>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Baku, 21-27.07.2014

Status
Zamknięty.
macio106 136,2K

macio106

Znawca - MMA
Katarzyna Piter - Bojana Jovanovski ✅ 3:6, 1:6
Typ: 2
Kurs: 1,33
Bukmacher: Betclick

Mecz na dzisiaj to starcie Polki z Serbką. Serbka jest na 40 miejscu w rankingu WTA. Ostatni jest występ w Istambule zakończył się nie wątpliwie porażką, gdyż odpadła w 1/16 z niżej rozstawioną Francesca Schiavone (6-1 6-4), ale na ostatnim Wimbledonie pokonała Victorie Azerenkę (6-3 3-6 7-5), by odpaść po tie-break&#39;u(4-6 7-6 (5) 10-8) z niżej notowaną i bardzo młodą Tereza Smitkovą, dla której występ na Wimbledonie był życiowym sukcesem. Widać że ostatnio nie za bardzo idzie jej gra i jest głodna zwycięstw, i Polka jest idealnym rywalem aby zwyciężyć gdyż w ostatnich 7 turniejach przegrywała od razu w pierwszej rundzie. Polska nie ma praktycznie żadnych szans z tak doświadczoną zawodniczką jaka jest Serbka i to ona jest tutaj faworytem i kurs 1,35 jest według mnie zachęcający, aby grać na Serbkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Sorana Cirstea-Stefanie Voegele

Voegele 2.37 bet365 ✅✅

w tym spotkaniu kieruje sie wylacznie obecna forma obu zawodniczek.Rumunka jak na 29 rakiete swiata gra zdecydowanie ponizej oczekiwan,zawodzi w tym sezonie i jest zdecydowanie pod forma,Szwajcarka rowniez nie zachwyca w tym sezonie szkoda bo polubilem ja po tym jak pokazala sie z bardzo dobrej strony i dala mi zarobic w ubieglym sezonie , u Szwajcarki widze maly progres i poprawe gry i jestem w stanie jej zaufac i postawic na nia wieksze pieniadze.W tym tylko miesiacu ma na rozkladzie takie zawodniczki jak Pironkova ,Goerges,Svitolina co swiadczy o tym ze jest w stanie zagrac na dobrym poziomie i powoli wraca do optymalnej dyzpozycji.Obie panie doskonale czuja sie na twardej nawierzchni ,licze ze Rumunka zacznie sie dasac na korcie co czesto ma w zwyczaju jak jej nie idzie i przegra gladko mecz, po takim kursie zaufam Voegele.
........................
Nie radze nikomu stawiac na Radwanska,nie dajcie sie nabrac na wysoki kurs, forma Polki wyparowala na ksiezyc i wydaje mi sie ze malo sie zmienilo na przestrzeniu kilku tygodni,nie pomoze fakt ze gra z anonimem ale po wynikach widze ze mloda Japonka jest zdolna,glodna zwyciestw i idzie jak burza i przedewszystkim jest bardziej ograna w tym sezonie od Uli.Pokonanie Rybarikovej , ktora na hardzie jest bardzo grozna mowi wiele.Ogladalem kilka osatnich spotkan Polki i nie wyglada to dobrze zamiast byc lepiej to powiedzialby ze jest coraz gorzej..Ula predzej czy pozniej sama sie wykonczy bledami ktorych robi co nie miara w swoich spotkaniach.
M.Eguchi 2.00 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Baku (Azerbejdżan), twarda



Piter K. (Pol) - Jovanovski B. (Srb)

Typ. Piter +1.5 sets 1.77 Unibet⛔


2 runda tenisowego turnieju w Baku i pojedynek Kasi Piter z Bojaną Jovanovski. Obydwie zawodniczki po ciężkich bojach awansowały do 2 rundy. Nasza rodaczka miała jednak w moim odczuciu trudniejsze zadanie, ponieważ słabsza z sióstr Pliskovych, Kristyna do najłatwiejszych przeciwniczek nie należy, ponieważ prezentuje mocno ofensywny tenis, jednak Polce udało się uporać z rywalką. Serbka strasznie męczyła się z Mayr-Achleitner, która w ostatnim czasie przegrywa co się da, będąc zupełnie pod formą. W sumię zarówno Polka, jak i Serbka w tym roku wyniki poniżej krytyki, obydwie prezentują słabą formę, Jovanovski coś tam pograła na Wimbledonie, ograła nawet wracająca po kontuzji Azarenkę, ale to by było na tyle. W grze Piter coś drgnęło, nie jest to oczywiście wielka zmiana, ale nie przegrywa co się da, pokazała charakter i wole walki w ostatnim spotkaniu, wierzę, że podobnie będzie w spotkaniu z Jovanovski. Skoro Austryjaczka zdołała ugrac seta z Serbką, nawet była bliska wygranej, to spokojnie stać na to Polkę. Moim zdaniem, po tym co prezentują obydwie zawodniczki, znowu powinniśmy zobaczyć ciekawy, zacięty pojedynek, zakończony po 3 setach. Zarówno jedna jak i druga w ostatnim czasie lubią zagrać sporo gemów. Liczę, że jednak to Polka wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko, a jak nie to przynajmniej ugra jednego seta, spokojnie ją na to stać, kursy mocno przesadzone.
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Katarzyna Piter - Bojana Jovanovski
Typ: 2
Kurs: 1,33
Bukmacher: Betclick
Mecz na dzisiaj to starcie Polki z Serbką. Serbka jest na 40 miejscu w rankingu WTA. Ostatni jest występ w Istambule zakończył się nie wątpliwie porażką, gdyż odpadła w 1/16 z niżej rozstawioną Francesca Schiavone (6-1 6-4), ale na ostatnim Wimbledonie pokonała Victorie Azerenkę (6-3 3-6 7-5), by odpaść po tie-break&#39;u(4-6 7-6 (5) 10-8) z niżej notowaną i bardzo młodą Tereza Smitkovą, dla której występ na Wimbledonie był życiowym sukcesem. Widać że ostatnio nie za bardzo idzie jej gra i jest głodna zwycięstw, i Polka jest idealnym rywalem aby zwyciężyć gdyż w ostatnich 7 turniejach przegrywała od razu w pierwszej rundzie. Polska nie ma praktycznie żadnych szans z tak doświadczoną zawodniczką jaka jest Serbka i to ona jest tutaj faworytem i kurs 1,35 jest według mnie zachęcający, aby grać na Serbkę.
Po pierwsze mówisz nieprawdę, bo dwa tygodnie temu Piter w Bukareszcie przeszła pierwszą rundę i stoczyla w R2 wyrównany mecz z turniejową czwórką, Poloną Hercog, a w Bastad zaprezentowała się nie najgorzej ulegając również po wyrównanym meczu Beck. Jednak ani Hercog ani Beck to nie ogóry. Bojana jest faworytką, ale przy jej niestabilnej formie 1,35 to żart, dlatego sam gram +1,5s na Piter ???? @ 1.9
Moim zdaniem Piter wraca do formy ;) Choć nie ma za bardzo tenisowej siły rażenia, jest walczakiem i ma świetną głowę do tenisa (której w ostatnim czasie brakuje niestety naszej najlepszej tenisistce Agnieszce)
 
A 93

ateo87

Użytkownik
Peer z kim by nie grala wpierdziel dostanie to co grala dzis to pomsta do nieba same balony i wyczekiwanie na bledy dno i kilo mulu manasieva sama jej oddala zwyciestwo dzis ...
potem dodam kurs
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Soler-Espinosa S. - Svitolina E. 2 @ 1,45 Unibet 5-7 2-6 ✅✅✅

Na dzisiaj wybrałem takie spotkanie. Svitolina jakiś czas temu została okrzyknięta sporym talentem. Może nie na miarę Bouchard, ale utrzymuje się w rankingu w okolicach czwartej dziesiątki. Ostatnimi czasy nie osiągała dobrych rezultatów - 2 czy 3 rundy i odpadała. Tutaj w 1 rundzie gładko ograła Abduraimovą. Serwis utrzymywał się w okolicach 70%, co napawa optymizmem. Młoda Ukrainka najlepsze wyniki osiąga przeważnie na nawierzchnia twardych, szybkich, a to z racji jej stylu, czyli mocnego serwisu i bicia mocnych piłek z forehandu. Hiszpanka ostatnio jest w niezłej formie dochodząc do półfinału w Bastad. W Szwecji grała na ziemi, a tutaj psikus i zmiana nawierzchni na twardą. Każdy wie, że Silvia jest typową &#39;&#39;ziemniaczką&#39;&#39; z racji swojego stylu i warunków. Z Kovinic gładko się rozprawiła, ale 6 DF i serwis na poziomie 57% to u niej standard. Nie dysponuje ogromną siłą serwisu, ani jakiś bardzo mocnym forehandem. Swoją grę opiera na dłuższych wymianach, czasem kończonych skrótem czy pójściem do siatki. Teraz przeciwniczka będzie zdecydowanie silniejsza, która będzie starała się kończyć wymiany dość szybko i rozrzucać ją serwisem oraz forehandem. Dodatkowym czynnikiem przemawiającym za Eleną jest fakt, iż rok temu wygrała ten turniej. Punktów do obrony całkiem sporo, a drabinka do finału nie jest trudna.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Mladenovic 1.60
Francuska gra nieźle na twardych i szybkich kortach. To wtedy jej atuty biorą w górę. Mocne podanie, płaskie i szybkie piłki, do tego kończące &quot;kosy&quot;. To argumenty, którymi ostatnio Francuska przekonuje! Widać, że forma wróciła. Mam nadzieję, że pomału rozszarpie swoją przeciwniczkę mocnymi zagraniami. Kto wie, może to Mladenović wygra turniej, zawodniczki zbliżone jej poziomem. Pozdrawiam!
Strona fizyczna oraz większa siła uderzeń wygrała, tenis francuski taaaaki sobie, ale ostatecznie siła, serwis wygrywa, Franka była na tacy, Glushko dała &quot;dosłownie dupy&quot;, w kontekscie meczu Mladenovic-Franka zdecyduje ponownie kondycja i dyspozycja dnia. Parę dni temu oglądałem mecz w Turcji i tam była do końca bitwa, o włos na farcie wygrała &quot;Szparka&quot;. Czekałem na ten mecz tutaj, lekko faworyzuje Francuske, jest lepiej przygotowana fizycznie, na tej &quot;patelni około 40 stopni, włoszka się zagotuje i jej ciało powie: nie da rady Franka dalej, kurs na Szparke spory!
---

Szparka jutro walka !!! 1.90 bet at home, pozdrawiam! do jutra!
Jutro patelnia w Baku, 30 stopni, gorąco i sucho , czyli w tym kotle będzie 35-40 stopni, im dłużej będzie trwał mecz tym bardziej jestem pewny Mladenovic, Serwis-siła -kończące &quot;sierpy&quot; i returny kontra słąbe podanie, baloniki i obronne slajsiki, Franka było dzisiaj pod konic 2 seta KO, jednak zagrała kilka mocnych zagrań i jeszcze przetrwałą, w trzecim Glushko by ją zjadła fizycznie. Według mnie nie będzie powtórki z Turcji, tam przynajmniej dochodził tlen, w tym kotle Włoszka się zatnie! według mnie Francuska zagra w finale, jej tenis i jej postawa nabierają dojrzałości, owszem ma momenty jakby grała w rosyjską ruletke, no ale panie w WTA to temat na nie jedną naukową rozprawę
Przeglądałem zagraniczne fora i nabieram większej pewności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
macio106 136,2K

macio106

Znawca - MMA
Eguchi M. - Jovanovski B.✅ (4-6, 7-5, 6-3)
Typ: 2
Kurs: 1,35
Bukmacher: Betclick

Mecz na dzisiaj to starcie Japonki z Serbką. Serbka jest tutaj zdecydowanym faworytem bez problemu odprawiła Polkę.(Gdzie też dałem swoją analizę,a nikt się z tym nie zgodził,a wyszło na moje :razz ???? Co tu dużo mówić Serbka jest w formie już raz wygrała ten turniej w 2012 roku teraz ma idealna okazje , aby dostać się do finału i wygrać turniej po raz drugi, gdyż Japonka nie jest jakimś wymagającym przeciwnikiem. Obecnie znajduje się na 183 miejscu w rankingu. Na ostatnim turnieju w Istambule przegrała z Kateryna Kozlova (6-2 2-6 6-2), gra nie równo. Widać że Japonka ma w tym turnieju dobra passą i nie wątpliwie jest to jej jeden z lepszych wyników w karierze,ale spotkanie z Serbką pozbawi jej wszelkich złudzeń na finał. Kurs na Serbkę to 1,35 i uważam ze warto postawić akurat na nią.
 
L 58

lgaw

Użytkownik
Soler Espinosa - Svitolina 3.25
Bet365
szanse ok 50%, WOK= 1,625, warunek opłacalności kursu spełniony

Soler Espinosa od dłuższego czasu prezentuje wysoką i ustabilizowaną formę. Porażki ponosi tylko z zawodniczkami zachodzącymi w turniejach do ostatnich faz - Barthel w Bastad i Vinci w Bukareszcie. W 1R turnieju w Baku pokonała Kovinic, z która jej dzisiejsza rywalka miała spore problemy w zeszłym tygodniu. Hiszpanka prezentuje niewygodny defensywny styl, doskonale potrafi kontrować, szczególnie bekhendem. Elina Svitolina to zawodniczka z potencjałem, jednakże brakuje jej opanowania i jej gra jest bardzo nierówna. Poza tym nie ma ona alternatywy dla swojej agresywnej, ryzykownej gry. Silvia powinna ją doprowadzic do frustracji swoją grą defensywną oraz umiejętnym kontrowaniem. Do tego powinna dołożyć agresywny return przy odbiorze 2giego serwisu. Ukrainka nie należy do zawodniczek dobrze poruszających się po korcie, dobrze zagranego returnu nie będzie w stanie kąśliwie odegrać. Svitolina będzie musiała często ryzykować, im dłuższa wymiana tym mniejsze szanse na wygranie przez nią punktu. Hiszpanka będzie musiała uważać na jej piekielnie silny forehand. Gdyby mecz odbywał się na mączce nie miałbym dylematu, jednakże na nawierzchni twardej styl Ukrainki jest dominujący w stosunku do stylu gry Hiszpanki. Obecna forma i predyspozycje psychologiczne przechylą w moich oczach szalę zwycięstwa na stronę Espinosy. Liczę na równą, wyrachowaną i minimalizującą liczbę błędów grę Silvii i agresywną, haotyczną grę Eliny.
Reasumując - bardzo wysoki valuebet
 
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Voegele - Peer ✅✅
1 @1,61
Unibet


Gram w stronę Szwajcarki, nie gra tu może najlepszego swojego tenisu ale gra dość pewnie, wygrała tu z dwiema Rumunkami Cadantu i Cristea nie tracąc seta i myślę że jutro będzie podobnie.
Peer natomiast w ostatnim swoim spotkaniu w którym wygrała po 3 setach jakoś mnie nie przekonała.. Kurs ponad 1,6 biorę, dokładam jeszcze na jutro Jużnego i ładne ako wychodzi ????
Powodzenia.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Jutro patelnia w Baku, 30 stopni, gorąco i sucho , czyli w tym kotle będzie 35-40 stopni, im dłużej będzie trwał mecz tym bardziej jestem pewny Mladenovic, Serwis-siła -kończące &quot;sierpy&quot; i returny kontra słąbe podanie, baloniki i obronne slajsiki, Franka było dzisiaj pod konic 2 seta KO, jednak zagrała kilka mocnych zagrań i jeszcze przetrwałą, w trzecim Glushko by ją zjadła fizycznie. Według mnie nie będzie powtórki z Turcji, tam przynajmniej dochodził tlen, w tym kotle Włoszka się zatnie! według mnie Francuska zagra w finale, jej tenis i jej postawa nabierają dojrzałości, owszem ma momenty jakby grała w rosyjską ruletke, no ale panie w WTA to temat na nie jedną naukową rozprawę
W III secie wszystko się sprawdziło tylko w drugą stronę. Mladenka nie wytrzymała meczu kondycyjnie, returny patologia. Cóż WTA.
 
W 26

wpotrzasku

Użytkownik
W III secie wszystko się sprawdziło tylko w drugą stronę. Mladenka nie wytrzymała meczu kondycyjnie, returny patologia. Cóż WTA.
przeciez ten mecz byl sprzedany. sam mialem na mladenovic ale jak zobaczylem gdy po 2 wygranym secie na betfair nadal bylo 1.8 mln euro na schvianone a 180 tys na mladenovic to juz wiedzialem co sie swieci i zamknalem zaklad haha normlanie po wygranym secie przez mladenovic powinno byc przymnaije te pol miliona na nia. a tymczasem po 1wszym przegranym bylo 160 tys na nia tak po wygranym drugim tylko 20 tys wiecej...
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Voegele-Jovanovski ✅

Jovanovski 1.90 bet365

Mecz za niecale 15 minut wiec jeszcze zdarze podzielic sie z swoim typem i przemysleniami odnosnie tego spotkania.Kursy na Szwajcarke bardzo spadly od 2 dni a na Serbke ciagle rosna nie wiem oco chodzi mam nadzieje ze Serbka nie nabawila sie zadnego urazu podczas turnieju i zagra na 100 %
Mimo iz stawialem na Szwajcarke ktora ograla w 2 rundzie sama Sorane Cirstea to niestety teraz potym co zagrala w 2 rundzie i cwiercfianle nie widze jej w spotkaniu z Jovanovski ktora gra z spotkania na spotkanie coraz lepiej.Voegele tylko dzieki kontuzji mozgu i naprawde niemocy totalnej Peer wygrala to spotkanie tego sie nie dalo ogladac balon za balonem przelamanie za przelamaniem jak niejedna zepsula to potem druga i tak caly mecz.Serwis Szwajcarki kiepsciutko.Serba serwuje duzo lepiej w tym turnieju ,lepsza forme jak dla mnie preznetuje zdecydowanie Jovanovski i to ja zobaczymy w finale z Svitolina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom