>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wszystko po trochu czyli woomeer obstawia

woomeer 15

woomeer

Użytkownik
Witam zakładam nowy temat z moimi typami z powodu że będę grał teraz tylko na Expekcie.
Będę tutaj umieszczał tylko swoje zakłady bez żadnych analiz.
⛔ &lt;-- typ przegrany
✅ &lt;-- typ wygrany
1. ⛔⛔⛔⛔
AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores
Emelec - Velez Sarsfield

13.02.2013 01:30

Typ: Obie drużyny strzelą bramkę
Kurs. 1.90
Bukmacher: Expekt
 
woomeer 15

woomeer

Użytkownik
2. ⛔ ⛔ ⛔ ⛔
VIAREGGIO CUP
Sampdoria U19-Varese U19

13.02.2013 17:00
Typ: Wygrana Sampdorii
Kurs: 2.25
Bukmacher: Expekt
 
woomeer 15

woomeer

Użytkownik
11. ✅ ✅ ✅ ✅
MECZ TOWARZYSKI
Zagłębie Lubin (Pol)-GKS Katowice (Pol)

15.02.2013 18:00
Typ: Zagłębie Lubin
Kurs: 1.65
Bukmacher:Expekt
Krótka analiza tego meczu ode mnie.Zazwyczaj staram się nie grać meczów towarzyskim bo w nich różnie to bywa lecz ten mecz Zagłębie traktuje jak mecz ligowy.Na stronie Zagłębia są liczne zapowiedzi że chcą to wygrać.
 
woomeer 15

woomeer

Użytkownik
12. ⛔ ⛔ ⛔ ⛔ &lt;-- 72 % posiadania piłki ofensywna gra i porażka ????
Niemcy : 2. Bundesliga
Munich 1860-Bochum

15.02.2013 18:00
Typ: Wygrana Munich
Kurs: 1.75
Bukmacher: Expekt
Krótka Analiza:

VfL Bochum jest przetrzebione kontuzjami, a do tego trzymeczową karę zawieszenia musi odbyć Christoph Dabrowski, który obejrzał czerwony kartonik w spotkaniu z Regensburgiem. Dużym osłabieniem jest również brak m. in. Zlatko Dedicia i Michaela Ortegi.
Przed j spotkaniem trener Karsten Neitzel będzie musiał zrezygnować z kolejnych dwóch zawodników. Do grona kontuzjowanych dołączyli bowiem Gunduz i Aydin.
Podsumowując, piłkarzom Karstena Nietzela będzie bardzo ciężko wywalczyć choćby punkt, a coraz bardziej napięta sytuacja w dole tabeli sprawia, że walka o utrzymanie toczyć się będzie prawdopodobnie do ostatniej ligowej kolejki.
 
woomeer 15

woomeer

Użytkownik
13. ✅ ✅ ✅ ✅
WŁOCHY: Serie A
AC Milan-Parma

15.02.2013 20:45
Typ: AC Milan
Kurs. 1.50
Bukmacher: Expekt

Krótka Analiza:
Parma jest w fatalnej formie i jakiejś odmiany w meczu z Milanem się nie spodziewam. Do ekipy mediolańczyków dołączył Mario Ballotelli który strzelił już 3 bramki. Parma na wyjazdach radzi sobie bardzo słabo, na 10 meczy przegrali 7 w dodatku na San Siro radzą sobie jeszcze gorzej.Raczej pewniak.
 
woomeer 15

woomeer

Użytkownik
18. ⛔ ⛔ ⛔ ⛔
Włochy: Serie A
AS Roma - Juventus

16.02.2013 20:45

Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1.60
Bukmacher: Expekt

Po 5 wygranych seria padła dzisiaj jeszcze pograłem na live wygrałem 2 razy ogólnie sobota udana 6 wygranych 1 porażka ????
 
woomeer 15

woomeer

Użytkownik
19. ✅ ✅ ✅ ✅
Holandia:Eredivisie
Vitesse - Groningen

17.02.2013 12:30

Typ: Wygrana Vitesse
Kurs: 1.65
Bukmacher: Expekt

Krótka Analiza:
Vitesse ostatnio zremisowało u siebie z silnym PSV 2 : 2. U siebie Vitesse gra bardzo dobrze i mam nadzieję że tutaj wygrają bo są silniejszą drużyną na papierze natomiast Groningen w ostatnich 5 meczach na wyjeździe 3 razy przegrał raz zremisował i raz przegrał.
 
Do góry Bottom