>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wpadki komentatorów, czyli hahaha :)

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Miłego czytania ???? ???? hahaha


1. &quot;Jadą. Cały peleton, kierownica koło kierownicy, pedał koło pedała&quot;.
2. &quot;Pani Szewińska nie jest już tak świeża w kroku, jak dawniej&quot;- Bohdan Tomaszewski.
3. &quot;Puścił Bąka lewą stroną&quot; - Dariusz Szpakowski.
4. Wszystko w rękach konia&quot; - Jan Ciszewski przed decydującym przejazdem Jana Kowalczyka w Moskwie.
5. &quot;Sytuacja zmieniła się diametralnie o 360 stopni - Jacek Żemantowski.
6. &quot;W zespole wojskowych rozstrzelał się Nyćkowiak&quot; - Jacek Łuczak (&quot;Gazeta Wielkopolska&quot;).
7. &quot;Mirosław Trzeciak zdobył gola po indywidualnej akcji całego zespołu&quot; - Dariusz Szpakowski (TVP).
8. Henryk Wardach to stary wyjadacz parkietów&quot; - Maciej Henszel (radio).
9. &quot;Włodek Smolarek krąży jak elektron koło jądra Zbyszka Bońka&quot; - Dariusz Szpakowski (TVP).
10 &quot;Swietłana Fomina jest bardzo doświadczona i dużo daje&quot; - trener Roman Haber.
11. &quot;Jeszcze trzy ruchy i Włoszka będzie szczęśliwa&quot; - Artur Szulc (TVP) o kajakarce Josefie Idem.
12. &quot;Mówię państwu, to jest naprawdę niezwykła dziewczyna. Dwie ostatnie noce spędziła poza wioską&quot; - Włodzimierz Szaranowicz (TVP) o Otylii Jędrzejczak.
13. &quot;Gol jest wtedy, kiedy piłka całym swoim obwodem przekroczy odległość równą obwodowi piłki&quot; - Andrzej Zydorowicz (TVP).
14. &quot;Do tej fazy, w której przegrywający przegrywa, mamy jeszcze trochę czasu&quot; - Dariusz Szpakowski (TVP).
15. Franciszek Smuda zbyt radykalnie przeczyścił swój zespół&quot; - Krzysztof Mrówka (Wizja Sport).
16. &quot;Ten rok był pełen wyrzeczeń dla Renaty Mauer... W kwietniu wyszła za mąż&quot; - Janusz Uznaski (TVP).
17. &quot;Trzeba wybrać: uroda albo sztanga. Pintusewicz wybrała tę drugą ewentualność&quot; - Marek Jóźwik (TVP).
18. &quot;Mówię Samprasowi, żeby mocniej liftował piłkę. Ale on mnie nie słucha. Ale jak ma mnie słuchać, skoro mnie nie słyszy&quot; - Adam Chojnowski (Eurosport).
19. &quot;Grecy przy piłce, a konkretnie Warzycha&quot; - Dariusz Szpakowski (TVP).
20. &quot;Trzy lata temu na Igrzyskach w Barcelonie... Przepraszam - dwa lata temu&quot; - Krzysztof Miklas (TVP), relacjonujący podnoszenie ciężarów z IO w Atlancie w... 1996 r.
21. &quot;Trzy minuty, czyli zatem około 100 sekund&quot; - Jacek Laskowski (Canal+).
22. &quot;Dostałem sygnał z Warszawy, że mają już państwo obraz, więc możemy spokojnie we dwójkę oglądać mecz&quot; - Dariusz Szpakowski (TVP).
23. &quot;Obrońca wybił piłkę na tak zwany przysłowiowy oślep&quot; - Andrzej Zydorowicz (TVP).
24. &quot;Wybił piłkę na tak zwaną pałę&quot; - Jan Tomaszewski (Wizja Sport).
25. &quot;Szwedzi są o tyle niebezpieczni, że nie są groźni&quot; - Stanisław Terlecki (TVP).
26. &quot;Kamerun grał z ikrą Bożą&quot; - Jerzy Klechta (TVP).
27. &quot;Johann Cruyff dokonywał bardziej zmian taktycznych niż zmieniających taktykę zespołu&quot; - Dariusz Szpakowski (TVP).
28. &quot;Trener spojrzał na zegarek, żeby dać swoim podopiecznym ostatnie wskazówki&quot; - Łukasz Płuciennik (Canal+).
29. &quot;Kibiców szwedzkich nie ma zbyt dużo, ale za to nie grzeszą urodą&quot; Andrzej Zydorowicz (TVP).
30. &quot;Polscy wioślarze zdobyli na igrzyskach dziewięć medali: dziewięć srebrnych, dziewięć brązowych i dwa srebrne&quot; - Artur Szulc (TVP).
31. &quot;Jak pastwo widzicie, nic nie widać w tej mgle&quot; - Edward Durda (Wizja Sport).
32. &quot;Szczęście nie było zwierzchnikiem gospodarzy&quot; - Grzegorz Milko (Canal+).
