>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

WTA Tour - BEIJING, 27.09-05.10.2014

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +2
bauvan 34

bauvan

Użytkownik
Gibbs - Pironkova 1 @1.75 Marathon 64 26 57
W pierwszej rundzie eliminacji do turnieju w Pekinie dojdzie do meczu tenisistek będących w skrajnie róznych etapach ich karier sportowych. 27 letnia bułgarka Pironkova (50 WTA) zalicza katastrofalny sezon, błysnęła na początku roku wygrywajac turniej w Sydney poprzedzający AO i od tej pory przegrywa z każdym i na kazdej nawierzchni (ostatnie osiem meczy bilans 1-7). W zeszłym tygodniu przegrala z powracajacą po kontuzji i operacji rehabilitantką Bethanie Mattek - Sands.
Z kolei młoda amerykanka Nicole Gibbs (21 lat, 92 WTA) jest na fali wznoszącej, odniosła ostatnio wiele wartościowych wyników pokonując m.in. Pawluczenkową, Garcie czy ostatnio Hercog. Dobrze się czuje na twardych kortach (bilans 22/11).
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
blaum 651

blaum

Użytkownik
Cirstea S. - Tomljanovic A.
Pewnie mało kto pogra, bo mecz po piątej, ale może ktoś łyknie. Lubię Soranę, ale w tym sezonie ta zawodniczka leci po równi pochyłej i ciężko będzie jej się zatrzymać, a co tu dopiero mówić o odbiciu się w górę. Ten rok naprawdę tragiczny, powinna odpuścić sobie resztę sezonu i przygotowywać się do następnego. Wiele meczów z udziałem Cirstey nie widziałem, ale zresztą nie było gdzie, jak leciała już w pierwszej czy drugiej rundzie. Obejrzałem spotkania z Ivanovic i Safarovą podczas tournee po Ameryce i przyznam, że obrona Sorany źle nie wygląda, z serwisem różnie bywa, aczkolwiek też można go uznać za atut Rumunki, pojawia się sporo podwójnych błędów, ale samo pierwsze podanie nieprzyjemne. Niestety problemy są w ofensywie, Rumunce ciężko stworzyć jakąś akcję, w której to ona kreuje grę, gra agresywnie i robi sobie okazję do uderzenia kończącego. Zwichrowany celownik, wiele błędów, słabiutki return i gra w biegu. Alja również tego sezonu do udanych zaliczyć nie może, a od powrotu w lecie na korty twarde te wyniki są naprawdę fatalne, wygrała zaledwie 1 mecz, podczas turnieju w kanadyjskim Quebec pokonała Irinę Falconi. Niemniej jednak postanowiłem na nią pograć, jakby nie patrzeć rywalki były całkiem wymagające, a ona wiele od nich nie odbiegała. Ogólnie myślę, że styl gry Tomljanovic weźmie tutaj górę. Chorwatka reprezentująca barwy Australii stara się grać agresywnie, rozrzucać po korcie, oburęcznym backhandem utrudniać życie rywalce, forehand również niebezpieczny. Serwis niezły, choć sporo pierwszego podania na siatce. Dużo problemów ma z poruszaniem się po korcie, jest wolna więc Cirstea na pewno będzie próbowała tutaj gry kątowej. Myślę jednak, że Alja tutaj już od początku przejmie inicjatywę i zacznie dyktować warunki gry. Jeśli utrzyma wymianę, zacznie trafiać i nie będzie sporo UE to gładko wygra, choć prawdę mówiąc nie liczę tutaj na cuda i zapewne w meczu padnie więcej niewymuszonych błędów niż winnerów, a całe spotkanie będzie stało na słabym, ale wyrównanym poziomie. Obie potrafią się zaciąć, mają przestoje na przestrzeni kilku piłek. Nie będzie to łatwy mecz dla jednej, jak i dla drugiej, obie są w słabej dyspozycji, ale moim zdaniem koniec końców zwycięsko z tego pojedynku wyjdzie Tomljanovic. Kurs niezły.
Tomljanovic A. @ 2.21 Pinnacle ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
K 12

kolczasty

Użytkownik
Beck A. - Kudryavtseva A. 3:6 2:6
Krótko. Beck od 17.08 zanotowała 5 kolejnych porażek. Kudryavtseva mimo, że niżej notowana wydaje się być w nieco lepszej formie. Przeszła elminacje w US Open i odpadła z Kerber, w Tokio również zagrała w turnieju głównym i odpadła z Wandeweghe. Liczę, że również tutaj powalczy o turniej główny. Na pewno ma świadomość, że rywalka ostatnio gra piach i upatruje w tym swoją szansę. Po takim kursie moim zdaniem warto spróbować.
Kudryavtseva A. - 2,49 Pinnacle ✅✅✅

Mattek-Sands B. - Gajdosova J. 4:6 6:3 6:1
Również krótko. Gajdosova w formie. Jednak będzie to już Jej 16 spotkanie we wrześniu a oprócz tego grała jeszcze debla. Pytanie czy odpuści ten turniej czy też powalczy. To moje jedyne obawy. Mattek Sands wróciła do tenisa po półrocznej przerwie i stąd tak niski ranking i 225 miejsce. Na pewno nie jest ona jakimś ogórkiem bo w 2011 była nawet na 30 miejscu. Jednak po przerwie zagrała jak dotąd 2 mecze, w których nie zachwyciła. Wygrana z Pironkovą, która jest pod formą i gra totalny piach oraz powalczenie z Vogele, która ostatnimi czasy też szału nie robi i zalicza wtopy. Gajdosova na pewno jeżeli chodzi o formę to jest obecnie 2 poziomy wyżej. Kurs na Gajdosovą zachęcający biorąc pod uwagę jak wielka przepaść jest między tymi zawodniczkami jeżeli chodzi o obecną dyspozycję. Ja pobieram.
Gajdosova - 1,671 Pinnacle⛔ (????Gajdosova - 10 DF)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dx2 254,9K

dx2

Użytkownik
Niculescu-v.Uytvanck 1 @1.33
Rumunka zwyzka formy, nie tylko wygrany turniej. Niculescu w tak duzych turniejach zaistniala w Doha i Pekinie, gdzie bywala polfinalista, a przy turnieju rangi Mandatory to naprawde bardzo duzy wyczyn. Niculescu powinna smialo zagrac w turnieju glownym. Dokombinacji pasuje mi ten typ.

Puig-Hercog 2 @2.2

Bardzo dobre wystepy tutaj notowala tez Slowenka. Kwalifikacje zawsze byly udane i nieraz wygrywala mecze w main draw. Niby jeszcze nie ta forma, chociaz juz lepiej niz w ostatnich miesiacach. Puig raczej srednio, wiec licze ze Hercog zaskoczy rywalke w tym turnieju.
Suarez N.-Flipkens 1 @1.4
Flipkens dobrze, ale jednak stawiam na wszechstronna Hiszpanke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
blaum 651

blaum

Użytkownik
Vandeweghe C. - Radwańska A.
Kurs ryzykowny, ale przy takiej grze Polki po prostu muszę spróbować. Ciężko jej będzie powtórzyć sukces z poprzedniego roku i ponownie zagrać w półfinale. Patrząc na drabinkę Agnieszki i jej przyszłe rywalki to wątpię, że dojdzie tutaj nawet do najlepszej ósemki turnieju. Juto Vandeweghe, a w trzeciej rundzie zapewne czekać na nią będzie Makarova, Muguruza albo Pliskova, czyli tenisistki, które spokojnie mogą wyautować Polkę z walki o końcowy triumf. Ciężko będzie także powtórzyć wyczyn z Wuhan i odpaść już w pierwszej rundzie, ale nie jest to niewykonalne, szczególnie, że Radwańska nie jest w optymalnej formie i może przegrać z każdą przeciwniczką potrafiącą regularnie napierać na nią swoją agresywną grą. Przegrała z Peng, Lepchenko, w P5 z Garcią i na tegorocznym China Open również może odpaść z tak grającą zawodniczką. Oczywiście Amerykanka nie należy do tenisistek bawiących się w wymiany, nie jest regularną przebijaczką, po prostu gra bardzo siłowo i stara się jak najszybciej zdobyć punkt. Tutaj nie będzie inaczej, będzie szukała szybkiego winnera bądź uderzenia mogącego ustawić jej piłkę kończącą. Radwańska na pewno postara się o utrzymanie wymiany, spróbuje rozrzucać po kątach Coco i oczywiście będzie grać na linię końcową żeby uniemożliwić rywalce zagrania potężnym uderzeniem. Gra w półkort tu nic nie da, bo w tej części rządzić będzie Vandeweghe. Ostatnio serwis Amerykanki w meczu z Garcią mnie zawiódł, mam nadzieję, że tutaj tak nie będzie, po prostu wystarczy, że pierwsze podanie siądzie to już będzie dobrze. To Coco tutaj będzie prowadzić grę, narzuci swój styl, przygniecie Agę swoją ofensywą. Polka oczywiście potrafi przeciwstawić się takim rywalkom, gra świetnie w defensywie i bardzo dobrze porusza się po korcie, technicznie również półka wyżej od jutrzejszej rywalki, ale ciężko będzie jej wytrzymać Blitzkrieg Vandeweghe. To pierwszy pojedynek tych tenisistek w ich karierze, więc do końca nie wiadomo jak to będzie wyglądać, to również pierwsze spotkanie w tym turnieju dla tych zawodniczek i w dużej mierze liczyć się będzie która szybciej wejdzie w mecz. Po takim kursie jednak biorę, w handi też można polecieć.
Vandeweghe C. @ 4.81 Pinnacle ⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
merida1879 1,2K

merida1879

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTP Beijing (Chiny)
Godzina: 09.30
Spotkanie: Vandeweghe C. - Radwańska A.
Typ: 1
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam. Pewnie zaraz odezwą się znawcy żółtej odbijanej, i mi wyleją pomyje na głowę za tą analizę.
Ale gra warta świeczki, Agnieszka nie jest w najwyższej formie i to każdy wie. Zaliczyła już trzy wpadki w okresie miesiąca, Woźniackiej nie biorę pod uwagę. Zawsze byłem ciekawy konfrontacji tych dwóch zawodniczek, ponieważ amerykanka gra tenis ofensywny czego Aga nienawidzi, jest zawodniczką szybką i dynamiczną. Naprawdę ten mecz można zaliczyć do bardzo ciekawych w dniu dzisiejszym i to nie dla tego, że gra Polka.
Polecam na taki kurs można zaryzykować i nawet 2:0 przy kursie 7.0 ja zaryzykowałem.
Ale będę kibicował Adze z całego serca - pozdrawiam
P.S Popieram Kolegę z wcześnieszego postu
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Nie martwcie sie chlopkaki Agnieszka jest na wylocie tylko dotknac z Vinci moze jeszcze wymeczy ale z Muguruza lub Kvitova napewno nie ma szans takze do 3 razy sztuka :grin: Vandeweghe poza serwisem uda sie albo nie uda jest ogolnie kiepska technicznie i mimo wszytko za slaba nawet na Radwanska bez formy.BTW Lisicki meczarnie z uwaga 496 zawodniczka w rankingu WTA ,cos czuje ze beda jaja w tym turniju podobnie jak w Wuhan,wiekszosc z czolowki moze juz myslami na plazy z drinkami itp swoje juz zarobily w sezonie...Sharapova nie mogla znalezc formy na Bncinkszy to nie wiem czy z mocno bijaca Kanepi sobie poradzi,Halep bez formy,Kerber bez formy,Radwanska bez formy,Jankovic tez nie zachwyca w ostatnich miesiacach,Jedynie Ivanovic,Kvitova,Bouchard i Woznaicki moze zajda daleko
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Nie marwcie sie chlopkaki Agnieszka jest na wylocie tylko dotknac z Vinci moze jeszcze wymeczy ale z Muguruza lub Kvitova napewno nie ma szans takze do 3 razy sztuka :grin: Vandeweghe poza serwisem jest kiepska technicznie i mimo wszytko za slaba nawet na Radwanska bez formy.BTW Lisicki meczarnie z uwaga 496 zawodniczka w rankingu WTA cos czuje ze beda jaja w tym turniju podobnie jak w Wuhan,wiekszosc z czolowki moze juz myslami na plazy z drinkami itp swoje juz zarobily w sezonie...
Nie zdziwiłbym się zupełnie jakby Aga dotarła nawet do finału, podobnie było w Montrealu, gdzie nikt się nie spodziewał wygranej Agnieszki. Ewidentnie odpuściła zawody w Wuhan, bo Pekin jest lepiej płatny, podobnie uczyniło większość zawodniczek. Tutaj nie przewiduje tylu niespodzianek, większość zawodniczek jest juz zmęczona sezonem, ale też walczy o Singapur, więc motywacja jest i trzeba dac z siebie wszystko. Muguruza gra w kratkę, potrafi zagrać znakomicie w jednym turnieju, po czym w kolejnym zalicza wpadkę, z Kvitovą zależy, zapewniła sobie udział w Singapurze, jest znana z tego, że potrafi odpuścić niektóre zawody, więc nie wiadomo jak będzie w Pekinie. Na pewno takie zawodniczki jak Ivanovic, Wozniacka, Kerber, czy Bouchard, a nawet Radwańska nie odpuszczą i zagrają na 100%. Na jutro polecam pograć Jankovic i Pennette, może później pojawi się analiza do tych spotkań.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Nie zdziwiłbym się zupełnie jakby Aga dotarła nawet do finału, podobnie było w Montrealu, gdzie nikt się nie spodziewał wygranej Agnieszki. Ewidentnie odpuściła zawody w Wuhan, bo Pekin jest lepiej płatny, podobnie uczyniło większość zawodniczek. Tutaj nie przewiduje tylu niespodzianek, większość zawodniczek jest juz zmęczona sezonem, ale też walczy o Singapur, więc motywacja jest i trzeba dac z siebie wszystko. Muguruza gra w kratkę, potrafi zagrać znakomicie w jednym turnieju, po czym w kolejnym zalicza wpadkę, z Kvitovą zależy, zapewniła sobie udział w Singapurze, jest znana z tego, że potrafi odpuścić niektóre zawody, więc nie wiadomo jak będzie w Pekinie. Na pewno takie zawodniczki jak Ivanovic, Wozniacka, Kerber, czy Bouchard, a nawet Radwańska nie odpuszczą i zagrają na 100%. Na jutro polecam pograć Jankovic i Pennette, może później pojawi się analiza do tych spotkań.
__________________
No nie wiem chyba troche przeceniasz Radwanska, ktora od dluzszego czasu ma muchy w nosie i jak jej sie chce grac to gra jak jej sie nie chce to przegrywa z byle kim,
zaliczyla 2 bolesne porazki w ostatnich tygodniach Lepchenko,Garcia, Wuhan takze mogla niezle zarobic a wyszlo jak wyszlo.Muguruza mimo wszytko widac ze jest w gazie ,pokonala Halep po bardzo dobrym meczu,oddala mecz walkowerem z Svitolina aby lepiej przygotowadc sie do Pekinu i dac z siebie wszystko wiec mysle ze zajdzie daleko.Cornet 2razy sprawila niespodzianke ogrywajac Williams dlaczego mialaby sie nie szarpnac na Jankovic bez formy,o Penettcie juz wczoraj tez myslalem i kurs od wczoraj znacznie spadl ???? JA gram Muguruze i Safarova GOOD LUCK
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Kanepi Kaia - Sharapova Maria 2 @ 1,22 ✅ 4-6 1-6

Zahlavova Strycova Barbora - Halep Simona 2 @ 1,21✅1-6 4-6

Kerber Angelique - DellAcqua Casey 1 @ 1,32 ✅ 6-1 3-6 6-3

AKO: 1,98 @ Betgun✅

Zaczynamy kolejny turniej. Kilka zawodniczek wciąż walczy o przepustkę na turniej w Singapurze. W niedziele mecze całkiem wyrównane, pewnie nie będzie zbyt dużo niespodzianek, dlatego wybrałem takie 3 spotkania.
Sharapova w Wuhan zbytnio nic nie pokazała. Bacsinszky zagrała świetny turniej i odpadła dopiero w ćwierćfinale z Caro. Maria w meczu z Kuznetsovą od 2 seta zagrała naprawdę nieźle. W tym turnieju sporo zawodniczek narzekało na nawierzchnie, która okazała się dość wolna i nie premiowały zawodniczek takich jak Maria. Tutaj będzie inaczej. Rosjanka nie broni żadnych punktów z poprzedniego roku. Kanepi opisywałem jakiś czas temu odnośnie meczu z Kirilenko. Dziewczyna grać potrafi, ale chłodnej głowy na pewno nie posiada. 15-20 DF w meczu to u Niej chleb powszedni. Dochodzą do tego niewymuszone błędy w stylu smeczów w siatkę. H2H 3-0 na korzyść Mashy i nie sądzę, aby Estonka była w stanie zagrozić utytułowanej rywalce w obecnej formie.
Halep pozazdrościła chyba Radwańskiej odpadając już w 2 rundzie w Wuhan. W tym sezonie Rumunka nie musi już tak tankować rankingu jak wcześniej. Póki gra Serena nie ma szans na zrzucenie jej z 1 miejsca. Oglądając jej mecz z Muguruzą odniosłem wrażenie, że raczej szykuje się na Pekin. A ma czego bronić, bo Kvitova po wygraniu turnieju w Wuhan wskoczy na 2 miejsce. Młoda tenisistka ma wszelkie atuty by w przyszłości zostać numer 1 WTA: mocny forehand, płaski i silny serwis, dynamika, szybkość, wytrzymuje wymiany i nie popełnia dużej liczby błędów, dodatkowo jest bardzo regularna i świetnie gra z głębi kortu. Jestem zdania, że na tym turnieju powinna dojść daleko. Czeszka w tym sezonie radzi sobie nieźle, ale jej siłowy styl to woda na młyn Halep. Dlatego wątpię, aby tutaj sprawiła niespodziankę.
Kerber w meczu ze Svitolina zagrała naprawdę dobrze, mino wyniku 2-0. Szkoda było niewykorzystanych sytuacji z 2 seta i łatwo przegranego TB. Widać było na jej twarzy ogromną irytację i złość, że Ukrainka postawiła takie warunki. Atuty Niemki to zdecydowanie serwis, bardzo mocny forehand i kończenie wymian winnerami, ale słynie też ze świetnej gry w defensywnie. Australijka gra podobnie jak Angie, jednak popełnia zdecydowanie dużo więcej błędów. Kerber broni tutaj ćwierćfinału z poprzedniego roku. Dodatkowo walczy o Singapur, więc motywacja w tym turnieju powinna być jeszcze większa niż w Wuhan. Stawiam na Angelikę, bo jest tenisistką zdecydowanie lepszą od Casey.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
blaum 651

blaum

Użytkownik
Po Montrealu i Cincinnati widać jak Aga siadła, dzisiaj też to było widać w meczu z Coco. Myślami gdzie indziej, po korcie poruszała się jakby jej się nie chciało, a wygrała tylko dlatego, bo Amerykanka sama się wyautowała głupimi błędami. Może z 5-6 akcji było wykreowanych przez Agę, gdzie to ona prowadziła grę i zdobyła punkty dzięki swojej sile. W drugiej rundzie powinna sobie poradzić, szczególnie jak trafi na Vinci to nie powinno być problemów, później zobaczymy, ale jakoś nie widzę wygranej chociażby z taką Makarovą. Sam mecz słaby, Radwańska słaba, Vandeweghe jeszcze gorsza.
Pennetta skupia się teraz tylko na deblu z Hingis i walce o SEC, a samego singla traktuje jako dodatkowy zarobek, pewnie powalczy, ale myślę że przyjechała tylko po wpisowe. Więc bierzcie to pod uwagę.

Makarova E. - Muguruza G.
Porzucam szukanie dużego value i wracam do grania czegoś bardziej przyziemnego. Na dzisiaj taki typ. Sporo myślałem nad tym spotkaniem, miałem je w końcu odpuścić, ale po tym jak rzucili JJ i Safarovą na poniedziałek to postanowiłem jednak pograć coś w tym pojedynku. Idę oczywiście w kierunku Rosjanki, czyli na przekór Ganadorowi, więc zobaczymy kogo &#39;zawodniczka&#39; wygra. Hiszpanka to z pewnością tenisistka, która już w niedługim czasie będzie aspirować o pierwszą dziesiątkę, ale niestety jeszcze nie teraz. Widać progres w grze, szczególnie w ostatnim czasie wykręca niezłe wyniki, aczkolwiek w moich oczach to nadal za mało na Katię. Wygrała oczywiście z Halep, ale dla mnie to nie było jakieś świetne widowisko, jak niektórzy piszą. Rumunka zagrała słabiutko, to cień zawodniczki z Paryża, Londynu czy nawet Cincinnati. 21W-38UE mówi samo za siebie. Gra na środek, bez zmiany tempa, zero kątów i kreowania gry, gdzie zaskakiwała w wymianach. Tak przecież zawsze grała Simona, w tym meczu tego nie było. Formy nie ma i Muguruza to wykorzystała, dzięki czemu znalazła się w kolejnej rundzie. Oczywiście nie oddaję tutaj wszystkich zasług słabej postawie Rumunki, bo Hiszpanka zagrała naprawdę nieźle, ale jeśli Simona nie potrafi utrzymać piłki w korcie to jest jednak coś nie tak. Garbina była regularniejsza w wymianach i wygrała. Z Halep będącą w formie za dużo szans bym jej nie dawał. Muguruza w spotkaniu z Wozniacką pokazała lepszy tenis, a mimo to przegrała, po prostu nie jest jeszcze gotowa przeciwstawić się takim zawodniczkom w mniej więcej swojej optymalnej dyspozycji, przynajmniej moim zdaniem. Jeśli chodzi o Makarovą to oczywiście w Wuhan popłynęła z Timeą, ale jakoś patrzę na to spotkanie z przymrużeniem oka. Zaledwie 1 wygrany gem na własnym podaniu mówi sam za siebie. W Pekinie myślę, że zobaczymy Katię taką jaką widzieliśmy na USO, a trzeba dodać, że tam nie tylko grała w singlu, ale również i w deblu, a zaliczyła półfinał w grze pojedynczej i finał w parze. Sporo miała w nogach, a zagrała świetny turniej. Na China Open będzie świeższa, bardziej wypoczęta i dopiero tutaj pokaże chińskiej publiczności swój prawdziwy tenis. Jak dla mnie o dziwo jedynym atutem Hiszpanki może być wada Rosjanki, czyli jej szybkość. Jeśli Muguruza rozstawi po kątach Makarovą to możemy zobaczyć ciekawe spotkanie. Myślę jednak, że solidny i konsekwentny tenis Katii wygra. Równa gra, wyważona agresja z rotacją oraz płaskie i mocne zagrania wezmą górę. Liczyłem, że kurs jeszcze wzrośnie, ale niestety stanął w miejscu.
Makarova E. @ 1.63 Pinnacle ✅✅
UE, UE, UE... Wiele szczęścia Makarovej.

Pliskova K. + Kerber A.
Zazwyczaj nie gram ako, ale przy tak jałowej ofercie na jutro postanowiłem coś skleić. Miałem dorzucić jeszcze Venus, ale z Watson nic nie wiadomo, niby ostatnio formą nie powala, ale Brytyjka potrafi zaskoczyć. Wracając do jutrzejszych spotkań. Pliskova jest w gazie, a podczas tournee po Azji wykręca świetne wyniki. Zaliczyła już 2 finały, w jednym z nich wygrała. W Wuhan również pokazała się z bardzo dobrej strony, odprawiła z turnieju Stosur i Petkovic, ulegając dopiero w trzeciej rundzie Kvitovej, późniejszej triumfatorce. Warto dodać, że jako jedyna urwała Petrze seta, a przecież jej rodaczka szła przez ten turniej jak burza. Podczas P5 dwukrotnie stawiałem już przeciwko Karolinie i dwukrotnie się pomyliłem. Myślałem, że zmęczenie weźmie górę nad Czeszką, ta jednak twardo szła dalej i utwierdziła mnie w przekonaniu, że potrafi grać z takim obciążeniem. Teraz miała 3 dni odpoczynku, niby nie za wiele, ale to zawsze coś. Hercog gra od kwalifikacji, także 2 spotkania już rozegrała. Dzisiaj gładka przeprawa z Puig, której oddała zaledwie 3 gemy, jednak w meczu z Pliskovą na pewno tak nie będzie. Karolina nie tak dawno pokonała Polonę i myślę, że zrobi to drugi raz. Jest w gazie, świetnie serwuje, porusza się po korcie i myślę, że jej ofensywa weźmie górę. Następny mecz do dubla to spotkanie Angie z Casey. Spodziewałem się wyższego kursu na Kerber, ale biorę co dają. Niemka nigdy nie miała problemów z Australijką i w tym spotkaniu też nie liczę na to, że DellAcqua zaskoczy i zanotuje korzystny wynik. Grały ze sobą 2 razy, oba wygrała Niemka, tracąc przy tym zaledwie 4 gemy - sumując wyniki obu konfrontacji. Oczywiście mecz meczowi nie jest równy, ale jakoś nie wierzę w umiejętności Casey w pojedynku z Angie. Kerber jak zagra swoje to przejdzie przez rywalkę bezproblemowo, nie tracąc nawet seta. W Wuhan zawiodła odpadając w ćwierćfinale ze Svitoliną, aczkolwiek ta zagrała solidy tenis, była konsekwentna i bardzo dobrze grała w obronie. Znalazła swoją szansę w głębokich zagraniach i sytuacyjnych piłkach. Niemka nie mogła sobie poradzić z natarciem Ukrainki, która potrafiła utrzymać wymianę. W drugim secie prowadziła już 4-1, ale roztrwonią swoją przewagę przez głupie błędy na przestrzeni kilku piłek, tym samym przegrywając cały mecz 0-2. 33W-32UE Angelique na 31W-23UE Eliny, także widać, że zwyciężczyni tego spotkania była lepsza. Wiadomo, Angie na pewno będzie grała swoje, czyli świetny, crossowy backhand i prostopadłe, płaskie piłki z forehandu na linie. Dodatkowo obrona i poruszanie się po korcie na wysokim poziomie. Mam nadzieję, że nie będzie tylu niewymuszonych, ale nawet jeśli to po prostu nie widzę tego, że Casey zagra na podobnym poziomie co Svitolina i wykręci wynik W-UE na tak podobnym poziomie. Niemka ma większe umiejętności, paletę zagrań i technicznie przeważa nad rywalką. Singapur już za niecały miesiąc, a nie licząc Pekinu Kerber ma jeszcze w planach tylko Moskwę, a tam wiadomo, że obsada też będzie mocna. Traci ponad 400 punktów do ósmej Wozniackiej, więc tutaj musi się sprężyć i wykręcić niezły wynik. Ako jak najbardziej do grania.

AKO @ 1.86 Pinnacle
⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Na poaczatek Bravo dla Bluam za trafiony typ na Makarova.Bylo caly czas na styku ale Rosjanka wymeczyla ostatecznie. Ogladalem spotkanie,sporo bledow ze strony obu tenisitek ale umowmy sie przy tak skrajnie ofensywnym tenisie ktory obie graly bledy byly nie uniknione,pocisk za pociskiem,bardzo duzo fajnych wymian widzialem, mecz byl na wysokim poziomie ,Rosjanka zajdzie bardzo daleko w tym turnieju juz nie moge sie doczekac kursow na Makarova w spotkaniu z Radwanska mam nadzieje ze Polka jeszcze przetrzyma i nie odpadnie z Vinci bo z tak pewnie grajaca i zmotywowana Makarova nie ma najmniejszych szans.
Na jutro dosyc uboga oferta ,myslalem nad Bencic ale Ivanovic pewnie wymeczy, latwo z pewnoscia nie bedzie miala z rewelacja tego sezonu jaka jest Szwajcarka,myslalem takze nad Cornet ktora potrafi zaskoczyc ,Jankovic od czerwca gra w kratke mimo wszystko jesli Serbka zagra na swoim poziomie to Francuzka wkoncu ulegnie.Myslalem takze nad typem na Penette ale po dluzszym analizach i konsulatcjach odpuszcze sobie to spotkanie,istnieje ewentualnosc ze jesli mecz nie bedzie ukladal sie po jej mysli to odpusci sobie i skupi sie na grze deblowej ,znamy przypadek Vinci i Errani ktore notorycznie tak robia olewajac gre singlowa,MChale kelnerka nie jest i postawi wysoko poprzeczke pozatym kursy sa dziwnie wystawione kilka dni temu mozna bylo zlapac 2.00!! na Penette przypadek ,pomylka nie sadze bo niby czemu taki kosmiczny kurs na Penette ,Mchale nie gra nic w tym sezonie,ranking forma na korzysc Wloszki ,smierdzi mi to spotkanie i to bardzo.
Na jutro wybralem moim zdaniem najpewniejsza opcje mianowicie Marie Kirilenko ,fajnie ostatnimi tygodniami sobie pogrywa ,powoli odbudowuje ranking i wraca do formy ,byc moze juz niedlugo zobaczymy ja z powrotem w piewrszej setce rankingu,porazka w Seulu w polfinale z trumfatorka tego turnieju, rewelacja sezonu Pliskova po zacietym spotkaniu co wazne.Pironkova w tym sezonie forma zerowa ,odpada w poczatkowych fazach turnieji od maja porazka goni porazke,tutaj o dziwo przebrnela przez Kfali ale rywalki nie byly zbyt wymagajace,nie sadze aby zaistniala specjalnie w tym spotkaniu, Rosjanka mimo iz jeszcze nie w swojej optymalnej formie to jest w kazdym elemncie lepsza obecnie od Bulgarki,kursy na Kirilenko nie powalaja ale mozna zaryzykowac 2:0 w setach bo sadze ze obejdzie sie bez histori w tym pojedynku na co licze.:cool:

Maria Kirilenko &amp; Tsvetlana Pironkova Moj dobry Boze co ta Ruska zrobila z 0:3 na 4:3 prowadzila a potem jakies 11 gemow przepierd...a otak poprostu robiac blad za bledem jestem w szoku????

Maria Kirilenko 1.50 bet 365
Maria Kirilenko 2:0 w setach 2.37 bet365
 
blaum 651

blaum

Użytkownik
Giorgi C. - Safarova L.
Nie mam dzisiaj za wiele czasu, więc krótko. Kurs niski, ale i tak jestem zaskoczony, że wystawili 1.45. To pierwszy pojedynek tych tenisistek. Obie ostatnio wystąpiły w Wuhan, gdzie odpadły już w pierwszej rundzie. Włoszkę z turnieju odprawiła Svitolina, Safarova natomiast po trzysetowej konfrontacji musiała uznać wyższość Lisickiej. W tym spotkaniu Lucie nie powinna mieć żadnych problemów z Camillą. Zanotowała spadek formy od Londynu, ale nadal potrafi grać na przyzwoitym poziomie i te wyniki nie są złe, a jak już przegrywa to z dobrymi zawodniczkami. O Giorgi już wiele razy pisałem, tenisistka która musi mieć swój dzień. Potrafi mocno uderzyć, ma silny serwis, ale większość jej piłek kończy na siatce albo na aucie. Wymian u tej zawodniczki nie ma, próbuje od razu posłać winnera, co przeradza się w błąd. Potrafi przegrać z każdą przeciwniczką, jak jej nie idzie to po całej linii. Safarova jest bardziej konsekwentna, też miewa przestoje i popełnia gafy, ale jest tego zdecydowanie mniej i do tego potrafi utrzymać wymianę w przeciwieństwie do jej jutrzejszej rywalki. Również ma silny serwis, tak jak Włoszka, ale popełnia zdecydowanie mniej podwójnych, a jej pierwsze podanie siedzi częściej w karo. Nie będę się rozpisywał zbytnio. Czeszka ma większe umiejętności, jutro powinna wygrać ten mecz i zawitać w kolejnej rundzie. Przypuszczam, że mecz zakończy się w dwóch setach i nie oczekuję jakiejś niespodzianki.
Safarova L -3.5g @ 1.85 Pinnacle ⛔⛔
 
dx2 254,9K

dx2

Użytkownik
Kirilenko-Pironkova 1 @1.55
Mam dobre przeczucia co do MaKiri. Kirilenko caly rok stracony na rehabilitacji wlasciwie, wiec jezeli cos chce zagrac jeszcze w tym seoznie to wypadaloby teraz, poniewaz po azjatyckiej czesci pozostanie juz wlasciwie tylko kilka turniejow halowych. Kirilenko dobrze grala juz w Seulu, gdzie przegrala polfinal w 3-ech zacietych setach z Karolina Pliskova. Ranking Kirilenko slabiutki, nawet zabraklo do startu w turnieju glownym, ale Rosjanka miala w planie dzika karte prawodopodobnie i byla tego swiadoma, bo juz w srode (!) trenowala w Pekinie. Przygotowania wydaja sie zatem powazne. W nastepnej rundzie prawdopodobnie bedzie czekac Serena Williams, ale Maria byla rok temu w 3 rundzie, wiec nawet wygranie jednego meczu jest wazne przy tak dobrze punktowanym turnieju. W Pekinie tylko za druga runde jest 25 tysiecy na reka plus ponad 50 oczek. Pironkova na pewno tez sie bedzie starac, nie wiadomo jak to do konca z dyspozycja Bulgarki, ale licze na dobry wystep Kirilenko. Kto wie, moze Serena sie wycofa po rzekomej kontuzji z Wuhan, a zaskakujace porazki tez sie zdarzaja wczesniej niz pozniej, wiec Maria moze sie sprawdzic na tle Sereny. Najpierw jednak trzeba wygrac, przygotowania powazne, takze sprobuje zaufac MaKiri.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Dwóch użytkowników wyprzedziło mnie z typem na Kirilenko, więc nie będę się powtarzać. Dodam tylko, że Maria nie zagrała w Wuhan, a Seoulu oglądałem jej mecze i wyglądało to bardzo obiecująco. Jeśli przez ten wolny czas solidnie pracowała nad wyższą formą, to nie powinna mieć problemów z Pirinkovą, która jest zdecydowanie pod formą.
Mattek-Sands Bethanie - Barthel Mona 1 (+1,seta) @ 1,53 Unibet ✅ 6-4 1-6 4-6
Amerykanka powraca powoli po operacji biodra. W Wuhan niestety nie udało się i przegrała z Vogele, z która notabene wygrała w Pekinie w meczu o 1 rundę głównej drabinki. Pokonała także Gajdosovą, która ostatnio była w niezłej formie. Barthel raczej nie ma się zbytnio czym chwalić, bo ostatnie turnieje to maksymalnie 2 runda. Styl Bethanie to typowe &#39;&#39;hit or miss&#39;&#39;. Dużo płaskich, mocnych piłek, silny forehand, przyzwoity serwis ustawiający wymianę, dodatkowo bardzo dobre umiejętności techniczne wyniesione z gry w debla. Barthel gra w podobnym stylu. Jednak jest to zawodniczka na którą nie postawiłbym złamanego grosza. Dziewczyna potrafi bić mocne piłki, ma dobry serwis, ale zero psychiki. Potrafi z 5-2 i własnego serwisu doprowadzić do 5-5, a nawet i przegrać seta. Dużo piłek wyrzuca lub wali w siatkę. Regularność jest jej raczej obca. Dlatego właśnie liczę, że doświadczona Mattek-Sands będzie potrafiła nawiązać walkę z Niemką.
Jankovic Jelena - Cornet Alize 1 @ 1,74 Pinnacle ⛔ 5-7 6-3 4-6, ten mecz to była istna komedia...????
Jankovic ostatnio w Wuhan skreczował w meczu z Vandeweghe z przyczyn nieznanych. Prawdopodobnie powodem mogła być pogoda, ale pewnie chodziła o lepsze przygotowanie się do turnieju w Pekinie. W przekroju całego sezonu Jelena prezentuje solidną formę, co zaowocowało 11 miejscem w rankingu. W zeszłym roku w tym turnieju doszła aż do finału, gdzie poległa gładko z Sereną. Cornet w ostatnich 2 tygodniach spędziła na kortach sporo czasu. Finał w Guangzhou, ćwierćfinał w Wuhan może odbić się na filigranowej Francuzce. Już w meczu z Niculescu było widać problemy z kondycją, ale tam pogoda dała się Alize porządnie we znaki. Serbka prezentuje zdecydowanie bardziej siłowy styl gry. Lubi grać kątowo, z głębi kortu radzi sobie bardzo dobrze, czasem zaskoczy jakimś skrótem. Cornet stylem przypomina bardziej Radwańską, czyli &#39;&#39;ściana&#39;&#39;, przebijanie piłek i wytrzymywanie długich wymian. Jelena broni tutaj finału, a więc mnóstwo punktów, więc porażka w 1 rundzie to byłaby tragedia. Alize punktów żadnych nie broni,a w ostatnim czasie dużo grała, więc tutaj stawiam na Serbkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dx2 254,9K

dx2

Użytkownik
Petkovic-Keys 1 @1.75
Starcie dwoch zawodniczek u ktorych finezja raczej nie jest na pierwszym miejscu. Keys tej sily ma wiecej jeszcze. Podobno w starciu dwoch mlotow stawia sie na tego wiekszego, ale jedna ktypuej wygrana Petko. Niemka straszny dramat przezyla z Niculescu, nie nadazala za Rumunka w wymianach, skracal jak sie da w 1 secie, w2 secie Petkovic obronila 3 pilki meczowe, a w ostatecznym rozrachunku wygrac caly mecz. Oczywiscie Petkovic z czasem gral coraz lepiej. Meczu Keys nie widzialem, takze ciezko mi sie odniesc. Petkovic 3 lata temu byla o krok od wygrania tu w Pekinie, a przegrala w 3 setach z Agnieszka Radwanska i tym sposobem POlak zapisala jeden z najwiekszych sukcesow w karierze. Warto jednak dodac, ze w tamtym meczu Petkovic miala Polke na widelcu i to ona dyktowala warunki w ostatnim secie, nie wykorzystujac wielu okazji na przelamania w kluczowych momentach decydujacego seta i w efekcie przegywajac. Ogolnie mam wrazenie, ze Petkovic juz nigdy pozniej tak dobrze nie grala, a przeciez po drodze byla jeszcze dluga przerwa od tenisa przez uraz. Petkovic rozkrecala sie w meczu z Niculescu, a Rumunka tez stad ma dobre wspomnienia. Zakladam, ze Petkovic wygra po trudnym meczu.
 
K 12

kolczasty

Użytkownik
Kolega wyżej (maciass00) typ z Jankovic masz na czerwono a obok plus więc jest tutaj jakaś niekonsekwencja ???? .
Też postawiłem Jankovic jak kurs przekroczył 1,7. Jednak po spotkaniu uznałem że bezpieczniejszy był over gemowy. Cornet z dobrze dysponowaną Bouchard ugrała 8 gemów i można było oczekiwać podobnej ilości gemów ugranych po 2 setach z Jankovic co dałoby 21 gemów i pokryło over 20,5 nawet gdyby nie było 3 seta. Z drugiej strony Jankovic miała 2 piłki setowe w 1 secie. Tak czy inaczej zostawmy to.

E.Svitolina - M.Sharapova 2:6 2:6
Svitolina dobrze dysponowana. W Wuhan w 2 setach odprawiła kolejno Giorgi C., Lisicki, Kerber i ugrała 8 gemów z będącą w mega gazie Kvitovą. Przede wszystkim u Svitoliny funkcjonowało w Wuhan 1 podanie i skuteczność po 1 serwisie. Statystyk nie przytaczał każdy może sobie znaleźć. W tym upatruje Jej mocną stronę i fakt że będzie Ją relatywnie trudno połamać. W Wuhan dała się połamać w 4 spotkaniach łącznie 10 razy wiec nie jakos mega dużo jak na kobiece standardy i fakt z kim grała.
Po przeciwnej stronie siatki faworyzowana Sharapova, która w moim odczuciu gra nierówno i ma przestoje. Oglądałem 1 set z Kanepi i nie wyglądało to dobrze. Sharapova przegrała 2 swoje serwisy i miała sporo UE mimo że Kanepi nie grała nic wielkiego. Do tego w ostatnich kilku spotkaniach dochodzi u Sharapovej zawsze 5-10 DF.
Moim zdaniem Svitolina z pewnością postawi poprzeczkę znacznie wyżej od Kanepi. Jeżeli będzie miała optymalny dzień serwisowy ze skutecznością 1 serwisu na poziomie 70% to szansa na pokrycie handicapu jest duża wobec nierówno grającej Sharapovej, która nie jest w najwyższej formie.
E Svitolina (+5g) Pinnacle - 2,00 ⛔⛔⛔
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
y mecz. Oczywiscie Petkovic z czasem gral coraz lepiej. Meczu Keys nie widzialem, takze ciezko mi sie odniesc. Petkovic 3 lata temu byla o krok od wygrania tu w Pekinie, a przegrala w 3 setach z Agnieszka Radwanska i tym sposobem POlak zapisala jeden z najwiekszych sukcesow w karierze. Warto jednak dodac, ze w tamtym meczu Petkovic miala Polke na widelcu i to ona dyktowala warunki w ostatnim secie, nie wykorzystujac wielu okazji na przelamania w kluczowych momentach decydujacego seta i w efekcie przegywajac.
I co to ma do jutrzejszego meczu ? Nic.
To co grała Petko to było straszne, szczególnie przy siatce,pójście i już było wiadomo że punkt dla przeciwniczki. Wygrała ten mecz tylko przez brak kończąch uderzeń Rumunku i wchodzenie w długie wymiany, które lepiej wytrzymywała Niemka. Keys wiadomo jak gra, szuka kończącego returnu, ryzykuje i kończy akcje błyskawicznie, o wiele lepsza gra przy siatce, świetne smecze. Obrona Petko tego nie zniesie.
Tenis Keys od stanu 3:5 w 3secie to majstersztyk. Płaskie piłki pod końcową linie, świetny serwis,efekt &gt;4 gemy z rzędu.
Lepsza forma przedewszystkim Keys i to na nią wolę postawić ;)

Petkovic Andrea - Keys Madison @2,1⛔⛔ Bet365 Może i mecz 50/50 ale zawiodłem się na Kluczykach!
 
psotnick 938,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Petkovic A. - Keys M.
Typ: Over(20.5) @ 1.64 Betcity ⛔ 6-2 6-3
A dla mnie to mecz bez faworytki, obie to w tej chwili kwintesencja nieregularności, ich forma faluje z góry na dół kilka razy nie tylko w trakcie meczu, ale nawet jednego seta. O Petkovic tu już była mowa, lekko żenująca postawa z Niculescu, ale Keys niewiele lepiej. Bo jeśli mówimy, że kapitalnie grała w końcówce 3 seta odwracając wynik z 3-5 na 7-5, to warto też pamiętać co się działo do tego momentu, przecież ona miała mecz na wyciągnięcie ręki w krotkich 2 setach i spieprzyła to dokumentnie. W drugim secie prowadzi 6-3 4-2, rywalka leży i kwiczy i właśnie wtedy Kluczyki przestają grać, szybko robi się 6-3 6-7 3-5 i Jankeska na własne życzenie stawia się pod ścianą. Moim zdaniem typowanie zwycięzcy tego meczu to zupełna loteria, bo obie mają atuty czysto sportowe ale też swoje demony, które zabrały obu gen regularności. Nie jest przypadkiem, że 5 ostatnich meczów Keys to trzysetówki, a Petkovic na pełnym dystansie grała w 5 z 7 ostatnich. Jak dla mnie szykuje się kolejna trzysetówka, a linia wystawiona na takim poziomie, że i w dwóch setach spokojnie ją można przekroczyć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom