>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wrzesień w Campeonato Brasileiro 2010

Status
Zamknięty.
kacmon 330

kacmon

Forum VIP


Jeszcze tylko dwie kolejki i będziemy na półmetku sezonu. Po siedemnastu kolejkach największe szanse na mistrzostwo mają piłkarze Fluminense i Corinthians. Wydaje się, że to właśnie pomiędzy tymi ekipami rozstrzygnie się walka o tytuł mistrzowski. Internacional stracił zbyt dużo punktów w czasie, kiedy skupiali się na Copa Libertadores. O wiele ciekawiej jest na dole tabeli. Wszystko wskazuje na spadek jakiejś wielkiej drużyny do Serie B. Sao Paulo, Gremio i Atletico Mineiro to drużyny, które bardzo poważnie muszą wziąć się za walkę o utrzymanie w lidze. Chociaż to wielkie firmy, ze sławnymi trenerami, to w siedemnastu kolejkach pokazali najmniej spośród elity. Szkoda byłoby stracić w Campeonato Brasileiro jedną z tak popularnych ekip. W górnej części tabeli dziwią dobre wyniki Avai i Ceary. Jak tak dalej pójdzie to mogą pokusić się nawet o awans do Copa Libertadores 2011. Przypomnijmy, że awans do przyszłorocznej CL uzyskają tylko trzy najlepsze drużyny w tabeli. Czwarte miejsce zostało zabrane dla zwycięzcy Copa Sudamericana. Poza tym do Copa Libertadores awans zagwarantowały sobie już: Internacional i Santos. Jeżeli Inter zajmie miejsce w pierwszej trójce, to awans wywalczy czwarta drużyna w tabeli, jednak jeżeli w czołówce znajdzie się Santos, to awans do CL uzyskuje Vitoria, która przegrała z nimi w finale Copa do Brasil.

Aktualna tabela:


Zapraszam do dyskusji.
 
B 0

brasileiro

Użytkownik
Najciekawszym spotkaniem 18 kolejki pierwszej ligi brazylijskiej będzie według mnie pojedynek drużyn z górnej i dolnej części tabeli. Botafogo vs Gremio Prudente. Po brazylijsku Botafogo znaczy podpalacze ale jak na razie tego nie potwierdzają znajdując się obecnie na 5 miejscu w tabeli. W ostatnim okresie co prawda zanotowali znaczną zwyżkę formy 5-0-1 ale nadal nie został zniwelowany słaby start.
Gremio Prudento przeszło zdecydowanie inną drogę. W ostanich 6 meczach 1-2-3.Mimo, że dzieli je tylko 8 punktów to przekłada się to aż na 11 miejsc!!! Nie pamiętam, żeby liga brazyliska była kiedykolwiek tak wyrównana - przypomina obecnie ligę franucką pod względem remisów. Według mnie Botafogo jest idealną drużyną do progresji na remis (oprócz oczywiście Ceary i Palmeiras + 2,3 innych).
Typ: X (1:1)

Kolejnym meczem, na który warto zwrócić uwagę w kontekście remisu jest pojedynek
Vasco - Corinthians
Vasco ma bilans 2-4-0 i strzela oraz traci ma ło goli 17:18. Corinthians ma zdecydowanie lepszą siłę ataku 28:17 ale nie potwierdza tego na wyjazdach.Do tego ostatnio gra w kratkę 3-1-2.
Mój typ X (0:0 lub 1:1)
Vasco nadaje się do gry progresją na remis
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Spotkanie Vasco - Corinthians zostało przełożone, więc nawet nie będzie go w ofercie.
Jakoś w tej kolejce nic nie widzę ciekawego na pierwszy rzut oka. Fajnie zapowiada się mecz Vitorii z Interem, ale to raczej do oglądania niż do grania. Sporo domowych faworytów (Gremio, Sao Paulo, Fluminense), ale gdzieś pewnie trafia się niespodzianki. Z tej trójki najbardziej wierzę w Sao Paulo, bo widać, że po rozmowie z kibicami zachciało im się grać. Dobry kurs na Botafogo w Presidente Prudente, ale zawiedli mnie w sobotę w Porto Alegre. Jakoś sprawiali wrażenie, jakby nie chcieli wygrać. Momentami grali bardzo wolno, Caio marnował akcje skrzydłami, reszta próbowała indywidualnie, ale wszystkie pojedynki jeden na jeden przegrywali. Wiem, że rywalem był Inter i to wyższa półka, ale dało się ten mecz wygrać. Spodziewałem się po nich trochę więcej, a tak pokazali, że nadają się do wygrywania z przeciętniakami, ale z elitą nie mają szans. Teraz Bota będzie osłabione brakiem Caio, który dostał czerwoną kartkę w ostatniej minucie meczu z Interem. Znowu popis sędziego, bo kartka według mnie zupełnie niezasłużona.
Jeszcze fajnie wygląda Cruzeiro. Dalej nie grają u siebie, tylko w Uberlandii, ale tydzień temu wygrali tutaj z Corinthians 1:0. Grają w kratkę, ale na mocniejsze firmy się mobilizują. Flamengo pierwszy mecz z Silasem na ławce, ale nie miał jeszcze czasu na żadne zmiany i udoskonalenia. Flamengo po ostatniej porażce z Guarani (mimo prowadzenia w 89 minucie) mogą być trochę podłamani. Tam nie ma kto strzelać, Val Baiano miał być najsilniejszym napastnikiem, a to co on marnuje to już jest przesada. Jak widać nie jest &quot;najlepszym napastnikiem Brasileirao&quot; jak to mówił rok temu po jakimś meczu Barueri.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP


W nocy z środy na czwartek o godzinie 3 czasu polskiego rozpocznie się bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie Brasileirao Cruzeiro-Flamengo. Na pierwszy rzut oka ciężko wskazać faworyta ale jeżeli bliżej się przyjrzymy obu ekipom to większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze.

Cruzeiro
ze względu na remont Mineirao czyli stadionu na którym grają na co dzień. Podróże po całym stanie Minas Gerais nie są najlepszym pomysłem ale niestety są do tego zmuszeni. Najpierw grali na Arena do Jacare w Sete Lagoas, później grali na Ipatingao, a teraz drugi mecz z rzędu na Parque de Sabia w Uberlandii. I właśnie tydzień temu pokonali tam Corinthians 1:0 po dość nudnym meczu. W niedziele Raposa zremisowała na Sao Januario z Vasco 1:1 ale mają czego żałować piłkarze z Belo Horizonte, gdyż byli zespołem o wiele lepszym. Szczególnie w pierwszej połowie ich przewaga nie podlegała żadnej dyskusji ale ani Thiago Ribeiro ani Wellington Paulista nie potrafili znaleźć drogi do bramki strzeżonej przez Fernando Prassa. W najbliższym meczu Cruzeiro osłabione będzie brakiem środkowego obrońcy Gila oraz napastnika Wellingtona Paulisty. Ale trener Cuca będzie miał do dyspozycji dwójkę nowo pozyskanych zawodników. Leo czyli środkowy obrońca, który przez ostatnie pół roku grał w Palmeirasie. Również dzisiaj ma zadebiutować Ernesto Farias. Argentyńczyk ostatnio reprezentował barwy Portugalskiego FC Porto. Tak więc w miejsce dwójki zawodników pauzujących mamy dwójkę zawodników, którzy spokojnie mogą ich zastąpić. Leo zagra od pierwszej minuty, a co do Fariasa to różnie może być, gdyż jego rywalami o miejsce w składzie są Wallyson i Robert i to właśnie ta trójka będzie walczyła o jedno miejsce w ataku, bo drugie miejsce należy do Thiago Ribeiro ale jeżeli będzie grał tak jak ostatnio to ciężko mu będzie o grę w podstawowym składzie. W zespole Cruzeiro jest jeszcze Walter Montillo, którego kibice jak i piłkarze Flamengo na pewno dobrze pamiętają. Argentyńczyk strzelił gola dającego awans Universidadowi de Chile do półfinału Copa Libertadores w tym roku.
Flamengo to można powiedzieć najnudniejsza drużyna tegorocznych zmagań w Brasileirao. W meczach z ich udziałem pada najmniej goli. Mają bardzo dobrą obronę, która nie popełnia zbyt wielu błędów. W bramce świetnie się spisuję Marcelo Lomba o którego postawę tak się przecież obawiano, gdy musiał zastąpić Bruno. Jednak wszyscy się cieszą, że z miejsca stał się pewnym punktem zespołu. Jest przecież niezła pomoc, która przecież radzi sobie dobrze. No ale niestety został atak, którego tak naprawdę nie ma. Dziwnie to brzmi ale to co wyprawiają napastnicy Fla to woła o pomstę do nieba. Val Baiano miał być tym, który to odmieni ale póki co marnuje świetne okazje, a nie strzela bramki. Leandro Amaral to też nie jest ktoś kto może być jakimś super snajperem. Jest jeszcze dwójka młodych zdolnych Diego Mauricio, który w obecnej kadrze zespołu jest jedynym napastnikiem, który zdobył gola w tym sezonie!!! A drugi młody to Vinicius Pacheco. Jednak nadzieja w nowych zakupach Mengao. Diogo i Deivid to mają dać nową jakość w ataku i wyprowadzić ten zespół na wysokie miejsca czyli chodzi o miejsce dające prawo gry w Copa Libertadores. Flamengo w tym sezonie w 17 meczach tylko raz potrafiło strzelić więcej niż 1 gola. Problemem jest również nie najlepsza gra na wyjazdach. Spośród wszystkich 21 punktów tylko 7 wywalczyli poza domem. W meczu z Cruzeiro nie zagra Kleberson oraz Vinicius Pacheco. Ta dwójka jest już zdrowa ale sztab medyczny podjął decyzję o pozostaniu tych zawodników w Rio. Nie zagra również Diogo, który w meczu z Guarani doznał kontuzji kostki. Deivid jeszcze nie jest gotowy do gry ale ma zadebiutować już w niedziele z Santosem. W najbliższym meczu Flamengo na ławce trenerskiej miał zadebiutować miał Silas czyli nowy trener Fla. Jednak decyzją STJD szkoleniowiec musi odbębnić kare jednego meczu za swoje złe zachowanie z meczu, gdy jeszcze prowadził Gremio. Co ciekawe był to mecz z ...Cruzeiro.
Podsumowując faworytem wydają się być gospodarze i to na nich kieruję mój typ, gdyż uważam, że spokojnie są w stanie zainkasować 3 punkty. Typ Flamengo nie strzeli gola w tym meczu również wydaję się ciekawy ale jest o wiele bardziej ryzykowny aniżeli &quot;czysta&quot; 1 w tym meczu.
Prawdopodobne składy:
CRUZEIRO: Fábio, Léo, Caçapa e Edcarlos; Jonathan, Fabrício, Henrique, Montillo e Diego Renan; Robert (Farías) e Thiago Ribeiro
FLAMENGO: Marcelo Lomba, Leonardo Moura, Jean (David), Ronaldo Angelim e Juan; Correa, Willians, Petkovic e Renato; Leandro Amaral (Diego Maurício) e Val Baiano

Moje typy:

Cruzeiro @ 1,85 Bwin✅
Flamengo nie strzeli @ 2,35 Bwin✅

Flamengo under 1,5 @ 1,18 Bwin✅
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Atletico PR-Ceara
Na Arena do Baixada dojdzie do spotkania Atletico Paranense-Ceara. Ja się skupiłem w tym meczu na typie Ceara under 1,5. Uważam, że taki typ jest świetny w sam raz do tasiemki. Ceara jak do tej pory nie strzeliła w tym sezonie w meczach wyjazdowych ani razu 2 bramek w jednym meczu. Najwięcej im się udało strzelić 1 gola. W ogóle w tym sezonie na wyjazdach zdobyli tylko 5 goli w 8 meczach co jest jednym z najsłabszych wyników. W dodatku zabraknie wśród gości podstawowego napastnika Washingtona.
Typ: Ceara under 1,5 @ 1,25 Bwin✅

Goias-Atletico Mineiro

Tutaj również skupiłem się na typie under 1,5 gola na gości. Zdecydowałem się na taki typ, gdyż Galo zdobyli tylko 4 gole do tej pory na wyjazdach. Wynik tragiczny jak na drużynę, która miała walczyć o mistrzostwo. Jeszcze trzeba dodać, że 3 gole strzelili w meczu z Vitoria na Barradao. Co oznacza, że w 6 meczach wyjazdowych nie strzelili ani jednego gola. W dodatku trener Luxemburgo postanowił, że dzisiaj na ławce zacznie trio ofensywne Diego Tardelli, Diego Souza i Ricardinho. To znacznie osłabi i tak słabą siłę Atletico MG poza domem. Również przeszkodą dla gości może być dobra postawa bramkarza Harleya, który ostatnio z Santosem zagrał świetne zawody. Obronił karnego strzelanego przez Neymara ale to akurat nie jest wielkie osiągnięcie, gdyż ten 18-latek fatalnie strzela &quot;11&quot;.
Typ: Atletico Mineiro under 1,5 @ 1,38 Bwin⛔

Po tych analizach udało mi się ułożyć taką małą tasiemkę, która przedstawia następująco:
Flamengo under 1,50✅
Ceara under 1,50✅
Atletico MG under 1,50⛔

Dzięki temu mamy ako 2,04 co mnie bardzo zadowala i taki kupon warto zagrać i wszystkim go polecam.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Sądziłem, że w tej kolejce będe próbował grac na przełamanie Atletico MG bo widząc ich poczynania w spotkaniu przeciwko Palmeiras wyglądąło to całkiem dobrze. Dośc powiedziec, że w pewnym momencie bardzo mało wskazywało, że Verdao w ogóle tego wieczora triumfują, a jednak! Z dobrej strony ostatnio pokazuje się ... Neto Berola. Tak Neto Berola, nie Diego Souza czy Diego Tardelli. Ale obaj wymienieni gracze dużo dają zespołowi, skupiają uwage defensorów rywali na sobie.
Wracając jeszcze do mczu z Palmeiras to Neto Berola trafił w słupek, świetnie urywał się obrońcom rywali, aż tu nagle strzał z bocznego rejonu pola karnego, bramkarz wypluwa piłke przed siebie i Marcos Assuncao tylko dostawił noge i remis, potem kolejne akcja, asysta Assuncao i Kleber między nogami bramkarza strzla na 2-1. Po tym ciosie piłkarze Luxemburgo już się nie podnieśli. Nie wykonali ani jednego zrywu na bramke Marcosa.
Dzisiejsze starcie Goias - Atletico MG można by nazwac mianem pojedynku zespołów zdesperowanych. Początkowo myślałem by grac po raz enty na próbe przełamania Galo, lecz po przeczytaniu, że Luxemburgo na ławce chce zostawic Diego Souze, Diego Tardellego i Ricardinho odpuszczam to spotkanie i w ogóle nie szukam tutaj typu na siłę. Bo tak jak mówilem oba zespoły zdesperowane by wygrac bo widmo spadku zagląda coraz bardziej w oczy!
-----------------------
VS

GREMIO PORTO ALEGRE - GUARANI
Typ : Gremio @ 1,57 Bet365 ✅1:0
Nie wielu pewnie sądziło, że Gremio w tym roku czeka walka o utrzymanie. I trzeba się wziąśc porządnie w garśc by wreszcie wygrywac mecze i punktując uciekac spod topora. Trener Silas już wyleciał z hukiem, teraz stery w Porto Alegre przejął Renato Gaucho. I na dzisiejszy mecz ma naszczescie do dyspozycji wszystkich zawodników. Souza już wraca do optymalnej dyspozycji i należy się spodziewac, że wkońcu Gremio zacznie wygrywac. Przecież przed rokiem na własnym boisku byli jedną z tych ekip gdzie przeciwnik nie miał za wiele do powiedzenia, role odwracały się gdy Gremio grało na wyjeździe. Dzisiaj przychodzi im zagrac z Guarani. Guarani, które rzutem na taśme wygrało w poprzedniej kolejce z Flamengo strzelając oba gole w samej końcówce meczu. Wcześniej co prawda Guarani ugrało cenne remisy z Palmeiras i Vitorią, ale w dzisiejszym meczu zabraknie bramkarza Douglasa, Preto. Zwycięski gol Reinaldo w meczu z Flamengo daje mu duże szanse na wygryzienie ze składu Romulo. Przynajmniej tak spekulują dziennikarze globo.
Przyznam szczerze, że argumentów jako takich za tym typem to brakuje, ale wkońcu trzeba gdzieś wygrac, gdzie jak nie u siebie i z kim jak nie z takimi zespołami jak Guarani, którzy grają bezbarwny futbol.
GREMIO : Victor-Gabriel, Vilson, Rafael Marques, Fábio Santos- Adílson, Fábio Rochemback, Souza, Douglas- Jonas,Borges
GUARANI : Émerson- Rodrigo Heffner, Ailson, Fabão, Márcio Careca-Renan, Paulo Roberto, Baiano (Maycon) , Mário Lúcio- Mazola ,Rômulo (Reinaldo)

------------------------
VS
ATLETICO PARANENSE - CEARA
Typ : Atletico PR @ 1,85 Bet365 ✅2:1
Atletico PR win jednym golem @ 3,50 Bet365 ✅
Poniżej 2,5gola @ 1,70 Bet365⛔
Nie tylko ja stwierdziłem, że Ceara się już skończyła. Mieli świetny początek, potem perypetie ze zmianami szkoleniowców. O ile strata PC Gumsao była wliczona, o tyle kolejna wymiana już wg mnie nie była potrzebna. Atletico u siebie to bardzo dobry zespoł. Obecnie bilans 4-2-1. Przegrywały tutaj już Santos czy Botafogo. Sao Paulo cudem osiągnęło remis.Ostatnio grają dobrze, punktują często. Inaczej w porównaniu do ich rywali. Maikon Leite narzekał na mikrouraz, ale wszystko jest ok i ma zagrac od początku. Gospodarze mają kilku ciekawych graczy, Wagner Diniz, Bruno Mineiro czy niezwykle doświadczony Paulo Baier i stały egzekutor stałych fragmentów grry.
Ceara zagra bez Washingtona, jednego z najlepszych strzelców, który ma na koncie 4 trafienia w sezonie. Ponadto zabraknie Joao Marcosa, jednego z liderów środka pola.
Wiele więc wskazuje na wygraną gospodarzy. Można również oczekiwac przede wszystkim żelaznej defensywy Ceary, dlatego można też pokusic się o typowanie że Atletico wygra jednym golem, bo Ceara nie zwykła poprostu tracic wielu bramek. Na ten mecz widzi mi się także under. Sam jeszcze nie wiem którą opcje wybiore;)

ATLETICO PR : Neto- Wagner Diniz, Manoel, Rhodolfo ,Paulinho- Chico, Olberdam (Deivid), Branquinho, Paulo Baier- Maikon Leite, Bruno Mineiro
CEARA: Diego- Anderson, Fabrício, Diego Sacoman- Oziel, Michel, Heleno, Geraldo (Camilo), Vicente- Magno Alves, Wellington Amorim (Kempes ou Jean Carlos)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

SAO PAULO - ATLETICO GO
Typ : Sao Paulo @ 1,50 Bet365 ✅2:1
Niemoc,rozpacz takimi słowami można określic postawe Sao Paulo w ostatnich meczach. Sądziłem, że uda się wygrac im mecz z Vasco kiedy to kilkadziesiąt godzin wcześniej odbyli rozmowe z ...kibicami. Tam jednak padł remis 0:0. W następnej serii gier też nie było zwycięstwa, ale remis na Maracanie z liderem FLuminense można określic nawet mianem wygranej. Świetnie spisał się tam Rogerio Ceni. Opis tamtego spotkania pozwole sobie przytoczyc z bloga http://brasileirao.blox.pl/2010/08/Dlaczego-Ceni-jest-taki-cenny.html
Przy stanie 0-1 FC Sao Paulo gra wcale się nie kleiła. Owszem, mieli piłkę przy nodze ale jakoś na gole się nie zanosiło. Wreszcie jest! Rzut wolny z lewej strony boiska. Jakieś 22-23 metry od bramki. Nie ma już w składzie Hernanesa więc do piłki dobiega Rogerio Ceni. Goleiro-artileiro strzela mocno przy prawym słupku. 1-1. Sampa zbierają siły i za chwilę prowadzą z liderem, na Maracanie 2-1 po błędzie bramkarza Fernando Henrique i strzale głową Fernandao.
Druga połowa tak kolorowa nie była. Flu zasłużenie zdobyli bramkę na 2-2, ale już karny w końcówce meczu im się nie należał (ręka Richarlysona była mocno naciągana). Za strzelanie &quot;jedenastki&quot; wziął się Washington, który zna Ceniego jak zły szeląg! Nim trafił do Sao Paulo najmniej 10 razy strzelał karne Ceniemu, a w Sampie zapewne razem je trenowali...
Tym razem 35-letni dryblas sprawę pokpił, a kapitan Sao Paulo po mistrzowsku sparował jego mocny strzał.
Tak zostaje się bohaterem meczu! Tak zostaje się bohaterem kolejki. I tak - pewnie - Ceni jeszcze na kilka dni ratuje posadę Sergio Baresiemu.
Flu jednak dalej są liderem. Sampa nadal o lata świetlne za czołówką i tylko Rogerio Ceni śrubuje światowy rekord strzelecki wśród bramkarzy. 90 goli to naprawdę wielka sztuka! Jestem przekonany, że setka pęknie nim Ceni skończy 40 lat.
Zastanawiam się tylko czy FC Sao Paulo do czterdziestych urodzin swego kapitana zdążą wywalczyć kolejne mistrzostwo.
O formę kapitana wcale się nie martwię. Ceni jak Kahn, zawsze z nieskalaną pewnością siebie dowodzi, że porażka była wypadkiem przy pracy, w następnym meczu będzie lepiej a tytuły tylko czekają na wzięcie. Jego siła psychiczna to dar, którego niewielu graczy dostało. Ceni znaczy kapitan;)
Wczoraj wierzyłem w przełamanie Gremio, dzisiaj wierze w Sao Paulo.Argumentacja niemal identyczna. Z kim jak nie z Atletico GO. Można powiedziec, że SPFC ostatnio mierzyli się z bardzo wymagającymi rywalami. Osiągali remisy, walczyli do końca. Widac było ogromną mobilizacje i walkę do samego końca. Remisy z Cruzeiro i Fluminense należy uznac za cenne w obecnej chwili. Porażka z Corinthians była bolesna.
Z powodu zawieszenia zabraknie Richarlysona i jego miejsce zajmie Jorge Wagner. Ponadto nie zagra Ricardo Oliveira i Alex Silva.
Atletico do mnie kompletnie nie przemawia. Kursy są śmieszne jak na walke zespołów z dołu tabeli, ale więcej przemawia za Sampą dnia dzisiejszego i takiego typu też oczekiwałbym w tym meczu.
SAO PAULO : Rogério Ceni- Jean, Xandão, Miranda, Junior Cesar- Casemiro, Rodrigo Souto, Marcelinho, Jorge Wagner-Fernandão (Dagoberto), Fernandinho.
ATLETICO GO : Marcio- Vitor Ferraz, Welton Felipe, Daniel Marques , Thiago Feltri- Ramalho, William (Chiquinho), Pituca, Diguinho-Elias, Marcão.
---------------------
VS

SANTOS -AVAI
Typ: Powyżej 2,5gola @ 1,70 Bet365 ✅2:1
Oba zespoły dośc często ostatnio ze sobą grały. Dwa mecze w Copa Sudamericana i teraz pojedynek w Brasileiro. Wyniki Santosu mogą cieszyc. Sceptycy, którzy twierdzili, że po odejściu Robinho i Andre zespół się skończy i wyniki również mogą teraz siedziec cicho bo póki co Santos wygrywa mecz za meczem a przy tym nie traci bramek! Co wydaje się dosc dziwne. Niestety wypadł Paulo Henrique Ganso i jego w tym sezonie z powodu kontuzji już nie zobaczymy. Na Neymara spadła fala krytyki, że nie wykorzystał rzutu karnego. Zdarza się, a to ile daje zespołowi w ofensywie mało kto zauważa. Ludzie postrzegają go jako gwiazdke, a ja mam zupełnie odmienne zdanie na ten temat. W klubie panuje rodzinna atmosfera, widac to było przy okazji różnego rodzaju cieszynek po zdobytych bramkach, a także dali tego dowód w ostatnim meczu kiedy wyszli z transparentem wspierając Ganso :
To tylko wg mnie pokazuje że drużyna stanowi monolit. A wobec takiej atmosfery gra się dobrze, wyniki również przychodza.
O dzisiejszym meczu możńa powiedziec, że też są faworytem. Seria 4 meczów wygranych z rzedu, w każdym z nich nie tracili gola. wyjśc na to spotkanie maja z Keirrisonem, Neymarem i Ze Eduardo w ataku.
Na lewej obronie wystąpi Alex Sandro bowiem Leo zawieszony za kartki.
Avai także ma kilka problemów ze składem, braknie zawieszonych Robinho(nie mylic z tym Robinho:p) i Patrica, a także pod znakiem zapytania stoi występ kontuzjowanych Caio,Davi i Roberto.
Poprostu nie owijając w bawełne w tym meczu widzi mi się over i BTS. Która opcja lepsza? Sam nie wiem. Avai juz może nie zachwyca tak jak nie dawno jeszcze, ale z kontry zawsze są groźni, a właśnie kontra na stadionie Villa Belmiro wydaje się ogromnym atutem wobec zapędzających się ofensywnie graczy Santosu. Tak ja to bynajmniej widze.;)
SANTOS : Rafael- Pará, Edu Dracena, Durval,Alex Sandro-Arouca, Danilo , Marquinhos- Zé Eduardo, Keirrison, Neymar.
AVAI : Renan-Marcos, Emerson, Rafael, Eltinho; Marcinho Guerreiro, Rudnei, Caio (Válber) , Davi (Leandro Bonfim)- Vandinho ,Cristian (Sávio).
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Dwóch zdecydowanych faworytów, którzy grają na własnym terenie i na obie ekipy wystawione są kursy ok. 1.50. Jakoś nie wierzę, że Brasileirao mogłaby być tak przewidywalna i nie zdziwię się, jak zobaczymy chociaż jedną niespodziankę.
Sam wolałbym grać na Sao Paulo. Po rozmowie z kibicami to zupełnie inna drużyna. Zachciało im się walczyć i wreszcie zdobywają punkty. Na pierwszy rzut oka powinni spokojnie wygrać kilkoma bramkami, chociaż też mam sporo wątpliwości. Dobry remisowy mecz z Cruzeiro i Fluminense. Tylko ten bezbramkowy remis z Vasco tutaj nie pasuje. Jak widać nie wszystko im wychodzi. Z drugiej strony Atletico GO to ostatnio jedna z lepszych drużyn z dołu tabeli. Zagrali kilka bardzo dobrych spotkań (Internacional, Palmeiras). Z Avai już wyglądało to trochę gorzej, ale i tak mają dobrą serię, więc nie będą takim łatwym przeciwnikiem. Tydzień temu w Sao Paulo pokonali Palmeiras 3:0, dzisiaj pewnie będą chcieli to powtórzyć.

Santos
jakoś mnie nie przekonuje. Spodziewałem się ich słabszej gry po osłabieniach, ale jakoś szczególnie też nie jest dobrze. Z Goias podobno się strasznie męczyli i dopiero w drugiej połowie wbili jakoś te dwie bramki. Tylko Avai nie można porównywać z Goias, które teraz jest totalnie rozbite (beznadziejna forma, zwolnienie trenera itd). Nie ma Ganso, ale grać zaczyna Keirrison. Tylko jakoś to przyjście Keirrisona na razie bez fajerwerków. Grał już w dwóch spotkaniach, których nie oglądałem, ale jakby zachwycał świetną formą, to pewnie trąbiłyby o nim wszystkie brazylijskie serwisy. Nie wiem jak to dokładnie wygląda, ale nie można sugerować się znanym nazwiskiem. Nie zaufałbym dzisiaj Santosowi. Już bardziej podoba mi się bts Robsona, ale jeżeli nie zagrają Davi i Caio, to Avai może w ofensywie nic nie zdziałać.
 
M 4

maxir

Użytkownik
Osłabieniem Santosu jest brak Ganso, reszta osłabień więcej znaczy na papierze, niż na boisku. Owszem Robinho i Andre dobrze prezentowali się CdP czy Pauliście, ale w lidze pierwszy zagrał bodajże tylko dwa spotkania (przegrane 0:2 z Atletico Paranaense i 0:1 z Flu), a drugi strzelanie skończył przed mundialem.
Bardzo szkoda tej kontuzji Ganso, bo to piłkarz, który dobrze się rozwijając może stanowić o sile Brazylii 2014, a tak długa kontuzja dla młodego piłkarza w Brazylii może mu znacznie zahamować karierę. Brazylia widziała już wiele talentów, które w ten sposób doszły gdzieś do poziomu średniaka w Portugalii, cz jakiegoś średniaka na wschodzie.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
05.09.2010
Guarani - Fluminense DNB 2 (1.70 Bwin) ⛔
Typu chyba nie trzeba tłumaczyć. Fluminense walczy o mistrzostwo i nie może sobie pozwolić na kolejną stratę punktów. Ich przewaga w tabeli nad Corinthians wydawała się spora, ale ostatnie dwa remisy wszystko zepsuły. Tym razem pech musi się skończyć. Z Sao Paulo zremisowali nie strzelając w końcówce karnego, z Palmeiras stracili gola w 93 minucie meczu. Strata w jutrzejszym meczu może oznaczać stratę lidera, bo trudno wyobrazić sobie, żeby Corinthians straciło punktu z Goias u siebie. Flu rywala ma przeciętnego, więc wytłumaczenia nie będzie. Z ich składem, Guarani powinni rozgromić. Wiadomo, że wyjazdy zawsze są trudniejsze, ale Guarani swoje szczęście też już chyba wykorzystało. Tydzień temu wygrali u siebie z Flamengo, chociaż przegrywali jedną bramką jeszcze w 89 minucie... Aż za dużo szczęścia mieli w poprzednim meczu i wątpię, żeby druga taka sytuacja mogła się powtórzyć. Są szanse, żeby w ekipie gości zadebiutował Valencia, co dodatkowo wzmocni ich bardzo silny skład. Według mnie nie zapowiada się w tym meczu na niespodziankę.
Inne mecze jeszcze przeanalizuję. Na pierwszy rzut oka podoba mi się under w meczu Flamengo z Santosem. Gospodarze nie potrafią strzelać i mało tracą. Za to Santos bez Ganso i Neymara, więc tracą połowę swojej wartości.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Patrze na rozkład dizsiejszych spotkań i widze dwa oczywiste wydawałoby się typy i teraz właśnie pytanie czy to słuszna droga czy tzw &quot;pułapka&quot;?
VS

CEARA - VASCO DA GAMA
Typ : Poniżej 2,5gola @ 1,625 Bet365 ✅0:2
Oba zespoly w ostatnim czasie łączy trener PC Gumsao. Pod jego wodzą Vasco jeszcze nie przegrało meczu ligowego! Wcześniej z Cearą w paru kolejkach również osiągał świetne wyniki. Wygrał bodaj na wyj z Santosem. Oba zespoły bardzo defensywne. Więc nic innego tutaj mi się nie widzi jak under2,5gola. Wystarczy spojrzec już na same statystyki by móc się do tego przekonac. Każdy potrafi sobie to sprawdzic sam więc nie będe przytaczał za wiele. Dodatkowo dwaj napastnicy gospodarzy kontuzjowani : Misael (13/1) i Washington (14/4). Ponadto w drużynie Vasco występuje Fernando Prass w bramce czyli jeden z lepszych bramkarzy w lidze. Kilkukrotnie ratował już zespół w tym sezonie. Po przeciwnej stronie też był dobry bramkarz Diego, lecz w ostatnim mecz nie wiedizec czemu trener zdecydował się postawic na Michela Alvesa. Ten stracil dwa gole w meczu z Atletico PR, a wcześniej Diego stracił ich 11 w 17 meczach. I to jest właśnie moje jedynie zmartwienie w kontekście tego spotkania. Ale i tak jestem mysli, ze under tutaj poprostu pasc powinien. A jak będzie zobaczymy.
CEARA : Michel Alves- Oziel, Fabrício, Diego Sacoman , Vicente- João Marcos, Heleno, Careca ,Camilo (Geraldo)- Magno Alves, Kempes.
VASCO DA GAMA : Fernando Prass- Fagner, Dedé, Titi , Jumar- Rafael Carioca, Romulo, Carlos Alberto, Zé Roberto- Jonathan, Éder Luis.

VS

CORINTHIANS - GOIAS
Typ : Corinthians @ 1,44 Bet365 ✅5:1
Tak jakna wstępie pisałem są dwa oczywiste typy na dzisiaj. Drugim jest chyba wygrana Corinthians. Wicelider kontra totalny outsider. Ostatnie 5 meczów przegrane. Dosłownie nie widac by Goias nagle miało się przełamac. Dodatkowo Timao póki co jako jedyni walczą z Fluminense o majstra. Forma Corinthians w meczach domowych jest wyborna 9-0-0. Ponadto nie zagra naszczęście Ronaldo, grubasek nie będzie spowalniał akcji Timao. Na szpicy Iarley wspomagany przez Jorge Henrique i Bruno Cesara(lider klasyfikacji strzelców). Wraca na lewą strone defensywy Roberto Carlos. Jednak są też zmartwienia takie jak zawieszenie Eliasa, a także absencje Chicao i Williana. Składu Goias nawet nie chce mi się zbytnio analizowac i pisac o ich brakach,kontuzjach itp. Wystarczy mi spojrzenie na forme tego zespołu, a ta jest tragiczna. Na dniach co prawda zatrudnili nowego trenera Jorginho, który pracował u boku Dungi w kadrze. Dla mnie tak jak mówie typ wydaje się oczywisty, tylko okaże się czy nie zbyt oczywisty. Ponadto trzeba zmazac plame za porażke sprzed roku 1:4!
CORINTHIANS : Julio Cesar-Alessandro, Thiago Heleno (Leandro Castán), Paulo André, Roberto Carlos- Ralf, Jucilei, Paulinho, Bruno César- Jorge Henrique e Iarley.

GOIAS
: Harlei-Valmir Lucas, Rafael Tolói, Marcão- Douglas, Amaral, Jonílson, Bernardo,Júnior- Felipe,Rafael Moura
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jak widac powyżej opłaca się nieraz pójśc najprostszą ścieżką i zaufac statystykom i liczbom ;) Dzsiaj trudne mecze na rozkładzie, ale przeanalizowac nie zaszkodzi.
VS

PALMEIRAS - CRUZEIRO
Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,83 Bet365 ✅2:3
Palmeiras coś tam zaczeli wygrywac w ostatnim czasie. Miałem okazje ich widziec przeciwko Atletico MG o czym pisałem powyżej to nie oczarowali grą. Rywale w szeregi obronne wchodzili jak w masło. Szczególnie Neto Berola czynił to często i gładko. W zespole Cruzeiro podobne rzeczy może wyprawiac Walter Montillo. Sprowadzenie Chilijczyka to ogromne wzmocnienie środkowej strefy. Kreator gry z prawdziwego zdarzenia, zatem o Ramiresie już nikt nie wspomina nawet. Po drugiej stronie gre kreował będzie Jorge Valdivia zatem czeka nas chilijskie starcie w Brasileiro. Jedynym zmartwieniem Scolariego w tym meczu jest brak Lincolna, ale tak jak mówilem jest już Valdivia więc nie ma problemu w zasadzie.
Cuca w Cruzeiro musi się obyc dzisiaj bez Gilberto, Cacapy,Leandro Silvy i Roberta. Zapowiada się ciekawy mecz nie tylko dla kibiców, ale również dla samych zawodników jak chociażby Klebera, który przeciez jeszcze pare miesięcy temu był gwiazdą Cruzeiro, a teraz ma stanowic o sile rywali.
Teoretycznie poprzednie mecze nie wskazują tego by w tym meczu miało paśc kilka bramek, ale mam wrażenie że tak właśnie się dzisiaj stanie i z obu stron coś wpadnie.
PALMEIRAS : Marcos- Maurício Ramos, Danilo,Fabrício-Márcio Araújo, Edinho, Pierre, Marcos Assunção,Rivaldo- Valdivia ,Kleber.
CRUZEIRO : Fábio- Jonathan, Gil, Edcarlos ,Diego Renan- Henrique, Fabrício, Marquinhos Paraná ,Montillo- Wellington Paulista ,Thiago Ribeiro.

VS

INTERNACIONAL PORTO ALEGRE - GREMIO PRUDENTE
Typ : Internacional @ 1,36 bet365 ✅2:0
W stawce Brasileiro są obecnie trzy zespoły znacznie odstające od reszty. Jednym z nich jest właśnie Prudente. Dwa pozostałe to Goias i Atletico Goianense. Internacional pomału wraca do rytmu ligowego bo wcześniej skupiali się głównie na Copa Libertadores i trzeba przyznac że na dobre im to wyszło. W dzisiejszym meczu w zespole Celso Rotha zabraknie Andresa D&#39;Alessandro który dostał powołanie do reprezentacji Argentyny. Ponadto Alecsandro kontuzjowany. Więc tych dwóch graczy nie zobaczymy, ale Inter ma szeroki skład. Tinga i Giuliano zaczną od początku. Rafael Sobis zajmuje już miejsce sprzedanego Taisona. A na szpicy mamy zobaczyc utalentowanego Leandro Damiao.
Prudente bez kontuzjowanego Wanderleya.
Teoretycznie kursów takich się nie powinno stawiac. Sam jeszcze nie iwem czy to pobiorę, ale tak opisałem, może się ktoś zdecyduje na ten typ. Chociaż do dubla idealnie pasuje trzeba przyznac. A szanse na wygraną Interu są spore.
INTERNACIONAL : Renan- Nei, Bolívar, Índio, Kleber- Wilson Matias, Guiñazu, Tinga, Giuliano , Rafael Sobis-Leandro Damião.
PRUDENTE : Giovanni- Paulo César, Anderson Luís, Leonardo , Diego-Marcelo Oliveira, Rodrigo Mancha, João Vitor ,Adriano Pimenta-Henrique Dias, Wesley (Rafael Martins).
--------------------
VS
FLAMENGO - SANTOS
Z innych spotkań bardzo ciekawie powinno byc na Maracanie gdzie Flamengo zagra z Santosem. Santos ostatnio gra świetnie. Wypadł Ganso, a oni nadal wygrywaja. W dzisiejszym meczu zabraknie również Neymara z powodu absencji za kartki. Z nim w składzie byłbym skłonny ryzykowac stawianie na nich, ale tak to się troszke obawiam. Keirrison jeszcze nie pokazał drzemiącego w nim potencjału. Ponadto oprócz Neymara i Ganso zabraknie Alana Patricka będącego na zgrupowaniu kadry u-19, kontuzjowanych Rodriguinho i Bruno Rodrigo.
Flamengo musi się kiedyś przełamac bo wyniki poniżej oczekiwań. Dzisiaj zabraknie tylko Jeana zawieszonego za kartki.
FLAMENGO : Marcelo Lomba-Léo Moura, David Braz, Ronaldo Angelim , Juan; Correa, Willians, Toró, Petkovic (Renato)- Diogo , Deivid

SANTOS
: Rafae- Pará, Edu Dracena, Durval,Léo- Arouca, Danilo, Zezinho (Madson), Marquinhos- Zé Eduardo, Keirrison (Marcel).
Dla mnie typowy NO BET.
---------------
Podobnie jak spotkanie Atletico MG - Sao Paulo. Oba zespoły walczą rozpaczliwie o wydostanie się z dolnych rejonów w tabeli. Dodatkowo lista absencji spora. W zespole Luxemburgo nie wystąpią dzisiaj Diego Tardelli, Diego Souza, Fernandinho, Daniel Carvalho, Rafael Cruz i Ze Luiz.
Sao Paulo z kolei bez Xandao, Alexa Silvy, Ricardo Oliveiry i Fernandinho. Oba zepsoły potrzebują pkt więc nic mnie tutaj nie zdziwi dlatego NO BET.
--------------
VS
GUARANI - FLUMINENSE
Typ : Fluminense DNB @ 1,57 bet365 ⛔2:1

W sumie problemów z wygraną nie powinni miec piłkarze Fluminense. Co prawda Ramalho nie ma do dyspozycji takich graczy jak : Fred, Belletti, Digao, Diogo, Diguinho i Luiz Euzebio a i tak podstawowy skład na ten mecz wygląda wręcz imponująco!
FLUMINENSE : Fernando Henrique-Mariano, Gum, André Luis , Julio Cesar- Valencia (Thiaguinho),Fernando Bob, Deco ,Conca-Emerson, Washington.
Kurs z pewnością zachęca na takie rozwiązanie tj zwycięstwo Flu.
Przeciwko Guarani grałem już w środe jak gościli w Porto Alegre. Wcześniej wygrali w szczęśliwych okolicznościach z Flamengo, ale na Fluminense chyba już to nie wystarczy, tak mi się przynajmniej wydaje.
Zresztą mecz już opisał kacmon a ja tylko się z tym zgadzam dodając pare słów od siebie ;) Tez skusze się na opcje DNB w razie czego chociaż już kurs nie ten co w piątek.

PS. Nie zdziwie się jak coś nie wejdzie, bo dobra passa nie trwa wiecznie :p
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Widziałem dzisiaj, że sporo osób gra Santos albo Santos z X. Też chciałem to grać kilka dni temu, ale po głębszej analizie odpuściłem. Santos bez Ganso i Neymara to już nie to samo. Keirrison to obecnie chyba tylko nazwisko. Jakoś nie błyszczy, a za samo nazwisko nie ma sensu go chwalić i wymieniać jako główny atut siły Santosu. Flamengo jest w kompletnym dołku, ale jeżeli mają się przełamać to myślę, że może stać się to właśnie dzisiaj. W ostatnich meczach byli nieskuteczni, ale dzisiaj po raz pierwszy w ataku wystąpi duet nowych zawodników Diogo-Deivid. To ma rozwiązać ich problemy ze strzelaniem bramek i ciekawy jestem jak to dzisiaj będzie wyglądało. Poza tym Silas to całkiem niezły trener. Można go chwalić za postawę Avai pod jego ręką i początki w Gremio. Wierzę, że w Rio de Janeiro też może coś pomóc. To jego drugi mecz i przy tak napiętym terminarzu, można już wymagać jakichś efektów. Mecz odpuszczam, ale argumenty po stronie gospodarzy spokojnie można znaleźć. W końcu wiecznie przegrywać nie będą i bramki też muszą kiedyś zacząć strzelać.
Do meczu Palmeiras z Cruzeiro mam pewne obawy. Zapowiada się bts, ale w sumie bałbym się go zagrać. Cruzeiro w ostatnich meczach było nieskuteczne. Nie potrafią wykorzystywać swoich okazji i strzelają bardzo mało bramek. Palmeiras niby odrodzony, ale kilka meczów temu nie potrafili nawet wbić gola u siebie Atletico GO...
Trzeci najciekawszy mecz w dniu dzisiejszym to Atletico MG - Sao Paulo. Ciekawy jestem wyniku tego spotkania, chociaż według mnie nie warto tu nic ruszać. Atletico pozbawione atutu własnego boiska (mecz na Ipatingao) i bez kilku najlepszych zawodników, których wymienił już Robson. Niby bez tych zawodników przełamali się z Goias i strzelili trzy bramki, ale teraz rywal zupełnie inny. Wydaje mi się, że SPFC może wykorzystać problemy Atletico i powinni wywieźć stąd chociaż remis.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Nie ma ani chwili wytchnienia w Brasileiro. Dzisiaj i jutro czeka nas już 20 seria gier. Zatem mineliśmy pólmetek, ale oficjalnie mistrza pólmetka tak na dobrą sprawe nie znamy. Mimo iż w tabeli z jednym pkt prowadzi Fluminense to Corinthians mają jeden mecz zaległy więc nie możemy jednoznacznie wskazac lidera pólmetku. SKoro też już połowa sezonu prawie za Nami to warto zwrócic uwage na różne podsumowania. Globo dzisiaj przeanalizowało liczbe bramek zdobywanych w poszczególnych sezonach i ta z obecnych rozgrywek jest najniższa.
2003 2,89
2004 2,78
2005 3,13
2006 2,71
2007 2,76
2008 2,72
2009 2,88
2010 2,46​
Cały artykuł możńa przeczytac -&gt;http://globoesporte.globo.com/futebol/brasileirao-serie-a/noticia/2010/09/na-falta-de-goleadores-meias-dominam-artilharia-do-brasileirao.html
VS

SAO PAULO - FLAMENGO
Typ : Poniżej 2,5gola @ 1,75 Bet365 ✅2:0
Pojedynek mistrzów z lat poprzednich. W obecnych rozgrywkach oba zespoły już z nikłymi szansami na tytuł. Sao Paulo po odejściu Gomesa jakoś gra inaczej. Co ważne do zespołu wprowadzana jest grupa zdolnej młodzieży. Casemiro już pokazał się z dobrej strony, teraz swoje dobre cechy udowadnia Marcelinho. W dzisiejszym meczu również siła zespołu spoczywac ma na młodych graczach bowiem zabraknie Ricardo Oliveiry, Dagoberto, Alexa Silvy, Fernandinho i Casemiro własnie. Spore ubytki.
Flamengo miałem okazje oglądac w meczu przeciwko Santosowi w niedizelny wieczor. Szczególnie Willians i Leo Moura mogli się podobac. Kilka okazji na gola mieli to trzeba im przyznac. Ale piłka nie chciała wpasć do bramki. Troche czasu jeszcze chyba upłynie zanim Flamengo odzyska dawną skutecznośc. Dośc powiedziec, że w obecnych rozrgywkach są najgorszym zespołem pod względem strzelonych bramek! Ledwie 14 goli zdobytych w 19 meczach dobrego świadectwa im nie wystawia.
Z drugiej strony także dobra defensywa. Po aferze z Bruno spodziewałem się że Marcelo Lomba będzie wpuszczał sporo goli,a tymczasem nie jest tak źle. Fla straciło razem 15 bramek, a więc obok Ceary jest to najlepszy wynik w lidze. W dzisiejszym meczu Flamengo wystąpi bez Val Baiano i Leandro Amarala. O ile tego pierwszego w ogole brakowac nie będzie bo o jego formie można śmiało mowic daleka od ideału, to również jakby na wadze przybrał sporawo:p
Flamengo nie ma kim postraszyc w ofensywie obecnie! Pewnie torcida Fla wspomina czasy Adriano i Vagnera Love. Deivid i Diogo już zadebiutowali, ale z Santosem byli bezużyteczni. To spotkanie będzie szczególne dla Rogerio Ceni, który wczoraj obchodził 20 lecie swojej kariery.
SÃO PAULO: Rogério Ceni-Jean, Xandão, Miranda, Junior Cesar- Rodrigo Souto, Richarlyson, Cleber Santana ,Marcelinho-Marlos-Fernandão.
FLAMENGO: Marcelo Lomba- Léo Moura, David (Jean), Ronaldo Angelim, Juan-Toró (Jean), Correa, Willians,Renato- Diogo ,Deivid.
--------------------
VS

GREMIO PORTO ALEGRE - ATLETICO GOIANENSE
Typ : Gremio @ 1,57 Bet365 ✅2:0
Po zwycięstwie nad Guarani Gremio zdołało wywieśc cenny remis z Enghenao, mimo iż przegrywało już 0-2 z Botafogo. Ponadto w dzisiejszym meczu zobaczymy już Fabio Rochembacka. Skład wygląd już naprawde dobrze. Na wyjazdach sporo remisują, az sześciokrotnie, a u siebie trzeba wygrywac wkońcu. Identyczna sytuacja była w meczu przeciwko Guarani, że tylko zwyciestwo urządzało Gremistów i tak samo jest i dzisiaj przeciwko zespołowi Atletico GO. Ponadto jest to tzw mecz o &quot;sześc pkt&quot; bo rywal jest bezpośrednim przeciwnikiem w walce o utrzymanie więc wywalczenie 3 oczek w tym meczu pozwoli odskoczyc już na dystans 6pkt.
Warto dodac, że Atletico GO na ten mecz przyjeżdza bez najlepszego strzelca Eliasa, który jest zawieszony. A zdobył on w tym sezonie już 9 goli z czego aż siedem to trafienia z czterech ostatnich meczów zespołu! Wspomniane 7 goli Eliasa dało zespołowi Atlketico GO 7pkt jakże bezcennych w walce o utrzymanie. Ponadto goście w tym meczu jeszcze bez Williana, Weltona Felipe, Chiquinho i Marcao.
Postanowiłem ponownie zaufac Gremio w krótkim odstępie czasu. Licze, że się nei zawiode i tym razem;)
GREMIO : Victor- Gabriel, Vilson, Rafael Marques, Lúcio- Adílson, Fábio Rochemback, Souza, Douglas- Jonas , Borges.
ATLETICO GO : Márcio- Victor Ferraz, Daniel Marques, Jairo, Thiago Feltri- Ramalho, Pituca, Róbston, Diguinho,Anaílson-Juninho (Carlinhos Bala).

--------------
Myślałem poważnie nad stawianiem na Fluminense w meczu z Cearą ale jednak się rozmyśliłem. Powodem tej decyzji jest nieprzekonująca ofensywa w zespole tj Rodriguinho i Washington. Na to spotkanie Ramalho nie może skorzystac z Freda, Emersona, Digao, Diogo, Diguinho. Warto dodac, że spotkanie nie będize rozgrywane na Maracanie bowiem ta zostala zamknięta na dwa lata i w tym czasie odbędzie się na niej renowacja.Mecz więc rozegrany będzie na stadionie Botafogo czyli Enghenao.

---------------
Mianem hitu kolejki można nazwac potyczke Cruzeiro - Internacional. Mecz odbędzie się w Uberlandii rzecz jasna. Więc teren jakby neutralny. Braków troche jest w obu drużynach. Mi kompletnie nic nie przychodzi do głowy pod względem typerskim w tym meczu tak jak w innych spotkaniach przewidzianych na dzień dzisiejszy.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Wczoraj dwie wielkie sensacje. Corinthians przegrało swój pierwszy mecz u siebie w tym sezonie. Przeciwnik na pewno nie był łatwy, ale Timao prawie całą drugą połowę grali w przewadze jednego zawodnika... Grali słabo i nie wyglądali na zainteresowanych zdobyciem punktów. A to dziwne, bo przy kolejnej wpadce Fluminense mogli już prawie zdobyć fotel lidera. Flu tak samo się nie popisało. Zrobili to co tydzień temu z Guarani. Teraz z innym beniaminkiem, Atletico GO, najpierw obejmują prowadzenie, ale później przegrywają 1:2. Druga bramka dla Atletico mnie zdziwiła, ponieważ padła już w czasie, kiedy Flu grało z przewagą jednego zawodnika...
Dzięki temu walka o mistrzostwo się rozkręca. Jeszcze niedawno Fluminense było pewniakiem, a nikt poza Corinthians nie mógł im zagrozić. Natomiast dzisiaj przed wielką szansą stają Botafogo, Santos, Internacional i Cruzeiro. Drużyny te mogą zbliżyć się do lidera na odległość czterech punktów (Inter i Santos mają jeszcze mecze zaległe), a taka strata przy tylu wpadkach Fluminense jest jak najbardziej do odrobienia.
Dzisiaj kilka ciekawych spotkań:
Ceara - Santos DNB 2 (1.80 Bet365) ⛔
W tym tygodniu Ceara zwolniła kolejnego trenera (nie wiem dokładnie, który to już trener, chyba 3 albo 4?). Jak na dwadzieścia kolejek to trochę sporo tych zmian. Nie wiem jak tam ktoś ma stworzyć swój zespół, jak każdy trener ma tylko kilka spotkań do rozegrania. Santos ma szanse na mistrzostwo i powinni dzisiaj się zbliżyć do lidera. Ostatnio zawalili mecz z Botafogo, ale Ceara powinna być łatwiejszym przeciwnikiem. Gospodarzom te zmiany trenerów wyjdą tylko na gorsze. Poza tym dzisiaj grają bez Washingtona, a to poważne osłabienie. Wierzę w Santos z Neymarem.
W meczu Avai z Cruzeiro myślałem nad DNB 2 albo X2. Avai zupełnie bez formy i jak tak dalej pójdzie to się będą musieli bronić przed spadkiem. Za to Cruzeiro ostatnio radzi sobie bardzo dobrze. Wygrana z Palmeiras i Interem to wyniki, po których można w nich wierzyć. Niestety martwią mnie dzisiejsze osłabienia gości. Nie ma Montillo, W.Paulisty, Roberta, Gilberto, Cacapy i jeszcze kilku innych... Trochę przemeblowany skład dzisiaj mogą wystawić, chociaż jak zobaczyłem przewidywane składy na to spotkanie, to Cruzeiro ma całkiem niezłych zmienników. Gdyby nie te braki, nie wahałbym się, jednak w takiej sytuacji muszę się jeszcze zastanowić.
Interu po takim kursie wolę nie ruszać. Już z Prudente tydzień temu się męczyli, a Goias w środku tygodnia chyba się przełamało (3:1 z Guarani).
Mecz Palmeiras - Vasco wydaje mi się underowy. Palmeiras się nie popisuje ostatnio, a Vasco dalej bez Carlosa Alberto. Pamiętam ich nudny mecz z poprzedniej rundy zakończony wynikiem 0:0, dlatego najbardziej do tego meczu pasuje mi under 2.5. Warto zwrócić uwagę, że Vasco nie przegrało meczu od początku czerwca (12 meczów bez porażki pod rząd), a to świetny wynik, jak na to co prezentowali na początku sezonu.
Natomiast hitem dzisiejszego dnia jest mecz Botafogo - Sao Paulo. Botafogo pokazało klasę wygrywając na Vila Belmiro z Santosem. Teraz mogą włączyć się do walki o mistrzostwo i powinni to wykorzystać. Jednak SPFC też spisuje się ostatnio bardzo dobrze. Trzy wygrane mecze pod rząd, widać całkiem nową jakość z młodzieżą w składzie. Liczę na dobry mecz i bramki z obu stron.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Avai - Cruzeiro
Typ: 1
Kurs: 2.79
Bukmacher: PinnacleSports
Czas: 21:00


Analiza:

Na Estadio Aderbal dojdzie dzisiaj do spotkanie w ramach 21 kolejki Brazylijskiej Serii A gdzie miejscowy gospodarz ekipa Avai będzie podejmować ekipę Cruzeiro. Gospodarze tego spotkania w swoich 10 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na własnym stadionie zdołali 5x odnieść zwycięstwo 2x zremisowali a 3x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 19 bramek a stracili 11. Goście natomiast w swoich 10 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 4x zwyciężyć 3x zremisowali a 3x doznali porażki strzelając przy tym 14 bramek a stracili 12. Goście tego meczu od dłuższego czasu są nie pokonani stąd tak dobra 4 pozycja w tabeli. Gospodarze natomiast od dawna nie mogą zdobyć 3 punktów i przez słabą ostatnio postawę spadli na 14 pozycję w tabeli z nie wielką przewagą nad strefą spadkową. Reasumując liczę tutaj na przełamanie złej passy gospodarzy co przy ewentualnej wygranej pozwoli awansować kilka oczek w tabeli.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Z ostatniej kolejki nic sensownego nie widziałem więc nawet nie zabierałem się za analize meczów. Dzisiaj kolejna dawka Brasileiro i meczom już się przyjrzałem bo widzę ciekawe typy;)
VS
FLUMINENSE - CORINTHIANS
Typ : Poniżej 2,5gola @ 1,90 Bet365 ⛔1:2
Zdecydowanie mecz na szczycie. Lider kontra wicelider czy więc trzeba czegoś lepszego by rekomendowac to spotkanie? Oba zespoły troche punktów ostatnio pogubiły. Miałem okazje oglądac Corinthians przeciwko Gremio. Owszem cisnęli i cisnęli. Sędzia nawet im pomagał przyznając bardzo wątpliwy rzut karny, który się nie należał moim zdaniem. Sprawiedliwości stało się jakby zadośc bo strzał Iarleya sparował bramkarz Gremio Victor. Mimo ogromnego naporu Timao nic do bramki Victora nie wpadło i przegrali 0:1. Fluminense przegrywało z kolei z Guarani i Atletico GO! A to zespoły z dołu tabeli więc też nie można powiedziec, że to przynosi Flu chlube. W dzsiiejszym meczu o pkt dla obu zespołów będzie piekielnie trudno. Jeżeli Flu wygrają to odskoczą, a wygrana Timao to fotel lidera dla Corinthians. Zatem sytuacja patowa i wychodzi mi tutaj poprostu zabezpieczenie w tyłach i gra bez ryzyka. Oba zespoły chyba nie pogardzą też remisem.
Fluminense dzsiaij bez Freda, Emersona, Diogo i Diguinho. Corinthians z kolei bez Ronaldo, Dentinho i Chicao. Tak poprostu widzę ten mecz więc gram under.
FLUMINENSE : Fernando Henrique-Leandro Euzébio, André Luis, Gum-Mariano, Fernando Bob, Valencia, Deco, Conca, Julio Cesar- Washington.
CORINTHIANS : Julio Cesar- Alessandro, Paulo André, William , Roberto Carlos- Ralf (Boquita), Elias, Jucilei, Bruno César- Jorge Henrique, Iarley (Souza).
----------------------
VS
SANTOS - ATLETICO GO
Typ : Santos @ 1,53 bet365 ✅4:2
Po świetnym okresie Santosu w ostatnich meczach przyszło załamanie formy i 3 ostatnie potyczki bez wygranej zaliczyli piłkarze Santosu. Remis z Flamengo na Maracanie z przebiegu gry obu zespołów to sprawiedliwy wynik. Potem u siebie podejmowali Botafogo i mieli sporo szans, ale Jefferson spisywał się świetnie a Botafogo wygrało 1:0. I ostatni mecz to wyjazd i niespodziewana porażka z Cearą 1:2. W ostatnim czasie wiele się mówi o jakichś gierkach słownych i prowokacjach Neymara. Mam nadzieje, że dzisiaj udowodni to, że jest świetnym zawodnikiem i poprowadzi zespół do wygranej. Jeżeli idzie o braki kadrowe to Santos bez Aroucy, Zezinho, Rodriguinho, Durval i Bruno Rodrigo. Dorival Junior więc na lewą pomoc przesunie Alexa Sandro, a na lewa obrone wraca Leo.
Atletico GO to w ostatnich meczach głównie Elias. Reszta zespołu gra słabo. Szczególnie na wyjazdach spisują się fatalnie 1-2-7. A Santos z kolei u siebie gra dobrze.
SANTOS : Rafael- Pará, Edu Dracena, Bruno Aguiar, Léo-Roberto Brum, Danilo, Alex Sandro, Marquinhos- Neymar, Keirrison

ATLETICO GO
: Márcio-Victor Ferraz, Daniel Marques, Jairo, Thiago Feltri- Pituca, Ramalho, Robston, Diguinho , Elias- Josiel.

--------------------
Myślałem też nad postawieniem na Vitorie lecz ostatnio sa w tragicznej formie, zwolnienie trenera. To może nie sprzyjac w tym meczu. Ceara również tragiczna dyspozycja więc kto wie co tutaj się wydarzy skoro oba zespoły potrzebują pkt.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP


Na Arena da Baixada o godzinie 0:30 polskiego czasu rozpocznie się mecz określany mianem Classico de Atleticos pomiędzy Atletico PR-Atletico MG. Jeszcze w poprzednim sezonie faworytem byliby goście ale teraz to każdy inny wynik jak zwycięstwo Furacao będzie niespodzianką.
Atletico PR w tym sezonie gra zadziwiająco dobrze. Chociaż po takich transferach jakie udało im się zrobić w lecie to wielu to nie dziwi. Jednak fakt, że bohaterowie najgłośniejszych transferów czyli Guerron i Nieto póki co więcej się leczą niż grają. Niby tylko 11 miejsce czyli wynik średni. Ale jednym zwycięstwem mogą awansować na 6 miejsce albo jedną porażką spaść kilka lokat w dół. Na Arena da Baixada ciężko się gra wszystkim drużynom przyjezdnym co pokazuje bilans Furacao 5-4-1 i 15:11. To oczywiście dorobek w meczach u siebie. Tylko Cruzeiro zdołało stamtąd wywieźć komplet punktów, a potykali się tam chociażby Corinthians, Sao Paulo czy Gremio. W zespole panuje duża motywacja, gdyż apetyty są duże. Niektórzy mówią nawet o miejscu w G4 ale jeżeli to chcą osiągnąć to muszą takie mecze jak ten wygrywać oraz zacząć przywozić punkty z pozostałych stadionów. Jeżeli chodzi o osłabienia to zabraknie Marcio Azevedo i Nieto ale oni kontuzjowani są już dłuższy czas, więc ciężko powiedzieć by osłabiło to w jakimkolwiek stopniu zespół. Do składu wraca Paulo Baier, Maikon Leite i Guerron. Jednak Leite nie do końca wiadomo czy zagra od pierwszej minuty, a z kolei Ekwadorczyk z pewnością zasiądzie na ławce ale jego wejście w drugiej połowie może być super rozwiązaniem.
Atletico MG ten sezon ma tragiczny. 21 punktów i dopiero 17 miejsce w tabeli. Niby strata do najbliższego rywala nie duża, bo tylko 7 &quot;oczek&quot; ale sama jakość gry to przepaść. Dużym problemem jest gra wyjazdowa. Ale obecnie gdy remontowane jest Mineirao to każdy mecz jest wyjazdowy, gdyż Arena do Jacare, Parque de Sabia czy jakiekolwiek inne stadiony nie służą Galo. Jednak jako goście udało im się zdobyć tylko 8 punktów. Jedyne zwycięstwo udało im się odnieść z Goias 3:1 ale zawdzięczają to sędziemu, który podyktował tamtego wieczoru aż 2 karne dla gości z Belo Horizonte. Sporym problemem będą dla Luxemburgo osłabienia, a jest ich nie mało. Nie zdolni do gry są Rever, Rafael Jatai, Serginho, Rafael Cruz, Fernandinho i wreszcie Diego Tardelli. Właśnie braki w obronie mogą się okazać bardzo bolesne dla drużyny, gdyż i tak mają fatalną linię defensywną bo stracili aż 35 goli, a teraz jeszcze będą musieli zagrać zmiennicy.
Podsumowując jak dla mnie zdecydowanym faworytem są gospodarze tego meczu. Niby media opisują ten mecz jako klasyk dwóch Atletico ale jak dla mnie to zwykły mecz, gdyż nie są to żadne derby. Tak więc jeżeli dzisiaj Atletico MG nie będzie miało zbyt wielu rzutów karnych tak jak się to zdarzało ostatnio to nie powinni mieć za dużo szans na jakąkolwiek zdobycz punktową.
ATLÉTICO-PR: Neto, Wagner Diniz, Manoel, Rhodolfo e Paulinho; Chico, Vitor (Oberdam), Branquinho e Paulo Baier; Bruno Mineiro e Maikon Leite (Thiago Santos)

ATLÉTICO-MG:
Fábio Costa, Jairo Campos, Cáceres e Werley; Diego Macedo, Alê, Méndez, Ricardinho e Leandro; Daniel Carvalho e Obina.

Mój typ:
Atletico PR @ 1,85 Bwin
✅
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

Najbliższej nocy zostanie dokończona 22 kolejka Campeonato Brasileiro. Ja się skupiam na spotkaniu Vasco-Avai. Faworytem wydają się być gospodarze co odzwierciedlają kursy u bukmacherów oraz składy i aktualna dyspozycja.
Vasco odkąd przyszedł do nich PC Gusmao jeszcze nie przegrało. I nie należy się też spodziewać, że nastąpi to najbliższej nocy. Jednak mają mały problem, gdyż w tych 13 spotkaniach pod wodzą byłego szkoleniowca Ceary wygrali tylko 5 razy, a reszta spotkań to remisy. Jednak trzeba zauważyć, że już sama gra poprawiła się o niebo. A przecież wcześniej trenował ich Celso Roth, który nie dawno zdobył z Interem Copa Libertadores... Dzisiaj jednak celem gospodarzy będą 3 punkty i cel nie wydaję się bardzo trudny. Do składu dzisiaj ma wrócić Carlos Alberto ale czy tak się stanie to przekonamy się tuż przed rozpoczęciem. Nie ma Felipe i Magno ale obu już nie ma jakiś czas więc w porównaniu do ostatnich spotkań nie będzie odczuwana duża różnica. Vasco świetnie gra w obronie bo stracili tylko 19 goli z czego tylko 8 na Sao Januario. Wielka w tym zasługa Fernando Prassa, który w bramce wyczynia cuda, a jego interwencje z jednej z akcji meczu Flamengo-Vasco to chyba już wszyscy widzieli.
Avai do nie dawna było drużyną, która miała walczyć o G4. Jednak po okresie kilku słabszych meczy strasznie polecieli w tabeli i teraz bliżej im do Serie B niż do Copa Libertadores 2011. Prawdziwym ich problemem jest gra wyjazdowa, gdyż poza Rescada zdobyli zaledwie 7 z 24 &quot;oczek&quot;. Dodatkowo tracą mnóstwo goli, gdyż średnia to prawie 2 gole stracone na mecz na wyjeździe. Atak już nie jest taki mocny(mówimy tu o meczach poza Florianapolis). Mówi się, że jeżeli w krótkim czasie Antonio Lopes nie podniesie zespołu do wygrywania i lepszej gry to może pożegnać się ze stanowiskiem trenera Avai. A taką reakcje zarządu można wytłumaczyć fatalną passą drużyny. 2 punkty zdobyte w ostatnich 7 spotkaniach i to na nie najlepszych rywalach i trochę szczęśliwie. W zespole gości zabraknie kontuzjowanych Roberto, Robinho i Valbera. Jeszcze jako ciekawostkę mogę podać, że trener Antonio Lopes na to spotkanie zdecydował się na ustawienie 3-6-1!!!
Podsumowując każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie można uznać za niespodziankę. Jednak ja uważam, że nie ma co się takiego obrotu sprawy spodziewać i dlatego zdecydowałem powierzyć moje pieniądze w ręce i nogi piłkarzy z Rio de Janeiro.
VASCO: Fernando Prass, Fagner, Dedé, Titi e Ramon; Rafael Carioca, Nilton, Fellipe Bastos e Zé Roberto; Éder Luís e Rafael Coelho (Fumagalli)

AVAÍ:
Renan; Patric, Rafael, Emerson e Eltinho; Marcinho Guerreiro, Rudnei, Davi e Leandro Bonfim; Sávio e Vandinho

Moje typy:
Vasco @ 1,70 Bwin⛔
Avai nie strzeli @ 2,35 Bwin⛔
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Witam w piłce Brazylijskiej ;). Niewiele czasu potrzebowałem żebym stał się fanem tej pomysłowej, szybkiej, ligi gdzie piłkarze są w stanie &quot;oddać życie&quot; za to żeby tylko zagrać.Jak człowiek trochę pozna ich ligę to siedząc przed TV i oglądając Europe się nudzi.
W ubiegłym tygodniu miałem okazje oglądać przed ostatnie spotkanie Vasco Gama vs. Atletico, które skończyło się 1:1. Jak dla mnie to gospodarze przeważali mieli jeszcze parę okazji aby podwyższyć wynik ale się nie udało i w 87 po fatalnym błędzie obrońcy , który faulował w polu karnym sędzia wskazał na wapno dla Atletico i skończyło się marnym REMISEM. Po meczu widziałem jacy piłkarze i trener byli rozwścieczeni , widać było, że zależało im tylko na 3 punktach.Dzisiaj jest idealna okazja do rewanżu przed swoimi fanami.Dodam, że zwycięstwo Vasco ma ogromne znaczenie mogą się przesunąć aż o 5 oczek w tabeli więc mają na prawdę o co walczyć. Determinacja, dobra forma, atut własnego boiska , duża stawka meczu to wszystko na korzyść VASCO :cool:

Vasco
1,8 ⛔
Vasco (-1 AH) 2,56⛔

Myślę , że śmiało można spróbować, ostatni mecz u siebie prowadzili jedną bramką i widzieli jak to się skończyło w końcówce, dzisiaj będą chcieli wygrać pewnie !

edit: Znowu to samo nie dość, że grali w przewadze to w końcówce stracić bramkę :]​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom