>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA 14.05-20.05.2007

Status
Zamknięty.
gusto 695

gusto

Forum VIP
[center:0f4a427e7e]WTA Rzym



Oficjalna stronka turnieju &gt;&gt; http://www.internazionalibnlditalia.it

Rome, Italy
May 14-20, 2007
Tier I
Prize Money: $1,340,000
Draw: 56M/32Q/28D
Surface: Red Clay/Outdoors

Wyniki z zeszłego roku:
2006 Singles Final
Martina Hingis (SUI) d. (16) Dinara Safina (RUS) 62 75

2006 Doubles Final
(4) Hantuchova/Sugiyama (SVK/JPN) d. (8) Peschke/Schiavone (CZE/ITA) 36 63 61[/center:0f4a427e7e]

[center:0f4a427e7e]WTA Maroko



Oficjalna stronka turnieju &gt;&gt; http://www.frmtennis.com

Fes, Morocco
May 14-20, 2007
Tier IV
Prize Money: $145,000
Draw: 32M/32Q/16D
Surface: Red Clay/Outdoors

Wyniki z zeszłego roku:
2006 Singles Final
Meghann Shaughnessy (USA) d. (8) Martina Sucha (SVK) 62 36 63

2006 Doubles Final
(1) Yan/Zheng (CHN/CHN) d. (2) Harkleroad/Mattek (USA/USA) 61 63[/center:0f4a427e7e]
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Peer S. - Radwanska A 2.90 ⛔ krecz

Jest to pojedynek dwoch zawodniczek,ktore od dluzszego czasu nie graly na clayu.Aga ze wzgledu na mature odposcila troche turniej w Warszawie.Peer natomiast skupila sie glownie na grze na twardej nawierzchni gdyz to wychodzi jej najlepiej.Aga bardzo dobrze zaprezentowala sie w Wawie pechowo przegrywajac z Alona Bondarenko pozniejsza finalistka.Polka gra bardzo spokojnie i pewnie,jej drop-shoty to doslowny majstersztyk.Peer natomiast zagrala bardzo slabo podczas turnieju w Monachium przegrywajac z Niemka Muller.Wg mnie Agnieszka na tym turnieju zajdzie bardzo daleko i pokona slabiutka Izraelke.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Na dzis nie bylo zadnych ciekawych babskich meczow.Jedna zasadnicza rada nie mieszac meskiego tenisa z damskim.Najlepiej 2 kupony puscic.


M.Santangelo
-A.Morigami 1,42 ✅

NO czekalem tylko na w miare wysoki kurs na Wloszke.Mara znakomicie zagrala w Wawie,przegrywajac dopiero ze zankomicie grajaca Henin.Jej serwis to po prostu klasa swiatowa,rozwalila nim bardzo silna Nadie i czesto byla przy nim bezradna sama Justine Henin.Mara ma bardzo nietypowy forheand,plaski bez rotacji,czyli jak trafi w linie czy w rog kortu to naprawde ciezko jest to odbic zawodniczka.Mara jak na kobiete posiada atomowy serwis i jak sama mowi jej ulubiona gra to serve and volley.Morigami jest duzo drobniejsza i lzejsza od swojej rywalki chociaz jest starsza.Kondycyjnie ciezko bedzie miala poradzic sobie ze sprytnymi zagraniami Wloszki czy mocnymi FH.Japonka odnosi dobre wyniki tylko podczas turniejow nizszej rangi,a gdy przychodzi gra z mocniejszymi to juz zaczynaja sie bardzo strome schody.Wg mnie mimo slabszej gry w Berlinie Mara poradzi sobie ze slaba Japonka i spokojnie wejdzie do nastepnej rundy.

M.Tu-R.Vinci 1.84 ✅

Kolejny zadziwiajacy wg mnie kurs na oczywista wygrana Amerykanki.Meilen zagrala dobrze w Wawie z Dementiewa gdzie przegrala po bardzo zacietym meczu w 3 setach.Amerykanka jest doswiadczona zawodniczka i gra bardzo spokojnie z glebi kortu.FH czy BH dla niej to nie jest problem,a rowniez Drop-Shoty nie sa jej obce.TU bardzo lezy Wloski styl,dobrze o tym wie taka zawodniczka jak Flavia Pennanta,ktora przegrala z Amerykanka 2 razy z rzedu.Vinci nie odnosi w tym roku zadnych imponujacych wynikow,jedynie co zajdzie daleko w chalach to zajdzie powiedzmy do tej 2-3 rundy.Vinci bardzo slabo gra na clayu co pokazuja wyniki w RG 3 razy z rzedu porazka w 1. rundzie.Obydwie zawodniczki sa bardzo drobniutkie no i nie ma co ukrywac slabe fizycznie.Meilen z takimi zawodniczkami radzi sobie bardzo dobrze i wg mnie fakt,ze Wloszka gra u siebie nie pomoze jej wygrac z dobrze grajaca Amerykanka.

Z.Yan-S.Bremond 1.78 ✅

Nie ma co ukrywac nie sa to jakies niesamowicie utalentowane zawodniczki.Yan widzialem podczas meczu z najlepsza Francuzka Muaresmo.Umiala bardzo dobrze wykorzystac kontuzje rywalki,grala szybko,nie ryzykowala duzo i dala mozliwosc do masowego psucia rywalce.W koncu przegrala ten mecz,ale pokazala duzo walki i ze jest w stanie powalczyc z najlepszymi.Bremond to nie jest jakas dobra zawodniczka,duzo brakuje jej do Muaresmo,
jest slaba fizycznie i wolna,jest takiego wzrostu jak Chinka,ale 10 kg ciezsza.Francuzce nie pasuje Azjatycki styl gry co pokazaly porazki juz w tym roku z dwoma Chinkami Chan i Zheng.Yan kiedys byla bardzo wysoko w rankigu w pierwszej 100,a teraz jest dopiero 199.Wraca powoli do wysokiej dyspozycji i wg mnie powinna rozprawic sie z Francuzka.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Schiavone-Stosur 1.45

Włoszka ostatnio nie zachwyca, odpadała w I lub II rundach. Gra z zawodniczką, która na pewno preferuje korty twarde, ale mimo to w ich jedynym spotkaniu wygrała Włoszka i to na hardzie wiec na ziemi ma jeszcze wieksze szanse! Stosur po niesamowitej walce przegrała w I rundzie z Chakwetadze- 3-6 7-6(1) 7-6(5), która jednak w turnieju w Warszawie nabawiła sie kontuzju barku i juz w nastepnej rundzie odpadła wiec to raczej Rosjanka słabo grała... Zawodniczki na pewno podobnego poziomu ale Schiavne gdzie ma wygrac jak nie u siebie...
 
W 2

wislak

Forum VIP
???? Chakvetadze A. (Rus) - Hantuchova D. (Svk)

Typ: 1 ⛔
Kurs: 1.60
Bwin


Przedstawienie zawodników:



Anna Chakvetadze - 20-letnia Rosjanka, praworęczna, 4 rok gra zawodowo w tenisa. W tym roku już wygrała jeden turniej, ogolnie wygrała w karierze 4x. 24-7 - znakomity bilans tego sezonu jak do tej pory. W ostatnich turniejach nie zachwyca, odpadła juz w II rundzie w Berlinie z Safranovą, wczesniej zaledwie ćwierćfinał w Warszawie (fakt faktem ze trudny mecz z Jankovic i krecz, a miala ogromne szanse na wygraną bo grała b. dobrze). Nie ma co wracac do pólfinalu w Miami bo to już hard, ale tam uległa dopiero Henin. Wygrala jeden mecz w Fed Cup w między czasie... Nie jest jakas ponad możliwosci, ale też jest solidna. Wkoncu to 10 rakieta świata...




Piękna Słowaczka ma już 24 lata. &quot;Już&quot; bo wkoncu z kortu znamy ją już od 8 lat :eek: Praworęczna Daniela Hantuchova ostatnio kompletnie nie gra tego co dawniej. Aktualnie 14 miejsce w rankingu WTA, w karierze tylko 2 wygrane w turniejach - gorzej od Rosjanki, a na karku 4 latka wiecej :mrgreen: 18-11 to bilans tego sezonu.

H2H

2 mecze w historii między tymi zawodniczkami i 1-1. Na Clayu triumfowała Anna, na hardzie Daniela. Nas interesuje mecz na mączce ;) 6-4 6-3 - wynik R16 w Warszawie 2006

WTA Rzym:

I runda to awans bez gry Rosjanki i 2:1 Słowaczki nad Rezai. W II rundzie 6-1 6-2 z Bammer - wygrana Hantuchovej i pewna wygrana 6-1 6-3 z Chinką Yan. Obie II rundę przeszły jak burze, Daniela tylko w I miała małe problemy.

Typy:

Myslę ze mozna zagrac 3 sety. Pojedynek zapowiada się ciekawie, jak na trzysetówkę. Daniela na pewno nie odpusci, ale chyba Chaktevadze jest odrobine mocniejsza. Typuję 2-1 dla Rosjanki, chociaż 2-0 też moze być jak Słowaczka zagra tak jak często w ostatnim czasie, czyli słabiutko. Jednak ja tutaj stawiam na zacięty i ciekawy pojedynek ;P
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Patty Schnyder (SUI) - Samantha Stosur (AUS) 2.82 ⛔

NO Samyy zaskoczyla mnie dzisiaj bardzo pozytywnie.Widzialem jej mecz z Muaresmo i jestem pelen podziwu jej gry.Australijka serwowala znakomicie,silna i pewna zazwyczaj Francuzka nie mogla sobie poradzic z dobrym,atomowym serwisem Stosur.Fakt Mauresmo to nie ta sama zawodniczka co jeszcze przed kontuzja,ale nie ujmuje to znakmitej gry Samanthy.Grala naprawde znakomicie wiekszosc meczu,jedynie przestoj w drugim,przegranym 2 secie,ktory przegrala ostatecznie troche pechowo.Po drugiej stronie siatki stanie Szwajcarka Schnyder,Patty nie mogla zlapac optymalnej formy od poczatku tego roku,ale ostatnie dobrze zaprezentowala sie w Berlinie,tak mowia staty ale naprawde nie pokonala tam zadnej jakiejs znaczacej zawodniczki poza bedaca bez formy Martina Hingis.Szwajcarka nie radzi sobie z silno i pewnie grajacymi zawodniczkami,a taka na pewno jest Stosur,ktora poza tym znakomicie gra przy siatce.W koncu jest jedna z najlepszych deblistek na swiecie.WG mnie ejsli Samantha utrzyma dyspozycje z meczu z Muaresmo to nie powinna miec problemow ze slaba Patty.

Posta edytuje rano gdyz nie ma kursow na inny bardzo interesujacy mnie mecz ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jelena Jankovic (SRB) - Elena Dementieva (RUS)
Typ: Jelena Jankovic (SRB)
Kurs: 1.24

Kurs na serbą b. mały, Jelzena od kilku tygodni w b. dobrej formie co turniej to same świetne wyniki jest moją faworytką do wygrania tego turnieju. Elena powróciła juz chyba do optymalnej dyspozycji po swojej kontuzji, dzisiaj najprawdopodobniej odpadła by w starciu z Petrovą ta musiała jednak skreczować. No ale z Jeleną juz litości nie bedzie, nie widze wiekszych szans Rosjanki....H2H 2:2 ale wszytskie mecze na hardzie a tak zawsze lepiej grała Rosjanka.

Svetlana Kuznetsova (RUS) - Dinara Safina (RUS)
Typ: Svetlana Kuznetsova (RUS)
Kurs: 1.38

H2H 3:3, cztery mecze na clayu i kazda po dwa zwyciestwa! Pewnie dziwisie sie dlaczego taki mały kurs na Svetlane jezeli obie zawodniczki prezentuja taki wyrównany poziom? Otóz Safina w tym turnieju gra słabo na jej szczescie trafia na słabe zawodniczki i tak przechodzi do kolejnej rundu, ma słaby serwis...Kuznetsova od dwóch, trzech tygodni gra wspaniale tak samo prezentuje sie w tym turnieju. Safina na pewno nie odda łatwo tego spotkania, ale nie sadze aby wygrała nawet seta....
 
W 0

wujek-trabka

Użytkownik
Jelena Jankovic (SRB) - Elena Dementieva (RUS)
Typ: Jelena Jankovic (SRB)
Kurs: 1.24

Kurs na serbą b. mały, Jelzena od kilku tygodni w b. dobrej formie co turniej to same świetne wyniki jest moją faworytką do wygrania tego turnieju. Elena powróciła juz chyba do optymalnej dyspozycji po swojej kontuzji, dzisiaj najprawdopodobniej odpadła by w starciu z Petrovą ta musiała jednak skreczować. No ale z Jeleną juz litości nie bedzie, nie widze wiekszych szans Rosjanki....H2H 2:2 ale wszytskie mecze na hardzie a tak zawsze lepiej grała Rosjanka.

witam panie Widzu,

co ma oznaczać, że &quot;litości nie będzie&quot; ? dlaczego &quot;nie widzisz większych szans Rosjanki&quot; ?

- wymiany? minimalnie, ale &quot;stawiam&quot;, że to Lena wygra więcej wymian;
- serw? muszę się tu zgodzić, chociaż JJ na pewno nie jest przykładem jak serwować;
- nie wymuszone błędy? dziś JJ nazbiera ich dziś więcej, powód? zdarza się, że nie jest przez cały mecz zbyt konsekwentna. Drugi powód: Lena jest szybsza, i zmusi JJ nie raz do popełnienia błedu;
- kondycja? ojj JJ tu leży. Gdyby był ranking zawodniczek najlepiej pod względem przygotowania kondycyjnie, Lene stawiam w pierwszej piątce ( to i tak chyba mało ). Lena wykańcza niektóre przeciwniczki kondycyjnie, toteż dlatego często wygrywa w trzech setach;
- return? będzie kluczowy w dzisiejszych meczu. Dlaczego? Powiem tak: Lena ma lepszy return, i tu zależy jak dobrze będzie JJ serwować, i na ile pozwoli Lenie &quot;otworzyć&quot; grę. Jesli Lenie się uda dobrze oddać piłkę, często będzie kontrolować wymiane. Z drugiej strony: Lena serwuje słabo, dlatego JJ powinna mieć więcej okazji na ofensywny return i wygranie szybko piłki, lub otwarcie gry na swoją korzyść.


Osobiście:

nie gram tego meczu, bo jak zwykle bardzo trudno przewidzieć przebieg meczu z Leny udziałem. Mimo to uważam, że kurs na JJ to niezły żart. Taką faworytką przeciw Lenie zwłaszcza na ziemi po prostu nie może być.


Przepraszam Widzu, jeśli uważasz, że Ciebie przedrzeźniam. Chciałem tylko podkreślić wagę Twoich słów. Zyczę powodzenia.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Spoko szefie ciesze sie jak ktos wdaje sie ze mna w dyskusje. Ja poprostu oglądam wszytskie mecze tych zawodniczek i wg, Mnie Jankovic jest obecnie 2 rakieta świata. Ostatnio powiinna pokonac nr. 1 ale cos sie stało i przegrała kilka gemów z rzedu.... Demetieva ma ogromny talent, ale nie jest jeszczew takiej formie aby wygrywac z najlepszymi zawodniczkami, pozdrow. Jak bedzie zobczymy dzisiaj...


EDIT:

Jelena Jankovic win 6:2,6:1 Wiec tak jak pisałem bez walki, Jakovic udowodniła moje słowa, brawa dla niej, a Ty musisz sie jeszcze troche podszkolic....
 
S 269

sztywny

Użytkownik
J.Jankovic-P.Schnyder 1.37 ✅

Obydwie zawodniczki sa w wysokiej formie.Szczegolnie powrot Patty jest imponujacy,ALe jednak lepsza zawodniczka jest Jelena Jankovic,gra bardzo pewnie,mocno serwuje i uderza z ogromna jak na kobiece warunki sila.Widzialem wczoraj jej mecz z Safina i nie mam zadnych watpliwosci,ze Serbka jest w wysokiej formie.Szwajcarka pokonala wczoraj Villiams,ale jest to calkiem inaczej grajaca zawodniczka.Stara sie myslec na korcie,gra Drop shoty nie atakuje zbyt czesto,bardzo podobna zawodniczka do naszej Agi Radwanskiej.Wg mnie dzis Jankovic pokaze swoja dobra dyspozycje na Rg i wygra ten mecz.

S.Kuznetsova-D.Hantuchova 1.33 ✅

Svieta jest w wysokiej formie.Miazdzy swoje przeciwniczki jak pociag;)Daniela dopieor wraca do wielkiego tenisa i nie ma w niej tyle swiezosci co kiedys ,Te baloniki grane przez nia w meczu z Guariges i Chakvetadze to Svieta zaatakuje bez problemu.Z calym szacunkiem dla ladnej Slowaczki,ale to nie ta liga,WG mnie dzis pozegna sie z tym turniejem.
 
T 0

twin

Użytkownik
Popieram typy i chce tylko poinformowac ludzi, ktorzy zagraja ten debel zeby wybrali sie dzis do profesjonalu. Mianowicie kurs na Jankovic wynosi 1,68 na Kuznetsova 1,48 Warto skorzystac z takiego prezentu.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Niby wszytsko OK, ale kurs na Jaknkovic b. mały! A Schnyder gra tutaj swoj najlepszy tenis i na pewno moze pokonac Serbke, która wczoraj zniszczyła Demetievą a raczej Ona zniszczyła sie sama grajac swoj najgorszy mecz o dawna..... Jankovic moze byc troche przemeczona ostatnio duzo gra. Radze odpuscic ten mecz albo nawet zaryzykowac na Szwjcarke....
 
W 2

wislak

Forum VIP
A mi zaimponowała Hantuchova ???? Idzie narazie runde za rundą jak burza, a jakos do Kuzniecowej nie mam przekonania/ Mysle ze moze byc niespodzianka dzisiaj. Ciekawie sie zapowiada spotkanie serbsko-szwajcarskie, ale jednak myśle ze Jelena wygra w Rzymie cały turniej grając poprostu lepszy tenis od pozostałych zawodniczek.
 
T 0

twin

Użytkownik
Czym ci Hantuchova poza wygladem zainponowala? Chyba nie ogladales wczorajszego meczu. zdecydowanie gram przeciw ladnej slowaczce bo po wczorajszej walce w, ktorej zreszta popelniala sporo bledow bedzie bardzo zmeczona. A gra z Kuznetsova wymaga bardzo dobrej kondycji.

S.Kuznetsova-D.Hantuchova 1 1,33
 
drago 108

drago

Użytkownik
Jankovic J. - Schnyder P. 19-05-07 14:00 1,40 2,70

Patty jak niektórzy wyżej powiedzieli gra tutaj swój jeden z najlepszych tenisów. A Jankovic gra jak zawsze. Dementieve pokonała... raczej Dementieva poddała się bez walki 6:1 i 6:2 to b. słaby wynik jak na nią, a Schnyder pokonałą Williams co jest sukcesem. Teraz jeżeli Szwajcarka pokona Jankovic to otworzą się bardzo realne szanse na zwycięstwo w tym turnieju.

Kuznetsova S. - Hantuchova D. 19-05-07 16:00 1,35 2,90

Tutaj nie spodziewam się zbytnich niespodzianek. Kuznetsa powinna to wygrać Hantuchova walczyła w poprzednim pojedynku, ale moim zdaniem tak męczyć się nie powinna ponad 2h walki to za dużo. Końcowe piłki były na takim wysiłku, że trudno było ją oglądać. Kuznetsa Safine ograła 6:1 6:3 i to dobry wynik. Ale Hantuchova zdecydowanie za duzo piłek przegrała. Myślę, że Kuznetsa to jeden z pewniejszych typów na dzisiaj.

Wozniak A. - Salerni M.E. 19-05-07 15:00 1,80 1,80

Bliżej temu turniejowi się nie przyglądałem. Ale gdy zobaczyłem znajome Polskie imie i nazwisko zdziwiłem się, że to nie jest Polka, a Kanadyjka. Fakt faktem dobrych zawodniczek tutaj raczej nie było. Zbytnio nie mam się o czym rozpisywać, bo to typ raczej na czuja. Typ ostrożna 1
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Kuznetsova S. - Jankovic J. 1.85 ✅

Mialem tego meczu nie ruszac ale po dokladniejszym przyzeniu sie obydu zawodniczkom,stwierdzilem ,ze ten mecz dzisiaj wygra Serbka elena Jankovic.Svieta wygrywala swoje poprzednie mecze glownie dzieki przygotowaniu kondycyjnym,sile uderzen.Jankovic rozniosla w pyl znakomita tutaj Patty Schnyder.Obydwie zawodniczki graja silowy tenis,ale bardziej regularna jest Jankovic,ktora w tym roku na clayu przegrala tylko z Henin i raz z Anna Ivanovic.Wg mnie Jelena wygra dzisiaj po znakomitej walce.
 
K 18

klakson

Użytkownik
Kuznetsova S. - Jankovic J. 1.85

Mialem tego meczu nie ruszac ale po dokladniejszym przyzeniu sie obydu zawodniczkom,stwierdzilem ,ze ten mecz dzisiaj wygra Serbka elena Jankovic.Svieta wygrywala swoje poprzednie mecze glownie dzieki przygotowaniu kondycyjnym,sile uderzen.Jankovic rozniosla w pyl znakomita tutaj Patty Schnyder.Obydwie zawodniczki graja silowy tenis,ale bardziej regularna jest Jankovic,ktora w tym roku na clayu przegrala tylko z Henin i raz z Anna Ivanovic.Wg mnie Jelena wygra dzisiaj po znakomitej walce.
Gratuluje !! ja przed meczem obstawił bym jedank Kuznetsova ???? ale nie ruszałem tego spotkania ???? i tak jestem sporo do przodu dzieki romie i hamburgu ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
[center:012ffc4b7e]Finał singla:

Jankovic J. (Srb) - Kuznetsova S. (Rus) 2-0 7/5 6/1


Finał debla:

Dechy N./Santangelo - Garbin T./Vinci R. 2-0 6/4 6/1 [/center:012ffc4b7e]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom