>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Wszystkiego po trochu

abruzzi23 26

abruzzi23

Użytkownik
Witam wszystkich odwiedzających mój temat. Traktuję go jako tzw. dziennik bukmachera, który ma uporządkować moje życie jako bukmachera ;)
Akcję zarabiania pieniędzy rozpoczynam od przyszłego roku z budżetem w granicach 1000 zł. Jeżeli już gram u jakiegokolwiek buka to staram się wybierać wydarzenia, których kurs przekracza 1.40. Przeważnie gram single, ale zdarzą się również podwójne kupony.
Dyscypliną którą najczęściej stawiam jest piłka nożna, lecz tak jak w temacie - nie interesuje mnie dyscyplina, lecz prawdopodobieństwo trafności danego typu. Najmocniej czuję się w piłce nożnej oraz koszykówce, ale zdarza mi się również zagrać typ w siatkówce, hokeju na lodzie, tenisie, baseballu, futbolu amerykańskim i różnorakich sportach walki.
Tak jak już wyżej wspomniałem ten temat założyłem dla siebie, lecz jeśli będziesz skłonny skorzystać z mojego typu prosiłbym o &#39;dzięki&#39;. To nic nie kosztuje, a mi może dodać trochę reputacji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
abruzzi23 26

abruzzi23

Użytkownik
KUPON #1
KOSZYKÓWKA - NBA
Staples Center - 25.12.2013 r.; 23:00

VS.


Los Angeles Lakers - Miami Heat [Pau Gasol over/under 16.5 pkt]

TYP: OVER @ 1.72
BUKMACHER: BWIN
STAWKA: 70 zł
EWG: 120.40 zł


BUDŻET: 930 zł ⛔⛔

Mieliśmy zacząć od początku nowego roku, ale postanowiłem trochę szybciej wystartować z zabawą na niewielkich sumach. Do dyspozycji na początku każdego miesiąca mam 1000 zł, wraz z zyskami ta suma także będzie się zwiększać ;)
 
Do góry Bottom