>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

wplacanie i jak gra pilneee

sawik182 0

sawik182

Użytkownik
witam Wplacilem pieniadze na konto bet at home&lt;przelew bankowy&gt; w piatek 23 grudnia 2011r ile trzeba czekac na pieniadze na moim koncie gracza? a 2 pytanie wplacilem 50 zl to jak musze obracac ta kwota? zeby nie bylo problemow z wyplata na moje konto?
 
vde 119

vde

Użytkownik
co najmniej do 27 grudnia 2011 ;] W święta nie są realizowane przelewy.
a co do drugiego pytania... to nie jest wiedza tajemna, odpowiedź musi znajdować się na stronie buka, w sumie mógłbym ją teraz znaleźć, ale po co mi to ? ???? naucz się szukać informacji w oficjalnych źródłach.
 
B 0

borzib3

Użytkownik
hejka... mam problem... właciłem dzisiaj 200 zł na konto na Bah i z konta bankowego odjelo mi te 200zl ale na konto na Bah już niewpłyneło... :sad: sprawdzilem wszystkie dane wpisane byly prawidlowe... :sad: czekam juz ponad 30 minut na wplate :sad: wczesniej odbywalo to się w przeciagu 2/3 minut :sad: co mam teraz zrobić... prosze o w miare szybką odpowiedz:sad:
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
właciłem dzisiaj 200 zł na konto na Bah i z konta bankowego odjelo mi te 200zl ale na konto na Bah już niewpłyneło...
Jak wpłacałeś ? P24 ? Podbij na live chat (jeśli w Bah jest, bo nawet nie wiem), to dopiszą Ci ręcznie, albo sprawdź maila... Może coś się *****a.o i utworzoną masz przedpłatę... Ew. pisz do Przelewów...
Kilka chwil temu wpłacałem do Unibet i też 15 minut minęło i dopiero po chwili kasa się pojawiła.
 
B 0

borzib3

Użytkownik
tak przez P24... a gdzie wejść na ten live chat ? napisałem do support nie wiem moze coś odpiszą ale wątpie czy jeszcze dzisiaj dostane odpowiedz ????
już po sprawie, odpisali mi już ????
 
Do góry Bottom