>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłata SMS-em? Czy to mozliwe?

Status
Zamknięty.
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
A ja wiem, że ktoś kiedyś podał na forum nazwę takiego bukmachera. Tylko nie pamiętam kto. Ale na pewno był już taki temat ;)
EDIT:
niestety, ale nie znalazłem. Pamiętam, że był taki temat jeszcze na starym forum. Możliwe, że już takiej opcji nie ma.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Nawet gdyby była taka możliwość, to 22% zabiera państwo, a ok. 50% z pozostałej kwoty operator komórkowy.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Nawet gdyby była taka możliwość, to 22% zabiera państwo, a ok. 50% z pozostałej kwoty operator komórkowy.
racja, kiedys na jakims forum zbierali kase na nowy sprzet i uzytkownicy mogli wspierac zakup dajac kase przez sms, jak ktos wyslal sms za 5zl + vat to na konto forum trafialo 2 zl z malutkimi groszami... zdzierstwo i oszustwo
 
dj-kriss 0

dj-kriss

Użytkownik
Na pewno nie ma czegoś takiego, bo na konto przez VAT trafiałoby zdecydowanie mnie pieniędzy niż wynika to z kosztu SMS-a, a poza tym jest mniejsza pewność, że osoba wpłacająca ma 18+ lat ????
Tosterkm, boska kobitka w twoim avatarze ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
z Tą Kobitką to racja ???? heh , A tak wracając do tematu to wiadomo że jeżeli byłaby taka funkcja to jeszcze operator by musiał coś potrącać więc nie małe koszta pozatym jak już ktoś napisał małe prawdopodobieństwo sprawdzenia pełnoletności.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom