
Gisela Dulko zajmuję 48 miejsce w rankingu WTA z bilansem na mączce w tym roku 10-7. Ulubioną nawierzchnią Argentynki jest cegła. Dulko jest bardzo dobrą deblistką więc oczywiste jest że dobrze gra przy siatce. Gisela wczoraj pokonała w półfinale swoją najlepszą koleżankę Flavie Penette 6-3 6-1 sprawiając niespodziankę. Wczoraj Argentynka zagrała dobre spotkanie i jeśli dzisiaj zaprezentuje się tak samo to myślę że może spokojnie pokonać Francuzke.
Aravane Rezai jest na 21 pozycji w rankingu z bilansem na mączce 15-5. Francuzka najbardziej lubi grać na szybkich nawierzchniach, a cegła wcale taką nie jest. Aravane doszła do finału wygrywając z mało wymagającymi rywalkami bo pokonała takie tenisistki jak Lilia Osterloh 6-4 6-2 Renata Voracova 6-4 6-2 Arantxa Parra-Santonja 6-1 6-4 czy Lucie Safarova 6-3 6-3 która byłą tereotycznie najtrudniejszą rywalką.
Obie tenisistki grały już ze sobą 2 razy, na trawie i na mączce a mimo to Dulko wygrała obydwa mecze pokonując Rezai 1-6 6-0 6-2 oraz 7-6(6) 6-3.
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Kurs na Dulgheru mocno spadl prze meczem i teraz wedlug bukmacherow faworytka tego spotkania jest raczej Szavay. Wie ktos moze o co chodzi? Czyżby jakaś kontuzja.?
Pozdrawiam
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Dulgheru ma kłopoty zdrwotne, podobno gdyby nie przełożyli trzeciego seta z Chakvetadze, to musiałaby zrezygnować. Powiedziała, że brakowało jej energii i miała &quot;ciężkie nogi&quot;. Na dodatek gra ostatnio w tych podkolanówkach, jakby coś w okolicy kolan było nie tak. Spadek kursu wiąże się także z tym, że Szavay jest uznawana przez wielu za faworytkę do zwycięstwa w turnieju, podobnie jak przed rokiem.
 
S 0

sowiet86

Użytkownik
Dulgheru ma kłopoty zdrwotne, podobno gdyby nie przełożyli trzeciego seta z Chakvetadze, to musiałaby zrezygnować. Powiedziała, że brakowało jej energii i miała &quot;ciężkie nogi&quot;. Na dodatek gra ostatnio w tych podkolanówkach, jakby coś w okolicy kolan było nie tak. Spadek kursu wiąże się także z tym, że Szavay jest uznawana przez wielu za faworytkę do zwycięstwa w turnieju, podobnie jak przed rokiem.


tutaj niestety kolega nie ma racji. Dulgheru przezz caly ten sezon gra z opaskami niczymi opaski Dr. Lewina a nie podkolanowki ???? i wcale nic nie bylo ok z jej kolanami , jej kolana maja sie dobrze, potwierdza fakt ze osiaga swietne wyniki w tym sezonie i oby tak dalej. Kiedyss miala problemy z kolanami i to tylko nosi profilaktycznie a co do Szavay tak jest ona faworytka i wedlug mnie wygra jutro ponownie z Schnyder pewnie w 3 setach jak to bylo dzis z Dulgheru i jak bylo przed rokiem. To jej turniej w domu i mysle ze nie zawiedzie.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
Oglądałem dzis oba mecze. i jeśli zagraja obie tak jak dziś to Szavay izi win. Schnyder gra same baloniki w meczu z Hercog i Ondraskova broniła łacznie ponad 30 bp . ale wiadomo to tenis do tego finał no i do tego maniurki wiec wszystko może sie jutro odwrócić
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Ja także sądzę, że jutro wygra Węgierka. Przekonała mnie dzisiejszym zwycięstwem, gdzie wydawało się, że Dulgheru tak jak z Sevastovą ogarnie mecz w trzecim secie. W ogóle trzecia partia była zacięta. Szavay przełamywała rywalkę na 1:0 oraz na 2:1, jednak Dulgheru od razu odłamywała Węgierkę. Potem już wygrywały własne podanie, aż do 5:5 no i w jedenastym gemie Szavay ponownie złamała Rumunkę, potem utrzymała własne podanie i trzeci set skończył się wynikiem 7:5. Szczerze mówiąc myślałem, że wygra Dulgheru, a jednak Szavay wykazała się ogromną siłą woli. Myślę, że podbudowana tym zwycięstwem wygra w finale ze Schnyder.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
no przy 6-5 obroniła jescze bp. i ogolnie kilka djusów było. Schnyder w takiej sytuacji grała by baloniki co dla płasko grającej Szavay bedzie wodą na młyn.
 
mrbet 9

mrbet

Użytkownik
Ogromne spadki na Szavay , a biorac pod uwage z doswiadczenia jak to sie konczy zazwyczaj nie bede isc za glosem , mysla wiekszosci .
Patty wczoraj w 1 secie grala jak z nut i juz wczoraj myslalem jaki to @ wystawia bukmacherzy w finalowym spotkaniu. Jednak w 2 secie przy stanie 2-0 i podaniu Szwjacarki stalo sie cos bardzo dziwnego. Otoz faworytka wczorajszego spotkania stanela i grala jak amatorka. Wygladalo to naprawde dziwnie , osobiscie uwazalem ze Patty odda ten mecz i zarobi na boku. Zwyciestwo przyszlo po 3-setowym pojedynku , i obraz owego zwyciestwa mozna dzis obejerzec w oferowanych kursach.
Ogladalem obie tenisistki , i musze przyznac ze @ 2.69 na Patty jest sporym value, zwlaszcza ze me obeserwacje H2H , wskazuja na wyrownany dzisiejszy pojedynek. Jesli dodam ze Szavay gra z zabadazowanym prawym udem , i ze po wczorajszym pofinalowym maratonie wygladala na naprawde zmeczona , nie moge przejsc obojetnie przy @ 2,69 , nawet pomimo tego ze Agnes gra u siebie i broni tu tytulu.
P.Schnyder @ 2.69 pinnacle 6/10

mrbet.blog.pl
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
Całkowicie nie zgadzam się z tym typem i gram Agnes po 1.57@ przemawia za nią , publika i własny kort , agresywniejsza gra co na baloniki &quot;Szczurka&quot; bedzie pasowac w sam raz do tego jak napisał kolega wyżej broni tu pktów za zeszły sezon więc ma podwójna motywacje. Ze Agnes wygladała na zmeczoną to fakt , ale jak wygladała Patty co najmniej tak samo jak nie gorzej do tego miala mniej czasu na odpoczynek. Zainwestowałem w Agnes!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom