>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty i wypłaty Neteller dla zielonego.

buk-wodzu 66

buk-wodzu

Użytkownik
Witam! Szukałem długo na forum odpowiedzi na moje pytanie jednak nigdzie nie znalazłem konkretnych odpowiedzi. Otóż chodzi o to, że cały czas raczej grywałem u naszych ziemniaków, jednak jak wiadomo na dłuższą metę jest to Syzyfowa praca. Planowałem zacząć grę w Betsafe i wypłacać pieniądze do Netellera. I tu chciałbym się zapytać jak wygląda cały proces wpłaty i wypłaty pieniędzy. Otóż chciałbym najpierw z konta w PKO wpłacić pieniądze do Netellera a później do Betsafe. Jeżeli wygrałbym pieniądze to chciałbym ponownie je wypłacić do Netellera i tu moje pytanie - czy jeżeli później z Netellera chciałbym przelać pieniądze na moje konto w PKO to będzie to bezpieczne? Nie będą mnie za to ścigać w Polsce? Chciałbym od razu napisać, że nie będą to jakieś wielkie wypłaty, maksymalnie tysiąc złotych miesięcznie.
 
kuki9 0

kuki9

Użytkownik
watpie aby Ci ktos powiedzial czy bezpieczne czy nie, gdzies tu na forum wrzucil ktos pismo jakie dostal z sadu w sprawie hazardu a mowil ze wyplacil tylko kilkadziesiat zlotych czy cos takiego. Dobra opcja wydaje mi sie wyslanie wniosku na stronie Neteller o karte przedplacona, ktora bedziesz mogl placic w sklepach i wyplacac z bankomatow, ale wiaze sie to z oplatami prowizyjnymi i przewalutowaniami, chyba ze bedziesz wyplacal z bankomatu powiedzmy euro, koszt takiej karty to jednorazowo 10 euro
 
D 94

duga2

Użytkownik
Możesz spokojnie zasilić konto w procesorze płatniczym (skrill, neteller etc) pieniędzmi z konta bankowego i wypłacać kasę z tych procesorów na konto bankowe.W internecie gram od 2007 roku NIGDY nie wpłacałem ani nie wypłacałem pieniędzy do i od buków i kasyn bezpośrednio z konta bankowego, zawsze w tym celu używałem albo skrilla albo netellera i nigdy nie dostałem żadnego wezwania z UC czy sądu.Dowcip polega na tym, że procesory płatnicze obsługują nie tylko serwisy hazardowe ale też serwisy handlowe, usługowe itp.Nikt nie jest w stanie udowodnić skąd pochodzą pieniądze które wpłacasz na konto bankowe z netellera.
 
E 0

ewrybady33

Użytkownik
Witam.
Założyłem konto w tym czymś ! ???? . Czekam na przelew weryfikacyjny na konto bankowe i mam do was pytanko.
Obecnie mam konto nie zweryfikowane, więc jaką kwotę mogę przelać z kasyna.
Mam w kasynie 2900 EUR i potrzebuje szybko je przelać na moje własne konto bankowe !
 
P 73

peaker87

Użytkownik
witam ile idzie wyplata z netellera na konto bankowe tak w realu?? z buka na konto mialem przewaznie na 2 dzien wieczorem, tu tez tak jest? wszystko w neteller mam zweryfikowane lacznie z kontem bankowym.
 
Do góry Bottom