>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Abu Dhabi, Linz (06.02.2023 - 12.02.2023)

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ja pograłem delikatnie Martic , miałem trochę obaw ale Typ Jakuba mnie ostatecznie przekonał.Myslę że może nawet Petra łyknie jutro Shakarii , Vekic była blisko wyrównania dzisiaj zabrało zimnej krwi w Tajbreu a u Martic nerwy wyglądają wyjątkowo dobrze tutaj w Austrii. Screenshot_20230210-222505_Samsung Internet.jpg Screenshot_20230210-222513_Samsung Internet.jpg Screenshot_20230210-222529_Samsung Internet.jpg Screenshot_20230210-222553_Samsung Internet.jpg
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
A jeszcze słowo komentarza a propos typu Adam 99 :
Cytuję :
Jedna z najlepszych obecnie rakiet świata kontra wymęczona fizycznie wczorajszym meczem brazylijka. Byłbym mocno zdziwiony, gdyby Rybakina przegrała to spotkanie.
Rybakina 1.26

W trakcie meczu Azarenka Zhu na AO zaświtała mi w głowie myśl żeby grać w następnej rundzie Azarenkę w meczu z Pegulą , po zakończeniu meczu pań komętator Lech Sidor powiedział :
Pegula gra tutaj znakomicie , będę bardzo zdziwiony jeśli Azarenka ogra Pegulę.I to ostatecznie mnie przekonało! Będę bardzo zdziwiony
Ten text to jakieś magiczne zaklecie:)
Miałem dzisiaj nie ruszać meczu Rybakina Haddad ale dzisiaj kolejny raz padło będę zdziwiony , bez jakiejkolwiek analizy i to mnie przekonało.Nie oglądałem meczu zerkałem tylko na livescor prowadząc samochód i obstawiłem po pierwszym secie Haddad za drobne.
Screenshot_20230210-222553_Samsung Internet.jpg


Będę bardzo zdziwiony kolejny raz zadziałało :)

Metal w sporcie też jest bardzo istotny ,
a jeśli chodzi o waleczność , nieustępliwość , ambicję to Beatriz jest bardzo mocna .

A w tej całej bukmacherce jest też jakiś mały elemęt metafizyczny.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
I jeszcze słowo a propos innych magicznych słów. On się już skończył!
On już nic nie wygra!
Hm jestem na tym forum nie pamiętam od kiedy ale od cirka 2010 roku .
I te słowa też już wielokrotnie padały.
Zwłaszcza pod dwoma adresami
Federer się skończył już nic nie wygra i to padało wielokrotnie a Roger jeszcze wygrał kilka turniejów i kilka szlemow.
Parę razy padały te słowa pod innym adtesem Nadal już nigdy nic nie wygra ,
ma problem z kolanami skończył się a Rafa jednak sporo jeszcze wygrał .
Dzisiaj też takie słowa padają na tym forum całkiem niedawno na stronie głównej na czacie czytałem znowu Nadal już nic nie wygra....
I zaraz sprawdziłem kursy na Nadala triumf na Garossie i stwierdzam że są najlepsze od lat:)))

A jeszcze słowo o nagłówkach po finale A0 cytuję:
77 zabiegów fizjo przed finałem i myślę sobie że seria bolesnych zastrzyków w stopę została pobita:)

A Roger już na emeryturze i przygląda się z boku i nie wiem czy się śmieje czy uśmiecha z politowaniem:)
Post automatycznie złączony:

A to jeszcze pokarzę dwa kupony z gatunku za ścinki i bilon Screenshot_20230210-231453_Samsung Internet.jpg Screenshot_20230210-231347_Samsung Internet.jpg
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Aoyama/Chan - Stefanini/Zhang

Aoyama/Chan 2.25 williamhil
Hm sushi i dark sos sojowy chyba bardziej pasują do siebie niż włoska słodka lukrecja i jasny sos sojowy.
A już poważnie faworytki tego meczu wychodzą ze sobą na kort po raz czwarty a będąca dogiem tutaj para japońsko chińska ma na koncie ponad 30 spotkań.I aż dziwne ze żadnego triumfu , maxymalne osiągnięcie ćwierćfinał Wimbledonu.
Wczoraj ograły Krawczyk Olmos po Tajbreku decidera !
Aoyama ty Suko:)
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Potapova - Martic
Martic i over 19.5
Kurs 2.87 williamhill
Hm ciężki mecz do typowania w h2h remis 1:1 2:1 Petra na trawie I 2:0 Anastazja na mączce.
Anastazja pokonała wczoraj Vondrusową z którą miała bilans 2:0 ujemny i oba mecze z setem do zera.
I wczoraj Potapowa była blisko 6:0 w pierwszym secie ostatecznie 2:1.
Z Maric trochę podobnie wczoraj pierwszy raz pokonała Shakkari po długim zaciętym emocjonujacym meczu.
Potapowa była blisko odpadnięcia w meczu z Grubą Jule , Petra była blisko odpadnięcia w kilku meczach poprzedniej rundy , szczególnie Tajbrek decidera z Van Uytanck zasługuje na uznanie.
Piękny finał w Linz szczególnie jeśli chodzi o urodę pań, blisko 50/50
ja jednak decyduje się na Chorwatkę z dwóch powodów po pierwsze nie zmienia się zwycieskiegoskładu po drugie Martic ma świetny bilans deciderow.
2.87 kurs nie powala ale tak myślę że nie powinno być meczu do jednej bramki!spore szanse na emocje i na to by jakiś lepszy kurs złapać na livie.
Wczoraj na jednym kuponie mam na Petra 7.00
Post automatycznie złączony:

Samsonova - Bencic
Bencic I over 19.5 gema 2.45 williamhill

Tutaj jeszcze trudniej typować faworytką Bencic a w h2h 3:0 dla Samsonovej i 3 mecze w sezonie 2021.
Jeden 2;0 I dwa mecze po deciderach , nigdy nie grały tajbreka.
Belinda zagrała wczoraj z Haddad niemal perfekcyjnie , dała brazylijce tylko jedna szanse na przełamanie , serwowała asy dokładnie kiedy to było potrzebne.A meczu Samsonovej nie oglądałem.
Nie wiem czy Belinda zagra kolejny tak dobry mecz ale czemu nie ?
Jest w finale i jeśli mnie pamięć nie myli od Igrzysk w Tokio nic nie wygrała.
Będzie wyłazić ze skóry!
Potapowa pierwsze zwycięstwo wczoraj z Vondrusovą , Martic pierwsze z Shakkari to może i Bencic poprawi dzisiaj bilans z Samsonovą.
Pójdę w ten scenariusz.
Psim swędem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +215
adik1992 403,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Martic @1,79
spinbetter

Oglądając wczorajsze półfinały znacznie lepszy był ten drugi z udziałem Martic z Sakkari niz Potapovej z Vondrousovej. W meczu Rosjanki bardzo dużo błędów z obu stron. Trzeci set obie już na oparach dojechały do końca. Sporo Marketa pomogła w końcówce meczu aby to Rosjanka zagrała w finale. Martic pomału wraca do formy sprzed kilku sezonów. Wczoraj mimo przegranego pierwszego seta z Sakkari odwróciła losy meczu. Według mnie lepiej wygląda w tym turnieju od swojej rywalki. Kursy znacznie urosły na Chorwatke z początkowego 1,55. Jednak sadzę że bardziej opanowana Petra przetrzyma szturm Potapowej i przechyli szalę wygranej na swoją korzyść.

Bencic @1,62
spinbetter
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +218
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom