>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Abu Dhabi, Linz (06.02.2023 - 12.02.2023)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
49b66fb32baa342c3054c2e8ef5f9a6e.jpg

Miejsce: Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Data rozgrywania: 06.02.2023 - 12.02.2023
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: WTA 500
Pula nagród: $780,637
Oficjalna strona turnieju: https://www.mubadalawtc.com/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/women/abu-dhabi
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/2088/abu-dhabi/2023/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/2088/abu-dhabi/2023/order-of-play
Zwycięzca singla 2022:
Zwycięzcy debla 2022:



upper-austria-ladies-linz.jpg

Miejsce: Linz, Austria
Data rozgrywania: 06.02.2023 - 12.02.2023
Nawierzchnia: Indoor Hard
Kategoria: WTA 250
Pula nagród: $259,303
Oficjalna strona turnieju: https://ladieslinz.at/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/women/linz
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/528/linz/2023/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/528/linz/2023/order-of-play
Zwycięzca singla 2022:
Zwycięzcy debla 2022:




Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 

Załączniki

louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Kostyuk - Christea
Christea i over 19,5 geam kurs 3.7 williamhill
Tutaj widzę spore valu w kursie na Rumunkę.Obie ostatnio grały z Jabour i obie przegrały 2:0 grając z Tunezyjką Tajbreka w pierwszym secie.Christea w dodatku w Adelaide pokonała Kaneppi i Giorgi .W dodatku w h2h jeden mecz na cleyu z przed dwóch lat wygrana Rumunki 2:0 6:4 , 6:4 a na hardzie moim zdaniem to Sorana lekko zyskuje .Mecz bliski 50/50 pójdę w stronę wyższego kursu i nie powinno być do jednej bramki dlatego over 19.5 gema
 
Ostatnia edycja:
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kenin @1,7 6:2 3:6 4:6
spinbetter


krótki komentarz do meczu. Pierwszy set Kenin grająca tak jak powinna czyli ruszała Niemkę po korcie w bok i do przodu. Drugi set myślała że sam sie wygra. Mega pasywnie, czekała tylko na błędy Niemeier. A jak juz chciała zagrać bardziej kątowo to albo piłka lądowała pod bandą albo w pół siatki. Niemka dostawała piłke w zasięgu i zabijała akcje. Słaby serwis Amerykanki wprost na rakietę Jule, która wielokrotnie kończyła wygrywającym returnem. Po przełamaniu na 1:2 w 3 secie mecz się skończył dla Kenin. Nie potrafiła nawiązać walki przy serwisie Niemki. Jeden prosty błąd gonił następny. 40 UE. Patrząc na minę ojca Kenin to czeka ich poważna rozmowa po tym meczu.


Jedyny mecz turnieju głównego dziś w Linzu. Amerykanka nie grała od 1R AO gdzie uległa po zaciętym meczu Azarence przegrywając 4:6 6:7 po dobrym spotkaniu. Niemka również odpadła w 1R turnieju w Melbourne z Świątek i także pozostawiła po sobie dobre wrażenie. W odróżnieniu od Kenin wystąpiła w zeszłym tygodniu w turnieju halowym w Lyonie gdzie wygrała z Danilovic 2:1 i następnie przegrała z Osorio 0:2 mimo że w obu setach prowadziła 5:3 nie zdołała tego wykorzystać.
Oglądałem jej mecz z Kolumbijką, i jeżeli nie zamknęła punktu lub nie wypracowała sobie znaczącej przewagi na korcie w 2-3 uderzeniach to z każdą odbitą piłką szanse na wygranie przez nią wymiany malały. Bardzo słabo Niemeier porusza się po korcie. Jest mało zwrotna a swoją grę opiera na bardzo mocnym podaniu i atomowym forehandzie. Kenin jest bardziej zwrotna tenisistką i jej gra jest znacznie urozmaicona od Niemki. Licze, że dziś to zaprezentuje i przegoni rywalkę po korcie. Amerykanka stara się odbudować ranking który miała przez kilkoma laty gdy udawało jej się wygrywać AO czy osiągać finał w RG. Obecnie jest w trzeciej setce i każdy start musi traktować bardzo poważnie i zdobywać jak największą liczbę punktów.
Sofia musi ograniczyć niewymuszone błędy, które bardzo często są jej zmorą na korcie. Wystarczy że nie będzie brała piłek w środek kortu a powinno być dobrze. Jak będzie przekonamy się dziś wieczorem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +267
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ja tez oglądałem nawet postawiłem troszkę.Kenin grała całkiem , całkiem, miała dobre pomysły ale to tak wyglądało że w połowie deugiego seta zdrowie u Kenin lekko siadło .ALe Gruba Julka też w strasznych bólach wymęczyła przełamanie zarówno w drugim jak i wtrzecim secie , również sporo błedów i jesli nie będzie poprawy to nic dobrego jej nie wróżę.
Screenshot_20230206-214913_Samsung Internet.jpg
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Aleksandrova - Mssarova
Masarova i over 19.5 gema 4.33
Williamhill
Alexandrova tutaj faworytką i zgoda ale pod warunkiem że zagra dobry mecz.
A definitywnie różnie u niej z tym bywa.
Młoda Hiszpanka bardziej stabilna I poprawiła się ma hardzie , myślę że jest w tym starciu nie bez szans.
Nie powinno być do jednej bramki.

Uff psim swędem ale siadło:)
Screenshot_20230207-171355_Samsung Internet.jpg Screenshot_20230207-171337_Samsung Internet.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +838
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Gratcheva - Blinkova
Gratcheva i powyżej 19.5 gema kurs 3.70 williamhill 7:5 7:5
Tutaj chyba podobna sytuacja , dość wyrównana para w h2h 2:2 choć dwa ostatnie mecze wygrała Blinkova.Blinkova jest tutaj faworytką i zgoda ale u niej wiele zależy od dyspozycji na serwisie .Wydaje mi się że kolejny mecz blisko 50/50 i kolejny raz pójdę w stronę wyższego kursu.Tutaj też raczej nie powinno być do jednej bramki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +927
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Anna Lena Friedsam - Sarra Errani
No i doczekałem się , po tylu już latach w turze Friedsam i Errani pierwszy raz po przeciwnych stronach siatki .Hmmm chyba grały coś już w deblu po przeciwnych stronach siatki coś mi świta ale nie jestem pewien.
Wielka Gratka dla fanów tenisa , najbrzydszy mecz pod słońcem się szykuje zarówno jeli idzie o urodę zawodniczek jak i urodę zagrań:)
I jak to cholera ugryźć.???
Friedsam dawno nie widziałem ale wiem czego się spodziewać , raczej dobrego startu a im dalej w mecz tym bardziej pod górę.
Erani widziałem w rundzie poprzedniej z młodą dużą czeszką ,nawet obstawiłem za drobne po dużym kursie że Sara przegra 2:0 , niestety przegrała tylko pierwszego seta a dwa następne jak z nut , jak na cleyu , jak za dawnych czasów .:))
Hm i myślę że taki scenariusz w meczu z Friedsam może się powtórzyć.
grał bym 2:1 Errani po kursie 7.00 ale za Errani i over 19.5 gema dają kurs 5.50 ito wydaje się dobrą propozycją.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Brengele - Grabner
Grabner i over 19.5 kurs 3.6 williamhill
To nie powinien być mecz do jednej bramki.Obie równie kiepskie , poprawność bez polotu .
Grabner ostatnio dość wyrównany mecz w Lyionie z triumfatorką Parks więc pod ten rezultat zagram w jej kierunku.
Choć ostrożnie Parks dziś odpadła.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Sakharii - Gratcheva
Gratcheva kurs 4.5

Tutaj symboliczne 10e bo szanse są niewielkie ale,,,,
MARIA zalicza wpadki , ostatnio Zhu w drugiej rundzie Australian Open a Gratcheva miewa przebłyski a to odwali Cornet a to Kasatkinę na AO w dwóch setach 6:1 6:1 tutaj z ostatecznym betem chyba warto wstrzymać się na live Ale gdyby Gratchewa przejęła inicjatywę i zaatakowała to kto wie..
 
Ostatnia edycja:
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Brengele - Grabner
Grabner i over 19.5 kurs 3.6 williamhill
To nie powinien być mecz do jednej bramki.Obie równie kiepskie , poprawność bez polotu .
Grabner ostatnio dość wyrównany mecz w Lyionie z triumfatorką Parks więc pod ten rezultat zagram w jej kierunku.
Choć ostrożnie Parks dziś odpadła.
Nie widziałem Twojego typu, ale też pograłem dziś Grabher i w dublach na seta i na jej mecz, ale to co ona grała to po prostu taki dramat, że szkoda słów, Amerykanka marniutka, technika serwisu jakaś chyba własnej produkcji. Austriaczka dostała u siebie rywalkę spokojnie do gry, a można powiedzieć że się skompromitowała. Nie widziałem statystyk, ale ilość UE po jej stronie chyba przebiła sufit...
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Dziś chyba warto pójść przeciwko Brengle, bo wczoraj to Austriaczka oddała jej mecz, a Vekić dobrze się prezentuje w tym sezonie i jak nie będzie popełniać masowo błędów to samymi returnami przeciwko słabemu serwisowi Amerykanki może dużo ugrać.

-1,5 seta Vekić @1,6
-3,5 gema @1,44 + Kalinina -2,5 gema @1,47 AKO @2,12

Do tego do dubla wrzucić można Kalininę w meczu z Friedsam, Niemka słabo sobie radząca, wczoraj przeciwko wiekowej Errani, która głownie radzi sobie na ziemnych kortach, właściwie bez serwisu a i tak Niemka się pomęczyła. Kalinina natomiast wyrzuciła zwyciężczynię z Lyonu i wyglądała całkiem nieźle w tym spotkaniu, na pewno naładowana wczorajszą wygraną, myślę że powinna dziś spokojnie odprawić Niemkę.

Kalinina @1,36 + Vekić -1,5 seta AKO @2,18
Kalinina -1,5 seta @1,83
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Vekic strasznie się męczyła z Korpath w poprzedniej rundzie broniła setballi w pierwszym secie którego wygrała dopiero po tajbreku unikalnych bym tego meczu po głowie chodzi mi delikatnie obstawić Brengele
W h2h jeden mecz amerykanka wygrała ale 8 lat temu
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Właśnie się przejeżdżam na Kalininie, ale przy Vekic zostaje. Te problemy w poprzednim meczu liczę a to ze były wynikiem wejścia na hale, powrót po Australii, drugi set juz gładko. A Brengle jest tak marna ze naprawdę sztuka z nią się meczyc
 
Otrzymane punkty reputacji: +217
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Alison Van Uytvanck - Petra Martic
Kursy tutaj wyrównane choć lekką faworytką belgijki.I owszem piegowata się wyrobiła , zwłaszcza w kortowym sprycie :)Alison zrobiła duży progres.
W poprzedniej rundzie pokonała młodą świetną Noskovą ale ta jeszcze jedną nogą jakby w juniorskim tenisie.
Dziś na przeciwko zawsze rzetelna Martic która poniżej pewnej jakości nie schodzi.W h2h 2 mecze wygrane przez Chorwatkę oba po 2:0 , jeden tajbrek w pierwszym secie na Australian Open 2018 i drugi mecz Palermo 2020 na cleyu 6:0 , 6:3.
Pójdę tutaj w Chorwatkę ale Alison ostatnio w dobrej dyspozycji więc myślę że tanio skóry nie sprzeda.Over 19.5 powinien paść.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +557
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Haddad - Rybakina 2 1,26 STS

Jedna z najlepszych obecnie rakiet świata kontra wymęczona fizycznie wczorajszym meczem brazylijka. Byłbym mocno zdziwiony, gdyby Rybakina przegrała to spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Haddad - Rybakina 2 1,26 STS

Jedna z najlepszych obecnie rakiet świata kontra wymęczona fizycznie wczorajszym meczem brazylijka. Byłbym mocno zdziwiony, gdyby Rybakina przegrała to spotkanie.
Wymęczona nie wymęczona, one i oni są po takich meczach bardzo nakręceni i nie rzadko pomimo zmęczenia potrafią wygrać i to w dobrym stylu następny mecz. Zapomniałem o tym wspomnieć w Typie Dnia. Mimo wszystko też jestem za Rybakiną. Przestrzegam tylko przed graniem na hura na nią, ale 2:0 też mnie w sumie nie zdziwi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +217
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Nie miałem możliwości dziś napisać, ale ten kurs na Martic chyba z kosmosu, pograł ktoś bo nawet z podatkiem podwojenie było? Nie jestem jakimś fanem talentu Dunki, więc może to moje uprzedzenie, ale postawienie jej dziś w roli faworytki jak dla mnie niezrozumiałe, przecież jej w tym turnieju w ogóle nie powinno być bo w Q odpadła z Masarovą, a Chorwatka naprawdę gra solidny tenis.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom