>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Amelia Island (USA)

Status
Zamknięty.
K 0

kob22

Użytkownik
nie chce się mieszac :p ale napisał do ciebie po 1 a ty przed pierwasz napisałes analize..

Golovin ostatnio wymiatała ;)
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech jestescie smieszni. CO ze do mnie to napisał.Sam robilem analize i sam to wytypowalem.....Nie wiem o co Ci chodzi wogle :mrgreen:
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
T. GOLOVIN vs N.PETROVA

Rosjanka b. łatwo poradziła sobie dzisiaj z małym objawieniem tego sezonu Bammer, Tatiana po heroicznej walce pokonała po raz pierwszy w karierze Ivanovic - ogromny sukces ale Francuzka w decydujących momentach spotrkania(końcówka) strasznie się spina i traci kilka gemów pod rząd tak było w meczu z Venus i dzisiaj... Z Nadią jestem pewien, iz nie wypracuje sobie przewagi wiekszej niż jedno przełamanie. W bespośednich meczach bilans 4:1 dla...Golovin :zaskoczony: Co mnie b. zdziwiło, ale Golovin miała jeszcze gorszy bilans z Aną a wygrała. Wg. mnie nic nie jest w stanie przeszkodzic w drugim zwyciestwie pod rząd w tym turnieju, no chyba, ze sama Nadia ;)
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
OMG sorry za OT, ale muszę .... Znów spięcie o jeden głupi typ :?: Ludzie Wy się za niedługo pozabijacie o to kto podał ten typ a kto tamten .... Ehhh szkoda słów ....
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Jednak to Golovin wygrała tak jak się spodziewałem ale nie myślałem, że tak łatwo sobie poradzi. Szanse oceniałem 65%-35% na korzyść Golovin. Bardzo ciekawy kurs na Golovin zahaczyłem w Bwin 2,82 na Golovin.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom