>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

WTA Amelia Island 07.04 - 13.04

Status
Zamknięty.
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
moje typy na dzis to

1. AGA - MOMO 2, 1.66 bwin
2. SZAVAY - SREBOTNIK 2 , 1.60 bwin

1. Adze troche uciekła forma,brak serwisu totalnie.francuzka wyglada na to ,ze ma forme zwyzkowa,pojawila sie inna nawierzchnia - clay,Momo jest zmotywowana bo pewnie juz mysli o french open i checi odniesienia pierwszego zwyciestwa tam,takie moje przypuszczenie,ze od tego turnieju francuzka bedzie sie spisywac coraz lepiej i szlifowac forme na RG.


2. konsekwentnie przeciw szavay,moim zdaniem dostanie baty od bardziej doswiadczonej,lepiej ostatnio grajacej,silniejszej i lubiacej clay srebotnik. szavay pokonala makarova w poprzedniej rundzie ale jak serwowala makarova w tamtym meczu to fani tenisa powinni wiedziec...tragedia.

zobaczymy co przyniesie dzien,zaluje ze wczoraj nie zagralem sprem bo czulem wtope hantuchovej,tak jak napisala roxanne ,sprem grala ladnie przed kontuzja.
pozdrawiam
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Macie niskie kursy na zwycięstwo Mauresmo. W Unibecie jest, aż 1.82. Po wczorajszym meczu, który wygrała dość szczęśliwie również uważam, że warto typować Mauresmo, choć z drugiej strony nie wiem w jakiej formie jest Mauresmo, ale zaryzykuję. Wyczytałem, że w 2001 roku Mauresmo wygrała ten turniej.
Dodatkowo na podwyższenie kursu, typuję Sharapovą, która nie powinna zawieść i wygrać pewnie 2:0.
 
browarpan 0

browarpan

Użytkownik
Widzę że wszyscy typują wygraną Amelie Mauresmo. Ja nie jestem co do tego taki przekonany. Wprawdzie Amelie wygrała wczorajszy mecz z Soraną Cirsteą jednak nie pokazała wielkiego tenisa. Tezy że wraca do optymalnej formy są moim zdaniem lekko przesadzone. Natomiast forma Agnieszki w dzisiejszym spotkaniu jest jedną wielką niewiadomą. Szanse obydwu zawodniczek oceniam na 50/50. Mimo wszystko postawiłem na Agnieszkę po dobrym kursie 2.1 ( teraz już jest tylko 1.9). :spokodfhgfh:
 
