>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wszystko poza tenisem by Fiol

F 76

fiol

Użytkownik
Witam, w tym temacie będę umieszczał garść przemyślanych typów, niezwiązanych z kortami tenisowymi. Jako, że w żadnej innej dziedzinie sportu, nie czuje się mocny, jednak jako fan szeroo rozumianego sportu i rekreacji, jestem na bieżąco z większymi wydarzeniami/imprezami i staram sie je śledzić.
Oto lista typów na dzisiaj
Cuprum Lubin (+2.5) vs ZAKSA Kedzierzyn Kozle 1,662 5/10 Pinn ✅
ZAKSA ostatnio imponuje swoją grą, ale zmęczenie fizyczne po prostu musi dac o sobie znać. Ciężkie boje, ciężki kalendarz, sporo sukcesów, czas na chwilę odprężenia. Cuprum u siebie może postawić ciężkie warunki. 3:0 w Lubinie? Nie chce mi się wierzyć.
Słowenia vs Katar 3,72 5/10 Pinn⛔
Wszyscy ganią Katarczyków, że zwycięstwo z Niemcami było dziełem przypadku. Owszem, dużo było tam szczęścia, ale nic nie dzieje się bez przyczyny. Niemcy szli jak burza, a zatrzymali ich bogacji Arabowie. Katar na tych mistrzostwach gra w kratkę, ale tak naprawdę w fazie play-off, trzeba pokazać swoje możliwości. Po drugiej stronie Słowenia. No właśnie, Słowenia. Co takiego pokazała Słowenia, by stawiac ich w roli aż takiego faworyta? Dla mnie kursy są niesamowcie przeszacowane. Pokonanie grającej w kratkę Rosji, czy Macedonii nie mogą być powodem, do takich kursów. Szanse bardzo wyrównane, 3,72 to piękna propozycja.

Hiszpania(-2) - Chorwacja 1,952 5/10 Pinn ⛔
Nie mogę zdzierżyć na tych mistrzostwach Chorwatow. Ich gra absolutnie niczym mnie nie zachwyca. Widać zmianę pokoleniową, widać różnice w grze. Z Egiptem w kluczowych momentach wcale to dobrze nie wyglądało, a klasa Faraonów i Hiszpanów to przepaść. Hiszpania nierówna, ale mocniejsza. Dzisiaj powinni być górą. Są chimeryczni, ale stać ich na wiele. Ten skład na papierze jest rewelacyjny. Chorwaci w ofensywie nie zachwycają, dzisiaj to właśnie ten czynnik powinien być kluczowy.

Francja - Szwecja over53.5 1.73 7/10 Pinn ✅

Szwedzi grają tutaj bardzo dobry handball. Według mnie, to przedwczesny finał. Najbardziej imponuje mi ich gra w ataku. Tutaj z łatwością dochodzą do sytuacji strzeleckich. Co prawda, francuski bramkarz może mocno ich &quot;wyhamować&quot;, ale mimo wszystko uważam, że warto sprobować. Francuzi tutaj równiez imponują swoją grą, powinniśmy zobaczyć szybki mecz, gfzie obie drużyny skupią się na ofensywie. Według mnie najciekawsza propozycja z dzisiejszych spotkań.
Norwegia vs Węgry (+2.5) 2.06 5/10 Pinn ⛔
Madziarzy są w stanie powalczyć i mocno wierzę, że to zrobią. Nasi bratankowie są zdolni do rzeczy wielkich, co pokazał mecz z Danią. Co prawda Dania nie zachwycała na mistrzostwach, ale w teorii powinna Węgrów roznieść. Norwegowie bardzo solidnie,co mieli wygrać, to wygrali. Mam wrażenie, że bukmacherzy mocno sugerują się rozbiciem Macedonii, która poza indywidualnościami nie pokazywała dobrej gry. Tutaj będzie znacznie ciężej, powinniśmy zobaczyć mecz na styku. Stawka płaska//średnia
 
F 76

fiol

Użytkownik
Po wczorajszym blamażu, pozwolę dzisiaj spuścić zasłonę milczenia na swoje argumentacje. Tylko suche typy, stawka płaska.
Typy siatkarskie:

Liu Jo Nordmeccanica Modena(-2.5 seta) - Telekom Baku 1,561 5/10 Pinn ✅
Liiga-Riento vs Team Lakkapaa (-1.5) 2,02 5/10 Pinn ✅
Chemik Police vs Imoco Volley Conegliano 1,714 5/10 Pinn ✅

Wypadałoby, by skutecznośćn była 100%
 
F 76

fiol

Użytkownik
Celta Vigo - Real Madrid over 3.0 1,689 8/10 Pinn ✅
Szykuje nam się mega overovy mecz. Real musi mocno walczyć o wynik, po porażce u siebie. do tego Celta bardzo groźna w kontrach z mega szybkimi zawodnikami ofensywnymi. Jak do tego dodamy zestawienie obronne Królewskich, to nie ma innej opcji, jak sportowy spektakl goli.
 
Do góry Bottom