>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

WTA - Roland Garros 25.05-08.06

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Co myślicie o spotkaniu Suarez Navarro z Jankovic ? Serbka narzeka na uraz barku, jestem ciekaw jak groźny jest to uraz. Myślę że jeżeli Jankovic będzie bolał bark to realne jest że przegra pierwszego seta a drugiego poprostu odpusci. Tylko mówię czy ktoś wie na ile poważna jest kontuzja Jeleny Jankovic ?
 
typper 2

typper

Użytkownik
Moje PRZYPUSZCZENIA są takie - skoro urazu doznała w 2 secie i potrafiła go wygrać z dobrze grającą Agą, a do tego miała 1,5 dnia przerwy to po kontuzji może nie być śladu. Sam postawiłem na Jankovic, więc musi dziewczyna wygrać z Hiszpanką, która i tak już daleko zaszła w tym turnieju.
 
N 0

nurloss

Użytkownik
Z tego co czytałem to Aga również na coś narzekała. Miała coś z ręką. Podobno coś bardzo poważnego. Brała jakieś silne środki przeciwbólowe lecz i one nie pomagały i w czasie meczu odczuwała przy mocniejszych uderzeniach ból. Miała nawet jakiś opatrunek na ręku. Ja spróbuje postawić na Suarez za niewielką stawkę. Jak dla mnie no bet, chociaż spróbuje może zagrać na Suarez za jakąs małą sumkę.Kurs bardzo ciekawy.
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
zarowno Janka jak i Ivanovic nie powinny miec problemow z pokonaniem swoich rywalke ale raczej nie zagram zadnych z nich poniewaz kurs jest bardzo mizerny,jesli chodzi o kontuzje Janki to przewaznie w kazdym turnieju slyszymy ze cos ja tam boli a mimo to za kazdym razem dochodzi bardzo daleko przyklad ostatnie AO tak jak napisala Roxanne ojciec Radwasnkiej naprawde zblaznil sie ta wypowiedzia

Po Roland Garros: Trener Radwański bije się w pierś: - Debel nas załatwił
- Muszę niestety przyznać, że ten debel nas załatwił - mówił po odpadnięciu Agnieszki Radwańskiej z Roland Garros jej ojciec i trener Robert Radwański. Polka przegrała mecz o ćwierćfinał z Jeleną Janković, grając na środkach przeciwbólowych

Jak wiedzial ze nie ma takiej kondyzcji dobrej to po co wogule grala tego debla wogule pozbawiona sensu to wypowiedz ale to juz historia zarowno Janka jak i Ivanovic powinny jutro wygrac gladko w dwoch setach
 
ycho 9

ycho

Użytkownik
Jelena Jankovic - Suarez Navarro , Carla

Typ:1 (ilość wygranych gemów, -5 Jankovic )
Kurs:2.00
Buk:Bwin
Analiza:
Serbka jest rozstawiona w tym turnieju jako 3 , przeciwniczka to kwalifikantka która w rankingu ATP zajmuje 132 miejsce.
Jak narazie Carla straciła w tym turnieju tylko jednoego seta i to odziwno w 1 rundzie z mało znaną Parmentier , później pokonała między innymi A.Mouresmo , która jest bez formy.
Jelena gra jak narazie bez straty seta , gładko wygra z rywalkami , w poprzedniej rundzie jak wiemy pokonała Agnieszkę Radwańską.
Niema co porównywać formy obu zawodniczek sprzed turnieju , gdyż Hiszpanka grała prawie amatorsko , a Jelena występuje tylko w turniejach z mocną obsadą i dużą pulą nagród , i dobrze jej to wychodzi wygrałą ostatnio turniej w Rzymie co było już znakiem jej wyśmienitej formy.
Na zwyciężczynie tego pojedynku , czeka już Ana Ivanovic , która pokonała Szwajcarkę Schnyder i jest już w półfinale.
Jak dla mnie w tym meczu dwa gładkie sety.
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Safina D. - Dementieva E. 1 1,65


▶ Safina gra obecnie zyciowke pokazala to juz w Berlinie gdzie w finale zagrala z Dementieva ktora pokonala w trzech setach przez tuniej we Francji idzie jak burza blisko powstrzymania jej byla Sharapova ale naszczescie sie jej nie udalo mecz z Maria byl dosc dziwny pierwszy set i tb Dinara prowadzi 6-4 i nie wytrzymuje psychicznie rzuca rakieta dzieki czemu przegrywa tb do 8,drugiego seta niestety nie widzialem i szkoda bo dzialo sie wiele Maria prowadzila juz 5-2 w secie a potem 5-2+serwis w tb i mimo to przegrala owszem napewno Maria napewno przyszla z pomoca ale na uznanie zasluguje postawa Safiny walecznosc i gra do konca co zreszta charakteryzuje wiekszosc rosyjskich tenisitek,Safina gra madrze bardzo dobrze serwuje szczegolnie jesli sytuacja w secie robi sie nie zaciekawa nawet gdy zostanie przelamana natychmiast bierze sie do roboty i odrabia to co stracila,Dementieva w w 1/8 rowniez zagrala ze swoja rodaczka Zvonareva i rowniez do rozstrzygniecia byl potrzebny trzeci set mecz rowniez dosc dziwny choc nie ma sie co dziwic przeciez to WTA, o meczu nie ma co pisac bo wynik w drugim i trzecim secie mowie wiele Elena rowniez jest waleczna ale napewno mniej od Safiny serwis rowniez bardziej po stronie Dinary owszem Dementieva z porownaniu z zeszlym sezonem znacznie lepiej serwuj mozna powiedziec wreszczie tyle trenerow co nad nia pracowala szlo by obdzielic pare innych zawodniczek Elena zdarza sie popelnic wiele bledow w meczu nawet w meczu z Domachowska mimo ze wygranym dosc gladko Elena zrobila wiecej bledow niz sama Marta,panie graly ze soba juz piec razy bilans korzystniejszy dla Dinary prowadzi 3-2 ale na ziemi wygrala wszystkie pojedynki poprzednie moze malo istotne bo byly dosc dawno ale na uwage zasluguje uch ostatni final w Berlinie wygrany przez Dinare 36 62 62 dzis rowniez spodziewam sie zacietego pojedynku tym bardziej ze graja dwie rosjanki ale uwazam ze zwyciesko z tej batali wyjdzie Dinara :spokodfhgfh:
 
gesy14 0

gesy14

Użytkownik
Kuznetsova, S-1.5 - Kanepi, K +1,5 &lt;tenis&gt;
handicap typ: 1
kurs:1,45
unibet


Kaia Kanapi moze odczuwac deja vu poniewaz w 2001 roku we French Open jako juniorka pokonala ona Kuznetsovą i Safine .Natomiast Niespodziewanie łatwo Kuznetsova pokonala przeciwniczke z Bialorusi Azarenke. Nie oddala wiecej niz 4 gemy w swoich setach i wygrywala bardzo wiele pilek, skuteczny forheand i serwis konczyl sprawe.Kanepi Po zniszczeniu Yuan w pierwszej rundzie pokonala rowniez Chakvetadze i Medine Garrigues w 3 rundzie.Wczoraj pokonala mloda czeszke Kvitova w 3 setach.Ma bardzo nierowna gre i lubi ryzykowac.Z medina trafila 79 pilek i zrobila 57 bledow;/moze wiec oddac gema. ma szybki serwis mogący spowodowac problemy przeciwniczkom. Rosjanka ma niewiele slabosci w jej grze dobrze atakuje po dwoch skrzydlach, dobrze sie broni kiedy trzeba, jest szybka na korcie, ma serce do gry, dobra wytrzymalosc. Presja okaze sie zbyt duza i podobnie jak stalo sie to z Gulbisem Kanepi przegra 2-0., poza tym Kuznetsova jest przygotowana na to aby pewnie zwyciezyc. :-D
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Kuznetsova S. - Safina D 2 2,4

▶ Pani Kuzie za gre juz podziekujemy choc szczerze powiedziawszy nie ma za co dziekowac pojedynki z jej udzialem byly bezbarwne,Kuza jest w polfinale ale kogo miala na drodze Nakamura,King,Petrova,Azarenka,Kanepi juz latwiej byc nie moglo,Svetlana od jakiegos czasu gra slabo w Berlinie porazka w drugiej rundzie w Rzymie takze mozna to tlumaczyc tym ze chicala odpusic przed RG ale to tylko gadanie w Paryzu rowniez nie pokazuje nic wielkiego pokazala to juz dzis w meczu z Kanepi ktorym nie wiele braklo by ugrac minimum seta,skutecznosc pierwszego serwisu nie zbyt imponujaca ale jak juz nim trafi to zdobywa wiele punktow ale po drugiej stronie siatki stanie Safina mozna obawiac sie dosc mocno o jej kondycje w dzisiejszym meczu z Dementieva dopiero przy stanie 1-0 w setach 5-2 dla Eleny zaczela grac solidniej i lepiej poruszala sie o korcie rzecz jasna spora zasluga w tym Eleny ktora po prostu sie spalila Dinara natomiast jest zawodniczka silniejsza psychicznie czesto daje sie poniesc emocjom rzuca rakieta ale jej to pomoga wystarczy ze zagra jakas jedna wspaniala pilke od razu wstepuja w nia nowe poklady energi o czym przekonala sie dzis Elene ktora trzeciego seta przegrala 6-0???? skutecznosc serwsiu niezla choc przy drugim podaniu wyglada to slabo ale jesli Dinara wytrzyma kondycyjnie mecz z Kuza to o zwyciestwo jestem spokojny ;)
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Svetlana Kuznetsova - Dinara Safina 1 @ 1.67 7/10
No i wbrew pewnie większości z Was ten typ...ale w sumie nic dziwnego. Gra Dinozaura zrobić może wielkie wrażenie. To, jak wczoraj wyszła spod topora...było niesamowite, co tu dużo gadać ???? Dementieva pewnie załamana jeszcze będzie z pól roku. Ale sama sobie winna, już dawno nie widziałem żeby ktoś przegrał mecz, który był w zasadzie wygrany. Duża w tym zasługa Dinary, ale nie mniejsza Demetievej, należy o tym pamiętać. 2 tak wyczerpujące mecze z rzędu na pewno mają wpływ na kondycję Safiny. Z resztą, sama wczoraj w przedmeczowym wywiadzie stwierdziła, że odczuwa trudy turnieju. A Svieta? Road to semi-final łatwiejszy, ale na pewno nie zgodzę się z Diego, że przeciwniczki były słabe. Azarenka słaba? Vika jest w takim gazie, że nawet wróżyłem jej tu finał:p Taki a nie inny wynik spotkania odzwierciedla po porostu świetną formę Sviety. Nie zgodzę się również z tym, że Kuznetsova nie ma formy. Wszystkie swoje mecze wygrała bez żadnych problemów, a i gra nienajgorsza. Co prawda widziałem bardzo krótkie urywki meczu z Kanapką, ale Kuznietsova grała w nich na prawdę dobrze. Moim zdaniem mecz będzie z pewnością bardzo ciekawy do oglądania, ale zwycięsko zakończy go Svietlana. Vamos Grube Uda!! ????
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Svetlana Kuznetsova - Dinara Safina 1 @ 1.67 7/10

No i wbrew pewnie większości z Was ten typ...ale w sumie nic dziwnego. Gra Dinozaura zrobić może wielkie wrażenie. To, jak wczoraj wyszła spod topora...było niesamowite, co tu dużo gadać ???? Dementieva pewnie załamana jeszcze będzie z pól roku. Ale sama sobie winna, już dawno nie widziałem żeby ktoś przegrał mecz, który był w zasadzie wygrany. Duża w tym zasługa Dinary, ale nie mniejsza Demetievej, należy o tym pamiętać. 2 tak wyczerpujące mecze z rzędu na pewno mają wpływ na kondycję Safiny. Z resztą, sama wczoraj w przedmeczowym wywiadzie stwierdziła, że odczuwa trudy turnieju. A Svieta? Road to semi-final łatwiejszy, ale na pewno nie zgodzę się z Diego, że przeciwniczki były słabe. Azarenka słaba? Vika jest w takim gazie, że nawet wróżyłem jej tu finał:p Taki a nie inny wynik spotkania odzwierciedla po porostu świetną formę Sviety. Nie zgodzę się również z tym, że Kuznetsova nie ma formy. Wszystkie swoje mecze wygrała bez żadnych problemów, a i gra nienajgorsza. Co prawda widziałem bardzo krótkie urywki meczu z Kanapką, ale Kuznietsova grała w nich na prawdę dobrze. Moim zdaniem mecz będzie z pewnością bardzo ciekawy do oglądania, ale zwycięsko zakończy go Svietlana. Vamos Grube Uda!! ????
To ja oczywiście się nie zgadzam i już puściłem kpon z typem 2:1 w setach dla Safiny. 1 seta wygra Kuznetsova drugiego i trzeciego Safina. To jest bardzo charakterystyczne dla jej gry przegrywa 1 seta aby później wygrać 2 kolejne ten schemat utrzymuje się już od Berlina. Także chwytam typ 2:1 w setach kurs 3,4
PS nie ma mocnych jak narazie na Safine. Wygra French Open.W finale Anna Ivanovic ulegnie 2:1 w setach.pozdro
 
matelin 0

matelin

Użytkownik
A ja spróbuje postawić powyżej 22,5 rozegranych gemów... Zapowiada się na zaciekły mecz bo obie zawodniczki to swoiste wojowniczki, które będą walczyć do upadłego... Spodziewam się nawet Tie Breaków w dwóch setach... Tak czy siak, taki typ wydaje mi się najbezpieczniejszy.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Że Safina wygra to wiedziałem,ale myslalem,że Kuznetsova potrafi trochę grać w tenisa oprócz obżerania się pączkami co widac po wymiarach ale chyba potrafi jednak jeść tylko te pączki. Żałuje,że mnie podkusiło po kursie 3,4 jak mogłem wziąć 2,2 cóż pomyliłem się ale tak to jest jak zawodniczka zwana grubą nogą nie używa głowy i ścina piłki prosto na rakiete Safiny ponadto próbuje grać na przeciwnogę ale gra wtedy kiedy Safina nawet nie rusza do piłki więc wychodzi,że gra na nogę a nie na przeciwnogę. Podsumuję Kuznetsovą w ten sposób jedz więcej paczków na tym poprzestań.????
 
L 0

losyart

Użytkownik
???? Dinara Safina-Ana Ivanovic
Typ 1
kurs 2.8
Buk: expekt

Jutro czeka nas długo oczekiwany i trochę niespodziewany szczególnie z uwagi na obecność w nim Safiny kobiecy Finał Roland Garros. Dinara pozostawiła w polu takie rywalki jak Sharapova, Dementieva i Kuznetsova pokazując przy tym niezwykły chart ducha i upór. Nie poddawała się nawet w beznadziejnych sytuacjach,gdy przy stracie jednego seta i 5:2 w drugim potrafiła odwracać losy spotkania na swoją korzyść i to dwukrotnie(z Sharapovą i Dementievą).Walka ta opłaciła się osiągnęła swój pierwszy wielkoszlemowy finał,a teraz brakuje jej jednego kroku do ostatecznego triumfu.Na jej drodze pozostała ostatnia przeszkoda i jest nią Serbka Ana Ivanovic,która przeszła przez turniejową drabinkę jak błyskawica i prócz rodaczki Jankovic żadna z rywalek nie stawiała jej oporu. Według mnie taka sytuacja nie wpłynie najlepiej na Anę która nie zaznała jeszcze smaku prawdziwej walki może poczuć się zbyt pewnie i po prostu podejść do tego jak do kolejnego &quot;spacerku&quot; tym bardziej że każdy widzi ją w roli faworytki. Moją faworytką jest Safina i tak też postawię
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Safina jak nabardziej seta moze urwac, ja zagram +1.5 seta, waleczna swietnie gra z glebi kortu, mocno serwuje. Siostra Marata nie jest skazana na porazke w tym meczu, ja mysle, ze Ana wygra 2:1 i ten typ rowniez dam.
 
pancerny 0

pancerny

Użytkownik
W tym spotkaniu trudno co kol wiek powiedzieć fakt iż finał gra zawodniczka 1 w rankingu i 13 czyni kursy różnymi a nie np 1.70 a 1.90 .Co do meczu to zawodniczki mają bardzo podobny styl .Jeśli chodzi o pojedynki rozegrane między tymi zawodniczkami to stan rywalizacji wynosi 3:1 dla Anny .W tym turnieju znacznie lepiej sprawuje się Safina , ale Anna pokazała klasę w pojedynku z rodaczką Jankowić .Myślę że pod okiem brata Safina zacznie od początku mocno i wygra 1 seta - co będzie dalej tego nie wiem ( spodziewam się 2:1 Ivanović )

Mój typ : D.Safina - A.Ivanović
1 set D.Safina
Kurs 2.20
 
C 0

conan17

Użytkownik
i ja uważam że wygra safinka zdecydowany typ na dinarę, która rozwala wszystko co popadnie i niema respektu przed nikim
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Ivanovic A. - Safina D. 2 3,1

▶ Doczekalismy sie finalu RG final pomiedzy dwiema paniami zapowaida sie niezykle emocjonujaco mam nadzieje ze nie bedzie to taki mecz jakie ogladalismy w polfinalach faworytka a nawet zdecydowana wedlug bukow jest Anna ale kurs na nia jak na final jest po prostu smieszny natomiast na Safina jak najbardziej wart gry,Dinara owszem moze nie gra jakos nadzwyczajnie ale walka i ambicja wygrywa kolejne mecze ma dziewczyna charakter ze Szpara przegrywala 1-0 i 5-2 a mimo to wygrala potem Dementieva rowniez 1-0 i 5-2 a mimo to zwyciestwa,owszem rywalki wtedy mocno pomogly ale dwa razy wyjsc z takiego wyniku to juz sztuka szasne na zwyciestwo ma ogromna dysponuje niezlym serwisem niezly procent pierwszego serwisu,bardzo dobra gra w obronie itd. rowniez jesli chodzi o zmeczenie to nie powinno to juz byc przeszkoda Dinara miala troche czasu na odpoczynek i mysle ze zregenerowala sily,Anna na swojej drodze nie miala jakis wybornych rywalek dopiero w polfinale z rodaczka Jankovic i trzeba przyznac ze Anna troszke rozczarowala na dobra sprawe mogla ten mecz przegrac sporo ilosc niewymuszonych bledow,serwis rowniez taki sobie bylo piec asow ale skutecznosc nie byla zachwycajaca,Serba jest napewno bardziej ograna jesli chodzi o granie w wielkich imprezach ale w kluczowych momentach seta czesto poplenia banalne bledy w dzisiejszym meczu jest faworytka ale to nawet lepiej Safina nie ma nic do stracenie i mysle ze zwyciezy w tegorocznym RG
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
co to jest za argument nie ma nic do stracenia ? polscy pilkarze nie maja nic do stracenia to napewno wygraja euro 2008. brzmi co najmniej smiesznie, prawda? a wg mnie safina ma niewiele wieksze szanse na zwyciestwo w dzisiejszym finale french open. roznica klas jest naprawde duza, wg mnie ana to w tym momencie najelepsza tenisistka na swiecie i wcale nie rozczarowywuje w tym turnieju. z jankovic w polfinale miala slabego tylko 2. seta, gdzie zamiast grac swoje zaczela tylko przebijac pilki na druga strone. jesli zagra tak samo dzisiaj to rzeczywiscie przegra ten final ale ona doskonale zdaje sobie z tego sprawe (przynajmniej mam taka nadzieje xD) i zrobi wszystko zeby wygrac ten mecz. przypominam ze ona takze nie ma na swoim koncie wygranej w turnieju wielkiego szlema. jeszcze raz powtorze ze jesli bedzie grac swoje przez caly mecz to rosjanka nie ma wiekszych szans. jak dla mnie pewna 2
Dinara Safina - Ana Ivanovic 2 1,45 expekt
Dinara Safina - Ana Ivanovic (1. set) 2 1,57 expekt
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Kb przeczytaj cala analize uwazanie to bedziesz wiedzial i mi nie mow ze Anna w polfinale grala swietnie poptarz sobie na licze bledow to bedziesz wiedzial a chyba nie rizumiesz co slowa nic do starcenie i smieszne jest to twoje porownanie do polakow ale coz kazdy ma swoje zdanie i swoj gust nawet jak Anna wygra a wygrala juz seta to tazk uwazam ze granie w finale na kurs 1,4 mija sie z celem a i jeszcze jedno wole dac na zawodniczke ktora w tym turnieju dala mi sporo zarobic niz na ta na ktora kurs jest taki a nie inny
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
No i Anna wygrała bez większego problemu. W 1 secie było troche gorąco bo serbka chyba za wcześnie uwierzyła w wygranie seta. Poza tym mecz całkiem dobry. Kilka kapitalnych wymian. Szkoda tylko, że tak szybko się skończyło.
pzdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom