>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Brussels & Strasbourg, 20-25.05.2013

Status
Zamknięty.
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Brussel s Open

Miejsce: Brussels ( Belgia )
Data: 1 9 .05.2013- 25 .05.2013
Rozmiar drabinki: S- 30 D- 16
Nawierzchnia: Clay
Pula nagród: € 690,0 00
Oficjalna strona: http://www.wta-brusselsopen.com Internationaux d e Strasbourg

Miejsce: Strasbourg ( Francja )
Data: 12 .05.2013-1 9 .05.2013
Rozmiar drabinki: S- 32 D- 16
Nawierzchnia: Clay
Pula nagród: €235,0 00
Oficjalna strona: http://www.internationaux-strasbourg.com




Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Peer 1.30✅

Peer:
- jest w rytmie meczowym,
- ostatnie tygodnie całkiem udane, chyba się podniosła z kolan i uwierzyła w siebie,
- w wywiadach podkreśla że cały czas chce wrócić tam gdzie była na liście WTA, czyli bardzo wysoko...
- jej gra mi się podoba - jest waleczna, cierpliwa, sporo potrafi, przeciwniczka wręcz wymarzona aby zagrać dobry tenis i wygrać

Kucova
- widziałem ją u nas w Zawadzie, wówczas Niemka (Barrois) robiła z nią co chciała...
- gra Kucovej nie zrobiła na mnie wrażenia, typowa przebijara...
- brak ogrania w randze turniejów WTA,
- tenis Kucovej dość ubogi na tle Peer,


---


17.05.2013 To był ciężki mecz. Janowicz pokazał wspaniały tenis. Myślę, że jest bardzo utalentowany, co zresztą udowodnił w przeszłości. Grając tu, przy pełnych trybunach, nie miał nic do stracenia. To, w jaki sposób grał było naprawdę imponujące - komplementował Polaka Roger Federer.
 
wytrawny 29

wytrawny

Użytkownik
Po części się zgodzę. Pytanie: jak poważnie Peer potraktuje występ w Strasbourg przed RG? To może być turniej kreczów. Owszem, 1 runda i sporo czasu na regenerację do Paryża, więc to mnie przekonuje do typu. W dalszej fazie turnieju trzeba uważać albo stawiać np. w bet365 gdzie krecz=zwrot.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, WTA Kwalifikacje Strasbourg, 14:30 18.05
Katarzyna Piter - Muhammed A.
typ: 2-0 ✅ 6:1 6:1
2,50
bet365
Analiza
Dzis w pierwszej rundzie turnieju kwalifikacyjnego w Strasbourgu, Katarzyna Piter zagra z Amerykanka Muhammed. W akcji z tych dwoch zawodniczek widzialem tylko Polke, jednak po pewnych sprawach wnioskuje, ze jest ona zdecydowana faworytka tego spotkania. Polka na kortach ziemnych sie po prostu wychowala i sadzac po jej stylu gry chyba na nich czuje sie najlepiej. W Katowicach Piter byla bardzo bliska przejscia kwalifikacji, regularnie rowniez wygrywa pojedyncze spotkania na clayu na poziomie ITF. Amerykanka natomiast jesli juz na ziemi, to amerykanskiej, ktora jest zdecydowanie szybsza. Nie znalazlem turnieju w ktorym brala udzial Amerykanka na europejskiej ziemi. Tym bardziej dziwi fakt, ze probuje ona swoich sil w Strasbourgu. Muhammed pewnie jak typowa Amerykanka lubi grac bardzo szybko i ofensywnie, co na ziemi raczej porownywalnych z szybka nawierzchnia skutkow nie przynosi. A Piter coraz donosniej dobija sie bram cyklu WTA, licze na to ze uda jej sie przejsc tutaj kwalifikacje.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Pennetta 1.25✅

Flavia:
- jej powrót po kontuzji wygląda tak sobie,
- według mnie jednak pomału widać światło w tunelu, w meczach z Kiki i Kajką widać było w końcu progres,
- pomału łapie regularność i pewność siebie,
- mecz z polką powinien być dla Flavii kolejnym zwycięskim przetarciem,

Piter:
- widziałem ją w Katowicach, nic specjalnego...
- w meczu z Camerin (Ita) mnie nie przekonała, sporo błędów i słabiutka głowa,
- na tą chwile polka dużo słabsza od włoszki,

live tv godz 12

17.05.2013
To był ciężki mecz. Janowicz pokazał wspaniały tenis. Myślę, że jest bardzo utalentowany, co zresztą udowodnił w przeszłości. Grając tu, przy pełnych trybunach, nie miał nic do stracenia. To, w jaki sposób grał było naprawdę imponujące - komplementował Polaka Roger Federer.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Peer 1.66 bet365
Uważam Izraelkę za lepszą tenisitkę, chociaż ma te swoje humory fochy itp itd. w Kwalach rozjechała Pliskovą, i pokonała Kucovą. Zhang męczyła się z Czink i toczyła wyrównany pojedynek z Kichenok. Chinka chyba powinna się pakować na kwale do Rolanda Garrosa, bo Izraelka załapała się do turnieju.
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Larsson - Cetkovska
Typ: 2
Kurs:2.75

Myśle że tutaj warto zaryzykować i postawić na Czaszke po takim kursie jak najbardziej. Dziewczyna po długiej przerwie spowodowanej kontuzjami. Najpierw problemy z lewym udem następnie kolano i kostka więc ogólnie bardzo pechowo dlatego tak długo jej nie oglądaliśmy na kortach. Między czasie zagrała w ITF we Francji natomiast jutro gra z Larsson która jest w dołku. Myśle że warto spróbować na Czeszke oczywiście za nie dużą stawke
 
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Melanie Oudin v Aliaksandra Sasnovich
(Zakłady na set)
Typ: Melanie Oudin wygra 2-0 @ 1.50 bet365 ✅ 6-2 7-6
(Suma gemów)
Typ: Poniżej 19.5 @ 1.83 bet365 ⛔ Oudin prowadziła 6-2 5-1 i wtedy się babina zawiesiła... dobrze, że chociaż tiebreak ogarnęła..

Różnica co najmniej jednej klasy w tej parze, nie tylko w rankingu, ale też obecnej formy. Oudin po serii niepowodzeń odrodziła się w ubiegłym tygodniu w Rzymie: skutecznie pokonane kwalifikacje, 2 dobre mecze w turnieju głównym sugerują wyraźną zwyżkę formy. Amerykanka potwierdza to również w Brukseli, gdzie idzie przez kwalifikacje jak burza tracąc tylko 4 gemy w dwóch meczach. Z kolei Sasnovich to regularna uczestniczka ITF-ów, nawet z sukcesami na tym poziomie, jednak różnica między WTA, a ITF jest ogromna i trudno w ogóle porównywać te rozgrywki. Jak na razie młoda Białorusinka nieźle radzi sobie w tych kwalifikacjach, ale to może być na za mało na dobrze usposobioną w ostatnich dniach Amerykankę. Oudin powinna udowodnić na czym polega różnica między pierwszą, a trzecią setką rankingu, dlatego stawiam, że to ona szybko, łatwo i przyjemnie zapewni sobie miejsce w turnieju głównym.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Rus 3.25 bet365⛔⛔⛔????????????ja pier... jak tak można ta Rus to głupia su.. jak tak można nawalać podwójne błędy w takich momentach? w wymianach jest lepsza a odpier... taką manianę... tyle miesięcy już mineło i nie ma żadnej poprawy dalej to samo to niech idzie sobie coś innego robi a nie tenis zostawi w spokoju bo to naprawdę nie ma sensu
Niedługo French Open, dziwne wyniki będą w takich turniejach jak się patrzy. Rus w tym sezonie zawodzi, ale również Govorstsova nie gra najlepiej. Zresztą clay to nie jje bajka, nie jej świat. Uważam że dziś dobra okazja na przełamanie złej passy dla Holenderki, która ma szanse z Białorusinką. Zależy tylko jak podejdzie do tego meczu, bo jak będzie walić podwójne błędy, po 2-3 w swoich gemach to nie ma szans, ale jak wyeliminuje to z swojej gry to szansa jest jak najbardziej. Typ ryzykowany ale uważam że jest szansa na wejście.



Peer 1.66 Bet365

Uważam Izraelkę za lepszą tenisitkę, chociaż ma te swoje humory fochy itp itd. w Kwalach rozjechała Pliskovą, i pokonała Kucovą. Zhang męczyła się z Czink i toczyła wyrównany pojedynek z Kichenok. Chinka chyba powinna się pakować na kwale do Rolanda Garrosa, bo Izraelka załapała się do turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Lepchenko V. v Jovanovski B.
3.70 Pinnacle Sports

Pierwsza runda turnieju w Brukseli i już całkiem ciekawe spotkanie. Bukmacherzy chcą nam pokazać, że zdecydowaną faworytką jest tutaj reprezentantka Ameryki, jednak ja nie zupełnie się z tym zgodzę. Pomiędzy Lepchenko a Jovanovski nie widzę zbyt dużej różnicy, zawodniczki na podobnym poziomie. W pojedynkach bezpośrednich prowadzi Serbka, w zeszłym roku wygrała w Eastbourne z Lepchenko w dwóch setach. Lepchenko ostatnio zaskoczyła Nas zwycięstwem z Robertą Vinci w Madrycie, jednak był to jednorazowy wyskok, gdyż w następnym meczu przegrała gładko z inną Włoszką, Sarą Errani. Jovanovski w zeszłym tygodniu pokonała słabą Carolinę Woźniacki, po trzy setowym meczu. W następnej rundzie szans nie dała jej późniejsza półfinalistka, rodaczka Jelena Janković. Lepchenko w tym sezonie na mączce wygrywa mecze, które musi wygrać, poza spotkaniem z Vinci. W starciach z lepszymi zawodniczkami jest bez szans (Kirilenko, Errani). Dzisiejsze spotkanie to takie 50/50, wiemy, że zbliża się Roland Garros, więc będzie dużo kalkulacji u zawodniczek. Bojana prezentuje niezły tenis, tak więc korzystam z prezentu.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Erakovic - Niculescu
typ: 1
2.81
Pinnacle

Spotkanie zawodniczek które mają ledwie po jednym zwycięstwie na clayu w tym sezonie. Obie bez wygranego meczu w maju, więc jedna z nich się przełamie, oceniając szanse po równo typuje nowozelandkę, w tym roku wygrała turniej w Memphis. Oczywiście nijak ma się to do tego meczu, to ja chciałbym zauważyć że Marina jak i Monica za tydzień wystartują w RG i o ile ta pierwsza ma nikłe szanse na dobry wynik to Rumunka była w tym sezonie już wyżej niż na obecnym 49 miejscu. Wydaję mi się że jak walczyć o pieniądze i ranking to w Paryżu nie Strasburgu.
 
novo 203

novo

Użytkownik
Garcia @1,33 bet365
Garcia -3,5 @1,72 bet365

Caroline Garcia podejmuje Anne Tatishvili. Ciekawe wahania kursów. Wczoraj popołudniu było 1,44 na Garcie, kilka h później spadlo do 1,18, teraz mamy 1.33. Myślę, że warto grac. Gra Tatishvili to jest tragedia. Na Clayu w tym sezonie bilans 0-4. Przeciwniczka Carolina Garcia ma zaledwie 20 lat, to spory talent. 8W 3L na clayu. Wygrała ostatni ITF w Cagnes Sur Mer ogrywając takie zawodniczki jak Malek, Cabeza Candela, Zanevska i Castano. W Charleston ugrała seta z Jankovic, ktora jest w dobrej formie (doszła tam do finału). Garcia pokonała w Charleston 2-0 Scheepers i Pliskovą. Nie wyobrażam sobie tutaj winu Gruzinki, handi niskie jest takze rowniez warto grac.
 
midq 677

midq

Użytkownik
Beck A. (Ger) - Hsieh S-W. (Tpe)
Na jutro rzuca mi się mecz w Nicei pomiędzy Beck i Hsieh. Obie ostatnio w singlu grają bez większego powodzenia, jednak według buków faworytką jest Beck. Hsieh może i przegrała kilka ostatnich meczów ale w Madrycie urwała seta Kerber i być może jest to zapowiedzią lepszej gry. Warto zauważyć, że wczoraj Hsieh niespodziewanie wygrała deblowy turniej Masters w Rzymie i grała tam całkiem dobrze. Myślę, że ma spore szanse na wygraną.
Hsieh @ 2,14 pinnacle
✅
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Strasbourg 21.05 11:30
Soler Espinosa - Bouchard
typ: 2-0
3,00
WilliamHill
Analiza
Jutro w spotkaniu pierwszej rundy turnieju WTA w Strasbourgu na kortach ziemnych Hiszpanka, Silvia Soler Espinosa spotka sie z Kanadyjka, Eugenie Bouchard. Zdecydowana faworytka spotkania wydaje sie byc, przynajmniej w moim odczuciu, bo juz w przekonaniu bukmacherow juz nie, Hiszpanka Soler Espinosa. Hiszpanka to typowa ziemniarka, grajaca bardzo regularnie. Hiszpanka swoje najlepsze rezultaty osiaga wlasnie na ziemi, na ktorej praktycznie sie wychowala. Zupelnym przeciwienstwem jest Kanadyjka, ktora na ziemi nie czuje sie dobrze. Bouchard odpuscila nawet Rollanda Garossa, to pokazuje, ze nawet na tej szybszej ziemi jest zupelnie bezradna. Jest to dla niej pierwszy turniej na europejskim clayu w tym roku. Dlaczego, wiec takie kursy? Zupelnie nie mam pojecia. Czy bukmacherzy licza na odpuszczenie Hiszpanki przed RG? Moze. Nie wydaje mi sie to jednak prawdopodobne, Silvia ma zapewniony udzial w turnieju glownym, wiec spokojnie tu moze powalczyc przynajmniej w kilku rundach. A ze losowanie miala dobre, to az zal byloby go niewykorzystac. Zdecydowanie stawiam na Hiszpanke.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Zheng Jie - Burdette Mallory @ 1.90 ⛔
Chinka grała w tym turnieju dwukrotnie i 2 razy odpadła w 1 rundzie. Tym razem będzie podobnie. Na clayu Zheng gra słabo, forma w tym sezonie bardzo przeciętna. Gra strasznie monotonny siłowy tenis, który na ziemi nie przynosi efektów. Burdette w tym sezonie bardzo fajna forma. Tutaj już pewnie wygrała 3 mecze w kwalifikacjach. Gra solidny tenis, z dużo szerszym repertuarem zagrań od Chinki. Jak dla mnie spokojne zwycięstwo Amerykanki.
Cornet Alize - Johansson Mathilde @ 1.55 ✅
Cornet może nie najwyższa forma w tym sezonie, ale jak przegrywa to już z dobrymi rywalkami. W zeszłym roku była tutaj w finale. Johansson jest tragiczna. Trudno by mi było wskazać gorszą zawodniczkę będącą w pierwszej 100. Gra ona parodie tenisa. Także inny wynik niż 2:0 dla Alize będzie sporą niespodzianką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
szelech 120

szelech

Użytkownik
Jestem jeśli chodzi o tenis totalnym noobkiem ale udało mi się ugrać ostatnio to i owo na Rzymie. Też bym się skłaniał w strone Burdette, ale widzę jej przegraną z Rybarinkovą (6:2, 6:4) - żaden wstyd, chodzi o to że Chinka wygrała z nią (7:6, 6:3) właśnie w Rzymie. Przegrana Burdette miała miejsce dwa miesiące temu więc mogło się pozmieniać. Pytanie do kogoś kto może przypadkiem to oglądał/śledzi bacznie: czy to opuszczenie formy Rybarinkowej, hossa Chinki czy przypadek?
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Oprandi - Oudin
typ: Oprandi -3.5
1.9
Pinnacle

O ile dzisiaj deszcz nie przeszkodzi to Romina powinna wygrać. Dlaczego? Ostatnio prezentuje się dobrze, wygrana z Kuznetsovą i Peng w Oeiras, tydzień temu wygrana z Pavluchenkovą w Rzymie. Wspomnę jeszcze że te 3 mecze wygrała bez straty seta. Oudin udanie przeszła kwalifikacje i to bez straty seta, ale udane kwalifikacje nie oznaczają jeszcze ogranie wyżej notowanej rywalki. Oprandi gra w tym sezonie póki co na clayu przyzwoicie i wątpie aby odpadła już dziś. Daję handi gemów co oznacza że musi wygrać 6:4 6:4 lub wyżej a to już od niej zależy, i jakoś wierze jej umietętności
 
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Claire Feuerstein – Chanelle Scheepers
Zwycięzca meczu
Typ: Chanelle Scheepers @ 1.575 pinnacle ✅ 5-7 4-6

Scheepers ostatnio całkiem niezła forma w ostatnich tygodniach: najpierw półfinał w Marakeszu, potem bezproblemowe kwalifikacje i 2 runda w Madrycie. Najwidoczniej spora dawka tenisa (8 meczy w 13 dni) dała jej się we znaki, bo Rzymie gładko przegrała w 1 rundzie kwalifikacjach. Teraz miała ponad tydzień na regenerację i spokojne treningi i spodziewam się, że pokaże dobrą grę. Może to być o tyle łatwiejsze, że jej rywalką jest rywalka co najmniej o klasę gorsza. Feuerstein to reprezentantka gospodarzy, która znalazła się w drabince dzięki dzikiej karcie od organizatorów. Francuzka ostatnio rozbija się głównie po ITF-ach, zresztą z różnym skutkiem, i już raczej wyżej nie podskoczy, bo metryka nie działa na jej korzyść. Dla niej występ w takim turnieju to i tak spore wyróżnienie, ale na nic więcej liczyć nie może. Wypoczęta Afrykanerka powinna udowodnić na czym polega różnica między pierwszą, a drugą setką rankingu i komfortowo zameldować się w 2 rundzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 203

krolwta

Użytkownik
Witam wszystkich serdecznie. Po dzisiejszym meczu bartoli - giorgi moge tylko napisac, ze: bartoli nie grala nic (gdzie nic oznacza calkowity brak jakiejkolwiek checi wygrania meczu) natomiast giorgi popelnila 16 podwojnych bledow serwisowych + grala tragedie. Generalnie czulem sie jakbym ogladal pojedynek kobiet ktore nie bardzo wiedza jak sie gra w tenisa.
Giorgi - Bouchard
TYP: Bouchard

Kurs: 1,57 bet365 3:6 0:6+niesamowite value w grze live
bouchard mimo, ze mlodziutka 19 latka mysle, ze bez problemu ogra giorgi ktora ewidentnie nie pokazala nic
// dodatkowo, jezeli bartoli nie ogarnie sie w ciagu tygodnia to widze bardzo duze value przegrana w 1 rundzie w RG
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Popiera psotnicka. Zdecydowanie:

WTA Strasbourg
Spotkanie: Feuerstein C. vs Scheepers C.
Typ: Scheepers ✅✅✅ 5:7,4:6 ale nie było tak easy
Kurs: 1,59
Buk: Pinnacle

Analiza:
Różnica klas. Feuerstein to poziom ITF, a Scheepers gra z powodzeniem ze światową czołówką. Jeśli chodzi o clay, to zawodniczka z RPA grała na nim dużo więcej w tym roku i ma na koncie wygrane z Jankovic, Oudin, Torro Flor, Cirsteą czy Pavlyuchenkovą. Jak dla mnie tylko jakiś kataklizm bądź szwindel czy odpuszczenie meczu może sprawić, że Scheepers to przegra. W normalnej rywalizacji zdecydowany win faworytki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom