>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Acapulco, Kuala Lumpur 22.02- 28.02

Status
Zamknięty.
F 0

filweb

Forum VIP
Miejsce: Acapulco, Meksyk
Rozmiar drabinki: S-32, D-16
Nawierzchnia: Clay
Pula nagród: $220,000
Strona www: http://abiertomextenis.com.mx/
2009
Singiel: Venus Williams d. Flavia Pennetta 6:1, 6:2
Debel: N. Llagostera Vives/M. Martinez Sanchez d. L. Dominguez-Lino/A. Parra-Santonja 6:4 6:2
Miejsce: Kuala Lumpur, Malezja
Rozmiar drabinki: S-32, D-16
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Pula nagród: $220,000
Strona www: http://www.malaysianwomensopen.com/
Pierwsza odsłona turnieju.
 
mazepa 75

mazepa

Użytkownik
Czy Mathilde Johansson wygra przynajmniej jednego seta?
Typ: TAK⛔
Kurs: 4,03
Buk: bwin

Coś pusto tutaj:razz: To może ja zacznę. Turniej w Acapulco, korty ziemne, zeszłoroczna mistrzyni Venus, gra również im w tym roku i tutaj pojawia sie okazja do zarobienia wydaje mi się że Venus jest w gorszej formie jak przed rokiem, a i zawodniczki lepsze, niekoniecznie Venus może tutaj przegrać, mówiąc &quot;okazja do zarobienia&quot; mam raczej na myśli zagranie na jednego wygrana seta przez którąś z jej przyszłych przeciwniczek. Venus po finale w Dubaju, może być troszkę zmęczona, mączka to nawierzchnia na której siostry Williams grają najgorzej, uważam że Venus będzie potrzebowała trochę czasu aby się rozegrać na clayu i może oddać seta Francuzce, a kurs kusi.;)
 
mazepa 75

mazepa

Użytkownik
Czy Kaia Kanepi wygra przynajmniej jednego seta?
Typ: TAK⛔
Kurs: 2,94
Buk: bwin

Nie chce Venus oddać seta !!!

Alize Cornet vs Polona Hercog
Typ:2✅
Kurs: 2,10
Buk: Bwin

Proponuję dziś ten mecz i stawiam na Polonę. Francuska gra w tym sezonie przeciętnie żeby nie powiedzieć słabo. Oglądałem jej mecz w Paryżu i zaprezentowała się przed własną publicznością marnie, z Perr przegrała 4:6 1:6 popełniała tam mnóstwo prostych błedów, zagrań dobrych było jak na lekarstwo, Izraelka wcale nie musiała sie wysilać żeby wygrać ten. Alize grała w tym roku raz na Clayu i przegrałą z Amerykanką Mattek Sands, przegrała mimo, że znowu grała &quot;u siebie&quot; Cornet pokonała narazie w turnieju weterankę Jill Craybas, która słabo spisuje się na mączce. Gram na Słowenkę, ponieważ według mnie forma tej zawodniczki rośnie, bez większych sukcesów na nawierzchni twardej, ale za to zdązyła już wygrać turniej ITF w Cali (Clay) pokonując po drodzę m.in Castano, Zakopalową, i w finale Duque Marino. Zaraz po wygranej zagrała jeszcze w Bogocie przegrywając z Castano w pierwszej rundzie, najwyrazniej zmęczona odpuściła sobie ten turniej. Wypoczeta rozpoczęła turniej w Acapulco zwycięstwem nad zawsze groźną na tej nawierzni De Los Rios 6:4 6:1. Trzymam za nią kciuki i wierzę w jej zwycięstwo. ????
 
mazepa 75

mazepa

Użytkownik
Hlavackova/Hradecka vs Cirstea/Cornet
Typ: 1✅
Kurs: 1,52
Buk: Bwin

Dla mnie pewna jedynka, debel czeski jest zdecydowanie lepszy, co najmniej o klasę, grają ze sobą bardzo długo, mnóstwo sukcesów, w tym roku zdążyły już wygrać turniej w Brisbane, a w Acapulco pokonały zeszłoroczne finalistki. Jeśli chodzi o Alize i Sorane to marne z nich deblistki. To jest pierwszy turniej gdzie te panie grają razem, a wszyscy wiemy żeby odnosić w deblu sukcesy trzeba mieć stałą partnerkę. Cornet grała w tym roku 3 turnieje deblowe i zaliczyła 3 porażki w pierwszych rundach, Cirstea natomiast grała 2 razy i zaliczyła 2 porażki również w pierwszych rundach. Obie fatalnie spisują się w singlu i deblu też nie wróżę im kariery. Jeśli wygrają to będzie to cud ????

Ciężki mecz, ale liczy się efekt końcowy;)
 
mazepa 75

mazepa

Użytkownik
Czy Laura Pous Tio (ESP) wygra przynajmniej jednego seta?
Typ: TAK✅
Kurs: 4,91
Buk: bwin

Standard, Venus przestań udawać, że umiesz grać na &quot;kleju&quot; i dawaj seta:grin:

No i o to chodziło grając za 10 zł każdy kupon z Venus i tak jestem 20 zł do przodu ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom