>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA French Open 2023 - kwalifikacje

Status
Zamknięty.
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Roland-Garros-French-Open-Logo.jpg

Miejsce: Paryż, Francja
Data rozgrywania: 22.05.2023 - 26.05.2023
Nawierzchnia: Outdoor Clay
Kategoria: WTA Grand Slam - kwalifikacje
Oficjalna strona turnieju: https://www.rolandgarros.com/en-us/
Lista Startowa: https://fft-rg-commun-news.cdn.pris...fe7b6b_RG23+Women+Singles+Qualifying+list.pdf
Drabinka
: https://www.rolandgarros.com/en-us/results/QD?round=1
Plan gier: https://www.rolandgarros.com/en-us/...oriteFilter=false&country=all&date=2023-05-21



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA French Open kwalifikacje
Godzina 11.30
Olga Govortsova - Laura Piggosi
Typ Govortsova
Kurs 6.2
Forbet
Analiza:
Hm przy nazwisku Govortsovej nie ma nawet rankingu.Olga ma 34 lata i wszystko juz chyba za sobą.W singla gra niewiele I raczej z marnym skutkiem.Ostatni mecz singlowy na cleyu wygrała w lipcu 2021 .Dawno ale widziałem kilka tygodni temu jakis jej mecz deblowy I wygladała przyzwoicie.
Gdyby przypomniała sobie jak sie gra to pokonanych przeciwniczek na poziomie Pigossi ma w swoim bogatym bilansie na pęczki takze lepszych.
Pigossi to przecietniata I w kurs 6 z hakiem to ja tutaj wchodzè
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Zidansek -Abduraimova 1 @1.3

Wydaje mi sie, ze Zidansek powinna wrocic do dobrej gry. Slowenka byla w przeszlosci polfinalistka French Open w 2021 roku, pozniej byly problemy zdrowotne i wyniki sie pogorszoly i ta kten stan trwa juz dosc dlugo. Niemniej jednak Zidansek nawet w roku ubieglym nawet zrobila na French Open 3 runde. Mysle, ze ona ma szanse dobrze zagrac, bo wyniki najlepsze osiaga zdecydownaie na kortach ceglanych.

Slowenka starowala w tygodniu poprzedzajacym kwalfikacje w turnieju WTA 125, gdzie 1-szy mecz wygrala z reprezentantka gospodarzy, w 2-gim polegla w dwoch tie-brakach z pozniejsza finalistka McNally. Niemniej jednak wydaje mi sie, ze pokazala ze forma rosnie, a to co najlepsze ma byc tu w kwalifikacjach i na to licze.
Abduraimova ostatnuo wygrala nawet turniej ITF na kortach ceglanych i niezle wyniki w ITF-ach, ale naprzeciwko rywalka, ktora jest polfinaitak FO i ma zapisany tytul na koncie, wiec jezlei Slowneka zagra na swoim zblizonym poziomie to musi byc faworytka.

Myslalem by podbijac handipacami, ale te mecze otwarcia to nieraz sa czesto bardziej wyrowanne niz koljene, gdy zawodnik lub zaowdniczka zlapie rytm, a noz beda 3 sety. Maly kurs, zgodze sie ze niewartosciowy, ale tak z przekonania i przeczucia w akumulacyjnym biore ta Zidansek.
 
Tenis by Dawid 823,5K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Juvan vs. Townsend
Na początek zaznaczę, że oferta jest co prawda szeroka, ale moim subiektywnym zdanie trudna i ciężko wybrać najlepsze zakłady. Po dłuższym namyślę wybrałem spotkanie pań II rundy kwalifikacyjnej, które zapowiada się bardzo ciekawie. Z jednej strony mamy Amerykankę, której gra nigdy nie była kojarzona z mączką, lecz w ostatnim czasie osiągnęła życiowy wynik czyli finał turnieju WTA 125 we Florencji, gdzie uległa gospodyni - Paolini. Po drugiej stronie siatki zobaczymy doświadczoną Słowenkę, która przechodzi bardzo trudny okres, co jest spowodowane m.in. problemami prywatnymi i nawet planowała zawieszenie kariery, lecz jak widać próbuje. Według bukmacherów faworytką jest Townsend, co w tej sytuacji nie powinno dziwić, choć przed sezonem prawdopodobnie Juvan byłaby zdecydowanie faworyzowana. Osobiście spodziewam się wyrównanego meczu, a mecze pierwszej rundy za wiele nam nie powiedziały, bo rywalka jednej jak i drugiej nie była wyznacznikiem formy. Teraz będzie to dobry test dla obu pań, lecz wyniku spotkania nie obstawię. Z jednej strony mamy niski kurs na Taylor i nie widzę z nim żadnego value, a z drugiej strony nie ufam jeszcze Kai, która zbyt często zawodzi. Dlatego dziś obieram kierunek asów, ponieważ obie potrafią je inkasować, a szczególnie fizycznie grająca Townsend. Potrafi poszukać asów, co widzimy po regularnych wynikach w ostatnich meczach, w których zaliczała od dwóch do czterech asów, więc mamy tu potencjał na pokrycie linii meczowej nawet przez nią. Z kolei Juvan ostatnio nie robi zbyt wielu asów, bo kręci się między zerem, a jednym asem na mecz, choć w I rundzie zrobiła dwa w dwóch setach. Wcześniej widziałem spotkania, w których robiła ich więcej, lecz były to nieco szybsze korty. Podsumowując, linia asów zaproponowana przez bukmachera wydaje się dość dobra dla gracza, ponieważ potencjał na over jest dość duży, lecz musimy liczyć głównie na faworytkę, a z drugiej strony warto by oponentka mówiąc potocznie "dojechała", ponieważ jak to w przypadku zakładów overowych - im dłuższy mecz tym lepiej, a w obecnej dyspozycji stać ją w zasadzie na wszystko in plus, jak i minus. Skusiłem się głównie ze względu na niską linię.

👉 powyżej 2,5 asów @1,6 (betclic) ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +166
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Ferro-C.Alves 1 @1.5

Typ w potencjal, ale chyba nei tylko, b oFerro co raz lepiej. W koncu to zaowdniczka, ktora grala w 4 rundzie FO, a to bardzo duzy wyczyn. Francuzka po problemac zdrowotnych, grala w malych ITF-ach juz od jakiego czasu, ale niedawno wrocila juz do tych ITF-w bardziej znaczacych i dobrze pokazal sie w dwoch szwajacarskich takich turniejach, bodazje Bellinzona i Chiaso, ale z pamieci pisze nazwy miast. W jednym byl final przegrany z Mirra Andreeva, czyli zaowdniczka, ktora blynslea w Madrycie, w drugim nby slabiej, ale tam przegrala po wyrowanym meczu z reprezentanatka gosopodarzy Naef, ktora tez w tych szwajacaskich turniejach pokazala sie z bardzo dobrej strony i zrobila wynik.

Wczoraj wygrana z Bouzas Maneiro i to chyba tez dobry prognostyk. Rywalka ogral z kolei Niemke Lys, ktora tez ma w miare uznane nazwisko i jej akcje poszly w gore, ale nie jestem pewny czy Lys na tych ceglanych kortach zagrlaa tak dobrze. Ferro na pewno moze i jest tenisistka lepsza, widze tu symptomy lepszej formy u Francuzki, wiec ma sznase spozytkowac to na French Open.
 
Otrzymane punkty reputacji: +424
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Ciężko wróżyć z fusów, wiele zawodniczek jest dla mnie i pewnie wielu osób "no name", więc spróbujemy na początek dnia pograć dziewczyny, które już w przeszłości pokazywały się w tourze. Są to Laura Pigossi i Yue Yuan. Obydwie zagrają z rywalkami, o których nie słyszałem, wiele nie osiągnęły w głównym tourze i ogrywały się w ITFach. Brazylijkę pamiętam z występu w Warszawie, gdzie dotarła do ćwiartki, ogrywała wyżej notowane dziewczyny i to w dobrym stylu. To niziutka zawodniczka, idealnie pasująca pod grę na mączce. Chinka to wysoka, dobrze zbudowana zawodniczka, z najlepszymi wynikami na twardej nawierzchni, w końcu zaliczyła w tamtym roku 3 rundę US Open, więc liczę też na dobry występ w Paryżu. Kursy na obie Panie na prawdę fajnie, mam nadzieję, że doświadczenie i umiejętności z najwyższego poziomu rozgrywkowego tutaj wezmę górę. Początek o godz. 10

Pigossi @2.02
Yuan @1.87

AKO: @3.78 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +489
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Pigossi @3.00 Unibet
Hontama @2.17 Unibet


Decydująca runda kwalifikacji do głównej drabinki w Paryżu. Konsekwentnie będę grał w kierunku malutkiej Brazylijki. Dziś na rozkładzie wyżej notowana zawodniczka, z dobrymi wynikami w ostatnim czasie, ale nie skreślałbym tutaj na wstępie Pigossi, a kursy mówią zupełnie inaczej. Japonka zepsuła mi wczoraj ładne AKO, nie spodziewałem się , że będzie w stanie pokonać doświadczoną jak na Szlemy Chinkę. Dziś o dziwo też nie jest faworytką, musiałem sprawdzić zawodniczkę z Białorusi , bo nic o niej wcześniej nie słyszałem - 25 lat i dopiero teraz próbuje swoich sił w WTA , i pierwszy start w Szlemie. Miała szczęście w dwóch pierwszych rundach, bo trafiła na jeszcze niżej notowane rywalki. Myślę, że Japonka będzie najtrudniejszą rywalką w walce o awans i stawiam na jej zwycięstwo. W AKO proponuje seta wyżej wymienionych Pań.

Pigossi set
Hontama set

@2.62 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +458
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Zidansek - Bolsova 1 STS 1,64
Wynik: 2:0

Decydujące starcie o udział w turnieju głównym FO. Słowenka Zidansek kontra hiszpańska rakieta - Bolsova. Stawiam na półfinalistkę tego turnieju z roku 21, która powoli rozkręca się w tym sezonie na mączce. Co prawda przegrała seta w ostatnim meczu z Zacharową, ale później poszło gładko. Hiszpanka też potrafi grać na nawierzchni ziemnej, ale próżno w jej CV szukać jakiegoś sukcesu w turnieju wielkoszlemowym.
 
Ostatnia edycja:
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Nie neguje typu, ale stawianie w ostatniej rundzie eliminacji na cztery najwyzej rozstawionych zaowdnikow czy zawodniczki, kiedy drabinka turnieju glownego jest juu rozlosowana, to ryzyko samo w sobie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom