>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

WTA Rogers Cup presented by National Bank (Canada) Montreal

Status
Zamknięty.
rooni 135

rooni

Forum VIP
Szkoda, że gdy właśnie Polka odzyskała forme, to musiała trafić na Kuznietsovą. Trudno w tym meczu było sprawić niesodzianke i wygrać ten mecz. Ale najważniejsze że nie oddała meczu bez walki. Co do innych meczy to raczej nie było niespodzianek. Nadia Pietrova, spisująca się ostatnio bardzo słabo przegrała w dwóch setach z Chakvetadze która ostatnio prezentuje wysoką forme. Może małą niespodzianką była przegrana Penetta ktróa przegrała z Bartoli.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Ja tam nie widze nic na dzisiaj w ofercie... ale kusi mnie mecz:

Ivanovic vs. Jankovic... rzadko dochodiz do derbów Serbii...

Moim zdaniem druga tenisistka nie umie serwowac... dużo na niej zarobiłem grając na L!VE w BWIN że będzie break... czesto wchodzi ???? z lepszymi od siebie czyli z tymi co dobrze serwują albo i lepiej to dla mnie wynik jest zawsze prosty... porażka Jankovic. Zauważyłem że BWIN unika wstawiania na L!VE jej meczy. Ivanovic w w/w buku idzie aż na 1.87... walnąć za 100 i 87zł. do przodu... Co wy byście powiedzieli na ten temat?
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Moim zdaniem dzisiaj najpewniejsze są: Kuznetsova i Vaidisova. Młodość i forma są ich atutami, mam nadzieję, że wraz z Gonzem i Murrayem wejdą na moim dzisiejszym kuponie ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Hingis, M - Hantuchova, D 3,40

Ja sie skusiłem zagrac takie spotkanie.Kurs mnie skusił a Hantuchowa nie jest bez szans... w tym turnieju zachywca forma.Szwajcarka od kilku tygodni nie zachwyna w turniejach nawet z duzo szlabszymi rywalkami meczy sie...Licze na Hantuchowa i na mojego nosa :mrgreen:
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Hingis, M - Hantuchova, D

Jestem załamany :cry: Hantuchova miała 0:40 czyli TRZY PIŁKI SETOWE przy podaniu Szwajcarki :cry: i w mgnieniu oka je straciła....Tak sie nie trafia tak wysokich kursów, brak szczescia ???? ??!!
W drugim secie załamana (podobnie jak ja) Słowaczla przegrała mecz....ech :cry:
 
strzalkas 0

strzalkas

Użytkownik
Kto wie co jest z meczem Vaidisova-Pratt jak to interpretuja u buka ? Ja stwaialem w toto-mixie i na ich stronce w dziale wyniki ich mecz oznaczony jest tajemnicza litera &quot;N&quot; kto wie co jest bo nie wiem czy oplaca mi sie jechac odebrac wygrana bo nie wiem jak to interpretowac w dziale&quot;oznaczenia&quot; nie ma zandego &quot;N&quot; wiec juz sam nie wiem...
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Hingis, M - Kuznetsova, S 1.93

Rosjanka, która miała małą przerwe powrócila i gra b. dobrze! Martina nie zachwyciła podczas wczorajszego spotkania z Hantuchova(które powinna przegrać!!!!) Mam nadzieje, ze Kuznetsova poradzi sobie z Hingis z która juz dwa razy grała w tym sezonie, raz wygrała na chardzie....

Peer, S. - Chakvetadze, A 1.45

Kurs niezbyt imponujący, ale to wszysyko przez wspaniałą forme młodej Rosjanki, która gra poprostu wspaniale! W ich jedynym spotkaniu Chakvetadze bez zadnych problemów pokonała Peere na takiej samej nawieszchni(chard)
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Kto wie co jest z meczem Vaidisova-Pratt jak to interpretuja u buka ? Ja stwaialem w toto-mixie i na ich stronce w dziale wyniki ich mecz oznaczony jest tajemnicza litera &quot;N&quot; kto wie co jest bo nie wiem czy oplaca mi sie jechac odebrac wygrana bo nie wiem jak to interpretowac w dziale&quot;oznaczenia&quot; nie ma zandego &quot;N&quot; wiec juz sam nie wiem...
Vaidisova zkreczowała przed meczem co mnie bardzo smuci :p .... te &#39;N&#39; to pewnie &#39;Nieodbyty&#39; czy cos w tym stylu, puszczą Ci po kursie 1.00 :p
 
strzalkas 0

strzalkas

Użytkownik
D.SAFINA-N.PRATT co panowie myslycie o tym meczu wiem ze prze4licznik na Safine jest bardzo ale to bardzo niski ale oplaca sie nia grac ? warto &quot;zaryzykowac&quot; ???? ?
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Myśle że tak. Pratt moim zdaniem doszła tak daleko, ponieważ na swojej drodze nie miała trudnych rywalek. A Safina jest to dobra zawodniczka i powinna pokonać Pratt. Myśle że jeżeli Safina będzie grała tak skutecznie ma szanse na finał, a obecnie moim faworytkami do wygrania turnieju są Kuznetsova oraz Chakvetadze.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Kto wie co jest z meczem Vaidisova-Pratt jak to interpretuja u buka ? Ja stwaialem w toto-mixie i na ich stronce w dziale wyniki ich mecz oznaczony jest tajemnicza litera &quot;N&quot; kto wie co jest bo nie wiem czy oplaca mi sie jechac odebrac wygrana bo nie wiem jak to interpretowac w dziale&quot;oznaczenia&quot; nie ma zandego &quot;N&quot; wiec juz sam nie wiem...
N oznacza nieważny, mecz jest liczony po kursie 1.0 gdyż nie wyszły na kort.
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
[glow=green:34665e130e]Ivanovic 2 - 0 Safina[/glow:34665e130e]
6-1 6-4

Ana po raz kolejny pokazała że jest w życiowej formie ( kursik 1.8 ✅ :mrgreen: ) ... w finale zagra z Martiną Hingis, która awansowała po kreczu Chakvetadze .

Ivanovic jest o 13 cm wyższa i 14 kg cięższa .. więc ma lepsze warunki do gry na hardzie .... w finale postawie oczywiście na Anę :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom