>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłata przez trustly na bah

P 2,6K

piotras777

Piotr
Myślisz że ktoś w te bajki uwierzy. Mówisz 4mln obrotu miesięcznie w takim buku jak bah. To daje dziennie zaklady na kwotę ponad 130tys pln. I żadnych limitow. Bez komentarza
Nie musisz mi wierzyć, ale po co miałbym wymyślać? Żeby komuś zaimponować? Chłopie, ja nie mam 15 lat. Ja stawiałem pojedyncze zakłady live w BAH zawsze za 3000zł-4000zł. Kiedy BAH wprowadził ten program i stawiałem zakład to 1% stawki wracało na konto na koniec miesiąca. Warunkiem były zakłady z kursem minimalnym 1,05. Tak więc z postawionego miliona wracało 10 000zł. Co to jest 130 000zł? Zobacz sobie w jakim tempie i za jakie stawki robię kupony, a potem się wypowiadaj. Masz tu zrzuty z JEDNEJ TYLKO godziny i sobie policz... I co teraz z Twoimi bajkami?
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +35
B 482

bmoran

Użytkownik
ar0nek - powinienes teraz przeprosic. W sumie to kolejny raz jest, gdy ktos kto gra za wieksza kwote jest podejrzewany o oszustwo przez pieciozlotowkowcow.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Nie musisz mi wierzyć, ale po co miałbym wymyślać? Żeby komuś zaimponować? Chłopie, ja nie mam 15 lat. Ja stawiałem pojedyncze zakłady live w BAH zawsze za 3000zł-4000zł. Kiedy BAH wprowadził ten program i stawiałem zakład to 1% stawki wracało na konto na koniec miesiąca. Warunkiem były zakłady z kursem minimalnym 1,05. Tak więc z postawionego miliona wracało 10 000zł. Co to jest 130 000zł? Zobacz sobie w jakim tempie i za jakie stawki robię kupony, a potem się wypowiadaj. Masz tu zrzuty z JEDNEJ TYLKO godziny i sobie policz... I co teraz z Twoimi bajkami?
też czerpalem korzyści z tego programu 1%, jednak skonczyło się pewnego dnia, gdy mi napisali, że z końcem pewnego miesiaca już mnie to nie będzie dotyczyło. Jest to w ogóle dalej? Ja też miałem sporo kasy z tego, ponieważ obroty były spore przez wiele miesięcy.
 
P 2,6K

piotras777

Piotr
też czerpalem korzyści z tego programu 1%, jednak skonczyło się pewnego dnia, gdy mi napisali, że z końcem pewnego miesiaca już mnie to nie będzie dotyczyło. Jest to w ogóle dalej? Ja też miałem sporo kasy z tego, ponieważ obroty były spore przez wiele miesięcy.
Nie mam pojęcia, bo od kwietnia 2018, kiedy to zgromadził mi się z tym programie bonusu 39 000zł, dzień przed końcem miesiąca powiedzieli, że go nie wypłacą i nke jestem już członkiem Loyalty Programme. Do tego miałem te anulowane wpłaty przez Trustly via mBank na 41 000zł i to pewnie o tym w głównej mierze zaważyło. Ale uznałem, że jesteśmy kwita, a oni też od tego czasu się nie upominają. Raz napisali, że mam to uregulować, żeby mógł dalej korzystać z konta. A ja im odpiedziałem, że mają wypłacić bonus. A oni, że mam uregulować wpłaty. I tak wkoło Macieju. Koniec końców zrezygnowałem, od dwóch lat zero kontaktu, a teraz gram w Unibet.
 
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Jak, anulowałeś wpłaty przez mBank? Grałeś za depozyt, który anulowałeś w banku i pieniądze wróciły Ci na konto?
 
P 2,6K

piotras777

Piotr
To było tak, że wpłata do BAH szła przez Trustly via mBank natychmiastowo. Te środki od razu dostawały się na konto BAH. Natomiast po wejściu do bankowości internetowej mBanku wszystkie te transakcje jeszcze przez kilka godzin widniały w operacjach zaplanowanych i można je było anulować, a środki wracały momentalnie na konto bankowe, a w BAH-u zostały.
 
b1991 3K

b1991

Użytkownik
To było tak, że wpłata do BAH szła przez Trustly via mBank natychmiastowo. Te środki od razu dostawały się na konto BAH. Natomiast po wejściu do bankowości internetowej mBanku wszystkie te transakcje jeszcze przez kilka godzin widniały w operacjach zaplanowanych i można je było anulować, a środki wracały momentalnie na konto bankowe, a w BAH-u zostały.
O kurde, kiedy tak było? To dawno? Porobiłbym tak :)
 
P 2,6K

piotras777

Piotr
Możesz spróbować, być może jeszcze idzie. Natomiast jak pójdzie to momentalnie wypłacać, bo i tak się upomną o uregulowanie albo tak jak w moim wypadku będzie po koncie.
 
P 2,6K

piotras777

Piotr
Ty już się raz wygłupiłeś dzisiaj, więc raczej mało wiarygodne to co piszesz. Choć może coś się zmieniło, ja już nie mam możliwości natychmiastowej wpłaty przez Trustly via mBank (wyskakuje, że wpłata dostępna na następny dzień roboczy).
Post automatycznie złączony:

Spróbuję w innych bankach, mam konta w 4 :D
Post automatycznie złączony:

Ty już się raz wygłupiłeś dzisiaj, więc raczej mało wiarygodne to co piszesz. Choć może coś się zmieniło, ja już nie mam możliwości natychmiastowej wpłaty przez Trustly via mBank (wyskakuje, że wpłata dostępna na następny dzień roboczy).
Post automatycznie złączony:
Próbuj, o ile nie wiążesz przyszłości z tym bukiem, bo to raczej będzie koniec współpracy, ale może kasę wyciągniesz :)
 
Do góry Bottom