>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

wplata na konto moneybookers z różnych kont

koziol-42603 1

koziol-42603

Użytkownik
witam, do tej pory nie mialem zweryfikowanego konta moneybookers, i wplacalem na to konto z roznych kont, czasem z wlasnego, czasem dzieki uprzejmosci kolegow. byly to stawki 50 max 150 zl. czy jezeli teraz wyslalem prosbe o aktywacje(skonczyl mi sie limit srodkow) to moge miec jakies nieprzyjemnosci zwiazane z tym iz na konto moneybookers wplacano z roznych kont bankowych? Serdecznie prosze kogos zorientowanego o odpowiedz ????
 
favago 69

favago

Użytkownik
Nie wydaje mi się. Weryfikacja ma na celu potwierdzenie w jakiś sposób danych, którymi się legitymujesz. Dlatego też proszą o przelew z Twojego konta, żeby sprawdzić, czy dane jego właściciela zgadzają się z tymi, które podałeś podczas rejestracji.
Dane przy wpłatach &quot;nieweryfikujących&quot; raczej nie są brane pod uwagę.
 
koziol-42603 1

koziol-42603

Użytkownik
a jeszcze mam pytanie, jezeli weryfikowalem konto za pomoc rachunku bankowego, to wykonywalem normalny przelew srodkow, tylko wchodzac przez ten odnosnik do weryfikacji, tak? zostane jakos powiadomiony, iż moje konto zostalo zweryfikowane?
 
favago 69

favago

Użytkownik
a jeszcze mam pytanie, jezeli weryfikowalem konto za pomoc rachunku bankowego, to wykonywalem normalny przelew srodkow, tylko wchodzac przez ten odnosnik do weryfikacji, tak? zostane jakos powiadomiony, iż moje konto zostalo zweryfikowane?
Ważne jest to, żeby przy weryfikacji przelać pieniądze bezpośrednio z własnego konta, nie przy pomocy przelewy24.pl czy innego pośrednika.

Tak, przychodzi e-mail, w którym informują o pozytywnym zakończeniu procesu weryfikacji.
 
Do góry Bottom