>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wpłaty i wypłaty z Betway

kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Witam.
Mam takie pytanie:
W regulaminie jest napisane, że wpłata musi być z konta zarejestrowanej osoby, a jeśli wpłacę z konta innej osoby to co wtedy się stanie?
Po prostu chciałbym wpłacić tylko z innej osoby, ale później już wypłacić na osobę zarejestrowaną.
 
P 0

polpl

Użytkownik
Czy to normalne, że muszę wysłać foto gdzie będzie widoczna moja twarz i dowód osobisty trzymany w ręku ? czy was za przeproszeniem pogięło ? gratuluje odpychania klientów bo na pewno już nigdy u was nie zagram. Weryfikacja jakbyście byli jakimś super bukiem czy nie wiadomo co - a jesteście jednym z gorszych co potwierdza ten wymóg zdjęcia.
 
przem212 0

przem212

Użytkownik
foto gdzie będzie widoczna moja twarz i dowód osobisty trzymany w ręku Ale jaja z tym się jeszcze nie spotkałem,dobrze że nie poprosili cię o foto na jakiejś plaży lub zdjęcie z całą rodziną .Dobrze że są inne firmy bukmacherskie co nie wymyślają takich bzdur i weryfikują konta bez problemu :)
 
P 0

polpl

Użytkownik
Tak przeleciałem po sieci i z tego co czytam to w tej znakomitej firmie taka weryfikacja to standard haha brawo, mam pomysl - dajcie wymog ze w celu weryfikacji trzeba przyjechac do was do biura wraz z dowodem bo przciez zdjecie mozna w photoshopie przerobic i co wtedy ?
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Weryfikacja to jakieś jaja. Przesłałem im skan dowodu - napisali, że są krawędzie obcięte ! Co to ma za znaczenie? Wszędzie było ok. Do tego wyciąg bankowy tylko papierowy ! Minus z weryfikacją, która jeszcze przede mną.
 
M 0

mathi00

Użytkownik
Pomocy, nie wiem co robić ???? Wysłałem im: skan dowodu i paszportu, PAPIEROWY skan mojego rachunku bankowego z pieczęcią i podpisem pracownika mbanku (co mnie kosztowało 7zł) na którym widać adres mojego zamieszkania, a oni mi tak odpisują:
Witaj Mateuszu,
Dziękujemy za skontaktowanie się z Betway.com.
Uprzejmie informujemy, że nasz Dział ryzyka i płatności zaakceptował jedynie kopię Twojego dowodu tożsamości, nie mógł zaakceptować drugiego przesłanego dokumentu, gdyż nie znajdował się na nim Twój adres zamieszkania. Uprzejmie prosimy o przesłanie wyciągu z konta/rachunku za media, na którym widoczny będzie Twój adres zamieszkania.
Pozdrawiam serdecznie,
Grzegorz @ Betway.com
Ewidentnie chcą mnie zrobić w balona ???? ( Oczekuję wypłaty 780 zł i czekam na nią już 2 tygodnie (!!), ponieważ NIE CHĄ zweryfikować mojego konta. Co mogę zrobić z takim oszustwem z ich strony?? ????
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
Strasznie długo trwa wypłata na moneybookers. Najpierw trzeba odczekać 48 godzin a potem dział finansów zrobi przelew bądź zażąda weryfikacji konta. Normalnie śmiech na sali :d
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Strasznie długo trwa wypłata na moneybookers. Najpierw trzeba odczekać 48 godzin a potem dział finansów zrobi przelew bądź zażąda weryfikacji konta. Normalnie śmiech na sali :d
od Twojego postu minęło 5 lat a tam dalej to samo ????
niech spadają na szczaw
 
Do góry Bottom