>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Wpłata na skrill

haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
u kolegi np. który ma konto bankowe, albo iść na pocztę, bądź do placówki bankowej i zlecić wpłatę na konto
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 861

amigo007

Użytkownik
Co to za pytanie? Wpłacasz tyle za ile chcesz grać. 25, 50, 100zł itp. I dobrze zrobiłeś, że założyłeś swoje konto bankowe. Haker_dream źle ci powiedział, przez pocztę i bank NIE MOŻNA wpłacać do skrill. Jest to zabronione, i traktowane jako wpłata od osób trzecich. Co do konta alior sync, to bardzo dobrze wybrałeś. Sam kilkanaście dni temu założyłem je jako drugie konto (pierwsze mam w mBank). I stwierdzam, że bardzo przyjemnie je się używa. Jest przejrzyste. Dla mnie lepsze niż to nowe mBanku. Dodatkowo jest bezpłatne, i ma aż 10 darmowych przelewów natychmiastowych. Acha jak już będziesz wpłacał do bet365, to zrób to ze strony bukmachera. Wtedy on bierze na siebie prowizję za wpłatę. Jak natomiast sam wpłacasz na skrill szybkim przelewem (przelewy24), to wtedy ty płacisz prowizję 0,90% wpłaty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
witam, chce wplacic sobie kase na skrill a pozniej na bet365, ale nie mam konta w banku, jak moge wplacic te pieniadze?
Nie da się i nie kombinuj bo przylecisz z placzem że kasę Ci zabrali. Przeczytaj dokładnie co jest napisane na stronie SKRILL jak możesz dokonywać depozytów.
u kolegi np. który ma konto bankowe, albo iść na pocztę, bądź do placówki bankowej i zlecić wpłatę na konto
Stracisz nie potrzebnie kase. Będziesz czekał dwa tyg na zwrot i jeszcze podwójnie prowizje wezmą.
Nie wprowadzaj go w błąd bo za chwile będzie się żalił że go okradli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Nie da się i nie kombinuj bo przylecisz z placzem że kasę Ci zabrali. Przeczytaj dokładnie co jest napisane na stronie SKRILL jak możesz dokonywać depozytów.



Stracisz nie potrzebnie kase. Będziesz czekał dwa tyg na zwrot i jeszcze podwójnie prowizje wezmą.
Nie wprowadzaj go w błąd bo za chwile będzie się żalił że go okradli.
Nie wiem, czy aby na pewno wprowadziłem kolegę w błąd. Pamiętam, że kiedy weryfikowałem konto dla zwiększenia limitów, nie korzystałem z p24 tylko z zwykłego przelewu i nie rozumiem co to za wprowadzenie w błąd? Poza tym kolega może p24 użyć, tz. dostać dane do przelewu i przecież nie widać będzie, od kogo jest przelew, a p24 są akceprowane przez skrill, czyż nie?!?
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Nie wiem, czy aby na pewno wprowadziłem kolegę w błąd. Pamiętam, że kiedy weryfikowałem konto dla zwiększenia limitów, nie korzystałem z p24 tylko z zwykłego przelewu i nie rozumiem co to za wprowadzenie w błąd? Poza tym kolega może p24 użyć, tz. dostać dane do przelewu i przecież nie widać będzie, od kogo jest przelew, a p24 są akceprowane przez skrill, czyż nie?!?
Tu zdecydowanie kolega ma rację. Jesli wplacasz przez p24 mozesz wplacic z jakiegokolwiek konta Ci się podoba ???? Z resztą to samo tyczy się wpłat bezposrednio do buków. Nie ukrywam , że korzystam z takich praktyk bo bardzo ułatwia to przepływ gotówki ????
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Nie wiem, czy aby na pewno wprowadziłem kolegę w błąd. Pamiętam, że kiedy weryfikowałem konto dla zwiększenia limitów, nie korzystałem z p24 tylko z zwykłego przelewu i nie rozumiem co to za wprowadzenie w błąd? Poza tym kolega może p24 użyć, tz. dostać dane do przelewu i przecież nie widać będzie, od kogo jest przelew, a p24 są akceprowane przez skrill, czyż nie?!?
na 1000% wplacales ze swojego konta:)

Wysle zwyklym przelewem, tylko ile minimum musze wplacic? slyszalem ze 40zl, raz ze 50zl
Zwykłym przelewem możesz ale ze SWOJEGO KONTA, każda inna wpłata będzie odrzucona a na zwrot pieniędzy będziesz czekał bardzo dłuugo ;)
 
Do góry Bottom