>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA - French Open 24.V-07.VI

Status
Zamknięty.
F 0

filweb

Forum VIP
Diego, nie wiem, czym się kierujesz grając Kuznetsovą? Czy H2H (5-1 Williams), czy może fatalną grą, jaką zaprezentowała w meczu z Isią? Szczerze mówiąc, to z powodu poziomu gry obu pań wczoraj nie zawaham się ani chwilę aby nazwać to spotkanie najgorszym, jakie widziałem w tym sezonie. Serena się rozkręca i gdybym nie zawiesił działalności zakładowej na trochę czasu to grałbym 7/10 na Serene i kusi mnie to tak, że chyba złamię postanowienia i dokonam wpłaty.
 
ester 87

ester

Użytkownik
... aby nazwać to spotkanie najgorszym, jakie widziałem w tym sezonie.
Oj, to chyba nie widziałeś meczu Szavay z Cibulkovą w 1/8. To dopiero był popis. Na całym Warsaw Open nie widziałem tak żenującego meczu.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Widziałem fragmentami i również nie byłem zachwycony. W spotkaniu Aga - Kuzi jednak było kilka tak frustrujących elememtów, że jeśli ktoś, kto nie ogląda tenisa przypadkiem na ten mecz trafił, więcej telewizora podczas zmagań na korcie nie włączy. A co do Cibulkovej to trochę boli to, że tak słaba zawodniczka zaszła w tym roku tak daleko. Nie wiem, czy w rankingu przeskoczy Agnieszkę, ale z pewnością będzie w okolicach top 10, miejmy nadzieję, że nie na długo. Na szczęście Dinara już nie powinna mieć z nią kłopotów.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Spotkanie: Safina-Cibulkova
Typ: Over 9.5 gema w 1 secie
Kurs: 2.28
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Już dzisiaj o 13 pierwsze półfinały kobiet w turnieju Roland Garros&#39;a, na pierwszy plan idą odpowiednio rakieta numer 1 Dinara Safina oraz 19 rakieta kobiecego tenisa Dominika Cibulkova. Na pewno obecność tej pierwszej w półfinale nie jest niespodzianką co nie można powiedzieć o Cibulkovej który sprawiła bardzo pozytywne zaskoczenie dochodząć tam gdzie jest. Obie panie grały ze sobą trzykrotnie, dwa razy zwycięsko wychodziła Rosjanka natomiast raz ( jak można się domyślić ^^ ) Słowaczka, te zwycięstwo odniosła w styczniu na twardej nawierzchni w Austriali, był to zacięty pojedynek który Dominika wygrała w 3 setach. Są to na pewno dwie inne zawodniczki, Dinara wysoka mocno bijąca lubiąca atakować, Cibulkova niska nie mająca w ręce aż takiej mocy która woli raczej się bronić. Skazana na porażkę przez bukmacherów Słowaczka będzie miała na pewno ciężką przeprawę i może nawet to spotkanie przegrać jednak czy dla niej to będzie porażka ? Przecież nie ma nic do stracenia, jest to aktualnie jej życiowy sukces ta runda turnieju wielkoszlemowego, więc co będzie miała do stracenia ? Będzie na pewno grała swoje czyli to co pisałem wyżej - bardziej w defensywie. W poprzedniej rundzie pokonała rodaczkę Dinary wielką Marię Szarapovą która co prawda nie jest w najwyższej dyspozycji jednak to zawsze Szarapova, emocje na korcie po stronie Cibulkovej były ogrmne, każda wygrana piłka, każdy wygrany gem był silnie akcentowany odgłosami i odruchami Dominiki a to spotkanie na pewno dodało jej pewności siebie więc czemu miała by nie powalczyć w tym spotkaniu ? Przecież Azarenka ostatnio pokazała że można pokonać Safinę i mało by nie zabrakło a niespodzianka stała by się prawdą, jednak Safina pokazała swój charakter walczaka i wygrała to spotkanie. Zagrałem na over 9.5 gema w pierwszym secie i myślę że jak obie zawodniczki a szczególnie Dominika Cibulkova o której tyle napisałem wyżej zagrają na swoim poziomie to te 10 gemów powinno paść, bo czy Słowaczka nie ugra przynajmniej 4 gemów w pierwszym secie ? Moim zdaniem ugra a kurs ( 2.28 ) niczego sobie !
pozdROWienia ????
⛔ 6:3
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Spotkanie: Safina-Cibulkova
Typ: Over 9.5 gema w 1 secie
Kurs: 2.28
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Już dzisiaj o 13 pierwsze półfinały kobiet w turnieju Roland Garros&#39;a, na pierwszy plan idą odpowiednio rakieta numer 1 Dinara Safina oraz 19 rakieta kobiecego tenisa Dominika Cibulkova. Na pewno obecność tej pierwszej w półfinale nie jest niespodzianką co nie można powiedzieć o Cibulkovej który sprawiła bardzo pozytywne zaskoczenie dochodząć tam gdzie jest. Obie panie grały ze sobą trzykrotnie, dwa razy zwycięsko wychodziła Rosjanka natomiast raz ( jak można się domyślić ^^ ) Słowaczka, te zwycięstwo odniosła w styczniu na twardej nawierzchni w Austriali, był to zacięty pojedynek który Dominika wygrała w 3 setach. Są to na pewno dwie inne zawodniczki, Dinara wysoka mocno bijąca lubiąca atakować, Cibulkova niska nie mająca w ręce aż takiej mocy która woli raczej się bronić. Skazana na porażkę przez bukmacherów Słowaczka będzie miała na pewno ciężką przeprawę i może nawet to spotkanie przegrać jednak czy dla niej to będzie porażka ? Przecież nie ma nic do stracenia, jest to aktualnie jej życiowy sukces ta runda turnieju wielkoszlemowego, więc co będzie miała do stracenia ? Będzie na pewno grała swoje czyli to co pisałem wyżej - bardziej w defensywie. W poprzedniej rundzie pokonała rodaczkę Dinary wielką Marię Szarapovą która co prawda nie jest w najwyższej dyspozycji jednak to zawsze Szarapova, emocje na korcie po stronie Cibulkovej były ogrmne, każda wygrana piłka, każdy wygrany gem był silnie akcentowany odgłosami i odruchami Dominiki a to spotkanie na pewno dodało jej pewności siebie więc czemu miała by nie powalczyć w tym spotkaniu ? Przecież Azarenka ostatnio pokazała że można pokonać Safinę i mało by nie zabrakło a niespodzianka stała by się prawdą, jednak Safina pokazała swój charakter walczaka i wygrała to spotkanie. Zagrałem na over 9.5 gema w pierwszym secie i myślę że jak obie zawodniczki a szczególnie Dominika Cibulkova o której tyle napisałem wyżej zagrają na swoim poziomie to te 10 gemów powinno paść, bo czy Słowaczka nie ugra przynajmniej 4 gemów w pierwszym secie ? Moim zdaniem ugra a kurs ( 2.28 ) niczego sobie !

pozdROWienia ????

przytaczasz tu mecz z Sharapovą, jeden z najgorszych jakie widziałem, ale kiedy Maria podkręciła trochę tempo przy stanie 5-0 w drugim secie Cibulkova nie wiedziała co się dzieję....

to spotkanie przegrała Rosjanka, a nie wygrała Dominika
Safina po meczu z Azarenką powiedziała, że nie była zadowolona z gry i poprawi się w 1/2 finału
za Dinarą przemawia wszystko, warunki, wyniki
w po meczowych debatach komentatorzy i &#39;expert&#39; Wilander powiedzieli, że Cibulkova jest za słaba na Safinę

tym zależy w dużej mierze od kolejności serwowania
zacznie Cibulkova to nawet z jednym przełamaniem 4-6 typ wchodzi, zaczyna Safina pewnie 6-3, oczywiście uwzględniając 1 przełamanie, a wątpie by Cibulkova wytrzymała do stanu 4-6 5-7 czy TB

meczu Safiny ostatniego nie oglądałem, ale Słowaczka nie zachwyca mnie i sam zagram Safina -4,5 gema... spodziewam się wyniku 6-4 6-3

nie daję szans Cibulkovej, Safina rok temu grała w finale i teraz chce wygrać RG
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Dexter napisałeś to co ja w tej analizie, ja wiem że Dinara jest tutaj faworytką ale to jest półfinał i tu wszystko się może zdarzyć, Cibulkova ma niezwykłą chęć walki, to zawodniczka która nie odpuści ani jednej piłki bo jej ambicja na to nie pozwoli, wie jaka jest stawka dlatego da z siebie wszystko jestem tego pewien a czy ugra 4 gemy ? Wydaje mi się że tak :] Przed meczem z Azarenką też nikt jej nie dawał żadnych szans a wygrała pierwszego seta ( chyba ) do 1 więc da się ją jednak przełamać i nawet jeżeli Safina przełamie 2 razy to wynik może być 6:4 ????
meczu Safiny ostatniego nie oglądałem, ale Słowaczka nie zachwyca mnie i sam zagram Safina -4,5 gema... spodziewam się wyniku 6-4 6-3
Tutaj sam sobie ( albo mi ) zaprzeczasz pisząc że pierwszy set zakończy się 6:4 czyli najpierw krytykujesz mój typ a potem sam podajesz go jako prawdopodobny :]
Wg. mnie szanse są wyrównane Safina będzie miała może nawet ciężej bo na niej ciąży presja ze stycznia kiedy to Cibulkova pokonała ją w finale jakiegoś tam pucharu ^^ Ale to jest tenis kobiecy więc wszystko się może zdarzyć ja znalazłem na ten mecz takie rozwiązanie i myślę że jest realne ????
pozdROWienia????
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Dexter napisałeś to co ja w tej analizie, ja wiem że Dinara jest tutaj faworytką ale to jest półfinał i tu wszystko się może zdarzyć, Cibulkova ma niezwykłą chęć walki, to zawodniczka która nie odpuści ani jednej piłki bo jej ambicja na to nie pozwoli, wie jaka jest stawka dlatego da z siebie wszystko jestem tego pewien a czy ugra 4 gemy ? Wydaje mi się że tak :] Przed meczem z Azarenką też nikt jej nie dawał żadnych szans a wygrała pierwszego seta ( chyba ) do 1 więc da się ją jednak przełamać i nawet jeżeli Safina przełamie 2 razy to wynik może być 6:4 ????



Tutaj sam sobie ( albo mi ) zaprzeczasz pisząc że pierwszy set zakończy się 6:4 czyli najpierw krytykujesz mój typ a potem sam podajesz go jako prawdopodobny :]

Wg. mnie szanse są wyrównane Safina będzie miała może nawet ciężej bo na niej ciąży presja ze stycznia kiedy to Cibulkova pokonała ją w finale jakiegoś tam pucharu ^^ Ale to jest tenis kobiecy więc wszystko się może zdarzyć ja znalazłem na ten mecz takie rozwiązanie i myślę że jest realne ????

pozdROWienia????

pisząc wynik 6-4 6-3 miałem na myśli również odwrotny przebieg setów
dużo zależy od kolejności serwowania

nie porównuj Azarenki i Cibulkovej, bo mimo wszystko to lepsza zawodniczka od Słowaczki, ugrała seta, ale under był w pierwszym :p
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Raczej nie spodziewałbym sie ze Cibulkova dzisiaj bedzie w stanie powalczyc z Safina Dotarcie Cibulkovej do połfinalu to juz troche porażka a finał z jej udziałem to była by kompromitacja RG jak dla mnie ????
Stosur moze powalczyc z Kuznetsova Widac ze jet w formie, ma dobry serwis malo bledów seta moze urwac tym bardziej ze Kuznetsova az tak nie błyszczy.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Nie porównuje a piszę że można urwać Safinie seta a jeżeli nie urwać to przynajmniej powalczyć ???? Słuchałem wywiadu z Dominiką i powiedziała że jest to jej życiowy sukces ale na pewno nie będzie chciała na tym poprzestać i mimo że przed nią bardzo trudne zadanie to wyjdzie na kort jeszcze bardziej skupiona niż ostatnio i będzie walczyć na całego ???? Ja w nią wierze i jeżeli zadziała u niej pierwszy serwis to myślę że będzie ok ???? Mecz już o 14.00 czy zdążę coś jeszcze napisać to nie wiem bo zaraz jadę i nie wiem czy do tej godziny wrócę a jak nie to mam nadzieję na ciekawe widowisko i zobaczymy kto z Nas ma większe szansę :] Daję 60:40 dla Ciebie mimo wszystko jednak wierzę w mój typ ! ???? Vamos Dominika ! :*
pozdROWienia ????
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Nie porównuje a piszę że można urwać Safinie seta a jeżeli nie urwać to przynajmniej powalczyć ???? Słuchałem wywiadu z Dominiką i powiedziała że jest to jej życiowy sukces ale na pewno nie będzie chciała na tym poprzestać i mimo że przed nią bardzo trudne zadanie to wyjdzie na kort jeszcze bardziej skupiona niż ostatnio i będzie walczyć na całego ???? Ja w nią wierze i jeżeli zadziała u niej pierwszy serwis to myślę że będzie ok ???? Mecz już o 14.00 czy zdążę coś jeszcze napisać to nie wiem bo zaraz jadę i nie wiem czy do tej godziny wrócę a jak nie to mam nadzieję na ciekawe widowisko i zobaczymy kto z Nas ma większe szansę :] Daję 60:40 dla Ciebie mimo wszystko jednak wierzę w mój typ ! ???? Vamos Dominika ! :*

pozdROWienia ????
powodzenia, niech będzie tak jak pisałem 6-4 6-3 i wszyscy zadowoleni, chociaż podchodzę sceptycznie do tego wyniku, spodziewam się łatwej przeprawy
 
1 0

14honor88

Użytkownik
Mecz : Dinara Safina - Dominika Cibulkova
Typ : 2 [hc 0:5,5 gema]
Kurs : 1.95
Buk : Pinn

Analiza : Tenis ma to do siebie że wygrać tu może każdy z każdym. Dlatego napewno na faworytów stawiac nie będę. A sama stawka na typ będzie niższa niż zwykle. W dzisiejszym meczu stawką będzie gra w finale Wielkiego Szlema. Zdecydowałem się zagrać ten typ bowiem miałem okazję oglądać obie panie w ich meczach półfinałowych. Dominika Cibulkova rozgromiła wręcz Marie Szarapową 2:0 (6:0, 6:2). Jak sam wynik wskazuje spotkanie było jednostronne i bezbarwne. I aż trudno uwierzyć że ta Rosyjska piekność była liderką tenisowego rankingu. O wiele ciekawiej wyglądał mecz w którym spotkały się Dinara Safina i Wiktoria Azarenka 2:1 (1:6, 6:4, 6:2). Tutaj także przebieg dosyć ciekawy. Białorusinka mimo wygrania pierwszego seta aż 6:1 nastepne dwa przegrywa. Pokazuje to doskonale że ten sport jest bardzo dziwny, a już w szczególności w wykonaniu kobiet. Może gdyby Azarenka nie traciła tyle sił na rzucanie rakietą lub &quot;piskanie&quot; czy &quot;jękanie&quot; to wygrała by ten mecz.
 
mroyen 0

mroyen

Użytkownik
Spotkanie: Svetlana Kuznetsova - Samantha Stosur
Data i godzina: 04.06.09 godz. 16:00
Typ: Over 20,5 gemów
Kurs: 1,85
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dziś o 16:00 w French Open odbędzie się półfinał pomiędzy Samanthą Stosur, a Svetlaną Kuznetsovą. Ta pierwsza jest 32 w rankingu WTA, zaś zawodniczka z Rosji jest 7. Stosur wyjątkowo dobrze sobie radzi w tym sezonie i to zaowocowało w tego rocznym Roland Garros gdzie doszła jak narazię do półfinału. Jej droga była następująca w pierwszej rundzie pokonała Francesce Schiavone 2:0 (6:4 6:2), w drugiej Yanine Wickmayer 2:1 (6:3 4:6 6:4), w trzeciej jedną z faworytek turnieju Elene Dementievą 2:1 (6:3 4:6 6:1), w czwartej wyeliminowała Virginie Razzano 2:0 (6:1 6:2), a w ćwierćfinale Sorane Cirstea 2:0 (6:1 6:3). Kuznetsova, także może zaliczyć sezon za udany. W pierwszej rundzie pokonała Claire Feuerstein 2:0 (6:1 6:4), w drugiej Galina Voskoboeva 2:0 (6:0 6:2), w trzeciej Melinde Czink 2:0 (6:1 6:3), w czwartej niestety pokonała naszą najlepszą Polkę Agnieszkę Radwańską 2:1 (6:4 1:6 6:1), a w ćwierćfinale Serene Wiliams 2:1 (7:6 5:7 7:5). Sądzę, że w tej fazie turnieju nie spotykają się przypadkowe zawodniczki i to nie będzie pojedynek do ,,jednej bramki&quot;. Także myślę, że mecz będzie bardzo długi i wyrównany i bez problemu padnie over 20,5 gemów który oferuje nam bukmacher.
 
P 15

panasik

Użytkownik
stosur - kuznetsova +4.5 stosur

bez watpliwosc stosur rozgrywa tutaj turniej swojego zycia, jak ogladlaem jej spotkania, to naprawde malo bylo gemow, aby rywalki galdko wygrywaly swoje podanie, stosur umiesniona, muskulatura ramion i rak - sam bym chcial miec takie;] swietna przy swoim serwisie, w wymiany raczej sie nei wdaje, gra podobny tenis do soderlinga, agresywny i spychajacy do defensywy, przy tym popelnia malo UE, duzym argumentem w tym meczu jest to iz kuznetsowa rozegrala wczoraj wyczeprujacy mecz z williams 3- setowka 3X 7;5 a dzisiaj kolejny mecz i jestem pewien ze odczuje biegajac za FH stosur, ktora wczoraj gladki i mocno przkeonujace 2;0 z cristea, kuza na pewno lepszy rotowany serwis ktorym ustawia sobie duzo wymian, ale 2 juz duzo slabszy i z silnym returnem sereny miala duzo preoblemy, ja dlabym max 4 handicap

4/10
pinnacle 1.84
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
S amantha w formie, może nawet i życiowej. Co ciekawe - nie na hardzie a na mączce, choć trzeba przyznać, że na szybkiej mączce ;) Nie odważę się typowania zwycięzcy meczu bo wg mnie wszystko jest możliwe. Jednak handicap gemowy +4.5 na Australijkę wygląda naprawdę zachęcająco. Kuza nie jest w jakiejś wielkiej formie. Pierwszy tydzien w Paryżu bardzo dobry, ekspresowe wygrane z Feuerstein, Voskoboeva, Czink. Mimo to już z Węgierką Kuza bardzo się denerwowała po pojedynczych zepsutych zagraniach. Widać było jakąś małą niepewność w jej grze. Potwierdziło się to zdecydowanie w meczu z Radwańską. 2 set fatalny, masa błędów, nijaka taktyka. Później Rosjanka wzięła przerwę i zaczęło to wyglądać z jej strony lepiej, ale.. w jej rolę wcieliła się z kolei Agnieszka :] Znów błędy, a Sveta nic specjalnego - po prostu przebijała na 2 stronę. Ogólnie spotkanie słabiutkie. No i wczorajszy, długi mecz z Serena. Pierwszy set 3-0 -&gt; 5-3 -&gt; 5-6 -&gt; 7-6. Drugi set 3-0 -&gt; 5-3 i serwis na mecz -&gt; 5-7. Znowu przerwa Svety, jednak już nie pomogła tak jak w meczu z Polką. Serena wydawało się, że kontrolowała, miała przewagę przełamania ale oddała i znów bodajże 5-4, 40-15 i nic.. Dopiero za 3 razem wykorzystała match balla i po męczarniach zwyciężyła. Łatwo jednak zauważyć długie przestoje w grze Rosjanki i w tym upatrywałbym szansę Stosur. Australijka doświadczona, dobry serwis(Kuza problemy z 2 podaniem). Przede wszystkim Samantha regularna. Co ciekawe, pierwsze 2 mecze(Schiavone 6-4 6-2, Wickmayer 6-3 4-6 6-4) Stosur rozgrywała na tych kortach wolniejszych, i widać było - zwłaszcza z Belgijką problemy. Kiedy jednak od 3 rundy swoje spotkania rozgrywa na korcie głównym Philippe Chatrier jej gra wygląda naprawdę zdecydowanie lepiej i pewniej. Siedzi serwis, serve&amp;volley. Svetlana musi zagrać dobry mecz i nie może tak bardzo się irytować bo wtedy nie wychodzi.. Ja mimo wszystko jednak typowałbym finał dla Kuznetsovej, ale pewniejsze i to w dodatku po lepszym kursie jest zagranie na handi gemowy w stronę Stosur. Możliwy wynik 6-4 6-4, czy 7-6 6-3. Samantha nie odpuszcza, dobrze serwuje i pogromu bym się nie spodziewał.. Reasumując, +4.5 na Stosur wydaje się najlepszym rozwiązaniem na ten mecz. ????


S zybciutko bo Panie zaraz zaczynają.. Główne argumenty dla których zdecydowałem się zagrać under 20 gemów. Przede wszystkim fakt, że Cibulkova nie miała jeszcze w zasadzie wymagającej rywalki. Przed RG Słowaczka bez formy, nie którzy skazywali ją na porażkę już w 1 meczu z Alona, jednak Dominika wygrała(choć zagrała słabo, ale lepiej niż Ukrainka ;)) Później gładkie wygrane z Flipkens, Dulko(najlepszy mecz Cebulki), Szavay i Szarapowa. Dwa ostatniej pojedynki dla kogoś kto nie oglądał wydają się być pogromem. Jednak tak nie było.. Szavay zagrała mecz(jak sama przyznała) najgorszy w tym roku. Wiadomo, miała wpadki ale na takim poziomie zagrać takie spotkanie? Kto widział ten wie. Następnie Maryśka i kolejny &#39;popis&#39;. Wcześniej Rosjanka miewała przestoje, ale miewała także przebłyski gry sprzed lat, na najwyższym poziomie.. Ze Słowaczką widzieliśmy tylko tą gorszą stronę.. I to w jak najgorszym wydaniu. A Dominika? Nie ujmując oczywiście rozegrała dobre mecze, ale naprawdę bez rewelacji.. Jeśli chodzi o Rosjankę to zaczęła w tempie iście bombowym. Pierwsze 4 mecze i 5 straconych gemów :!: Wydawało się, że nie ma bata na Dinare, ale jednak.. Zimny prysznic w 1 secie meczu z Azarenka. 1-6, i fatalna gra Safiny. No cóż, chyba każde kobiety muszą odbębnić jakiś słabszy dzień , tak już są skonstruowane.. ;) Najważniejsze, że Safina przetrwała to i stopniowo zaczęła grać swoje, a irytowała się Victoria. Ogólnie mecz średni, ale liczy się win. W półfinale jednak spodziewam się gładkiej przeprawy siostry Marata. Po pierwsze, Dinara od początku będzie skoncentrowana aby nie przydarzyło się to co z poprzednim spotkaniu. Po drugie, zagrają na korcie Philippa, a więc tym najszybszym, na którym Dominika nie miała jeszcze okazji grać, a różni się od pozostałych dość znacznie.. Dla Słowaczki 1/2 finału RG to duży sukces, zważywszy, że przed turniejem grała słabo i chyba nawet nie śniła o tej fazie. Gra solidnie, jest ambitna ale to nie wystarczy. Handicap -2.5 gema w 1 secie na Safine także wydaje się być dobrym rozwiązaniem. Ja gram poniżej 20 gemów i liczę na wynik 6-3 6-2, może nawet niżej.. ;)
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Svetlana Kuznetsova - Samantha Stosur ⛔
kurs: 3,5
oraz
Samantha Stosur(+1,5s.)✅ uff...
kurs: 2,0
Przed rozpoczęciem turnieju raczej nikt nie spodziewał się Samantha dotrze tak daleko. Jest to już półfinał i buki nie dają dużych szans Australijce na grę w finale ale ja myślę, że ma ona szanse i to nie małe. Patrząc po wynikach to wydaje się, że z meczu na mecz gra coraz pewniej. Warunki fizyczne podobne. Umiejętności może troche gorsze od Svetlany ale nadrabi walecznością i ofensywną grą. Jeśli chodzi o zwycięstwo daje Stosur 50% szans. Typ z handicupem oceniam na 80%.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Dinara Safina vs Svetlana Kuznetsova 2 @ 2,87


No i wreszcie doczekaliśmy się wyłonienia finalistek turnieju Roland Garros. Zaskoczenie? Raczej nie. Wielu typowało Safine, a z 2 strony właśnie Kuza, S. Williams. Myślę, że nie ma sensu opisać występów poprzedzających French Open. Pokazał to choćby przykład Stosur, która przed Paryżem grała na mączce fatalnie a tutaj złapała wiatr w żagle. Podobnie Cirstea. Mam odczucia takie, że Dinara jakby trochę zwalnia tempo. Tzn, wiadomo - wygrywa, jest dobrze, ale to nie jest to co grała chociażby przed rokiem tutaj. Znakomite boje z Sharapova, Dementieva(3 set chyba najlepszy w jej karierze), czy chociażby.. z Kuznetsova ;) 6-3 6-2. Wtedy Sveta nie istniała. Finał z Ivanovic jednak przegrany.. Ale Ana była wtedy poza zasięgiem. Ktokolwiek by w sobotę nie wygrał, trzeba szczerze przyznać, że w ubiegłym roku poziom był wyższy. Kuznetsova z kolei także grała tu w finale, w 2004r przegrała z Henin. Obie niezwykle umotywowane. Wracając do tego spotkania obu pań sprzed roku.. Na pewno siedzi on w głowie obu tenisistek, zwłaszcza Kuznetsovej. Wtedy łatwo przegrała, dużo wyrzucała, zupełnie bez polotu. H2H 8-5 Dinara. Na clayu jednak 4-4. W tym roku panie grały ze sobą już 2 razy. Oba mecze na mączce. Raz triumfowała Sveta, raz Dinara. Co ciekawe w odstępie zaledwie kilku dni ;) Miałem to szczęście, że widziałem oba pojedynki. Oba pojedynki były zupełnie jednostronne.. W Stuttgarcie świetna gra Kuzy, wyrzucający serwis i później otwarty kort. Grała często top spiny, i przede wszystkim trzymała piłkę jak najbliżej linii końcowej.. Tak właśnie trzeba grać z Safina. Nie można grać w półkort. Dość często próbowała - z powodzeniem - skrótów. Ogólnie rzecz biorąc, był to jej dzień. Tydzień później finał w Rzymie. Pojawiało się pytanie czy Safina wyciągnie wnioski z poprzedniego meczu? Jak się okazało - wyciągnęła. Grała zdecydowanie śmielej, od początku narzuciła swoje tempo. Mocno po linii, pamiętam, że często nękała BH rywalkę. Kuza z kolei jakby zahipnotyzowana, odgrywała w półkort, serwis słaby i bardzo słaby BH, sporo UE. Mecz rozegra się już w głowach obu Pań. Sveta żeby zwyciężyć nie może miewać przestojów, takich jak z Radwańską czy Williams(nie liczę tego dzisiejszego z TB bo wtedy Stosur grała naprawdę świetny tenis). Musi być regularna. Pani Larisa Savchenko, trenerka Kuzy z pewnością ma już w głowie taktykę na mecz. I oby wpoiła ją Kuznetsovej ;) Na pewno serwis wyrzucający, a za drugim z &#39;kickiem&#39; bo wiadomo, że Safina returnować potrafi.. Musi urozmaicać grę, próbować drop-shotow, bo mistrzem sprintu to Dinara nie jest.. Nie sugerowałbym się kłopotami Kuzy ze stopą. Uraz, którego nabawiła się w meczu z Williams jest niegroźny. Dziś z tego co wyczytałem po prostu otarła sobie piętę, stąd była ta przerwa. Safina gra tak ciężko, opornie. Jej gra to typowy tenis siłowy, jak idzie to idzie, a jak nie to już zaczynają się schody. Kuza ma większe pole manewru, pod siatką potrafi wiele. Dużo zależeć będzie od początku meczu. Po tych dzisiejszych błędach Safiny, 7 DF nie jestem przekonany co do jej formy. Umówmy się, że rywalek zbytnio wymagających nie miała. Reasumując, po kursie jaki wystawili bukmacherzy @ 2,87 w Bet365 zdecydowanie stawiam na Svetlane. Moim zdaniem szanse są wyrównane. Kamąąą SVETA :!:
 
F 0

filweb

Forum VIP
Zgadzam się z Tobą, Kuzniecowa to bardzo, bardzo duże value. Wystarczy przypomnieć ostatnie mecze tych pań :

Stuttgart

Safina - Kuzniecowa 1,70 - 2,25

Rzym

Safina - Kuzniecowa 2,35 - 1,65

French Open

Safina - Kuzniecowa 1,43 - 3,10

Generalnie według buków w ciągu ostatnich kilku tygodni albo siostra Marata poprawiła się o dwie klasy, albo Svetlana straciła nogę ????

Jedyny problem to niewielka kontuzja Kuzi, w dwóch ostatnich meczach dała sobie z nią radę, myślę, że do soboty będzie po kłopocie. Ten fakt jednak może delikatnie wpłynąć na kursy, ja jednak jestem zdania, że Kuzi powyżej 2,80 to zakład najwyższej klasy.
 
P 15

panasik

Użytkownik
sledzilem dzisiaj wnikliwie oba spotkania Pan, byc moze w meczu z azarenka safina miala slabszy dzien i jak do tej pory jedyny w RG i tylko zdecydowanie slbaszy dzien safiny moze miec tutaj wplyw na wynik, mecz stosur z kuza szkoda opisywac, bo to abrdziej mecz bledow, jakas soldiniejsza gra zaczela sie od stanu 2;4 dla kuzy w 2 secie gdzie zrobilo sie po 4 i 7;6 dla stosur.. wystarczy wpsomniec ze 5 pierwszych gemow 1 seta to kolejne przelamania z obu stron, cibulkowa dzisiaj zagrala naprawde dobry mecz, ale sila i klasa safiny 2 pietra wyzej, nie widze zadnego value w tym typie, caly mecz kuza lekko utykala, moze miec badz nie mec wplywu na finalowy mecz, ale stawiania przeciwko safinie w tej formie, zdecydowanie nie polecam, safina jest tutaj w swietnej dyspozycji i w mojej opinii analitycy wystawili bardzo dobry kurs odzwierciedlajacy obecny poziom obu PAn,ale zycze powodzenia! ajezeli ktos mi powie ze stosur zagrala dzisiaj dobry mecz.. swietny.. byl to zdecydoawnia najslabszy mecz w tym turnieju.. pozio wrecz zenujacy, nie potrafila wymienic 5 podan, wyrzucal, bila w pol siatki an potege a kuza jej dorownywala momentami..
 
mroyen 0

mroyen

Użytkownik
Spotkanie: Dinara Safina - Svetlana Kuznetsova
Data i godzina: 06.06.09 godz. 15:00
Typ: 1
Kurs: 1,45
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Dziś o 15:00 finał Roland Garros. Spotkają się dwie Rosjanki. Nr 1 światowego tenisa Dinara Safina i zajmująca 7 miejsce w rankingu WTA Svetlana Kuznetsova. Kuznetsova w turnieju rozegrała 6 meczy, a trzy ostatnie miała dość ciężkie - musiała rozegrać po trzy sety. W 1/16 pokonała Agnieszkę Radwańską 2:1 (6:4 1:6 6:1), w ćwierćfinale wyeliminowała Serene Williams 2:1 (7:6 5:7 7:5), a w półfinale pokonała zawodniczkę z Australii Samanthe Stosur 2:1 (6:4 6:7 6:3). Safina w French Open radzi sobie doskonale, tracąc tylko jednego seta w ćwierćfinale z Victorią Azarenką, gdzie padł wynik 2:1 (1:6 6:4 6:2), a w półfinale pokonała Dominike Cibulkovą 2:0 (6:3 6:3). Sadzę, że Safina pokona zmęczoną Kuznetsovą gdyż przemawiają takie argumenty jak miejsce w rankingu, ich ostatnie mecz, ich bezpośrednie pojedynki (7:4 dla Safiny) gdzie ostatni ich pojedynek odbył się zaledwie miesiąc temu (9.05) w Rzymie, tam Safina pokonała Kuznetsovą 2:0 (6:3 6:4). Dlatego dziś stawiam na pewne 1.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Nie wiem czemu Pezio sądzi, że Safina się wypala. Wg mnie jest odwrotnie. W tym turnieju gra lepiej od Kuzy i nie widze powodu, by stawiać przeciwko Dinarze. Zacznijmy od najważniejszego. Psychika Kuzy jest gorsza od numeru 1. Dinara w tym roku przegrała jeden mecz na ziemi, co prawda właśnie z Kuznetsovą, ale w tamtym meczy nie grała zbyt dobrze. Drugim aspektem gry jest poziom zmęczenia. Sveta na korcie była 2h 5min dłużej, a przez te dwie godziny herbaty na tarasie nie piła. Nie widze szansy wygrania turnieju przez Kuze. Safine typowałem od początku na zwycięstwo RG i po tym turnieju Safina odskoczy rywalkom w rankingu wygrywając pierwszy Wielki Szlem w karierze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom