>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Australian Open (14.01.2024 - 28.01.2024)

Status
Zamknięty.
adik1992 408,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
ao.jpg

Miejsce: Melbourne, Australia
Data rozgrywania: 14.01.2024 - 28.01.2024
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: Wielki Szlem
Pula nagród: A$38,923,200
Oficjalna strona turnieju: https://ausopen.com/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/women/australian-open
Drabinka: https://ausopen.com/draws
Plan gier: https://ausopen.com/schedule#!40003
Zwycięzca singla 2023:
A. Sabalenka
Zwycięzca debla 2023: B. Krejcikova/K. Siniakova

Zestawienie kursów wg Fortuna:


aowygranakob.png

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
arass1 177,5K

arass1

Użytkownik
Dzikie karty do singla kobiet:
  • Caroline Wozniacki (DEN)
  • Kimberly Birrell (AUS)
  • Olivia Gadecki (AUS)
  • Taylah Preston (AUS)
  • Daria Saville (AUS)
  • Mai Hontama (Asia Pacific)
  • McCartney Kessler (US Exchange)
  • Alize Cornet (RG Exchange)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1278
Tenis by Dawid 895,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Kolejna Analiza długoterminowa na Australian Open 🎾

Zwyciężczyni I ćwiartki

Losowanie dla Igi Świątek było trudne, a może nawet najtrudniejsze w historii jej gier wielkoszlemowych. Przeanalizujmy po kolei z jakimi zawodniczkami może się spotkać w drodze do półfinału, bo to nas dziś konkretnie interesuje. Losowanie jest trudne z tego względu, że nie ma na swojej drodze łatwych zawodniczek jak to już bywało, a same solidne nazwiska, które mają spore sukcesy na swoich kontach, także w Melbourne. W I rundzie zmierzy się z dość nieprzewidywalną Sofią Kenin, która kilka lat temu niespodziewanie wygrała ten turniej. Później miała jeszcze kilka świetnych startów, ale zazwyczaj zawodziła. Ten sezon też zaczęła od nieregularnej gry i nie powinna być dużą przeszkodą dla Igi, lecz pamiętajmy, że potrafiła tu grać świetnie. W drugiej rundzie prawdopodobnie zagra z kolejną triumfatorką AO czyli Angie Kerber, która wróciła po dłuższej przerwie od tenisa i już zaliczyła pierwsze zwycięstwo. Zagrała z Igą w ramach United Cup, choć w I secie zaprezentowała się bardzo przyzwoicie. A jeśli Angie nie wygra, to rywalką Igi będzie Danielle Collins czyli następna zawodniczka z mocną przeszłością na tym szlemie, gdyż dwa lata temu grała tutaj w finale. Amerykanka ogrywała już Igę, właśnie na tych kortach, choć wejście w sezon ma mocno poniżej oczekiwań i nie spodziewam się dyspozycji z poprzednich edycji. To dopiero druga runda, a jak widać nazwiska robią wrażenie. W trzeciej może być teoretycznie łatwiej, ponieważ Polka prawdopodobnie zagra z którąś z Czeszek Noskova/Bouzkova. Ta pierwsza wydaje się być bardziej utalentowana, ze zdecydowanie większym potencjałem, ale nie wyobrażam sobie porażki w tym meczu. W IV rundzie będzie trudniej, bo możliwe jest starcie ze Svitoliną lub Kudermetovą, lecz w obecnej formie obie raczej mocno odstają od Igi i Polka musiałaby mieć bardzo zły dzień, by przegrać z którąś z nich. W ewentualnym ćwierćfinale raszynianka może spotkać się z Ostapenko, Vondrousovą lub Azarenką. Nie ukrywam, że tu mam największe obawy, szczególnie tego pierwszego nazwiska. Łotyszka może mieć zarówno dzień konia i wszystko trafiać, jak i totalnie przejść obok. Inna sprawa czy w ogóle dotrze do tej rundy, bo stać ją na wpadki. Mniejsze obawy mam co do Czeszki i Białorusinki. Obie sezon zaczęły raczej przeciętnie, choć Vika musiała ostatnio uznać tylko wyższość Sabalenki, a miała spore szanse na wygranie drugiej partii. Oczywiście może przydarzyć się sporo niespodzianek i Iga w konkretnych rundach czyli III i wyżej może zmierzyć z innymi rywalkami, a ja wymieniłem te najbardziej prawdopodobne i na papierze najsilniejsze. Najcięższe zadanie będzie na początku i na koniec, ale to rzecz jasna zweryfikuje kort. United Cup powiedziało nam, że Świątek jest w bardzo wysokiej formie i kontynuuje serię zwycięstw rozpoczętą w końcówce ubieglego roku. W Perth i Sydney wyglądała znakomicie i straciła tylko jednego seta z Garcią. Wydaje się, że to idealny moment, by poprawić najlepszy wynik w Melbourne, choć półfinał będzie bardzo trudny. Wygranie ćwiartki wydaje się za to bardzo realne. Zaklad znajdziecie w zakładce Australian Open i zakłady długoterminowe. Zaklad można łączyć z ofertą regularną.

👉 Świątek wygra I ćwiartkę @1,6 (betclic)

Od 19.00 analiza kobiecej drabinki AO na żywo TUTAJ!

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
C. Giorgi - V. Azarenka powyżej 6.5 asów @1.85
P. Martic - A. Tomljanovic powyżej 6.5 asów @1.85

AKO: @3.42 Betclic


Jeśli chodzi o asy , to te dwa spotkania wydają mi się najpewniejsze ze względu na wystawioną linię. Powiedzmy sobie szczerze, że sama Azarenka, czy Martic są w stanie zaserwować pokaźną liczbę asów i same pokryć wystawione linię, a jej rywalki są jeszcze w stanie coś dorzucić. Włoszka bardzo nieobliczalna zawodniczka, bardzo duży potencjał, niestety często nie wytrzymuje psychika i zawala spotkania. Jednak liczę , że powalczy z białorusinką i Panie rozegrają trochę gemów , a wtedy spokojnie asy się pojawią, bo obie z dobrym, mocnym podaniem.
Tomljanovic wraca do gry po kontuzji kolana, straciła niemal cały poprzedni sezon, pojawiła się dopiero podczas US Open i później pogrywała w ITFach , żeby ograć się przed rozpoczęciem kolejnego roku. Widziałem ją na United Cup , fajne spotkanie z Kerber, widać, że pomalutku wraca na właściwe tory. Chorwatka z dobrze dysponowanym pierwszym podaniem, dobra średnia jeśli chodzi o asy, więc też powinno być dobrze. Nawierzchnia w Melbourne należy do szybkich, więc asy w spotkaniach powinny się pojawiać.

Bez analizy:

L. Samsonova - A. Anisimova powyżej 7.5 asów @1.85
D. Parry - X.Y. Wang powyżej 5.5 asów 1.85
M. Sherif - E. Mertens powyżej 4.5 asów @1.85
Q. Zheng - A. Krueger powyżej 9.5 asów @1.85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1540
adik1992 408,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ana Bogdan +1,5 seta @1,53
superbet


Do ciekawego spotkania dojdzie w 1 rundzie AO. Rumunka, która w tym roku skończy 32 lata zmierzy się z 15 lat młodszą Czeszką Fruhvirtovą. Obie siostry Fruhvirtove są określane mianem wielkich talentów, młodsza Brenda nawet wskazywana jest na tę lepszą, choć do tej pory większe sukcesy odnosiła Linda, która ma na swoim koncie wygrany turniej WTA. Brenda grywa głównie na kortach ziemnych i to w mniejszych turniejach gdzie buduje swój ranking. Wygrała ich 15 w ostatnich dwóch sezonach z czego 14 było właśnie na kortach ziemnych. Na hardzie grywa sporadycznie. W tym sezonie zagrała w w Auckland gdzie po przejściu eliminacji ograła w 1 rundzie Blinkovą i w następnej przegrała gładko z Gauff ugrywając 3 gemy. W AO przebijała się przez kwalifikacje i to z sukcesem, jednak w drugiej rundzie musiała bronić piłki meczowej. W zeszłym roku tez przechodziła kwalifikacje i przegrała w 1 meczu z Sasnowicz. Rumunka tez bardziej preferuje korty ziemne, gdzie osiąga lepsze wyniki, jednak na kortach twardych rozegrała zdecydowanie więcej spotkań od swojej rywalki. W AO do tej pory bez sukcesów. Tylko raz przeszła 1 rundę. W innych przypadkach odpadała w kwalifikacjach bądź w pierwszym meczu turnieju głównego. Jej atutem w tym pojedynku powinno być doświadczenie w meczach w WS. Czeszka lubi się podpalać gdy gra nie układa się po jej myśli, ma ogromne umiejętności ale nie zawsze potrafi je sprzedać w meczu. Bogdan ma rywalkę w swoim zasięgu i pojawia się szansa, by po raz drugi wygrać mecz w 1 rundzie AO.

Bogdan mecz @2,25
Wozniacki @1,60 krecz Magdy przy 2:6 0:2
Parks o8,5 asa @1,95
Parks o7,5 df @1,75
Parks u55,5% trafionego 1 serwisu @1,85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +361
versa 397,5K

versa

Typer
Noskova - Bouzkova
Bouzkova M.: wygra mecz lub wygra 1. set 6:0/6:1
Fortuna @1.60
Juz o 1:00 czasu polskiego wyjdą na kort dwie Czeszki by zmierzyć się ze sobą o to, która z pań zakwalifikuje sie do kolejnego etapu jakże prestiżowego turnieju jakim jest Australian Open.
Uwazam, że kursy wystawione w tej parzę są adekwatne do sytuacji, miarodajne jeśli chodzi o doświadczenie sportowe, jakość na korcie oraz wszelki aspekty, które sprawiają, że Bouzkova powinna być lepsza od 19letniej rodaczki.
Warto zwrócić uwagę na dotychczasowe potyczki między paniami - dwukrotnie zwycięsko wychodziła właśnie Bouzkova.
Noskova ma duży potencjał ale w swojej karierze na wielkie mecze będzie musiała jeszcze poczekać, w tym starciu definitywnie typuje na bardziej doświadczona Bouzkova.
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Frech- Saville
Saville wygra
Kurs: 1,80 ❌


Dla mnie tutaj Polka to przegra. widac, ze ostatnio troche pod forma, w przeciwienstwie do Saville, to moje zdanie. Widac, ze juz wrocila do touru i powoli sie w nim odnajduje. Dobry serwis, niezla w wymianach, oby glowa zagrala, a dla Magdy nie wroze tutaj nic dobrego

Podorska- Zidansek
Zidansek wygra
Kurs: 2,0❌


Podorska widac, ze cos tam gra, potrafi sprawic niespodzianke i napewno bedzie tutaj w tym meczu grozna. Dla mnie Zidansek gra fajny tenis, nie jest jakis wyrafinowany, ale jest wybiegana, dobrze gra po linii. Czesto jako underdog dawala zarobic, mysle ze jej prime jeszcze nadejdzie. Jest w stanie wg mnie awansowac w przyszlosci do top 30.
 
Ostatnia edycja:
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Wozniacki (-2,5 gema)-Timofeeva 1 @1.48

Wozniacki miala naprawde dobry powrot do szlema w Nowym Jorku, gdzie dotarla do 4 rundy, ktora przegrala po duzym boju z Gauff, jak sie pozniej okazlao zwyciezczynia calego szlema. W Stanach Wozniacki czula sie jednak zawsze najlepiej, mimo ze tego swojego upragnionego szlema wygrala w Melbourne. W Australii jednak wciaz licze na jej dobra gre, te duze turniej to dla Wozniacki bedzie najwieksza atrakcja. Takie mecze powinan wygrywac, rozpoczela dobrze pokonujac Linette, a moim zdaniem to polska rywalka wcale tak zle sie nie prezentowala w turniejach podporadzajacych. Za rywalke mac iekzo uderzajaca przeciwniczke. Timofeeva wyskoczyla wubieglym sezonie, gdzie zaskakaujco wygral turniej w Budapeszcie. Obsada tam moze byla nie byla najwyzsza, ale jednak wygral turniej i mozna powiedziec, ze progres jest bo jendak przeszla kwalifikacje AO i ograla w 1 rundzie Cornet.

Jenakze ta wygrana Wozniacki nad Linette ma wedlug mnie wieksza wartosc niz zwyciestow Timofeevej nad slabiuka w ostatnich miesiacahc Cornet. Styl gry obydwu pan diametralnie inny. Wozniacki regularnie z mniejsza sila, Timofeeva wrecz przeciwnie probuje w wymianach atakowac bardzo silowo i ustrzelic winnera. Za caloksztlat jednak to uwazam, ze Wozniacki sobie z tym poradzi i bedzie probowac w kolejnym szlemie zagrac dobry turniej, wiec taki na w pol bezpieczny typ z handicapem gemowym sadze, chociaz uwazam, ze moze pokryc Wozniakci wiekszy handicap.

Taki hipoteczny typ z kolei: Wozniacki i ponizej 20,5 gema @2.45
 
Volleyball_Expert 379,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Martic - Tomljanovic typ (Dokładny wynik meczu 2:0 dla Tomljanovic) kurs 3.55 Fortuna

Na jutro wybrałem spotkanie z Australian Open i typuje na jedną z gospodyń turnieju. Tomljanovic bardzo charakterna dziewczyna, która na Wielkichszlemach naprawdę odnosiła wysokie sukcesy. Może nie wygrywała turniejow, ale zachodziła w nich naprawdę daleko. Jutro przyjdzie jej grać przed własną publicznością. W 2021 r. odbyła się takie same spotkanie, gdzie wygrala w dwóch setach właśnie Tomljanovic. Australijka zaczęła grać w Australii już pod koniec grudnia 2023 r. i rozegrała w ostatnim czasie już cztery spotkania na Australian Open. Mecz w Australii z piata rakieta na świecie Pegula przegrany w dwóch setach, ale ten pojedynek był naprawdę zacięty, blisko wygrania pierwszego seta była Australijka. Świetnie w tym meczu returnowala, ale za dużo popełniała podwójnych błędów serwisowych. Kolejny mecz przegrany minimalnie z mocna rywalką Kerber dopiero po trzysetowym pojedynku. Była także gładka wygrana po dwóch setach z Stevanovic. Według mnie Tomlijanovic jest w bardzo dobrej formie mimo tych ostatnich porazek z mocnymi rywalkami przyjdzie jej się mierzyć z 40 rakieta na świecie, która ostatnio przegrała i ogromne miała problemy na serwisie w szczególności z Navarro. Przegrała po dwóch setach dużo podwójnych błędów serwisowych. W ciągu dwóch setów pięciokrotnie przełamana. Czuję, że będzie miała w tym meczu swoje szanse Australijka i oglądając ostatnio Martic wiem, że nie jest ona w optymalnej dyspozycji. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +264
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Petra Martic v Ajla Tomljanovic
over 1.5 tajbreka kurs 21.00 Betfair

Wiadomo w meczach pań 2 tajbreki to białe kruki.Na tegorocznym AO jeszcze nie ma choć wczoraj było bardzo blisko w dwóch meczach
Fręch - Saville padłe jeden tajbrek i 7:5 to samo w meczi Maria - Ossorio- Serrano.Dosyć blisko było też w meczu Garcia - Osaka.
W bezpośrednich starciach 2:1 dla Martic choć dwa mecze z dosyć zamierzchłych już czasów .Wszystkie mecze dwósetowe i w dwóch padał tajbrek w pierwszym secie.Grały na US open , AO i w Indian Wells zatem nie byle gdzie.Obie ostatnio raczej pod formą .
Wydaje mi się że spore szanse na 3 sety.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +394
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Elena Rybakina v Karolina Pliskova
over 1.5 tajbreka kurs 41.00 Betfair
Typ z gatunku zdziwię się bardzo ale ten kurs mnie skusił:)


Elena Rybakina to Serve 10+ Aces in the Match kurs 2.70

Karolina Pliskova to Serve 10+ Aces in the Match kurs 3.30

Both Players to Serve 10+ Aces Each kurs 5.50

Elena Rybakina to Serve 15+ Aces in the Match kurs 9.50

Karolina Pliskova to Serve 15+ Aces in the Match kurs 10.00

wszystko w Betfair 6:4 w asach szkoda że Pliskova wypósciła pierwszy set

Isner w spudnicy kontra Karlovic w spudnicy można by rzec:)

Pliskova ostatnio w Brisbane 16 asów zapodała Osace - ale w trzech setach z tajbrekiem
również 18 zapodała Ostapenko również w trzech setach.
ALe chyba cięzko będzie o te 3 sety w tym meczu , zwłaszcza po tym co Rybka pokazała w finale z Sabalenką.
Najbaedziej zniechęca tutaj h2h 3:0 dla Rybakiny i wszystkie 3 mecze do jednej bramki.
Muchowej nie ma , Krejcikova nie wygląda za dobrze honor Czeskiego tenisa w rękach Pkiskovej a to w ostatnich sezonach bardzo nie pewne ręce.
Z trzeciej strony prawie nikt w ubiegłym sezonie nie wcisnął Rybakinie 10 asów , Samsonova i Jabouere po 8 były bkisko no i Sabalenka 17 w ubiegłorocznym finale.
Z czwartej strony nie możliwe to jest żeby kura kwadearowe jajko zniosła , dla zwyciężczyni otwiera się fajna ścieżka w drabince.
Pliskova 31 lat już wielu szans chyba mieć nie będzie.Była już w półfinale AO ale dawno 8 lat temu.
Kursy kuszą ale obie mósiały by mieć dzień SŁONIA! na serwisie w Meczychu przez duże M.

Jeśli już to chyba do jakiś mini tasiemek za bilon .
 
Ostatnia edycja:
'Corek 217,7K

'Corek

Znawca - e-sport
Siegemund vs Hunter / Laura win @ 1,65 pinnacle

Ja rozumiem wszystko, ale to po prostu muszę zagrać. Dla mnie ten kurs powinien być około 1,40 i też bym dołożył. NIemka ostatnimi czasy wygląda na prawdę świetnie na hardzie. Nie zawsze ta gra przekłada się na wynik, ale ostatnio coraz częściej. Świerna gra Siegemund w deblu z Saszą w United Cup, była rewelacyjna, jej błędy można było liczyć na palcach jednej dłoni i od tego czasu nic na gorsze się na pewno nie zmieniło, dalej wygląda solidnie.
W Adelaide dwa dobre spotkania z jej strony, zwycięstwo z Samsonowa czy z Bogdan. Tutaj na Australian Open wygrała w pierwszym spotkaniu z Aleksandrową, która według bukmacherów była znaczną faworytką. Niemka w takiej dyspozycji powinna sobie spokojnie poradzić z zawodniczką gospodarzy, która w swojej karierze nie ukrwajmy nie osiągnie już nic wielkiego. Na tę chwilę jest to zdecydowanie poziom niżej a to i tak moim zdaniem lekko powiedziane. Storm na hardzie potrafi napsuć krwi, co do tego nie ma wątpliwości, ale gdy na przeciwko stoi ktoś bliżej jej samej. Przeszla przez kwalifikacje, ograła młoda Czeszkę, która żyje w ITFach, oczywiście ograła ją z problemami bo w trzech setach. Ograła babcie Kanepi która nie dość że jest już na ostatniej prostej swojej kariery to po korcie porusza się wszyscy wiemy jak. Hunter nie miał kto sprawdzić dawno a jeśli już była rywalka półki wyżej to najzwyczajniej w świecie Australijka zbierała lanie. Dla mnie Niemka to niebo a ziemia porównując ostatnie przeciwniczki Australijki. Uważam, że Laura powinna sobie tutaj bez większych problemów poradzić, kurs jest na prawdę super w stosunku do prawodpbienstwa, takie jest moje zdanie.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
P. Badosa - A. Pawliuczenkowa : Powyżej 7.5 asów @1.85 Betclic

Lecimy dalej z tematem. W 1 rundzie Panie dały ładnie zarobić na asach, więc próbujemy tym razem 2 rundę. Zapowiada się ciekawe widowisko , i przede wszystkim wyrównany mecz, a co za tym idzie, im więcej gemów, tym większe szanse na asy. Powiedzmy sobie szczerze, jedna jak i druga są w stanie pokryć zaproponowaną linię na asy, i to nawet w dwóch wyrównanych setach, ja tam spodziewam się , że Panie zagrają decydującego seta. Myślę, że buk trochę zaniżył linie i trzeba z tego skorzystać. Badosa w 1 rundzie posłała 8 asów, a Pawliuczenkowa 5 asów i obie w dwóch setach. Nie zdziwi mnie fakt, że Panie już po pierwszej partii załatwią sprawę, a jak będzie zobaczymy nad ranem. Polecam również spróbować wyższe linie na asy w tym spotkaniu, jeśli któryś buk takie opcje oferuje.

Bez analizy gram jeszcze:

C. Dolehide - C. Gauff powyżej 5.5 asów @1.85
L. Fernandez - A. Parks powyżej 8.5 asów @1.85
B. Krejcikova powyżej 3.5 asów @2.20 Betclic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3234
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Nie neguję typu ale bym uważał
Obie startują w deblu i ciekawostka
Siegemund z Krejcikovą a Hunter z Siniakovą
Siegemund była na US Open w finale debla ze Zvonarevą i singiel nie mósi być dla niej priorytetem.
Ale mogę się mylić.
 
Ostatnia edycja:
Siurkacz 1,7K

Siurkacz

Użytkownik
Fernandez-Parks Fernandez 2:0 @1.6
Oglądałem obie, kanadyjka podtrzymuje swoją dobrą dyspozycje i na spokojnie powinna wygrać 2-0. Parks popełnia mase błędów zarówno na serwisie jak i niewymuszonych i nie widze opcji żeby nawiązała jakąkolwiek walke. Na większosci kuponów mam czysty win ale kursem 1,2 szkoda smiecic.

Wozniacki-Timofeeva Wozniacki -2,5gema @1.47 Wozniacki 2:0 @1.9
Przyznam szczerze że nie oglądałem tej drugiej ani jej nie znam ale pierwszy set z linette mnie przekonał by grać na Karolinkę. Typ głównie po statystykach, ruska wygrała z cornet która zrobiła 40 niewymuszonych w 18 gemów i to mnie przekonuje. Gram tu czystego wina, handi gemów oraz 2-0.

Garcia-Fręch Garcia -3.5gema @1.72 Garcia 2:0 @1.9 bez komentarza
Oglądałem Garcie z Osaką i naprawde nie wierze żeby Fręch miała jakiekolwiek szanse w tym meczu. Powinno tu być szybkie 2:0 i dziwią mnie te kursy ze tu nie ma z 1.15 na Francuzkę. Mam ten mecz praktycznie na każdym kuponie. Widziałem też że ktoś pisał o linii asów +7.5 na Garcie która jest bardzo dobra ale ja tego nie gram.

Najmniej z tych 3 meczy jestem pewny Wozniackiej.

Dodatkowy bet który dobrze wygląda (nie oglądałem)
Masarova win @2.7 Tsurenko z Bronzetti zagrały typowy kobiecy mecz czyli błąd za błędem. Masarova wygląda dużo solidniej w statystykach i kurs myślę jest warty grania.


Pytanie do was: Oglądał ktoś mecz Badosy i powie czy faktycznie tak wybitnie zagrała? Bo kursik 2 dobrze wygląda.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Na tropie" białych kruków" za bilonowe stawki !!!!!!!!;-)
Paula Badosa v Anastasia Pavlyuchenkova
over 1.5 tajbreka kurs 21.00

Kamilla Rakhimova v Diane Parry
over 1.5 tb kurs 21.00
Amanda Anisimova v Nadia Podoroska
over 1.5 tb kurs 34.00
Anastasia Zakharova v Kaja Juvan
over 1.5 tb kurs 34.00
kursy betfair

to chyba jeszcze trudniejsze niż szukanie dogrywek w koszyjkówce , wczoraj w meczu Martic - Tomljanovic było dosyć blisko
na ostatnim US open 2 tajbreki padły w meczach Trevissan - Putinceva i Tig - Marrino
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Badosa-Pavlyu 1 2,00

Po prostu liczę,ze Badosa zacznie coś grać,potencjał jest.R1 daje nadzieje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +260
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA AO
godzina 01.00
Caroline Wozniacki v Maria Timofeeva
typ pierwszy set Timofeeva / mecz Wozniacki
Kurs 7.40 łamak w druga stronę
forbet

Wiadomo łamak ryzykowna sprawa ale w razie powodzenia nagroda też nie mała.Karo bardzo słusznie tutaj dużą faworytką , w meczu z Magdą Linette pokazała znakomitą dyspozycję od początku i nie chciał bym tego deprecjonować ale temat Linette był jej znany od dawna i nigdy nie sprawiał żadnych problemów.
Młoda Timofeeva przebrnęła tutaj kwalifikacje i pierwszą rundę.Ciekawa sprawa we wszystkich dotychczasowych meczach wygrywała pierwszego seta , jeszcze ciekawsze wszystkie cztery pierwsze sety 6:2.Oczywiście dzisiaj trafia na przeciwniczkę z najwyższej półki i jeśli ma dzisja coś ugrać to moim zdaniem góra seta i to też trochę optymistyczne założenie.
Mam nadzieję że rzuci się do ataku od początku jak Kmicic na Wołodyjowskiego :) i może zyska kilka kroków.
Ale im dłużej pojedynek będzie trwał ataki będą słabły intensywność i jakoś też będą spadały a u karoliny powinno być odwrotnie , z każdym gemem będzie miała więcej pomysłow na atakowanie w miękie.
Liczę na dobry początek Rosjanki i że jej wystarczy animuszu na seta.
W kolejnej rundzie prawdopodobnie pszczólka Haddad Maia i mam nadzieję na jej mecz z Wożniacki , powinno być ciekawie.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom