>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Generali Ladies Linz (Hard)

Status
Zamknięty.
rooni 135

rooni

Forum VIP
Groenefeld A.-L. v Radwanska A. 1.40 ✅

Wreszcie widzimy naszą najlepszą tenisistke w turnieju. Mimo że Niemka zajmuje obecnie 20 lokate w rankingu WTA, to Polka jest faworytką. Niestety ostatnie kwalifikacje do turnieju w Zurichu, zakończyły się dla Radwańskiej nie pomyślnie. Groenefeld jest bez formy. Gra słabo, żadnych sukcesów w tej części sezonu, i ogólnie mało startów. Agnieszka, jest utalentowaną zawodniczką i nadzieją naszego Polskiego tenisa. W tym meczu stawiam na spokojne jej zwycięstwo nawet wynikiem 2:0.

Zvonareva V. v Schiavone F. 2.35 ⛔

Ciekawy mecz, w którym faworytką jest Rosjanka. Zvonareva ostatnio mało startów, i jej forma jest pod małym znakiem zapytania. Sciavone ostatni prezentuje znakomitą forme, która dała jej 14 pozycje w rankingu WTA. Mimo iż w pojedynkach tych zawodniczek cztery razy Rosjanka pokonywała Włoszke w tym meczu typuje wygraną Schiavone. Nie można patrzec na ostatni turniej Włoszki ponieważ tam przegrała z mało znaną zawodniczką, ale co sie okazało całe spotkanie grała z kontuzją.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Vaidisova N. v Petrova N. 1.35 ✅

Gorąco polecam ten typ. Petrova, po kontuzji gra znakomicie. W tym turnieju, jak także w poprzednich. Vaidisova przez krótki okres niestartowała, ale po powrocie gra bardzo dobrze. W tym meczu typuje jednak Rosjanke. Jest ona w znakomitej formie. Czeszka miała problemy z Jankovic, z którą rozegrała ciężki trzy setowy mecz i musi być trochę zmęczona. Petrova to jest mój typ, i mam nadzieje że w tym finale zobaczymy dwie Rosjanki. :wink:
 
majsterpl 0

majsterpl

Użytkownik
Sharapova M. v Petrova N. 2 1,95

W finale turnieju w Linz spotykaja sie dwie Rosjanki. Obie zawodniczki były rozstawione w tym turnieju odpowiednio z 1 i 2 i faktycznie przeszły kolejne rundy nie tracac nawet seta. Sharapova rozgrywała zaciete mecze, w ktorych musiala sie sporo nameczyc zeby wygrac( M. Sharapova - E. Daniilidou 7-5,6-1 :M. Sharapova - A. Ivanovic7-6,7-5 :M. Sharapova - P. Schnyder 7-5,7-5). Natomiast Petrova jest w fantastycznej formie i gładziutko pokonywała swoje rywalki(S. Peer - N. Petrova 1-6,1-6 :S. Stosur - N. Petrova 1-6,3-6 : N. Vaidisova - N. Petrova 1-6,2-6). Dlatego moja faworytką finału jest Nadja Petrova i do tego ładny kursik. :wink:
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Sharapova M. v Petrova N. 1.75 ✅

Niestety nie masz racji. To nie ma znaczenia, że Petrova wygrywała swoje mecze pewnie. Ale miała o wiele słabsze zawdniczki. Peer była bardzo zmęczona wieloma startami, Stosur to już wiekowa tenisistka o przecietnych umiejętnościach. Vaidisova też nie była aż tak groźnym przeciwnikiem, ponieważ miała bardzo wiele trudnych meczy, a na dodatek czytałem że ma jakiś drobny uraz. Petrova w niektórych momentach siada psychicznie. Ze stanu 40-0 dla niej, jest w stanie doprowadzić do 40-AD. Sharapova na Hardzie czuje się znakomicie. Po ostatnim wygranym turnieju moim zdaniem wygra i ten, ponieważ jest to wszechstronna zawodniczka o lepszych umiejętnościach niż Petrova. A na dodatek, na pieć spotkań rozegranych między tymi zawodniczkami cztery wygrała Maria.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Sharapova M. v Petrova N. 1.75
7:5, 6:2


Ja równiez zagrałem ten typ, kurs był moim zdaniem wymarzony! Pieknie Maria wygrała 3 turniej z rzedu?! Czas na Masters!!!!Kocham Cie Maria ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom