>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Biel, Bogota 10.04-16.04.2017

Status
Zamknięty.
U 35

uku1982

Użytkownik
Podaj mi chociaż 2 nazwiska z tych wygranych (nie licząc obecnego turnieju), które choćby były w TOP100.
ciezko o przeciwniczki z top 100 kiedy konczy sie wiek juniorki i po 7 miesiacach przerwy od gry zaczyna sie od 0 w doroslym tenisie - styczen 2017
zadaj sobie pytanie,ale mi juz nie odpisuj,czy kierujesz sie rankingiem i nazwiskami czy tym co sie dzieje na korcie
 
A 332

adriano778

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Biel 15:30
Strycova B. (Cze)-Vondrousova M. (Cze) 1
kurs:1,65 iforbet ,1.70 STS
KUrcze.. no Marketa w formie,gra jak z nut ale no jakoś cieżko mi uwierzyć żeby pokonała Strycova która naprawde ma bardzo szeroki wachlarz zagrań, zmiana tempa gry,cudowne stop volleye, kiedyś ten dzień dziecka dla Vondrousovej musi sie skończyć i wierze a przynajmniej mam nadzieje że nastąpi to dziś ????
 
B 293

buks65

Użytkownik
Francesca Schiavone - Lara Arruabarrena-Vecino typ 1 kurs 2,05 forbet ✅✅✅
Wczoraj Frania mnie nie zawiodła, dlatego dzisiaj też na nią postawię. Tutaj zagrają dwie typowe &quot;ziemniaczki&quot;, ale więcej szans (subiektywnie) daję Frani. Jest w formie, gra bardzo dobrze i to mi wystarczy. Nie widziałem w tym turnieju Arruabarreny, więc ciężko coś napisać po za tym, że w drodze do finału trzy mecze wygrała po 3 setowej walce. Na pewno nie odpuści, ale wygra Frania.
Barbora Strycova - Marketa Vondrousova typ 2 kurs 2,00 forbet ✅✅✅
Wczoraj pierwszy raz widziałem jak gra Vondrousova i zrobiła na mnie wrażenie. Młoda 18-letnia zawodniczka, leworęczna i dla mnie to taka &quot;trzecia Pliskowa&quot;. Podobna postura, podobny tenis (chyba wyszły z tej samej czeskiej szkoły) i wg. mnie szybko z trzeciej setki powinna awansować do pierwszej setki. Warto to nazwisko zapamiętać. Zapewne jeszcze o niej usłyszymy. Strycova w tym turnieju się męczy, chociaż wygrywa. Zapowiada się ciekawy meczyk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
U 35

uku1982

Użytkownik
Francesca Schiavone - Lara Arruabarrena-Vecino typ 1 kurs 2,05 forbet.

Wczoraj Frania mnie nie zawiodła, dlatego dzisiaj też na nią postawię. Tutaj zagrają dwie typowe &quot;ziemniaczki&quot;, ale więcej szans (subiektywnie) daję Frani. Jest w formie, gra bardzo dobrze i to mi wystarczy. Nie widziałem w tym turnieju Arruabarreny, więc ciężko coś napisać po za tym, że w drodze do finału trzy mecze wygrała po 3 setowej walce. Na pewno nie odpuści, ale wygra Frania.
Ja widzialem Arrubarrene,miala szczescie ze w polfinale trafila na Tormo, ktora miala szczescie ze w cwiercfinale trafila na Linette
Gra Frani a 3 pan wyzej wymienionych to dwie inne rzeczywistosci
minimum szans ze po spotkaniu nie wkleisz sobie zielonego plusa

Barbora Strycova - Marketa Vondrousova typ 2 kurs 2,00 forbet

Wczoraj pierwszy raz widziałem jak gra Vondrousova i zrobiła na mnie wrażenie. Młoda 18-letnia zawodniczka, leworęczna i dla mnie to taka &quot;trzecia Pliskowa&quot;. Podobna postura, podobny tenis (chyba wyszły z tej samej czeskiej szkoły) i wg. mnie szybko z trzeciej setki powinna awansować do pierwszej setki. Warto to nazwisko zapamiętać. Zapewne jeszcze o niej usłyszymy. Strycova w tym turnieju się męczy, chociaż wygrywa. Zapowiada się ciekawy meczyk.
tutaj tez ide w ta sama strone, Barbora meczy sie, od poczatku presja na zwycistwa przez late no.1 turnieju
Marketa i Julia podobne warunki i tenis ale odroznia je m.in. celnosc
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
ciezko o przeciwniczki z top 100 kiedy konczy sie wiek juniorki i po 7 miesiacach przerwy od gry zaczyna sie od 0 w doroslym tenisie - styczen 2017
zadaj sobie pytanie,ale mi juz nie odpisuj,czy kierujesz sie rankingiem i nazwiskami czy tym co sie dzieje na korcie
Ty się kierujesz nic nie znaczącym bilansem, który nabiła z cienkimi zawodniczkami. W Biel gra bardzo dobrze i jestem zaskoczony jej tenisową dojrzałością. Ze Strycovą też nie jest bez szans, tym bardziej że jej rodaczka jest strasznie nieregularna, a z siłowo grającymi tenisistkami sobie nie radzi. Dzisiaj warto też iść w 17latkę, ale czy kursy aż tak porywają? Raczej wchodziłbym w coś na live.
 
kondzior911 123

kondzior911

Użytkownik
Jakies sugestie na final w Biel?
Mam w dublu Vondrousova i mysle nad pograniem jeszcze grubszej kasy na nia w singlu. Widzialem ja w akcji na tym turnieju i zrobila ogromne wrazenie na mnie.


 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Jakies sugestie na final w Biel?
Mam w dublu Vondrousova i mysle nad pograniem jeszcze grubszej kasy na nia w singlu. Widzialem ja w akcji na tym turnieju i zrobila ogromne wrazenie na mnie.



Wszystko zależy od tego czy Vondrousova się nie spali w finale. Patrząc na przestrzeni całego turnieju spisuje się o wiele pewniej, do tego ograła bardziej znaczące rywalki. Według mnie kursy wystawione prawidłowo i czekać na live, żeby łapać coś powyżej 2 na Czeszkę.
 
U 35

uku1982

Użytkownik
Jakies sugestie na final w Biel?
Mam w dublu Vondrousova i mysle nad pograniem jeszcze grubszej kasy na nia w singlu. Widzialem ja w akcji na tym turnieju i zrobila ogromne wrazenie na mnie.
Gralem na obie caly turniej i liczylem ze spotkaja sie ostatecznie w finale.
Sila uderzen lekko po stronie Kontaveit, za to celnosc, czyli tez mniej baboli juz dla Voundrousovej. Obie zmeczone, ale dla Czeszki bedzie to juz osmy mecz w tym turnieju(dla Anette piaty) i w spotkaniu z Barbora widac bylo ze daje sie jej to we znaki. Z drugiej strony sukces i podjaranie wytwarzaja dodatkowa energie.
STS oferuje over 19.5 gema @ 1.5, za 3 sety standard @ 2.15
Wydaje sie w miare bezpieczne bety, ale jesli zakladac 3 sety to za 2:1 placa 4.5 w obu przypadkach i tu sklaniam sie w strone Estonki
Kontaveit 2:1 @ 4.5 ⛔
Mecz traktuje juz piknikowo dla samych emocji, po tej tenisowej tragedii serwowanej w Bogocie. Zyskow upatrywac sie bede w Indian Harbour Beach grajac na Anisimova
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom