>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

WTA Tour - BEIJING, 27.09-05.10.2014

Status
Zamknięty.
K 12

kolczasty

Użytkownik
A. Ivanovic - R.Opriandi
Złapałem jeszcze under 18g po 1,88 ale nie miałem czasu pisać analizy. Obecnie kurs spadł ale uważam, że nadal jest do grania. Może w innych bukach kurs jest korzystniejszy i ktoś skorzysta ????
Typ trochę na czuja bo nie widziałem Bencic z Ivanovic jak również Opriandi z Tomlajovic. Tak czy inaczej Opriandi ostatnio seria porażek w większości po 2:0. Ivanovic bardzo gładko pokonała solidną Bencic. Myślę że Ivanovic powinna spokojnie pokryć ten under. Nie wyobrażam sobie żeby Opriandi ugrała więcej niż 5 gemów. Dla mnie jest to najsłabsza obok Zhu zawodniczka w 2 rundzie w tym turnieju.
under 18 - 1,714 Pinnacle ZWROT
Bez komentarza ... cyrk i komedia :grin:
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Kvitova Petra - Peng Shuai 1 @ 1,28 Bet365 ✅ 6-4 6-2

Petra zrobiła sobie dłuższą przerwę i zagrała dopiero w Wuhan. Oglądałem ją począwszy od ćwierćfinału i byłem pod wrażeniem. Czeszka jest naprawdę w wysokiej formie i pokazała to wygrywając w finale z Bouchard, która tylko chwilami potrafiła nawiązać jakąś walkę. Leworęczna tenisistka gra z brutalną siłą, miażdżąc swoje rywalki piekielnie silnym forehandem oraz serwisem. W meczu ze Svitoliną czy Bouchard z drugiego serwisu potrafiła ryzykować i zdobywać bardzo łatwe punkty. To zdecydowanie jej atut i poprawiła swój 2nd, który jest bardzo groźny. Peng również gra w podobnym stylu, jednak trzeba wziąć poprawkę, że nie ma takich warunków i nie uderza piłek z taką siłą. Półfinał na US Open to był zdecydowanie jej życiowy sukces. Kto oglądał ten wie jak to się skończyło. Teraz gra u siebie, ale rywalka jest moim zdaniem jednak poza jej zasięgiem. Kvitova broni tutaj półfinału z zeszłego roku, więc punktów do obrony całkiem sporo. Dodatkowo traci trochę ponad 100 punktów do 2 w rankingu Halep. H2H 5-0 na korzyść Czeszki mówi sam za siebie i liczę na jej 6 zwycięstwo.

Kerber Angelique - Kuznetsova Svetlana 1 @ 1,62 Betsafe ⛔ 6-2 4-6 3-6, słaba głowa Kerber dała o sobie znać po raz kolejny...????

Tutaj para jest zdecydowanie bardziej wyrównana. Obie Panie grają praktycznie w podobnym stylu. Różnica polega na tym, że element zaskoczenia jest po stronie Kerber z racji jej leworęczności. Dodatkowo gra zdecydowanie lepiej w defensywie od Rosjanki. Angie ostatnimi gra dużo, ale bez spektakularnych wygranych. Natomiast Sveta po wygraniu turnieju w Waszyngtonie trochę sobie pofolgowała i daleko w turniejach nie zachodzi. Tutaj liczę na Angelique z kilku powodów. Broni ćwierćfinału z poprzedniego roku. Oznacza to potrzebne punkty do rankingu. Traci do Caro i Any około 600 punktów w Road to Singapure. Każda strata oznacza odpadnięcie z wyścigu do turnieju zakończenia sezonu. Dodatkowego smaczku dodaje fakt, że rok temu była podobna sytuacja. Wykolegowała w ostatniej chwili Wozniacką podczas turnieju w Linz, w którym dostała dziką kartę i była rozstawiona z numerem 1. Oczywiście wygrała i dzięki temu dostała się rzutem na taśmę, a niesmak pozostał. Niemce ambicji nie można odmówić, więc sądzę, że na taki turniej z pewnością chce pojechać. Wygrana ze Svetą ma ją do tego przybliżyć. edit: Caro przegrała ze Stosur mając 5 piłek setowych w 2 secie ???? Gdyby tego seta wygrała to miałaby szansę jeszcze powalczyć, ale cóż... Angie powinna jeszcze bardziej się zmotywować, bo może jeszcze dogonić Wozniacką w Road to Singapure.

Pennetta Flavia/Hingis Martina - Mladenovic Kristina/Pavlyuchenkova Anastasia 1 @ 1,40 Betsafe⛔ 3-6 6-3

Tutaj sytuacja jest też bardzo prosta. Włoszka i Szwajcarka to etatowa para, która zrodziła się podczas turnieju w Eastbourne. Panie radzą sobie całkiem przyzwoicie. Pennetta szybko odpadła w turnieju w Pekinie i może skupić się na deblu. A jest o co walczyć. Tracą około 400 punktów do miejsca premiowanego wyjazdem do Singapuru. Stawka jest więc spora. Rosjanka i Francuzka to para z przypadku. Obie grały w tym sezonie z innymi partnerkami, odpowiednio z Safarovą i Babos. Pavla wycofała się z powodu kontuzji już w 1 rundzie, Mladenovic odpadła w kwalifikacjach. Stawiam na byłą mistrzynię w parze z Włoszką i obym się nie pomylił.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
drif 31,6K

drif

Użytkownik
Cornet - Davis wygra 1 seta - Davis @ 3.25 Bet365 6:2 ⛔

Mecz pomiedzy Cornet a Jankovic jak to juz zaznaczyl wczesniej jeden z uzytkownikow istna komedia. Meczu co prawda nie ogladalem ale z livescora widac co tam sie dzialo. Davis w koncu po 6 porazkach zanotowal wygrana z Xu. Ogladajac go widac bylo koncentracje i determinacje w poczynaniach amerykani. Typ troszke ryzykowny bo wczesniejsze mecze z udzialem Davis nie zachwycaly ale patrzac z drugiej strony czy kaprysna i himeryczna francuzka nie zlekcewazy przeciwniczki w 1 secie? A moze w calym spotkaniu.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Pekin
Spotkanie: Simona Halep - Andrea Petkovic
Typ: -1,5 seta Halep
Kurs: 2.27
Data: 02.10.2014
Godzina: 6:30
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
1/8 finału w Pekinie, naprzeciw siebie wiceliderka swiatowego rankingu, Rumunka, Simona Halep i Niemka, 17 rakieta swiata, Andrea Petkovic. Rumunka to fenomen, po operacji zmniejszenia piersi gra fantastycznie. Wcześniej plasowała się w okolicach 50 lokaty, teraz jest druga, to ogromny przeskok. Halep to zawodniczka szczegolnie grozna na ziemi, dzieki swojej regularnosci. Jednak pokazała ze potrafi juz wygrywac z kazdym na kazdej nawierzchni, nie przez przypadek jest numerem 2 swiatowego tenisa. Bukmacherzy wystawiac kursy na to spotkanie kierowali sie chyba odrobine slabsza forma Simony w ostatnich spotkaniach. Rzeczywiscie da sie odczuc lekka zadyszke u Halep. Jednakze Petkovic rowniez nie gra obecnie swojego najlepszego tenisa, co pokazała w Wuhan, gdzie przegrala z Karolina Pliskova. Za Halep przemawia przede wszystkim regularnosc gry, Petkovic to zawodniczka która lubi postrzelać, o ile forehand fukcjonuje u niej dobrze, to backhand to kopalnia punktów dla przeciwczek. U Halep nie ma przepasci miedzy uderzeniami, a nawet ma ona chyba nieco lepsze uderzenie z lewej strony. Ponadto przemawia za nia zdecydowanie bilans pojedynkow obu zawodniczek, które spotykały sie jak do tej pory 3krotnie i 3 razy bez straty seta zwyciezala Rumunka. W dniu jutrzejszym powinno byc podobnie.
 
bauvan 34

bauvan

Użytkownik
Halep - Petkovic
Mam trochę odmienne zdanie o tym meczu niż Kolega powyżej. Właściwie wszystko się tu zgadza : Petkovic nie jest w tej formie , która pokazała już w tym roku, Halep ma fenomenalny sezon, itd ale...
Oglądałem ostatni mecz Halep przeciwko chińskiej &quot;dzikiej karcie &quot; Zhu i byłem zdumiony jaką determinację musiała wykazać Rumunka aby wygrać ten mecz. Chinka grała dość agresywnie, ale brakowało jej regularności, w wielu prostych sytuacjach nie umiała skończyć wygranych piłek. Halep miała ogromne trudności z poruszaniem się po korcie, przy kątowych uderzeniach Chinki albo spóźniala uderzenia albo nie startowala do odbicia. Na udzie nosiła duży opatrunek - byc moze kontuzjowana noga nie pozwalała jej poruszać się z normalna szybkościa. Drugiega seta uratowała dobrym serwisem. Nie przypuszczam , aby do jutra powróciła do swej normalnej dyspozycji.
Petkovic jest zawodniczka grajaca agresywny szybki tenis, dobrze returnujacą.
Myślę że sprobuje wykorzystać okazje wygranej z zawodniczką z czuba klasyfikacji WTA. Myślałem tu o overze setowym, ale stwierdziłem , że nie ma on sensu, bo wydaje mi sie że Halep w obecnej dyspozycji nie bedzie w stanie zagrac 3 setów i raczej skreczuje niż narazi się na pogłębianie kontuzji.
Typ : Petkovic @2.80 Pinnacle 67 75 67 ⛔
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Kerber - Kuznetsova 1 1.50 Bet365
Kerber jest ostatnio w niezlej dyspozycji, na 8 ostatnich spotkan przegrala 2 z Ivanovic i Svitolina, Svieta natomiast z ostatnich 5 wygrala 3, oba z japonka Narą i po kreczu z Hantuchovą. Do tego jest zawodniczką bardzo chimeryczną majacą duzo przestojów w grze, często popelnia duzo niewymuszonych bledow i mysle ze dzis w starciu z agresywna Kerber bedzie podobnie. Andzelika dodatkowo bedzie zmotywowana walką o turniej masters. Polecam
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Stosur - Cornet 1 1.769 5Dimes
Stosur wczoraj dobre spotkanie z Karo, chociaz tie break to istny cyrk w wykonaniu jednej i drugiej. Tak czy inaczej, Stosur 21, Cornet 20 w rankingu WTA wiec kursy wystawione w stylu 50/50, ale ja sklaniam sie w wygrana bardziej doswiadczonej Australijki. Jedyny minus to jej Podwojne bledy ktore sie sypia seriami jesli nie ma dnia. Wczoraj nawet nie bylo zle i mysle ze Stosur bierze ten turniej na powaznie. Francuzka z kolei dobry sezon imponujace wygrane z Serena ( Wimbledon), Jovanowski, Jankovic, Aga, jak tez urywanie setow takim klasowym zawodniczkom jak Kerber, Kuznetsova, ( tie break z Ivanovic w Rzymie na maczce). Wiekszosc przemawia za Cornet, ja jednak widze Stosur jako zwyciezczynie, gdyz doswiadczenie i motywacja Stosur wezmie gore.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
P 87

plmati

Użytkownik
Stosur - Cornet 1
kurs: 1,71
buk: betsson ✅✅✅

Absolutnie zgadzam się z ATP open... Stosur bardzo dobre spotkanie z Woźniacki i absolutnie nie można tutaj mówic, że przeciwniczka była zmęczona. Piłki kończące były grane z taką precyzją, że nie było czego zbierac. Cornet? Oglądałem oba mecze i to co robiła na korcie Jankovic przypominało raczej zadowy cyktu ITF. Francuzka przebijała jak ściana tyle, że niektóre piłki lądowały w połowie kortu, a dla serbki i tak były problemem. Jeżeli Stosur zagra tak jak z Woźniacki to Alize nie będzie miała czego przebijac. Nie ma co się sugerowac jej wczorajszym wynikiem ponieważ grała z zawodniczką o wiele słabszą, a i tak gra oparta była na błędach rywalki(mase podwójnych + niewymuszone 2 metrowe auty).
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Kvitova P. - Vinci R. 1 @ 1,22 ✅ 7-6 6-4

Kuznetsova S. - Sharapova M. 2 @ 1,25 ✅ 0-6 4-6

AKO: 1,53 @ Unibet ✅

Nie ma co tu kombinować na jutro, bo pary są przyzwoicie dobrane. Kursu na Serene w meczu z Williams pewnie będzie oscylował w tych okolicach, więc też można ewentualnie dodać. Z tą różnicą, że według mnie będzie najbardziej ryzykowny z tej trójki z racji dobrej gry Sam i dziwnej formy Sereny. Ale do rzeczy. Kvitova po wygraniu w Wuhan gładko ogrywa kolejne rywalki w Pekinie. Venus wycofała się i dzięki temu Petra miała dużo więcej czasu na odpoczynek. Nie ma co się powtarzać i pisać jak gra Czeszka, ale w skrócie to siła razy lewe ramię. Nic dodać, nic ująć. Vinci na koniec roku złapała jakąś niezłą formę, bo odprawiła Radwańską (co ostatnio nie jest wielkim wyczynem) oraz Makarovą, która po US Open chyba powinna odpocząć, bo gra tragicznie. Włoszka wraz ze swoją koleżanką zagrają w ćwierćfinale debla, a nie od dziś wiadomo, że obie Włoszki skupiają się głównie na deblu. Roberta swoje lata ma, ale potrafi zagrać bardzo cierpliwy tenis, techniczny, z wieloma technicznymi fajerwerkami, slajsami, skrótami itp. Jednak jej 1 serwis nie jest nawet w połowie tak mocny jak 2 serwis Petry. Dlatego liczę na dominację ze strony Czeszki, która jest w dobrej formie i swoją siłą powinna stłamsić starszą rywalkę.
Sharapova po średnim turnieju w Wuhan nadrabia grą w Pekinie. Gładko rozprawiła się z Kanepi, Svitoliną i Suarez-Navarro. Teraz czeka ją zdecydowanie trudniejsza przeprawa. Kuznetsova rzutem na taśmę wygrała Kerber i chyba powinna jej podziękować za ten mecz, bo przegrała go w głowie. Owszem, Rosjanka grała dobrze, ale Niemka bardzo dużo pomagała. Styl Rosjanek grających w ćwierćfinale jest bardzo podobny. Opiera się na serwisie i mocnym forehandzie. Masha ma przewagę w backhandzie, który zdecydowanie lepiej funkcjonuje niż u Svety. Obie Panie spotkały się w wyżej wspomnianym Wuhan, gdzie górą po 3 setach była Maria. Tutaj może skończy się na 2 setach, ale pojedynek powinien być zacięty. Sharapova w moim mniemaniu prezentuje się tutaj zdecydowanej lepiej od Kuznetsovej i powinna sobie poradzić ze starszą koleżanką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dx2 254,9K

dx2

Użytkownik
Kvitova-Vinci 1 @1.2
Zaryzykuje ktos wygrana Vinci. Chyba nie. Ogolnie ten seozn dla Vinci w porownaniu do dowch poprzednich nawet nie slaby, lecz bardzo slaby. Najlepszy wynik Wloszki w tym roku chyba to jest, biorac pod uwage range turnieju, bo finaly turnieju WTA 250 przy tym wyniku w Pekinie to jednak malo. Moze i Roberta gra lepiej, nawet Wloszke lubie, ale Kvitova w gazie. Czeszka wygrala w Wuhan pewnie, tutaj tez nie bedzie poroblemu zmeczenia, bo Kvitova dostaal sie do cwiercfinalu, a zagrala tylko 1 mecz. W pierwszej rundzie jak co roku polfinalistkom poprzedniego turnieju przyslugiwal wolny los w 1 rundzie, a mecz 3 rundy Venus Williams oddala walkowerem. Mysle, ze Kvitova ma o co grac i bedzie chciec skolidowac sily z Serena Willimas bo forma wydaje sie wiecej niz dobra. Dobra bedzie sie starac trzymac, ale dysproporcja sil zbyt wyrazna na korzysc Czeszki. Oczywiscie taki typ przy tym kursie to jedynie do kombinacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Kvitova - Vinci+6gema 2 1.714
Zgodze sie z panami powyzej, aczkolwiek wnioskuje ze troszke wymuszony i zanizony ten kurs na Kvitova. Typ dla wiekszosci z seri &quot; sprzedajmy samochody,zastawiajmy domy i grajmy na Kvitova....po 1.2 w singlu lub w tasiemcu&quot;. Vinci wiadomo gra w Debla z Errani, ale watpie zeby tutaj odpuscila. Z serii pseudo matematycznej to H2H mowi o 2:2, w tym wszystkie 4 po 2:0, a wiec wnioskuje ze tym razem progresja sie zlamie i bedzie wynik 2:1 dla ktorejs z pan. Idac tym tropem mozna tez sie pokusic o zagranie +1,5 seta na Vinci po 2.6 kursie w 5dimes.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
O 73

ohyeah

Użytkownik
Sharapova - Kuznetsova typ 1 @ 1.27 efortuna

Proszę wybaczyć, że moja analiza będzie mało profesjonalna.
Stawiam na Sharapovą, bo uważam ją za mega talent i zawodniczkę z ogromnym potencjałem, świetnymi warunkami fizycznymi i &quot;mocną głową&quot;, która zawsze gra do końca i jeśli przegrywa, to po walce.
Kuznetsova wg mnie musi wkładać znacznie więcej pracy, żeby mieć wyniki, i tym &#39;nadrabia&#39; nieco mniejszy niż spora część jej rywalek ,talent. W meczach także nie poddaje się, mimo wysokiej przewagi przeciwniczki, ale jestem zdania, że Kuznetsova mała swój czas;) (w sensie, czas ostatnio najwyższej formy) mniej więcej w okresie połowa sierpnia - połowa (a nawet jeszcze druga połowa) września, a teraz forma powoli zaczyna spadać. Nie da się grać cały czas na najwyższych obrotach.
Zgadzam się z użytkownikiem @Macias00 ;) w kwestii tego, jak wyglądał mecz Kuznetsovej z Kerber - w zasadzie nie mam nic do dodania. Dla mnie potwierdził on moją powyższą tezę nt formy Pani Svetlany.

Prawdę mówiąc, nie sądzę, żeby doszło do 3-setowej walki. Myślę, że Sharapova wygra 2:0. Może niekoniecznie gładko, ale po zaciekłym pojedynku też nie. ????
 
mak0s 8

mak0s

Użytkownik
Sharapowa - Kuznetsova 2 @3.75 bet365

Kursy na młodszą z Rosjanek mocno zaniżone. Po pierwsze Maria jest mocno chimeryczna. Wczorajszy mecz z CSN pokazał jak po genialnym pierwszym secie, zagrała mocno przeciętnie w drugim i było blisko porażki. Jeśli Maria przegrywa to z zawodniczkami dysponującymi mocnym konczącym uderzeniem i jednocześnie dobrze broniącymi. Oba warunki spełnione przez Kuznetsova, więc taki kurs chętnie pobieram.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Stosur 3.50 bez komentarzy...zamiast 3-0 w trzecim kobieta się wysadziła granatem...klocek stał i liczył na błędy...
Mafia sobie kpi z inteligencji ludzi, którzy obserwują WTA. Kvitova od dwóch tygodni na korcie. Owszem widać u niej formę ale jej kondycja fizyczna pomału wychodzi na wierzch. Petra to potężny &quot;worek ziemniaków&quot;, który jak się pod męczy to od razu ma to przełożenie na kiepski tenis. W meczu z Vinci już tak kolorowo nie było...Jak ta Roberta przegrała ten mecz...?
Liczę na Sam. Wiemy, że ten sezon bardzo kiepski w jej wykonaniu. Sam nie wiem skąd się to bierze. Wygląda fizycznie fantastycznie, ale w jej głowie coś na łączach nie hallo...Z Karoliną zagrała naprawdę solidnie, z &quot;udawaczką&quot; Cornet było powolne niszczenie...
Jak Ozi nie rozsadzi się &quot;granatem&quot; to liczę na jej zwycięstwo, w co mocno wierzę! Hm, Sam wygląda fizycznie doskonale, podanie przyzwoite, forhendem niszczy...co więcej potrzeba na czeski &quot;klocek&quot;...Petra już lekko pod męczona, typowy mecz po 50%.
@ Końcówka sezonu- będą cyrki jak zawsze, a w Moskwie panie będą się powiem grzecznie : oddawać bez reszty&quot;, Mafia musi się odkuć, rodzina i znajomi zarobić na święta itd...nie dajmy sie oszukać i szukajmy niespodzianek na live...
Pozdrawiam!

---
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Popieram typ na Stosur, w 5Dimes kurs az 3.9. Ja jeszcze bym zaryzykowal 3.5 gema na Ivanovic. Szarapova chociaz wygrywa 2:0, to widac nie jest w formie. Ivanovic wrecz przeciwnie, pod koniec sezonu gra dosc solidnie i ma wielkie szanse na pokonanie &quot; glosna Rosjanke&quot;. Watpie ze dzien odpoczynku po walkowerze Halep nie rozleniwi tak profesjonalnej a zarazem doswiadczonej zawodniczki. To nie jest Aga zeby przegrywac z Vinci, Garcia czy Lepczenko. Ivanovic jesli chce wygrac spotkanie to musi to wygrac w 2 setach, gdyz Szarapova z setu na set sie bardziej rozkreca, wiec mozna sie pokusic za drobniaki o -1.5 seta na Ivanovic przy kursie 4.0 w bet365.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
ogólnie liczę na spotkanie gdzie nie będzie dochodzić do dużej ilości przełamań, obie na tym turnieju dobrze operują podaniem, w gemach przy własnym podaniu powinny dominować. Dlatego zagrałem over 20,5 po 1.83 ✅ , możliwe 3 sety, a jak 3 sety to oczywiście Kvitova bo to mistrzyni takowych długich pojedynków, kurs na to ok. 4.00 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Myślicie że Stosur ogarnie drugiego seta?
Stawiajcie na Stosur to jest wałek ta chora biegać kloc już nie może!!!!!!!
Lipa Lipa Lipa
 
type-man 458

type-man

Użytkownik
Kvitova widać że jest w formie. Ja bym nie ryzykował. Chyba że ta przerwa dobrze jej zrobi ale Petra dobrze serwuje w przeciwieństwie do strosur. Zobaczymy. Ją czekam ewentualnie na 3 set jeśli do niego dojdzie w co wątpię. Czeszka powinna zamknąć to w 2 setach
Edit: jednak ta przerwa dobrze jej zrobiła :) Inna kovieta na korcie.
 
cuadrado 296

cuadrado

Użytkownik
Petra Kvitova - Maria Sharapova @ 1.65 ✅✅✅ 4:6 6:2 3:6

H2H obu pań 5:2 dla Rosjanki. Na twardych- 3:1 dla Marii , z tym że Kvitova ten jeden mecz wygrała po kreczu Sharapovej.
Zacznijmy od tego że moim zdaniem Petry wogóle nie powinno być w finale.
Niby ograła 2:0 Vinci , ale już wtedy Włoszka miała szanse na wygranie meczu. Kvitova wybroniła się w pierwszym secie z 5:1 na 6:7 ale nie zmienia to faktu że to bardziej Vinci ten mecz przegrała niż Kvitova go wygrała.
Dziś ze Stosur to samo. Serwis nie działał już tak jak w Wuhan , Stosur miała mnóstwo breakpointów. Australijka nie grała źle ale w najważniejszych piłkach poprostu psuła. Drugi set Petra przegrała - wszystkie jej gemy serwisowe były raczej wyrównane, a gemy Australijki - dosyć pewne. 3 set mógł potoczyć się różnie , już w pierwszym gemie serwisowym Czeszki Samantha prowadziła 40:0 i gdyby to wykorzystała to kto wie czy nie właśnie ona mierzyłaby się jutro z Sharapovą. Końcówka należała już do Petry - grała nieźle, zmuszała Australijkę do błędów .
A Sharapova ? Nie straciła tu jeszcze seta a wygrywała z lepszymi rywalkami niż Petra - kolejno: Kanepi , Svitolina , Navarro , Kuznetsova , Ivanović . W ostatnich pojedynkach wygrała nawet dwa sety po 6:0 co również świadczy o jej sile. Dobry serwis , dobra gra , troche błędów ( u niej raczej normalne) rekompensuje sobie solidną dawką winnerów. Pewnie ogrywa kolejne rywalki zmuszając je do gry w obronie i popełniania wymuszonych błędów.
Ogólnie uważam Sharapovą za lepszą zawodniczkę od Vinci i Stosur i sądze że poprostu lepiej wykorzysta szanse dawane przez Kvitovą.
Powodzenia!
 
dx2 254,9K

dx2

Użytkownik
Kvitova-Sharapova 2 @1.57
Moze zaczne od Czeszki. Ogolnie bardzo dobry okres dwutygodniowy, wygrana w Wuhan, final Pekinie na ten moment. Po dzisiejszych meczach jednak faworytka musi byc jednak tenisistka z Florydy. Kvitova dzis ze Stosur od 2-ego seta miala spore problemy wydolnosciowe, miala dzis swoja szanse Stosur na wygrana, ale jednak nie udalo sie postawic kropki nad &quot;i&quot; Australijce. Swoja droga czy mi sie wydaje czy serwis Australijki juz nie tak dobry jak niegdys. Sharapova ma jasny cel. Niewiele jest znaczacych turniejow, ktore Maria nie wygrala. Chyba tylko do pelni szczescia brakuje tylko Pekinu, no i oczywiscie tego nieszczesnego Miami. Uwazam, ze jutro Sharapova wykona pierwsza czesc tego planu. Sharapova wyglada na bardzo zdeterminowana, pewna swego. Kvitova nie wytrzyma tego meczu fizycznie moim zdaniem, moze nawet skonczy sie jakims kreczem Czeszki w pewnym momencie, skoro dzis juz byly problemu. W tenisie nie ma zmiluj w takich turniejach, Rosjanka z z Florydy fizycznie wyglada duzo lepiej i powinna jutro dodac do kolekcji tytul z Pekinu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom