>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA - Acura Classic

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Od 31 lipca do 6 sierpnia, tenisistki walczą na kortach w San Diego. Bardzo ciekawy turniej z dużą pulą nagród. Kilka przydatnych informacji oraz linków:

:idea: Nawierzchnia: &quot;Hard&quot;
:idea: Pula do wygrania: 1 340 000$
:idea: Oficjalna strona turnieju
:idea: Plan spotkań
:idea: Zawodnicy
:idea: Livescore

Zachęcam do podawania swoich typów, a także analiz i własnych przemyśleń.
 
P 0

pablo12

Użytkownik
Zachęcony, podaje swoje typy :wink:

[glow=yellow:264478605c]Jankovic J.[/glow:264478605c] - Kirilenko M. 31-07-06 19:00 1,55 bah
kirilenko ostatnio wygrała mecz na roland garros. od tego czasu dwie porażki. w zeszłym roku odpadła w san diego w 1r.
jankovic grywa ostatnio często i walczy w każdym turnieju. bilans od roland garros - 9:5. w zeszłym roku doszła w san diego do 3r.
h2h - 1:0 dla jankovic

[glow=yellow:264478605c]Bardina V[/glow:264478605c]. - Yuan M. 31-07-06 21:30 1,50 bah
bardina ostatnio bardzo ładnie sobie poczyna. przechodziła swobodnie przez kwalifikacje i docierała do 2r. w cincinnati i stanford (porażki z groenefeld i bartoli). w san diego też przeszła przez kwalifikacje i powinna do 2r. znowu awansować.
yuan grała juz jeden mecz w san diego przegrywając w 2r. kwalifikacji z k.bondarenko. do turnieju głównego awansowała jako LL. ostatnie wyniki tez gorsze od bardiny. zazwyczaj kończyła na 1r. (oststnio 2r. tylko w cincinnati).
nie grały ze sobą.

[glow=yellow:264478605c]Peng S.[/glow:264478605c] - Santangelo M. 01-08-06 02:00 1,55 bah
peng w zeszłym roku w san diego doszła do półfinału (pokonując dementiewą, safinę i clijsters)! ostatnio grała w wimbledonie - 3r.
santangelo nie grała w san diego. od birmingham (gdzie doszła do ćwierćfinału) dwie porażki w 1r.
nie grały ze sobą.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Popieram typki, są bardzo dobre. 8) Powinno wszystko wejść. Tylko zacięty mecz powinnien być między Jankovic a Kirilenko. Są to dwie zawodniczki o podobnych umiejętnościach. Popieram je, jak dla mnie powinny wejśc.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Podam jakieś typki na wieczór z wszystkich rozgrywanych turniejów.

Oudsema S. v Kim K. 2.45 1.50
Kim jest zawodnikiem który częściej występuje w chellengerach. Śledze challengery i wiem że Kim spisuje się w nich bardzo dobrze. Jego przeciwnik jest słabym przeciwnikiem. Dlatego moim zdaniem Kim jest faworytem tego meczu i powinien go wygrać.
Peng S. v Santangelo M. 1.52 2.30
Chyba nie muszę przedstawiać chińskiej zawodniczki. Jest ona młodą, utalentowaną zawodniczką. Z tego sezonu może ona być zadowolona. Ma ona 20 lat i walczy do końca z zawodniczkami światowej klasy. Jest ona w pierwszej 50 rankingu WTA. Jest ona moim zdaniem zdecydowaną faworytką i zdaje mi się ze buki dają na nią za wysokie kursy.
Bammer S. v Safarova L. 2.20 1.57
Bammer lubi sprawiać niespodzianki. W wielu meczach w tym sezonie była przez wiele osób skazana na porażke, tak jak i tym razem. Widać że odpowiada jej taka rola. Nie twierdze że Safarova odda ten mecz bez walki. Tutaj moga wygrać obie tenisistki. Jak dla mnie nie ma tutaj faworyta, chociaz buki preferuja na Safarovą. Czeszka moim zdaniem zawodzi w tym sezonie. W każdym wielkim szlemie w którym wystapiała w tym sezonie odpadała po pierwszej rundzie, a Wimbledonie nawet nie wystąpiła. Moim typem tego Meczu jest S.Bammer
Fleishman Z. v Weiner G. 1.62 2.00
Safin M. v Kunitsyn I. 1.23 3.80
Wiem że ten typ może się dla niektórych wydawać dziwny. Dla mnie Safin to już przeszłość. Jego najlepsze lata już mineły , i nie ma takiej kondycji oraz budowy psychcznej jak kiedyś Dla mnie Kunitsyn to bardzo ciekawy zawodnik. Spisuje sie dobrze w tym sezonie. W ostatnim turnieju ATP pokonał wielu dobrych tenisistów. Przegrał dopiero z Goldsteinem po wyrównanym meczu który sie zakończył 6:4 6:4.
Mam słąbośc do tego zawodnika, ponieważ robi on na mnie doskonałe wrażenie. Stawiam na Kunitsyna, chociaż nie twierdze że Safin nie ma szans w tym pojedynku.

Buk: Gamebookers
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Podam mecze bez analiz

Peer S. - Dulko G. 1.45 2.30 ⛔ (Peer bardzo słabiutka, koniec formy z RG)
Hantuchova D. - Peschke K. 1.30 2.70 ✅ ( dobra forma mega dupeczki Hantuchy :mrgreen: :mrgreen: )

Mirza S. - Shaughnessy M. 1.65 1.95 ⛔
To Amerykanka gra u siebie (Indyjka o niebo lepsza od amerykanki)
Zvonareva V. - Sugiyama A. 1.30 2,60 ✅ (Vera nadal w gazie)
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
A jednak wygrał Safin. Mecz był ogólnie bardzo wyrównany. W pierwszym secie Marat przełamał dość szybko. I wygrał dwa swoje gemy, zrobił sie wynik 3:0. Od tego czau zaczeły się ataki Kunitsyna. Safin miał problemy z wygrywaniem gemów przy swoim serwisie. Myśle że gdyby Marat nie przełamał na początku seta, to Kunitsyn by go wygrał. Ale niestety set sie zakończył 6:3. Drugi set także bardzo wyrównany. Zawodnicy pewnie wygrywali swoje serwisy, ale oczywiscie były szanse na pzełamania.
Wygrana seta musiała sie roztrzygnąć w tie-breaku. Safin zachował zimną krew i wygrał drugiego seta, oraz mecz. Jak dla mnie Kunitsyn dobrze sie zaprezentował w tym meczu. Nadal będe na niego stawiac. A co do mojego kuponu to oprócz tego meczu nie wszedł jeszce tylko Fleishman. Stoczył on trzy setową batalie. Mecz się musiał rostzrygnąć w trzecim secie w tie-breaku. Oczywiście tie-break to loteria i kazdy mógł wygrać.Mecz sie zakończył wygraną Weinera 2:1.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ja sobie dzisiaj zagrałem w Profesjonalu;

Dementieva vs Harkler 1 1.23 2:1 ✅
Zvonarieva vs Peng 1 1.33 Krecz peng
Pierce vs Bammer 1.33 2:1 ✅
Jankovic vs A.Bondarienko 1 1.29 2:0 ✅
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Śledzę meczyk Zvorki na żywo i powiem tak:
żal mi du** ściska jak ona gra, fatalny serwis, głupie błędy brak koncentracji, 1 set przegrany 3-6. Potrafi ze stanu 40-0 przegrać gema :zy3ou: :zy3ou: Kilka razy!!!


Ze stanu 4-1 dla PENG, ruska doprowadziła do stanu 5-6 dla niej, nie jest to efekt wspaniałej gry Very, lecz fatalne błedy PENG ???? ???? ???? odradzam typowanie następnego meczu z udziałem rosjanki, bo teraz to się szykuje 3 setowa batalia, i jak ona to wygra to zmówię za nią kilka zdrowasiek :idea:
Jak to Zvorka wygra to będzie cud nad cudy ????

Cud się stał ludzie cud, wygrała po kreczu Peng, ale w tej rundzie stawiam że przegra :!:
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Cud nad cudy. Wchodzę na live i patrze a tam Zvonareva przegrała seta 6:3 i Peng prowadzi 4:1 i jeszcze serwis Chinki. Załamka :zy3ou: Moim zdaniem ta gra była wynikiem zmęczenia ponieważ w dwóch ostatnich turniejach grała zanakomicie. Jeden wygrła, a w ostatnim odpadła po trzy setowym meczu z Kim Clijsters. Ale Vera była wsatnie wygrać cztery gemy z rzędu, i wygrać seta. Okazało się że Peng kreczuje. Ale szczęście. :mrgreen:
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Panowie i Panie, dzisiejszym pewniakiem dnia wg. mnie jest spotkanie

V. Zvonareva vs (2) M. Sharapova 1.32

Mmmm kurs jak marzenie jedna z najlepszych tenisistek świata gra z zawodniczką, która wczoraj zagrala b.słabe spotkanie i awansowała tylko dzięki kontuzji przeciwniczki. Jak dla mnie szybkie 2:0. To prawda, ze Maria w przeszlości miała pewnie problemy w spotkaniach z Zvonarevą, ale w tej chwili nie ma szans aby ja pokonała :]
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Mam dobre typy na dziś, ale nie wiem czy warte ryzyka oto one


Ivanović-Chekvetadze typ: win Ivanović kurs 1,5 stake 8/10 buk:$T$

M.Sharapova-V.Zvoraneva typ: Szarapcia kurs 1,35 stake 8/10 buk: $T$


odradzam granie sexy dupeczki Danieli Hantuchovej, bo gra z Vaidisovą :!: :!:
mecz może miec różne roztrzygnięcia, wczoraj Daniela przy stanie 5-1 odpuściła sobie mecz ale wygrała 6-4, nie wiem czemu tak zagrała ale dla mnie mecz not bet, a jakbym miał sie skłaniać do typów to 2zł na Vaidisovą ???? ????

Uzasadnienia: Ivanović jest sporo lepszą tenisitką niż rosjanka, bardzo szybka i dynamiczna posiada tez dobry mocny regularny serwis.
Szaparcia wraca na kotry po którkiej przerwie spowodowanej kontuzją, ma za rywalke Vierę, ktora wczoraj chyba cudem wygrała, Vera popełniała masowo błedy, niczym taśma produkcyjna, ale o dziwo w 2 secie przy stanie 4-1 dla PENG, to Peng przejeła bakcyla i robiła więcej błędów niż Zvorka, moim zdaniem na Szarapcie takie zagrania nie mają racji bytu, wykorzysta to bezlitośnie młodziutka rosjanka.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Dupeczka Daniela Hantuchova- przestan ???? Czym ona jest w porownaniu z Sharapova?!

Ja dzisiaj zagrałem na Vaidisova po kursie 1.38(PROFESJONAL) Mam nadzieje, ze twoja dupeczka da dzisiaj dupy :]
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Mary Pierce v Emma Laine 1.25 3.20
Sam nie wiem czemu stawiam na Finke?? Może dlatego ze jest młodą i przyszłościowa zawodniczką. Mary ma już przecież 31 lat i nie ma tej kondycji co kiedyś. Nie ma w tym sezonie ogrania, ponieważ nie startuje w wielu turniejach.Laine może nie jest zawodniczką światowej klasy ale wierze że da rade Pierce.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Moj kolega spec z tenisa tez typyje te spotkanie jak Ty....ale ja zagralem Pierce po kursie 1.38. Francuzka wraca po kontuzji we wczorajszym spotkaniu w pierwszym secie nie dała szans przeciwniczce...w drugim przegrała w timebreku po niesamowitrej walce w trzecim wygrała zaluzenie w timebreaku...Mam nadzieje ze ze spotkania na spotkanie bedzie wygladac lepiej :]
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Nie wiem czy mogę tutaj napisać moje pewne spostrzeżenie, ale jak coś to poproszę Ronniego lub innego admina o wywalenie tego postu.


śledzę sobie wyniki na livescore i jestem zdumiony jak różne nastroje ma Ivanović, ze stanu 4-1 dla rywalki potrafiła sie obudzić i wygrać seta 6-4 (Ivanović win set). Anna Ivanović popełnia często błąd przy 1 serwisie, bardzo często mi się pojawiał napis first servre fault-sami wiecie co to znaczy.


Dementieva po wygraniu 1 seta (zmiotła rywalkę z kortu w 1 secie) w 2 urządza sobie festiwal nieskutcznośći dała sie przełamać chyba 2 razy i sama potem przełamała (cała uroda żeńskiego tenisa, nie to co panowie 1 łamanko i po meczu) ja nie wiem ale jak tak sobie w kulki będzie grała Dementa to wygra z Mirzą ale w next round nie będzie tak łatwo.
Normalnie w pale sie nie mieści jak można tak grać, obecnie jest 5-3 i Dementa jakby spała, nie zdobywa praktycznie pktów, a Mirza normalnie jak produkcja taśmowa....(nie jest to wynikiem doskonałej gry Mirzy, lecz lenistwa i lekceważenia rywalki przez Demente)

No i czas na moja sexy dupeczkę Daniele Hantuchovą, mały pojedynek Słowacko czeski, z lekkim wskazaniem na Vaidisovą, Daniela jest wyraźnie w formie bo dała sie tylko 1 raz złamać dzięki czemu Nicole Vaidisova wygrała seta 6-4, mam nadzieję że sexy dupeczka powalczy i napsuje nieco krwi młodej zawodniczce z czech, a nie zdziwie się jak wygra to jeszcze ;) (cuda przecież sie zdażają, przysiężny wygrał dziś :!: :!: Robredo dziwnie przegrał :!: :!: Zvorka ze stanu 5-1 wygrała seta a potem mecz ???? )
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech skacz z ta super dupeczka dzieciaku :zy3ou: Twoja... ulubienica nie miała szans z prawdziwą pieknoscią Vaidisowa, która dzisiaj miała niesamowitą skuteczność serwisowa... ponad 14 asów ???? Czeska jest w bardzo dobrej dyspozycji bedzie b. grozna w tym turnieju. Troche sie bałem dzisiaj zagrac na Nicole ale dobrze zrobiłem ze zagrałem ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Dementieva vs Schnyder 1.92

Tutaj sie strasznie dlugo zastanawiałem, ale postanowilem zaryzykowac. Wczoraj zagrałem na Rosjanke i miałem sporo emocji(chyba nie jest w najlepszej formie) Schyder w ostatnim turnieju doszła aż do finału, na tej impreze równiez potwierdza dobra forme i moim zdaniem dzisiaj nie zakończy swojej przygody w tym turnieju...

Vaidisova vs Chakvetadze 1.22

Pojedynek dwóch młodych gwiazdeczek(hmmm Nicola juz jest gwiazda) na Vaidisova jest troche mały kurs ale trudno sie dziwic po wczorajszym popisie. Gdzie ponad 14 punktów zdobyła besposrednio z serwisu....Chakvetadze wczoraj rozgromiła swoja przeciwniczke w 3 secie 1:6 ale w kazdym gemie przy jej serwisie musiała bronić BP wiec rownie dobrze mogło byc 6:1. Dzisiaj nie ma wiekszy szans ????

SHARAPVA vs Pierce 1.37

Na te spotklanie czekam cały dzień(dzisiaj o 23 live bedzie w Tv, ech zobacze moja pięknosc :twisted: ) Sharapova w tym turnieju niczym nie zachwyciła gra bardzo siolidnie ale na razie nie spotkała przeciwniczki na miare swojego talenu....Pierce to bez watpienia jedna z najlepszych rakiet świata, lecz wraca po kontuzji i jej łatwa wygrana dzisiejszej nocy robie wrazenie, lecz moim zdaniem jeszcze jej nie stan na pokonanie Sharapovej która na pewno jest na gazie...ech troche mały kurs ????

Clisters vs Hingis 1.53

Tutaj za to kurs midzio ???? Kim jest obecnie chyba najlepsza tenisistka na świecie... Martina miała wczoraj ogromne problemy ale na dzisiejsze spotkanie na pewni sie spreży i bedziemy ogladac wyrownane spotkanie, lecz na wygrana nie ma wiekszych szans...
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Widzu jesteś dwulicowy, nie tak dawno dziękowałeś mi na Prive za wiadomść jak liczy krecze Proffesional, a teraz sie wyśmiewasz ze mnie że Hantuchova przegrała, to był wyrównany pojedynek ale jakbys wiedział, to Hantucha walczyła niesamowicie, dała się tylko 1 raz przełamać w 1 secie co w kobiecym tenisie jest rzadkością, po 2 Vaidisova jest sporo wyższa od Hantuchya to jest mega PLUS dla Vaidisowej, a jakbyś czytał dokładnie to pisałem 2zł postawiłem na Vaidisovą, bo bardzo lubię i podoba mi sie Hantucha ale w zderzeniu z rzeczywistościa wiedziałem że jest na straconej pozycji. No cóz dla mnie i tak Hantuchva pozostanie dobrą zawodniczką chociaż przegrała ale przynejmniej w wielkim stylu i po zażartej walce, a np Dementieva wygrała ale dla mnie to jest śmiechu warte co jak ona sobie drwiła z Mirzy sam żałuję że Mirza jej nie ograła należało by się nieco pokory Demencie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom