>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Biel, Bogota 10.04-16.04.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Miejsce:
Bogota, Kolumbia
Data rozgrywania: 10.04-15.04.2017
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: International
Pula nagród: $226,750
Oficjalna strona turnieju: http://www.copaclarocolsanitas.com/
Lista Startowa: http://www.copaclarocolsanitas.com/
Plan gier: http://www.copaclarocolsanitas.com/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/colombia/wta-bogota/
Zwyciężczyni singla 2016: Irina Falconi
Zwyciężczynie debla 2016: Tatjana Maria / Lara Arruabarrena


Miejsce:
Biel, Szwajcaria
Data rozgrywania: 10.04-16.04.2017
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: International
Pula nagród: $226,750
Oficjalna strona turnieju: http://www.ladiesopen.ch/
Lista Startowa: http://www.ladiesopen.ch/einzel/
Plan gier: http://www.ladiesopen.ch/order-of-playresultate/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/switzerland/wta-biel


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i dodawania analiz!​
 
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Krunic-Duque M. 2 @1.55
Typ oczywiscie pod zawodniczke gospodarzy. Duque Marino wygrala w karierze jeden turniej WTA i to bylo oczywiscie w Bogocie. Rozne wystepy Kolumbijka tutaj miala, czasem dobre jak wygrany final czy polfinal, czasem porazki w 1 rundzie. Rok temu byla porazka w 1 rundzie, a dobrze Kolumbijka zagrala pozniej np. w Rzymie. Licze, ze tym razem bedzie znowu lepszy wystep Kolumbijki skoro tak wczesnie odpadla w tmtym sezonie. Krunic chyba jeszcze tutaj ne grala w singlu. Duque ma dobry serwis, bardzo mocny forhand i cynnik motywujacy powienien pomoc jej wygrac.
 
B 5

boski_roman

Użytkownik
A orientuje sie ktoś czy w Bogocie maja zadaszony kort? Bo sprawdzałem prognozę pogody i ma tam cały tydzień łac. Z góry dziekuje za odpowiedz
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
Korty nie są zadaszone. Deszcz przerywał już weekendowe kwalifikacje, a z tego co widzę - dzisiejsze mecze też są stopniowo przesuwane. Pogoda faktycznie zapowiada się fatalna do gry.
 
S 431

strike

Użytkownik
WTA BIEL
Rebeka Masarova vs Annika Beck
Typ: 1 @ 3.55 UNIBET 7/10 ⛔
E: 4-1 w pierwszym secie i oddała 4-6. Kilometrowe auty i proste błędy.
Za bardzo się spięła, szkoda bo mecz do wygrania był.


Dzisiaj o 18:30 w turnieju WTA w Biel młodziutka Szwajcarka zagra przeciwko Niemce. Typ opieram głównie na grze Masarovej w Gstaad, który odbył się 9 miesięcy temu. Tam typowałem zwycięstwo Rebeki w każdym z meczy a kursy były jeszcze przyjemniejsze.

Młodziutka Szwajcarka ma ogromny talent, wygrana FO w turnieju juniorek, finał AO. W Gstaad zagrała dobre mecze z zawodniczkami o wiele bardziej doświadczonymi w tym również z A. Beck.
Nie wiem jak obecna forma Masarovej ale po takim kursie grzechem byłoby nie spróbować grać w jej stronę.

Przeciętna forma Beck, ogromny potencjał Masarovej, mecz rozgrywany przed własną publicznością. Jak dla mnie spore value.

Powodzenia.

E: Dorzucam jeszcze handi dla mniej odważnych:
1 + 4.5 @ 1.97 UNIBET✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 47

maq0o0ne

Użytkownik
Sasnovich-Parmentier Ponad 21,5gema @1,92 ✅

Obie panie w przyzwoitej dyspozycji. Przegrywały ostatnio tylko z lepszymi klasowo rywalkami. Spotkanie na hardzie skłania co prawda bardziej ku Sasnovich jednak patrząc na H2H w dwóch z trzech ostatnich spotkań odbyły się tie-break&#39;i. Spodziewam się zaciętego meczu i myślę, że te 22 gemy padnie na spokojnie.
 
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Vickery-Errani 2 @1.25
A ja biore ten smieszny kurs do kombinacji. Errani spadla wypadla w rankingu poza setke. Jezeli mnie pamiec nie myli to byly to okolice 120 miejsca. Wiadomo Errani po ubieglorocznej kontuzji wciaz nie wrocila na tak dobry poziom jaki prezentowala przez sotatnie sezony. Wiele punktow stracila w Dubaju, gdzie rok temu wygrala oraz w tym amerykanskim duecie IW-Miami. Za chwile bedzie sie powoli zblizac Madryt i Rzym na cegle i tam sadze, ze Errani powinna odzyskac troche lepszej formy. Ten ranking tez bardzo wazny pod katem staru na French Oepn, poniewaz teraz Wloszka by sie nie zmiescila w drabince glwnej i musialaby startowac w eliminacjach. Turniej niby z tych bardziej egzotycznych, w tamtym tygodniu w Charlston Errani wygral tylko jeden mecz i skompromitowal sie z Anastasia Rodionova, ale mam wrazenei ze teraz wynik bedzie lepszy i to bedzie takei przetarcie przed tymi duzymi turniejami. Kiedys Errani slynela z faktu, ze potrafial grac turniej za turniejem i wygrywac takie turnieje ramgi WTA 250. Licze na dobry wystep, bo punkty na pewno by sie przydaly.
 
frederer 104

frederer

Użytkownik
co do Errani, kiedyś wygrywała, przydałyby się punkty... to ma być poparcie typu ?
Może i wygra ale po takim kursie bym w dzisiejszej formie jej nie zagrał.
Próbowałbym za to Siegmund, która na pewno zyskała na pewności siebie, 2,20 z Golubic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
co do Errani, kiedyś wygrywała, przydałyby się punkty... to ma być poparcie typu ?
Może i wygra ale po takim kursie bym w dzisiejszej formie jej nie zagrał.
Próbowałbym za to Siegmund, która na pewno zyskała na pewności siebie, 2,20 z Golubic.
Problemem może być nawierzchnia. Pod koniec zeszłego roku w hali Golubic rozbiła Siegemund. Fakt ta grała wtedy dramatycznie słabo, jednak hala to nie jest jej nawierzchnia. Zresztą ten występ w Charleston mimo, że na szybkiej mączce też na pewno nie pomoże w ponownym przestawieniu. Golubic miała w tym roku trudne losowania dlatego bilans jest jaki jest, ale na hali wg. mnie jest faworytką tego spotkania. Póki co te kursy są w miarę poprawne tak mi się wydaje.
 
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
co do Errani, kiedyś wygrywała, przydałyby się punkty... to ma być poparcie typu ? Może i wygra ale po takim kursie bym w dzisiejszej formie jej nie zagrał. Próbowałbym za to Siegmund, która na pewno zyskała na pewności siebie, 2,20 z Golubic.
Wezcie prosze mnie nie cytujcie. Irytujace jest gdy ktos z nastoma postami na forum sie czepia. Jak komus cos nie odpowiada to prosze napisac własna analize... Nie to ze jestem megalomanem, ale poczuacnie przez osoby z nastoma postami, chociaz nie wiem jak wpsaniale byloby uwazam, ze jest nie na miejscu. Jest to wrecz prowokujace. Wypadaloby sie najpierw wykazac swoja dzialanoscia.
Tak, punkty to bardzo wazna rzecz, zwlaszcza dla zawodniczek, ktore graly o najwyzsze cele. W tej chwili Errani nie moglaby zagrac w wielkich szlemach. &quot;Punkty&quot; to pojecie wymierne, &quot;pewnosc siebie&quot; to pojecie abstrakcyjne nie do zmierzenia.
Drugi aspekt. Kota to zawsze mozna odwrocic ogonem i powiedziec, ze nie ogarniasz Pan szerszej perspektywy. Tez moge powiedziec, ze za tydzien Siegemund gra w Stuttagrcie, gdzie zagrala wspaniale rok temu i dotarla do finalu. Stuttagart to miejscce gdzie mieszka i trenuje i ten start jest z pewnoscia priorytetowy tez w jej kalendarzu. Wiec jak sie ma do tego argument o nazwie &quot;pewnosc siebie&quot; w debiutujacym w kalendarzu turnieju w Biel (ktore nota bene jest spadkobieraca turnieju z Katowic) ? Zgadzac sier nikt nie musi, moze miec odwrotne zdanie. Ale meritum jest nastepujace : piszcie wlasne analizy.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
To może być ostatnia szansa dla Golubic na jakieś pkt konkretne w przeciągu następnych kilku miesiąc. Hala na hardzie i jeszcze u siebie, wygra to IMO. Dla Siegemund sezon się dopiero tak naprawdę zaczyna bo pomału wchodzimy w mączkę, raczej nie będzie się tutaj zbytnio angażować.
 
frederer 104

frederer

Użytkownik
nie pouczam, po prostu nie spodobała mi się ta argumentacja,konstruktywna krytyka buduje; tak samo cenię wasze spostrzeżenia o nawierzchni czy zbliżającym się Stuttgarcie, pamiętam co tam robiła Siegmund rok temu. To, mam mało postów to znaczy mam się nie odzywać ? Może jednak trochę tej megalomanii jest, 1981 chylę czoła :p
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Beck - Vondrousova 1 1.70 iForBet
Krótko i na temat. Czeszka, grywająca i wygrywająca słabo obstawione turnieje ITF próbuje swoich sił w zawodach WTA 250, chyba pierwszy raz w karierze i na początek już spora niespodzianka, bo udało jej się przebrnąć przez kwale i wygrać mecz 1 rundy. W 2 już poważniejsza rywalka, zawodniczka z czołowej setki rankingu, z wiele większym doświadczeniem i obyciem w takich zawodach, więc tym razem niespodzianki nie przewiduje. Niemka oczywiście bez rewelacji w tym sezonie, ale ona swoje najlepsze spotkania rozgrywa głównie właśnie na hali. Poza tym potrafiła w tym roku ograć Bouchard czy Bertens, przegrywała głównie z wyżej notowanymi rywalkami bez żadnych, większych niespodzianek. Czeszka ma całą karierę przed sobą, w Czerwcu kończy dopiero 18 lat, szacunek za to, że potrafiła wygrać 4 spotkania w Biel, ale to by było na tyle, taki kurs na Niemkę trzeba zagrać.
Golubic - Sasnovich 1 1.85 iForBet
Zaufam Szwajcarce. Gra przed własną publicznością, wczoraj ograła dobrze spisującą się w tym okresie Siegemund po ciężkim boju 3 setowym. Dzisiaj o dziwo kursy wyższe niż wczoraj na Golubic, nie wiem czemu, Sasnovich niżej w rankingu, oczywiście solidny sezon, ale moim zdaniem więcej do zaoferowania ma Siegemund. Szwajcarka zaskoczyła pod koniec poprzedniego sezonu w Linzu, gdzie dotarła do finału, prezentując wysoką formę. To dobry prognostyk, dodatkowo gra na własnym podwórku i będzie chciała dojść jak najwyżej. Może to być kolejny mecz na wyniszczenie, bo Białorusinka pokonała tutaj Parmentier, również dobrze dysponowaną w tym sezonie zawodniczkę, ale mimo wszystko stawiam tutaj na ostateczny tryumf zawodniczki gospodarzy.
Errani - Larsson 1 1.87 Unibet
Dużo już o zawodniczce z Włoch napisał dx2 i nie trudno się z tymi słowami nie zgodzić. Stawiam po fajnym kursie właśnie na Errani. Kto może ją pokonać na mączce? Zawodniczka nastawiona ofensywnie, dobrze grająca przy siatce oraz niezwykle cierpliwa. Szwedka raczej do tego typu zawodniczek nie należy, ba w dotychczasowych spotkaniach przegrywała z Włoszką 6 razy, bez żadnego zwycięstwa, więc coś jest na rzeczy. Powracająca do wysokiej formy Errani, na swojej ulubionej nawierzchni, z nastawieniem sporego awansu w rankingu, powinna bez problemu uporać się ze swoją kolejną rywalką.
 
frederer 104

frederer

Użytkownik
Mertens E. - Kontaveit A.
typ: Mertens +4 1,764 Pinbet
Miałem grać Estonkę ale spory handicap, Mertens ma potencjał, żeby stawić opór, co myślicie ?
Goerges-Strycova
typ: over 23,5 kurs 2,47 Pinbet
Spodziewam się 3 setów w tym spotkaniu, Strycova dobrze się broni, ale ma przestoje, Georges dobry serwis i forehand
 
U 35

uku1982

Użytkownik
L.Arrubarrena-Vecino - S.Sorribes Tormo 1 @ 1.62 ✅
Obejrzalem dramat Sary z Magda i nie mam watpliwosci kto wygra to spotkanie. O ile to co reprezentowala Tormo w ostatnim czasie moglo sie podobac i miala przeblyski naprawde fajnej gry, to z Polka zagrala kompletnie bez pomyslu, z sila uderzen na poziomie tych mlodszych nastolatek
w ciagu blisko 3h zrobila 8 podwojnych i nie wiem czy zaliczyla chociaz tyle winnerow
Arrubarene z Krunic ogladalem fragmentarycznie i to mi wystarczy zeby zagrac wysoko na starsza z Hiszpanek bez wyrzutow sumienia i zbednego zastanawiania sie

ze w STSie slabo to wszystko wyglada(ofetra + kursy) to kleje tez ako z mniejsza stawka wraz z:
Knoll/Schuurs - Bacsinszky/Hingis 2 @ 1.15 ✅
zdecydowane faworytki imprezy, graja tu swoje i coraz pewniej odprawiaja rywalki, w przeciwienstwie do swoich przeciwniczek
E.Mertens - A.Kontaveit 2 @ 1.5 ✅
obie bardzo dobrze sie tu czuja, za Estonka przemawia jednak lepszy serwis dzieki ktoremu szybko zalatwia swoje podania, konsekwenta ulozona gra ktora chodzi tu plynnie oraz ogolna forma, bez hustawek jakie nawiedzily ostatnio Belgijke
Kr.Pliskova - M.Vondrousova Vondrousova + 4.5 gema @ 1.37 ✅
zdaje sie pierwszy raz widzialem Markete w akcji, jestem pod duzym wrazeniem jej ostatniego meczu, w kazdym aspekcie gry prezentowala sie swietnie
moze rywalki obu Czeszek nie sa zbyt wymagajace, ale Beck potrafi dobrze rozprowadzac pilki od linii do linii na halach i Vondrousova pieknie sobie z tym radzila przechodzac po chwili do ofensywy, dobra defensywa bedzie tu kluczowa i jesli jest w stanie utrzymac ten poziom to widze tu dla niej final, handi 4.5 do mnie przemawia a jej bilans w tym roku az krzyczy
kurs AKO @ 3.83 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Co do Kontaveit to popieram w 100%. Jest regularniejszą zawodniczką, mimo że widziałem Mertens w akcji i w hali czuje się bardzo dobrze. Obie prezentują w miarę podobny tenis, lecz serwis będzie tutaj kluczowy. Kurs 1.5 jak najbardziej do pobrania i jeżeli Estonka nie będzie miała gorszego dnia to wygra to prawdopodobnie w 2setach.
Kr.Pliskova - M.Vondrousova Kr.Pliskova 1.62 STS
Nie wierzę, że 17-latka znów zagra na przyzwoitym poziomie. Nie ma się co zachwycać jej wspaniałą grą, bo pokonała jak dotąd przeciętne rywalki. Beck jest tylko przyzwoita, a patrząc na jej ostatnie występy można wręcz powiedzieć że słaba. Bilans w tym roku? Nie wiem o czym kolega wyżej pisze, ale chyba nie o tym 35-4, które sobie nabiła w ITFach z noname&#39;ami. Pliskova to solidna zawodniczka, na hali serwis jest ważnym aspektem, a chyba nikogo nie trzeba przekonywać jakim Czeszka dysponuje podaniem. Łatwo ograła Vinci i Vekic, które wg mnie są lepszymi zawodniczkami niż Vondrousova. Widzę tutaj szybkie 2-0 dla Kristyny.
 
B 293

buks65

Użytkownik
Larsson J. - Schiavone F. 2 kurs 2,15 forbet ✅✅✅
Larsson to już taki solidny średniak w WTA, a Schiavone? Na kortach ziemnych potrafi wszystko. Miała wzloty i upadki, (no cóż, czas leci)a w tym turnieju gra jako &quot;dzikuska&quot;, ale gra bardzo dobrze. Turnieje na &quot;ziemi&quot; to jej żywioł i dlatego pokuszę się o typ na Franie.
 
U 35

uku1982

Użytkownik
Bilans w tym roku? Nie wiem o czym kolega wyżej pisze, ale chyba nie o tym 35-4
na mysli mialem bilans halowy ktory w tym roku wynosi juz 25-1
drugiej takiej zawodniczki nie ma, nieistotne z kim gra a jak gra, a na ten moment robi to fenomenalnie
uwazam ze ten wynik jeszcze wysrubuje bo widze tu Czeszke razem z Kontaveit w finale
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
na mysli mialem bilans halowy ktory w tym roku wynosi juz 25-1
drugiej takiej zawodniczki nie ma, nieistotne z kim gra a jak gra, a na ten moment robi to fenomenalnie
uwazam ze ten wynik jeszcze wysrubuje bo widze tu Czeszke razem z Kontaveit w finale
Podaj mi chociaż 2 nazwiska z tych wygranych (nie licząc obecnego turnieju), które choćby były w TOP100.
 
H 52

hadal

Użytkownik
Nazwiska nie graja, gdyby jutro Voundrousova grała z Radwanska grałbym zdecydowanie na czeszke. Widziałem ja w meczu z Beck i Pliskowa i ma papiery na TOP 10 w ciagu najblizszych 2/3 lat a czy wygra ze Strycova hmmm, jak sie Barbara zagotuje i zacznie rzucac rakietami jak to ma w zwyczaju to wszystko jest mozliwe. Lepiej to odpuscic i zagrac Kontaveit 1.65 kurs przeciwko Sasnovitch. Prezentuje sie lepiej , subiektywna opinia po oglądnieciu obu cwiercfinałów i powinna wygrac z Mertens 2-0. Bilans h2h tez na korzyść Kontaveit 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom