>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wplacilem pieniadze i ich nie ma...

majster9012 18

majster9012

Użytkownik
Witam!!
W piatek przed swietami (22 kwietnia) wplacilem 124 zl na zaklady sportowe w Bet365...czekam 10min -nic, czekam 30min - nic, czekam godzine, dwie itd. i nic...nie wplywaja mi pieniadze na konto w bet365...bylem troche zdziwiony bo wczesniej jak wplacalem to max 5 min i juz moglem jakiś kupon kreślić...
zaniepokojony ta sytuacja napisalem na czacie do Pani zajmującej się kwestiami dotyczącymi depozytu co się dzieje z moimi pieniędzmi...wymieniłem z nią parę zdań po czym napisała mi żebym wysłał do supportu dowód wpłaty...oczywiście jak najszybciej tak właśnie zrobiłem...
Po 2 dniach otrzymalem odpowiedz że to opoznienie najprawdopodobniej jest spowodowane świętami...uwierzyłem i postanowiłem czekać...
We wtorek w godzinach popołudniowych znow napislem do Pani na czacie o co w tym wszystkim chodzi skoro juz dawno powinienem miec pieniadze na bet365...w odpowiedzi napisala mi ze skontaktuje sie z dzialem &#39;finanse&#39; i odezwie sie do mnie droga mailowa...
Dzisiaj mamy czwartek nie dostalem zadnej odpowiedzi...a pieniedzy jak nie bylo tak nie ma...
Czy mial ktos kiedys taka lub podobna sytuacje??
Czy ktos orientuje sie co trzeba w takiej sytuacji zrobic zeby odzyskac swoje pieniadze??
Z gory dziekuje za pomoc...
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
I klikales w zakladke przelew z PKO via Moneybookers? Bo transakcja przechodzi przez MB wiec sprawdz czy czasem w MB te srodki nie leza.
 
majster9012 18

majster9012

Użytkownik
Nie pamietam w sumie czy klikalem w zakladke przelew z PKO via Moneybookers...mozliwe ze tak...w kazdym badz razie sprawdzilem i na MB nie ma tych pieniedzy...
 
T 1

tigerius

Użytkownik
Ja kiedyś czekałem 5 dni przy przelewie z konta bankowego. Jedyne co możesz zrobić to czekać i wysłać e-mail do administracji. Ja po 3 dniach zacząłem korespondować z nimi drogą e-mail i podałem jeszcze raz nr konta i odpisali że do 3 dni powinna dotrzeć kasa.
 
Do góry Bottom