>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłata wypłata sts

S 0

scy12

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanie posiadam konto sts internetowe czy mogę pujść do punktu naziemnego najbliżej miejsca zamieszkania i wpłacić pieniądze na konto internetowe podając login i pesel (dowód) ?
Jaka jest prowizja za wpłatę ?
Ostatnie pytanie wygrałem 20 zł przez konto internetowe czy mogę je wypłacić u bukmachera naziemnego sts, jaka jest prowizja za wypłatę ?
 
A 14

anu

Użytkownik
Wpłaty ma konto internetowe możesz bez problemu dokonać w punkcie.
Podajesz numer pesel - w zasadzie potrzebne są dwie, losowo wybrane cyfry, oraz login.
Nie ma żadnej prowizji. Dajesz pieniądze, otrzymujesz pokwitowanie.

Jeśli chodzi o wypłatę w punkcie naziemnym wygranych &quot;internetowych&quot; to nie ma takiej możliwości.
 
V 0

vesper88

Użytkownik
scy12 Wydaje mi się, że możesz odebrać wygraną w punkcie musisz tylko spełnić warunek posiadania zaświadczenia o wygranej.Wtedy STS wypłaci Ci pieniądze w punkcie, który wskażesz na zaświadczeniu. Jak wejdziesz na &quot;moje konto&quot; przy wygranej ukaże Ci się ikonka certyfikat wygranej STS. Uzupełniasz udajesz się do punktu i otrzymujesz wygraną.
 
A 14

anu

Użytkownik
scy12 Wydaje mi się, że możesz odebrać wygraną w punkcie musisz tylko spełnić warunek posiadania zaświadczenia o wygranej.Wtedy STS wypłaci Ci pieniądze w punkcie, który wskażesz na zaświadczeniu. Jak wejdziesz na &quot;moje konto&quot; przy wygranej ukaże Ci się ikonka certyfikat wygranej STS. Uzupełniasz udajesz się do punktu i otrzymujesz wygraną.
Nie ma opcji wypłaty wygranej przez internet w punkcie naziemnym.
To o czym piszesz dotyczy zaświadczenia o wygranej. Wpisujesz punkt w którym chcesz odebrać ZAŚWIADCZENIE - czyli właśnie certyfikat wygranej a nie wygraną przez internet kwotę.
Wypłaty zakładów zawartych przez internet są przelewane tylko i wyłącznie na konto imienne gracza.
Być może niebawem to się zmieni, ale na razie nie na takiej możliwości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Niestety nie ma możliwości wypłaty wygranej online w punkcie naziemnym.
Ograniczenia transakcji wynikających z zakładów w internecie reguluje zapis Art. 15e. Ustawy o grach hazardowych.
 
Do góry Bottom