>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłata do bet-at-home.

punkix91 0

punkix91

Użytkownik
o_O
Musze powiedziec ze sie zdziwilem. Wplacilem wczoraj kase i doszla dzisiaj o godz. ok. 16:00. Takze defox nie ma co plakac moze jeszcze dojdzie.
 
ad4ms 0

ad4ms

Użytkownik
Ja wczoraj wpłaciłem, wysłałem potwierdzenie wpłaty, no ale bonusu nie dostanę, bo:
&quot;Na Pana/i koncie gracza znajduje się otwarta przedpłata, z tego względu realizacja bonusu nie jest możliwa!&quot;
No szkoda :/
 
D 319

defox

Użytkownik
no i co oni w tym supporcie odwalają? Chciałem ich prosić o zaksięgowanie wpłaty dziisaj, bo juz napewno jest na ich koncie. Taką informację dostałem od firmy w której robiłem przelew. Ale oczywiście na maile nikt nie odpisuje, a livesupport oczywiście &quot;zajęty&quot;. :/ żal
 
punkix91 0

punkix91

Użytkownik
@up: and @2up:
Nie ma co plakac. Ile wplacililscie pieniedzy? Bo bonus stary bedzie w ofercie, wiec 70zl za darmo mozna zgarnac. Nie jest moze to tak duzo jak w bonusie w EURO, ale zawsze cos.
 
analpr0be 0

analpr0be

Użytkownik
Może komuś sie przyda kto chce dostac jeszcze bonus euro. Dostalem odpowiedz od ich supportu.



Bonus może zostać dodany do wpłaty dokonanej do dnia 8 czerwca 2008. W
takiej sytuacji pozostaje wpłata za pomocą karty kredytowej, która to wpłata
pojawia się od razu na koncie gracza.
 
ad4ms 0

ad4ms

Użytkownik
@up: and @2up:
Nie ma co plakac. Ile wplacililscie pieniedzy? Bo bonus stary bedzie w ofercie, wiec 70zl za darmo mozna zgarnac. Nie jest moze to tak duzo jak w bonusie w EURO, ale zawsze cos.
Tylko, że u mnie to nie była pierwsza wpłata... Inaczej nie przyjęliby przecież potwierdzenia wpłaty...
 
D 319

defox

Użytkownik
Zależy gdzie wpłacałeś. Jak w banku to możliwe że wczoraj pieniadze byly juz na koncie bah, a to oznacza ze w poneidzialek po zaksiegowaniu bedziesz mogl skorzystac z bonusu euro. Ja wplacilem juz do expekta :p
 
Do góry Bottom