>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wspomnienia

snajp 556,1K

snajp

Użytkownik
Właśnie skończyłem oglądać mój temat &#39;&#39;Typy by snajp&#39;&#39; od samego początku.
Polecam wszystkim to przeżyć jeszcze raz,fajnie zobaczyć typowania,które były nieprzemyślane,pechowe,daremne,itd.
Jakby temat się nie przyjął proszę usunąć!!!
Pokazywać! Wasze dobre i złe typowania :-D​
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
To moze ja zaczne.. moja pierwsza tasma w internetowym bukmacherze.
Wakacje rozpoczecie nowego sezonu w pilce noznej + Mistrzostwa swiata w Pekinie + Beach soccer .. ahh szkoda
ze wzgledu na to ze ide spac pokazuje tylko 1 kupon dzis popoludniu pokaze cos wiecej

Bardzo dotkliwa porazka
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
No to może ja pokaże mój najszczęśliwszy kupon.
http://i39.tinypic.com/15f3fgo.jpg
Wypisze w podpunktach do każdego meczu najkrócej jak się da dlaczego ten kupon był baaardzo &#39;fuksiarski&#39;:
Bolton - Arsenal (-1.5) - Arsenal przegrywał 0:1, ale w pierwszej połowie w dwie minuty wyszli na prowadzenie. Gola na 3:1 strzelili w bodajże 88 minucie.
Le Havre - Lyon (1 poł. - kon.) 2/2 - Gola w pierwszej połowie Lyon zdobył z karnego w 44 minucie.
Grenoble - Bordeaux 2 - Bordeaux grało prawie cały mecz w 10, a od bodajże 60 minuty w 9 i zdołali wygrać mecz po golu w 82 minucie.
Atletico (-1.5) - Huelva - tutaj akurat nie było kłopotów. Atletico wygrało gładko 4:0
Karpat - Assat - Karpat wygrał z tego co pamiętam w 3 tercji.

Ta wygrana smakowała wyjątkowo słodko ???? Pamiętam jeszcze mojego &quot;węża na Lige Mistrzów, gdzie za 3 zł wygrałem niecałe 400 zł i wtedy stawiałem na Porto z Besiktasem i gola na 1:0 strzelił Quaresma w 93 min.)
 
Do góry Bottom