>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wpłata w unibet za pomocą prz24 mtransfer

P 0

pablos37

Użytkownik
Witam jak w tytule zrobiłem taka wpłate przez przelewy 24 dalej mtransfer i niestety kilka godzin juz minelo kaski brak, miał ktoś taki przypadek, czekać czy juz pisać gdzie sie da?

Pozdrawiam grających ;)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Zakładam, że &quot;mtransfer&quot; to opcja przelewu w którymś banku (Mbank?).
Jeśli wykonałeś przelew a środki nie pojawiły się na koncie:
a) zadzwoń na infolinię przelewów24 - możesz ją łatwo znaleźć na ich stronie
b) wyślij im potwierdzenie (screen z wpłatą) na maila - z resztą panie, które odbierają tam telefony są wyjątkowo sympatyczne
c) albo kwota zostanie zaksięgowana w ciągu kilku godzin - jeśli to był błąd p24 albo zostaniesz poproszony o ponowne wpłacanie środków, tzw. przedpłatę. Ponownie będziesz musiał wybrać u bukmachera opcję wpłaty przez szybki przelew jednak zamiast wybrać swój bank wybierzesz &quot;przedpłatę&quot; której dokonasz po otrzymaniu przez telefon hasła ????
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
Witam miałem to samo a raczej mam zrobiłem przelew &quot;Przelewy 24&#39;&quot; o godzinie 4:35 kasa została &quot;zaksięgowana&quot; na koncie unibet ale na moje nie wpłynęła wiec o 16:10 zadzwoniłem sobie do nich UNIBET po kilku minutach Dostałem info że Dział finansowy zatrzymał mój przelew - to poprosiłem o fon do tego całego działu finansowego a pani bardzo miła :p mówi ze klienci nie mają kontaktu bezpośredniego z działem finansowym i ze prześle mi odp na emaila .
hmm tak sie zastanawiam żadnych wałów u nich nie robiłem mam 1 konto wpłacałem 95zł wiec czekam na emaila o co chodzi ...
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
Witam miałem to samo a raczej mam zrobiłem przelew &quot;Przelewy 24&#39;&quot; o godzinie 4:35 kasa została &quot;zaksięgowana&quot; na koncie unibet ale na moje nie wpłynęła wiec o 16:10 zadzwoniłem sobie do nich UNIBET po kilku minutach Dostałem info że Dział finansowy zatrzymał mój przelew - to poprosiłem o fon do tego całego działu finansowego a pani bardzo miła :p mówi ze klienci nie mają kontaktu bezpośredniego z działem finansowym i ze prześle mi odp na emaila .
hmm tak sie zastanawiam żadnych wałów u nich nie robiłem mam 1 konto wpłacałem 95zł wiec czekam na emaila o co chodzi ...
OK Kasa już jest na koncie ???? w unibet
oczekiwanie 30minut szkoda że musiałem dzwonić w sprawie własnych pieniędzy ????
 
Do góry Bottom