33. &quot;Podziwiam jego skromne warunki fizyczne&quot; - Dariusz Szpakowski (TVP).
34. &quot;Popatrzmy na jego przytomność umysłu&quot; - Dariusz Szpakowski (TVP).
35. &quot;Siedzi koło mnie już od czterech lat trener Leszka Blanika&quot; - Ireneusz Nawara (TVP).
36. &quot;Piłkarz polewa sobie wodę głową&quot; - Dariusz Szpakowski (TVP).
37. &quot;Bergkamp trafił bramką w słupek&quot; - Dariusz Szpakowski (TVP).
38. &quot;Jest jak Szarmach, o którym mówiło się kiedyś, że wsadzał głowę tam, gdzie inni bali się wsadzić inne rzeczy...&quot;. &quot;A konkretnie nogę&quot; - dialog pomiędzy Adamem Romaskim i Piotrem Sobczyskim (TVP).
39. &quot;Polak zakończył rwanie, podobnie jak ci z pasńtwa, ktrzy oglądali nasze poprzednie wejście&quot; - Artur Szulc (TVP).
40. &quot;Nie udało się to najpierw Sosinowi, który nogą trafił w poprzeczkę, a następnie Niciskiemu, który głową także trafił... w poprzeczkę&quot; - Andrzej Szeląg (TVP).
41. &quot;Nie ukrywam: podgrzewam bębenek&quot; - Artur Szulc (TVP).
42. &quot;W pobliżu jest jezioro Czterech Kantonów, wielki akwen, pofałdowany, z wielkimi górami&quot; - Bogdan Chruścicki (Eurosport).
43. &quot;Szurkowski to cudowne dziecko dwóch pedałów&quot; - Bogdan Tomaszewski.
44. &quot;Pasiaki remisują w Oświęcimiu&quot; - z meczu Cracovi (czyli &quot;Pasy&quot;) i Unii Oświęcim.
45. &quot;Widać wielkie ożywienie w kroku Lewandowskiego&quot; - Bohdan Tomaszewski (radio) o biegu na 800 m z udziałem Stefana Lewandowskiego.
46. &quot;Nogi piłkarzy są ciężkie jak z waty&quot; - Andrzej Zydorowicz (TVP).
47. &quot;Ja z mieszanymi uczuciami podglądam panie&quot; - Monika Lechowska (TVP).
48. &quot;Jeszcze 18 sekund do końca Szweda Berqvista&quot; - Andrzej Zydorowicz (TVP).
49. &quot;Jest! Niemka traci głowę!&quot; - Jarosław Idzi (radio) o pojedynku szpadzistek.
50. &quot;Ellis, gdy grał w Denver, znakomicie czuł się w trumnie&quot; - Wojciech Michałowicz w czasie meczu koszykówki (Wizja Sport).
W grupie jedzie Romanik. To taki nasz polski kolarski dziadek.
-----------
To pytanie mnie drąży, dręczy nawet!
-----------
Backstedt zrobił swoje. Nie mówię, że musi odejść.
-----------
Byli rozbici. Był jeden Backstedt, a potem było ich dwóch
-----------
Na razie to tyle z Aten. Zastanawiamy się co będzie dalej. Do usłyszenia.
-----------
Warunki są raczej niewskazujące, by miało tu zapachnieć deszczem.
-----------
Wyścigi takie jednodniowe to domena takich, którzy najlepiej się w nich sprawiaj.
----------
Nie musimy się niczym przejmować jeśli chodzi o przebieg dystansu.
----------
Próbki moczu dopiero po pół roku zabierane są do obrabiania. Myślę, że nieładnie się wyraziłem, ale to jest istotna informacja.
----------
Myślę, że to nie jest żadna tajemnica, że Virenque to Backstedt.
-----------
Myślę, że jakiś z Polaków jeszcze jest i pomoże Kohutowi zawalczyć te ostatnie metry żeby to miało ręce i nogi.
-----------
Amerykanin wkłada sobie coś zimnego za kołnierz. Pomoc wozu technicznego i owszem.
-----------
Trzeba będzie zagrać no nie w ruletkę, nie w pokera, ale va banque.
-----------
Rozglądam się, no nie mówię, że rozpaczliwie.
-----------
To jest ile minut przewagi? To jest Dawid Krupa.
-----------
Pięć czy sześć rund jechał z dystansem dwudziestu minut.
-----------
Już chyba słychać helikopter, więc oni jadą trochę szybciej.
-----------
Właśnie podjeżdżają pod słońce.
----------
Kolarze wyścigowi muszą się mieć na baczności.
----------
Ja myślę, że trener Spruch chciał tak przygotować naszą reprezentację jak umie najbardziej i koniec i kropka.
----------
Ta dwójeczka jest w kolarskim sztosie, a niech będzie.
----------
Zostawmy to na karb niedoskonałości komputerowych sędziowskich tutaj w Atenach.

Włodzimierz Szaranowicz Podczas ceremonii otwarcia igrzysk:
&quot;To bardzo wysoka ranga oprawy.&quot;
&quot;Jego życie miało tragiczny przebieg. Zmarł.&quot;
&quot;Igrzyska zaczynały się od modłów... i wzywania imienia bogów nadaremno.&quot;

&quot;Jedną z zawodniczek w reprezentacji Afganistanu jest kobieta.&quot;
&quot;W tej dyscyplinie Jamajka straciła prymat i jakby też dziewictwo.&quot;
&quot;Dach stadionu, projektowany przez hiszpańskiego architekta Calatravę, który znajduje się ponad stadionem.&quot;
&quot;Beneficjenci japońskiej słabości.&quot;
&quot;Ja to już przeżyłem, ale dla Ciebie to pierwszy raz.&quot; (do współprowadzącego w chwili zapalania znicza)
Podczas startu pływaków:
,,Dobrze, że Polak się wynurzył.&quot;

Michał Olszański (Program III PR):
&quot;A teraz nasza flaga, jak zawsze, czerwień na dole, biel na górze&quot; (podczas defilady
polskich sportowców).

Paulina Chylewska:
&quot;A teraz swojemu kolegowi będziecie życzyć wszystkiego najlepszego!&quot; (do siatkarzy)
&quot;W tej kategorii wiekowej do 58 kg...&quot; (podnoszenie ciężarów)
&quot;Niemki wygrały tylko aż 3:2...&quot;

Przemysław Babiarz:
&quot;Ma bardzo opływowy kształt ciała i bardzo duży numer buta&quot; (o Thorpie)
&quot;Dużo medali jest do wyłowienia z basenu, ale taki wysiłek bardzo dużo kosztuje&quot;
&quot;Jednocześnie dotknęli ściany... Brytyjczyk uczynił to szybciej&quot;.
&quot;Woda uderzając o ściany basenu rozpływa się&quot;.
&quot;Ta zawodniczka ma tak długie i skomplikowane nazwisko, że nie zaryzykuję wymieniania go&quot;.
&quot;Relaksuje się z walkmanem na uszach&quot;
&quot;Wybiegnijmy myślą wstecz&quot;
&quot;Młoda i zwinna przeciwko doświadczonej, sympatyczna przeciwko ładnej&#39;&#39; (porównanie Otylii z rywalką)
&quot;Wiatr może przeszkadzać zawodniczkom, szczególnie na tych nieparzystych długościach basenu, pierwszym, trzecim piątym&quot;
&quot;Wiele kilometrów przepływanych w wodzie&quot;
&quot;Te chorągiewki fruwają na twarz zawodnikom...&quot;
&quot;To ranne wstawanie dwa razy dziennie...&quot;
&quot;Otylia startuje z pozycji gwiazdy wznoszącej&quot;
&quot;Otylia spojrzała w stronę swojej psycholożki...&quot;
&quot;I Filipińczyk Mendoza. Ma takie nietypowe, łacińskie nazwisko&quot;

Eliminacje 100m grzbietem
Spec: - O dziwo grzbieciści nie używają łuski rekina, pływają w spodenkach.
Babiarz: - Z czym to jest związane?
Spec: - Nie wiem.

Kajetan Broniewski o wioślarzach:
&quot;Idą dziubek w dziubek&quot;

Jerzy Góra - kolarstwo TVP 1 14.08:
&quot;Zawodnicy podjeżdżają do punktu żywieniowo- nawadniającego&quot;
&quot;Asfalt jest tak gorący, że ja postawiłem nogę na asfalcie, i od razu schowałem ją do sandała. Kolarzy też gorący asfalt piecze w pięty, dlatego tak szybko pedałują...
&quot;A tu jedzie prowadząca dwójka, dwójeczka jak ich sobie pieszczotliwie nazwałem&quot;.
&quot;Jest 20 min. po godz. 13. czyli jakby szczytowy moment południa&quot;
&quot;Temperatura w cieniu ma blisko 40 stopni&quot;
&quot;Co by było, gdyby pokropiło&quot;
&quot;Dawid Krupa ma likwidować te pierwsze odcinki&quot;
&quot;Trzepie tymi rowerami&quot;
&quot;Ma te problemy z śrubkami w siodełku&quot;.
&quot;Będą się zawodnicy nadziewać na siebie&quot;
&quot;Peleton jak przyspieszy może wchłonąć wszystko&quot;
&quot;Siadła mi butelka&quot;
&quot;Nie dać się zagapić&quot;
&quot;Cały czas pytanie mnie drąży&quot;
&quot;Jeżeli ja wypiłem do tej pory trzy litry - płynów&quot;
&quot;Zawodnicy dojadą na końcową metę&quot;
&quot;Żaden mięsień mu w plecach nie drgnie&quot;
&quot;Równym tempem, równym rytmem, nie ruszając się z roweru&quot;
&quot;A teraz za plecami powinni mieć Akropol, oj nie widziałem
Akropolu. Czy ktoś widział Akropol!!??&quot;
&quot;Jak on się rusza! Proszę tylko spojrzeć - przecież to POEZJA MIĘŚNI!&quot;
&quot;W grupie jedzie Romanik. To taki nasz polski kolarski dziadek.&quot;
&quot;To wszystko dzieje się dosłownie na oczach widzów&quot;
&quot;Australijka wciąż w otoczeniu fotoreporterów, oblegają ją wszyscy w niesamowity sposób&quot;
&quot;Warunki są raczej niewskazujące, by miało tu zapachnieć deszczem.&quot;
&quot;Próbki moczu dopiero po pół roku zabierane są do obrabiania. Myślę, że nieładnie się wyraziłem, ale to jest istotna informacja.&quot;
&quot;Myślę, że jakiś z Polaków jeszcze jest i pomoże Kohutowi zawalczyć te ostatnie metry żeby to miało ręce i nogi.&quot;
&quot;Trzeba będzie zagrać no nie w ruletkę, nie w pokera, ale va banque.&quot;
&quot;Właśnie podjeżdżają pod słońce.&quot;
&quot;Krupa ciągle ciągnął&quot;
&quot;Ta dwójeczka jest w kolarskim sztosie, a niech będzie.&quot;
&quot;Nie powiem państwu na którym miejscu jest Krupa bo nie wiem&quot;
&quot; Kolarze przejeżdżają przez dzielnicę Plaka. Tu można wszystko kupić i wszystko sprzedać&quot;
&quot;Kolarze mijają stare starożytności.&quot;
&quot;Właśnie tak myślę, po co on tak ucieka, jak i tak zaraz połknie go peleton&quot;
&quot;Holender przewrócił się i już nie wstał, tzn. z szosy zszedł, ale się bardzo pokiereszował&quot;
&quot;Kiedy peleton nie czuje węchu... yy ...zapachu medalu.&quot;
&quot;Ona mogłaby być matką 3/4 peletonu&quot; (o wieku liderki)
&quot;Będę wypatrywał Wysockiej, wyciągając szyję&quot;
&quot;Jest to taki układ, że ma ten rower&quot;
&quot;Ciemnoskóra taka bardzo opalona&quot;

Ryszard Szurkowski:
&quot;Potem nasi kolarze wyjechali do Hiszpanii na mały renesans&quot;

Piotr Dębowski (chyba) - mecz siatkarzy z Serbią i Czarnogórą:
&quot;Ludzie to nie prima aprilis oni naprawdę wygrywają!&#39;&#39;
&quot;Sebastian Świderski niedawno po raz drugi został ojcem. Jak tak dalej pójdzie to będzie ojcem tego zwycięstwa&quot;
&quot;Świderski to chyba się klonuje na parkiecie&quot;
&quot;Świderski nie cyborg, pomylić się może.&quot;
&quot;Dostał piłkę - wypieści ją i wycałuje i miejmy nadzieję, ona mu się odwdzięczy.&quot;
&quot;Jutro Lucjan Błaszczyk zagra z chińskim Hiszpanem&quot; (podczas zawodów tenisa stołowego)

Komentator judo:
&quot;Wśród jego trofeów znajdują się np. trzecie miejsce w turnieju w Montrealu&quot;
&quot;W judo chodzi o to , żeby pokonać przeciwnika&quot;
&quot;Będzie walczył w finale swojej grupie czyli w zasadzie w półfinale&quot;.

Olimpijskie złoto w tej kategorii należy się jednak niewątpliwie panom z Eurosportu komentującym sztafetę 4x100m mężczyzn. Kto nie widział, niech żałuje, żaden opis nie jest w stanie oddać tej pomroczności, jakiej ofiarą padli panowie komentatorzy (występują więc tutaj pod symbolami X i Y).

Na torze czwartym rewelacyjni pływacy z RPA, którzy w eliminacjach otarli się o rekord świata, na piątym USA z Phelpsem marzącym o pobiciu rekordu Spitza.

Obraz w tv: REWELACYJNY start pierwszego w sztafecie RPA Schoemana. Na swojej setce deklasuje wszystkich rywali. Czas 48.17.
Komentator X: Bierze Schoemana za Crockera i pieje przez minutę w stylu: ależ genialnie płynie Crocker, co za forma, fantastycznie Amerykanie, co za fenomenalny czas Crockera.

Obraz w tv: Pozostali zawodnicy z RPA utrzymują dość spokojnie przewagę wywalczonš przez Schoemana. Dopływają do mety w czasie nowego rekordu świata.
Komentator X: Zachwyca się cały czas rewelacyjnie płynącymi Amerykanami. Po kolei Phelpsem, Walkerem i Lezakiem. Fakt, że na podstawie sylwetek w wodzie trudno odróżnić zawodnika z RPA od Amerykanina ale można np. po czepkach się zorientować i poprawić gafę. Że już nie wspomnę o tak elementarnej rzeczy jak numer toru! Nic takiego
nie ma miejsca. Komentator X cały czas widzi Amerykanów zwycięzcami, ani razu podczas całego wyścigu nie wspomina o pływakach z RPA.

Obraz w Tv: Uradowani pływacy z RPA cieszą się niesamowicie. Machają przy tym flagą swojego kraju, która raczej nie jest podobna do flagi USA.
Komentator X: Twardo trzyma się wersji z Amerykanami w roli zwycięzców. Wiwatujący zawodnicy z RPA i podpis na ekranie &quot;RSA- new world record&quot; nie daje mu do myślenia. Komentator Y też coś tam pieje o Amerykanach i nie widzi tego co widzą wszyscy. Chwila oczekiwania na oficjalne wyniki - komentatorzy tłumaczą, że trochę długo to trwa, bo to sztafety, często są falstarty, dyskwalifikacje itp.
Chwilę przed pokazaniem się tablicy z wynikami komentatorzy, zaczynają coś łapać, ale nie do końca. Mówią: I chyba mamy sensację, tam widzimy cieszą się pływacy z RPA, a więc Amerykanie musieli zostać zdyskwalifikowani...

Obraz w tv: Tablica wyników. 1. RPA 2. Holandia 3. USA
Komentatorzy X+Y: Lekko zapowietrzeni, bo jak tu wytłumaczyć, jednocześnie i dyskwalifikację i brązowy medal.

W tym momencie odniosłem wrażenie, że do świadomości komentatorów powoli zaczęła docierać myśl, że przez ostatnie pięć minut dostarczyli widzom świetnej rozrywki. Nie zamierzali jednak się kajać, a z pomocą przyszedł im koniec transmisji pływackiej. Panowie
zaprosili na relację z podnoszenia ciężarów, pożegnali się, zaprosili na jutro...

W powtórce relacji Eurosportu został podłożony inny komentarz. No comments...

&quot;Oj, proszę państwa, nasz zawodnik już tego Wolffa nie pokona. Można powiedzieć, że jest już po jabłkach. Po jabłkach to znaczy, że już nie wygra, nie dogoni go. Jest już jakby to powiedzieć po wszystkim. Po jabłkach, tak to się mówi, prawda? Tak to się mówi w naszej gwarze albo jakby to powiedzieli we Francji - po marchewce. Po obranej marchewce czyli już nic z tego nie będzie. Albo jak by to powiedzieli nasi krajanie - po ptokach - jest już po ptokach.&quot;
(kolarstwo)
&quot;Próbują przeczytywać podania swoich przeciwników&quot;
(piłka ręczna)

&quot;Milinkovic jest teraz zawodnikiem starszym o 4 lata, podobnie zreszta jak wiekszosc jego kolegów&quot;
-Te oczy mówią wszystko. Oczy twardego górala-
(siatkówka - o P.Gruszce)

&quot;Filimonow jest cudownie miękki...wspaniale pracuje udami&quot;
-Czasem musi przytyć, czasem zrzucić wagę, a jak wiadomo zrzucanie wagi w Koreii Północnej nie jest trudne-
(ciężary)

&quot;Powinien dotknąć rękami do dloni&quot;
(skoki do wody)

&quot;Byłaby to jego piąta olimpiada zakończona udziałem w igrzyskach&quot;
&quot;Mnie się bardziej polski kolarz podoba, ale nic więcej nie powiem&quot;
&quot;Oj, proszę państwa, nasz zawodnik już tego Wolffa nie pokona, można powiedzieć że jest już po jabłkach, po jabłkach to znaczy że już nie wygra , nie dogoni go , jest już jakby to powiedzieć po wszystkim, po jabłkach ,tak to się mówi , prawda?, tak to się mówi w naszej gwarze albo jakby to powiedzieli we francji po marchewce , po obranej marchewce czyli już nic z tego nie będzie, albo jak by to powiedzieli nasi krajanie - po ptokach - jest już po ptokach&quot;
&quot;No panie już się tu nam ładnie rozłożyły&quot;
&quot;Nasze dziewczyny mają śliczne czerwone rowery. Kiedyś marzyłem, żeby mieć czerwony rower...&quot;

No kto mi dał Szaranowicza na uszy? Jezus Maria! Zdejmijcie mi Szaranowicza!
A zresztą, tak będę mówił.
&quot;No i co ! Będę gadał na Szaranowiczu !!!&quot;
(kolarstwo)

-Zostawił to biodro, które w rzucie dyskiem, w końcowej fazie, powinno iść do przodu, taki kontrruch&quot;
(lekkoatletyka-dysk)

&quot;Ależ Phelps genialnie płynie, ma już dwie długości basenu przewagi nad resztą stawki!&quot;
(pływanie)

&quot;Koniowi brakuje impulsu od zadu&quot;
&quot;Egipskie krajobrazy charakterystyczne dla kultury greckiej, a na koniu Irlandka!-
-Zawodnik po wyścigu będzie musiał schłodzić swego konia-
(Szewczyk)

&quot;Jak wygląda współżycie 8 wioślarzy?&quot;
(Kurzajewski)

-Przed nią jeszcze japonka Nakanishi, stała na słupku jak japońska gejsza ale teraz przerodzilła się w jakś- wojowniczkę ninja-.
-Ale Australijka ucieka jak drapieżna barakuda gdzieś tam wokół rafy koralowej-
-Właściwie nie bierze powietrza, nie oddycha!
(Zimoch)

-Oni są jak dziki, jak drapieżne zwierzęta, które koncentrują się na
swojej ofiarze, spokojni skupieni na tych 50 metrach-
-Ma bardzo opływowy kształt ciała i bardzo duży numer buta-
-I oto złoto dla tego mężczyzny w zielonym dresie...-
-Zawodnicy w stylu zmiennym albo pływają bardzo szybką żabką albo pływają bardzo słabą żabką. Okazało się, że Eva Rizstov ma bardzo słabą żabkę a Agnes Kovacs ma bardzo mocną żabkę
(Babiarz)

-Ćwiczy w zwisie bardzo ładnie obciągnięty-
(gimnastyka)

-Zawodnik wyszedł do walki bardzo spięty choć może rozlużniony-
(judo)

Widzę pewne ożywienie w kroku Korzeniowskiego.
------------------------------
W 56 minucie goście na wszelki wypadek podwyższają na 3:1.
------------------------------
Ta bramka nie mogła być uznana, gdyż jak widać w powtórce, bramki nie było.
------------------------------
Na trybunach wiśniowo - biało.
------------------------------
Nigieryczycy są bardziej szybsi od Bułgarów.
------------------------------
Podziwiam jego skromne warunki fizyczne.
------------------------------
Teraz pokażemy bramki z tego meczu dla tych, którzy widzieli, ale myślę, że chętnie obejrzą je jeszcze ci, którzy nie widzieli.
------------------------------
Norwegowie w czerwonych koszulkach i białych spodenkach, Polacy są w strojach odwrotnie pokolorowanych.
------------------------------
I znowu niecelne trafienie...
Włodzimierz Szaranowicz TV
------------------------------
Kenijczycy są bardzo leciutcy, jak się na nich popatrzy na lotniskach, to właściwie dzieci.
------------------------------
Mówię państwu, to jest naprawdę niezwykła dziewczyna. Dwie ostatnie noce spędziła poza wioską (o Otylii Jędrzejczak).
------------------------------
Ciekawe co w Montpellier, bo zdaje się, że tam dzisiaj jakieś zamachy bombowe zapowiadali. Tak się składa, że gdy odbywają się Mistrzostwa Świata, to zawsze temu towarzyszą jakieś dodatkowe atrakcje.
Andrzej Zydorowicz TV
------------------------------
Zawodnicy uzupełniają przy linii bocznej boiska pierwiastki śladowe.
------------------------------
Niemcy opierają swoje szanse na iluzorycznych argumentach, że piłka jest okrągła, a bramki są dwie.
------------------------------
Nogi piłkarzy są ciężkie jak z waty.
------------------------------
Kibiców szwedzkich nie ma zbyt dużo, ale za to nie grzeszą urodą.
Krzysztof Hołyński spiker
------------------------------
A Karolak ma na imię Piotr, za co przepraszamy.
(Zdzisław Zakrzewski TV)
------------------------------
Holenderka mimo prowadzenia jest faworytką.
(Tomasz Zimoch TV)
------------------------------
Chociaż jest obrońcą, podrywa swoich kolegów.
(Bohdan Tomaszewski TV)
------------------------------
I już mamy w ringu tych dwóch papierków.
(Janusz Uznański TV)
------------------------------
Ten rok był pełen wyrzeczeń dla Renaty Mauer... W kwietniu wyszła za mąż.
(Marek Jóżwik TV)
------------------------------
Trzeba wybrać: uroda albo sztanga. Pintusewicz wybrała tę druga ewentualność.

&quot;Trzy minuty, czyli zatem około 100 sekund&quot; - Jacek Laskowski
(Canal ).

&quot;Obrońca wybił piłkę na tak zwany przysłowiowy oślep&quot; - Andrzej
Zydorowicz (TVP).

&quot;Wybił piłkę na tak zwaną pałę&quot; - Jan Tomaszewski (Wizja Sport).

&quot;Szwedzi są o tyle niebezpieczni, że nie są groźni&quot; - Stanisław
Terlecki (TVP).

&quot;Kamerun grał z ikrą Bożą&quot; - Jerzy Klechta (TVP).

&quot;Johann Cruyff dokonywał bardziej zmian taktycznych niż
zmieniających taktykę zespołu&quot; - Dariusz Szpakowski (TVP).

&quot;Trener spojrzał na zegarek, żeby dać swoim podopiecznym ostatnie
wskazówki&quot; - Łukasz Płuciennik (Canal ).

&quot;Polscy wioślarze zdobyli na igrzyskach dziewięć medali: dziewięć
srebrnych, dziewięć brązowych i dwa srebrne&quot; - Artur Szulc (TVP).

&quot;Jak państwo widzicie, nic nie widać w tej mgle&quot; - Edward
Durda (Wizja Sport).

&quot;Szczęście nie było zwierzchnikiem gospodarzy&quot; - Grzegorz Milko
(Canal ).

&quot;Siedzi koło mnie już od czterech lat trener Leszka Blanika&quot; -
IreneuszNawara (TVP).

&quot;Piłkarz polewa sobie wodę głową&quot; - Dariusz Szpakowski (TVP).

&quot;Bergkamp trafił bramką w słupek&quot; - Dariusz Szpakowski (TVP).

&quot;Jest jak Szarmach, o którym mówiło się kiedyś, że wsadzał głowę
tam, gdzie inni bali się wsadzić inne rzeczy...&quot;. &quot;A konkretnie nogę&quot; -
dialog pomiędzy Adamem Romańskim i Piotrem Sobczyńskim (TVP).

&quot;Polak zakończył rwanie, podobnie jak ci z państwa, którzy oglądali
nasze poprzednie wejście&quot; - Artur Szulc (TVP).

&quot;Nie udało się to najpierw Sosinowi, który nogą trafił w
poprzeczkę, a następnie Nicińskiemu, który głową także trafił... w poprzeczkę&quot; - Andrzej Szeląg (TVP).


Teraz pare zabawnych powiedzeń przy komentowaniu olimpijskich zmagań w Atenach.



&quot;Duńczycy doganiają Rosjan, którzy ścigają Duńczyków!&quot; - (Kajetan
Broniewski)

&quot;Wiatr wieje w plecy tzn. wieje im w twarz, bo przecież płyną tyłem do
przodu!&quot; - (Kajetan Broniewski)

&quot;...i as serwisowy Sebastiana Świderskiego brawo! Nikola Grbić stanął jak
wryty chyba nie zadziałały mu ABSy&quot; - (Janusz Uznański)

Świderski nie cyborg, pomylić się może - (J.Uznański)
&quot;Za parę dni Otylia Jędrzejczak obchodzić będzie dwudzieste czwarte
urodziny. Niech ta liczba - dwadzieścia jeden, będzie dobrym omenem dla
całej polskiej reprezentacji&quot; - (M. Kurzajewski)

&quot;Wiemy jak wygląda Norweżka- z przodu z tyłu, z boku, no bardzo ładnie,
fajnie tak pije wodę z bidonu na prostej, a potem wjeżdża do lasu&quot; - (Jerzy
Góra - po dłuższym pokazywaniu prowadzącej Norweżki w kolarstwie górskim)

&quot;W tej chwili, że się tak wyrażę, zaliczonych mamy 17 zawodniczek&quot; - (Jerzy
Góra o wyścigu kolarek górskich)

&quot;Fieofanowa, to jest głęboka penetracja własnej duszy&quot; - (Włodzimierz
Szaranowicz podczas konkursu skoku o tyczce kobiet)

&quot;Maja! Maja! Gdzie jesteś?! Dlaczego nie wyjeżdża z lasu?! Powinna się
wyłonić z lasu, bo skąd ma się niby wyłonić...?&quot; - (Jerzy Góra o wyścigu
kolarek górskich)
 
juanpablo 0

juanpablo

Użytkownik
Ja dziś też usłyszałem ciekawy:

&quot;W drużynie Pistons nie zawiódł jedynie Ryszard Hamilton&quot;

Czyżby jakiś Polak w NBA, o którym nie wiem ;)
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Odgrzebię ????
Wczorajszy mecz z Portugalią.

Rzut wolny Portugalii, strzał w poprzeczkę, a Szpak - &quot;Jeeest udało się&quot; :mrgreen:
next

&quot;Trudno będzie przeprowadzać indywidualne akcje w pojedynke&quot; ????
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
kolejne zdanie z meczu z Portugalią:

&quot;mówiłem popraw a Mariusz poprawił tak jak marzyliśmy&quot;

ale właśnie za to szanuję Szpaka, on te mecze naprawdę pięknie komtentuje, nie robi tego na siłę i to słychać, a że czasem walnie jakieś fajne hasełko to tylko lepiej.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
No Szpak to jest jednak mistrzu, jeszcze jak sie dobiora z Jackiem Gmochem to juz jest kabaret i za to szacunek dla nich ;]

najbardziej mnie rozwala jak Szpak mowi 2 zdania naraz ktore sie wogole ze soba nie lacza, np. cos takiego:
W zeszlym roku ta drozyna (...) Uwaga!! Smolarek przy pilcee...(...) ...zdobyla mistrzostwo swiata ...ale trafia tylko w slupek.

???? ????
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
28 pazdziernika milan-roma komentator C+ SPORT
,,to jest zolta karta, taka zolciótka, ze az... ze az w oczy razi ! &quot;

???? ???? ????
 
Do góry Bottom