zamer 0

zamer

Użytkownik
Mauresmo - Radwasnka
Typ: Mauresmo
AKO: 1.75
Zacznę od tego, że to jeden z najbardziej dogodnych momentów dla Mauresmo, gdzie jeszcze może cokolwiek zdobyć. Kobita potrafi grać na clayu i udowodniła już to dwukrotnie, że lubi Amelia Island. Dwa razy finał: raz wygrana w 2001 i raz porażka z Davenport w 2004. To były lata, kiedy Mauresmo jeszcze grała dobry, skuteczny tenis. Teraz przyszły gorsze lata i Amelie musi ratować honor. Rok temu rozegrała kilka dobrych spotkan na clayu, m.in. w Strasbourgu, gdzie prawie wygrała turniej. Poza tym niewiele grała, ale w najbardziej prestizowym clayowym turnieju potrafila grac bardzo dobrze, dochodząc czesto do 1/16 oraz 1/4. Myśle, że najwyzszy czas na pokazanie pazura i przelamanie tej serii, która nie pozwala jej dochodzić dalej niż 3. runda. Tak ma od początku roku i teraz może to zmienić, zwłaszcza, że rywalka nie zachwyca. A rywalką jest nasza Aga, która mawyraźne problemy z podaniem. Gdyby nie to, że Aga miała za przeciwniczkę Dulko, to zapewne już by jej nie było w turnieju. Miała słabszy serwis od już słabego podania Dulko. Wiadomo, że Aga bomb nie sadzi, a mimo to jej procent pierwszego trafnego podania wahał się od 50 do 68%. Gdyby nie trzeci set, gdzie pokazała, że serwisem też potrafi zagrać (wtedy 1. serwis 68%) to w meczu ta statystyka byłaby wyjątkowo niska (pewnie z 55%). Myśle, że czas na zmianę trenera i nie ma co się oglądać. Ewentualnie ojeciec niech szkoli technicznie, ale to nie wystarczy. Dzisiaj naprzeciw stanie zawodniczka, która potrafi pierdziulnąć i na pewno nie będzie tak łatwo returnować jak z Dulko, gdzie i tak była słabsza w tym elemencie od rywalki (ale to wszystko wina serwisu). Mauresmo potrafi dobrze odgrywać, co pokazał w meczu z niezłą na clayu Cristeą. Grubo ponad 50% returnów trafiała, a to spory plus, bo o brejka z nią będzie ciężko. Jeżeli tylko nie będzie popełniać DF, to Aga może nie mieć zbyt wielu okazji do przełamania i tym samym nie wygra meczu. Mauresmo już w meczu z Savczuk pokazała, że zależy jej na tym turnieju. Zaprezentowała kawał dobrego tenisa. nie tylko dobrze zagrywała, ale świetnie odgrywała, poruszała się po korcie, potrafiła dominowac, czego przez długi czas u niej brakowało. Potrafiła wrócic ze stanu w 1. secie 3:0 do 3:3, później odrobić przełamanie przy podaniu Savczuk po seta i wygrać go do 5. Pokazała wolę walki i za to brawa dla niej.
Uważam, że będzie to mecz walki, a gdy przypominam sobie Mauresmo sprzed lat, to waleczna była z niej baba. Teraz Agnieszka dość często zachwyca nas swoją walecznością, ale to czym mnie odrzuca to swoją regularnością w dawaniu rywalkom okazji do breaków. Aż 21 sytuacji, w których Dulko mogła złamać Agę i tylko 6 wykorzystanych. To jest jej najsłabszy punkt, własne podanie, i myśle, ze Mauresmo takie sytuacje wykorzystywać będzie częściej, jak choćby z Savczuk (8/11) czy z Cristeą (5/7). Tylko dlatego, że gram przeciwko Adze, stawka dość niska..
3/10
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
Pewa dnia:

Amelie Mauresmo
- Agnieszka Radwańska 1 @ 1.67
Po tym, co Aga ostatnio wyprawia, nie mam wątpliwości co do tego typu. Wczoraj Aga wygrała z Giselą Dulko po wygranej w TB w 3 secie. Ale przejrzałem statystyki z tego meczu....Isia wygrała zaledwie 53% piłek przy swoim podaniu. Nie wygląda to zbyt dobrze niestety. Tym bardziej że MoMo, nawet bez formy, troszkę ma mocniejsze odbicie niż Gisela Dulko. Poza tym MoMo będzie miała większy procent punktów przy serwie, niż 52 %, bo taki procent miała wczoraj Gisela. Z resztą, widać to o meczu MoMo z Soraną Cristeą. 62% wygranych piłek przy serwie własnym, 54% return points...całkiem ładnie to wygląda. No, ale nie patrzmy tylko na statystyki. Amelie to świetna, choć ostatnio miała obniżkę formy, ale jednak wydaje mi się, że powoli wraca do porządnej gry. Zawsze słynęła z dobrego backhandu ( jednoręcznego ) no i świetnej grze przy siatce. A Isia? Cieszę się, że Polka jest w czołówce rankingu WTA...ale zawsze mnie zastanawia, jak z jej grą ona to osiągnęła ???? Potrafi grać w wymianach, ale serw jest dla niej męczarnią, a nie atutem, dzięki któremu można zdobyć łatwo punkt.Stawiam dziś na zdecydowane zwycięstwo Amelie, najprawdopodobniej 2:0. Aga poniżej 9 gemów ????
Co do Agi sie zgodze ale chyba nie widziales co wczoraj wyprawiala Amelie na poczatku meczu. Przegrywala 1;5 cos z jej psychika chyba juz na stale sie przestawilo. Ona w meczu z Polka popelni tyle niewymuszonych ze kompletnie sie zalamie. Pytasz z jaka gra osiagnela takie miejsce w rankingu, to ja Ci odpowiadam defensywna. Cibulkova gra bardzo podobnie solidnie przebija pilke na druga strone siatki i jak widac to wystarcza. Na pewno Aga nie jest bez szans, chyba ze cos ze zdrowiem sie dzieje.
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Sprem - Davenport
Jak myślicie ? Warto dzisiaj zagrać na Chorwatkę ?
Davenport na pewno zmęczona po nocnym meczu wygranym i może nie być w pełni sił, a Sprem jest w dobrej formie...gra ostatnio dobrze. Mi się widzi tutaj jedyneczka....2:0
 
browarpan 0

browarpan

Użytkownik
Sprem - Davenport

Jak myślicie ? Warto dzisiaj zagrać na Chorwatkę ?

Davenport na pewno zmęczona po nocnym meczu wygranym i może nie być w pełni sił, a Sprem jest w dobrej formie...gra ostatnio dobrze. Mi się widzi tutaj jedyneczka....2:0
Jak ktoś tu jest zmęczony to Spream. Grała wczoraj długi trzysetowy mecz. Davenport jest w dobrej formie i bez problemu powinna rozgromić chorwatkę. Obie panie grały ze sobą dotychczas cztery razy ... wszystkie mecze wygrała Davenport 2:0.
 
browarpan 0

browarpan

Użytkownik
No i skończył się mecz który wzbudzał dzisiaj największe emocje. Amelie Mauresmo wygrała po bardzo zaciętym pojedynku 6:3 5:7 7:6(6). Wynik chyba mówi sam za siebie. Aga miała zwycięstwo na wyciągnięcie ręki bo miała już nawet piłkę meczową. Zabrakło trochę szczęścia. ???? Widać ten typ nie okazał się aż takim pewniakiem za jakiego go wszyscy uważali.
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
To nie temat do dyskusji, ale skomentuje ostatnią wypowiedź, owszem Aga miała piłkę meczową, ale w 3 secie i tak miała dużo szczęścia, bo przegrywała już 2:5 i wyrównała na 5:5. Przy stanie 2:5 byłem pewien, że przegra mecz, przy stanie 5:5 byłem pewien, że wygra, dwukrotnie się pomyliłem ;)
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Sharapova M. - Bondarenko A.
Zaskakuje mnie postawa Alony ale w pojedynka z Sharapova nie widze wiekszych szans dla niej... Maria ma za soba bardzo ciezki 3-setowy mecz, ukrainka i tak juz osiagnela najwyzszy szczebel w tym roku, w turnieju AI jest juz po 3 meczach w tym 2 ostatnie mecze byly 3 setowe a jak gra Sharapova w tym roku kazdy widzi: zwyciestwo w AO, Doha, 1/2 finalu w IW. Warto dodac ze 3 tygodnie temu pokonala Alone w IW 6:2 5:7 6:4.
Mauresmo A. - Cibulkova D.
Nie spodziewalem sie tak dobrej gry Cibulkovej w tym turnieju ale pokonujac Chakvetadze i Azarenke slowaczka pokazuje ze dobrze czuje sie na korcie. Mauresmo natomiast ostatnio jest w slabszej formie, zwyciestwo z Radwanska bylo przewidywane przez spora ilosc osob na forum, mysle jednak ze w starciu z rozpedzona Dominika nie bedzie miala nic do powiedzenia. Warto dodac iz zawodniczki odpadaja mniej wiecej na tym samym szczeblu rozgrywek, wiec bedzie to wyrownany pojedynek.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Cibulkova zabiega Mauresmo, SLowaczka ma swietna kondycje, poruszanie sie po korcie znajomite, moze non stop duzo biegac odbijac, zelazna kondycja. Za takimi rywalkami nie przepada Mauresmo, lubila z takimi grac jesli byla w formie bo sama bardzo duzo atakowala, teraz Amelie popelnia sporo bledow a dodatkowo Dominika bedzie ja zmuszac do bledow ciaglym odbijaniem wszystkiego co nadlatuje. Mala stawka na Slowaczke 1.95
 
T 0

thebest

Użytkownik
Mauresmo A. - Cibulkova D.
pomimo nizszego kursu na Cibulkowa Mauresmo wygra ten mecz, chociaz AM nie jest w 100% kndycji to i tak gra w tym turnieju zdecydowanie lepiej od cibulkovej, co potwierdzi wygrana w nadchodzacym spotkaniu ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
PRzestancie pisac czy cos komus weszo czy nie, nikogo to nie interesuje, odsylam do regulaminu, ktorego autorka jest wasza kochana zludna. To jest temat z ANALIZAMI a nie komentarzami po meczach i pytaniami czy cos wejdzie czy nie wejdzie.

Na dzis znow Cibulkova, kontunuacja, znow mala stawka. Wedlug mnie to jest nawierzchnia pod Slowaczke, napisalam ostatnio to co najwazniejsze, super kondycja, wybieganie, gra dobra i dokladna. Niezle returnuje i radzi sobie w dloguich wymianach.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Dominika Cibulkova - Alize Cornet 1 - 1,60
Turniej w Amelia Island wchodzi w decydującą fazę. W półfinałach zagrają Lindsay Davenport - Maria Szarapowa oraz Alize Cornet - Dominika Cibulkova. Oba mecze zapowiadają się bardzo ciekawie. Ja wybrałem pojedynek 18-latniej Francuzki Cornet (49 w rankingu WTA) ze starszą tylko o kilka miesięcy Słowaczką Dominiką Cibulkovą (34 w rankingu WTA). Obie zawodniczki wchodzą dopiero do wielkiego tenisa, ich udział w półfinale jest niespodzianką. To będzie ich pierwszy pojedynek między sobą. Faworytką jest Słowaczka, która w tym turnieju pokonała już: Rodionova, Azarenka, Czakvetadze i Mauresmo. W tym roku ma 14 wygranych spotkań przy 9 porażkach. Cornet pokonała w drodze do półfianału: Krajicek, Bammer, Vesina i Razzanno. Więc miała trochę łatwiejszą drogę od Słowaczki. Obie zawodniczki są &quot;głodne sukcesów&quot;, jednak w lepszej dyspozycji jest Cibulkova i to ona zagra w jutrzejszym finale.

W tym drugim meczu liczę na zwycięstwo Lindsay Davenport...
 
P 0

patrol69

Użytkownik
Sharapova, M - Cibulkova, D
Typ - Cibulkova, D 4,00
Dzisiaj w Amelie Island wielki finał.
Bedzie to zapewne zaciety pojedynek, który nie ma murowanego faworyta.
Patrzac na kursy to bez wahania wziełem kurs na Słowaczke.
Ogladalem mecz Marii z Aloną Bondarenko i musze przyznac ze Rosjanka
przy wiekszej koncetracji i zangazowaniu Alony poległaby. Pierwszy set pokazał ze Sharapova jest jak najbardziej do ogrania.
Dlaczego Cibulkova :
- poniewaz jest głodna sukcesu
- poniewaz lubi grac na tej nawierzchni
- poniewaz pokazała w meczu z Mauresmo że nie boi sie gwiazdeczek.
Chciałbym aby jeszcze kilka osob wypowiedziało sie co do tego spotkania.
Ja dzisiaj trzymam kciuki za młoda wilczyce.
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Dla mnie sugerowanie się meczem z Mauresmo to małe nieporozumienie. Amelie była ogrywana w tym sezonie już przez &quot;przeróżne&quot; zawodniczki. Nie wiem czy nawierzchnia jest tak pod Cibulkova, bo to green-clay, dość szybki, zresztą jak wszystkie clay korty w USA. Kondycja niby dobra, ale Maria raczej odbiła sobie te maratony poprzez walkower L.Davenport. No i nie przesadzałbym z tym &quot;męczeniem się&quot; Marysi. Ona raczej nie gra już tak rewelacyjnie jak w AO, ale nadal gra dobrze. Owszem może nierówno, ale właśnie dlatego ja upatruje handi +1,5 seta na Cibulkova, aniżeli na zwycięstwo młodej tenisistki.
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Cibulkova na pewno jest głodna sukcesu i w formie jest znakomitej aktualnie, ale uważam, że ten mecz dla niej jest nie tylko najważniejszym to też najtrudniejszym.
wg. mnie nie podoła w tym meczu i przegra go po długiej i wyrównanej walce 2:1. +1,5 seta na Cibulkovą jest jak dla mnie &quot;pewniakiem&quot;
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Panowie nie radzil bym inwestowac na ten mecz z nadzieja na sukcesy Cibulkovej, niestety gra z Sharapova ktora moze nie zachwycala w tym turnieju, ale jak juz doszla do finalu to nie ma innej opcji niz jej wygrana i moim zdaniem bardzo pewna. Maria to zbyt charakterna dziewczyna zeby oddala zwyciestwo Cibulkovej ktora nie jest zawodniczka klasy swiatowej i nie ma wiekszych szans w starciu z Rosjanką, napewno nie w finale. 6-4 6-4 i kolejny tytul dla Marii.:jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom